Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 24
JÕULUDUELL 2011, näidud ja kommentaarid
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 04. August 2011, kl 20.25

Tere, Suvi on vaikselt mööda saamas ja teostaks taas ühe suurema kaalulangetus aktsiooni, eesmärgiga jällegi jõuludeks saada kaunimaks, kui eelmisel aastal.
Kes oleksid huvitatud ?
Kindlasti oleks hea, kui kogu duelli kestvuse jooksul oleks võimalikult vähe loobujaid.
Kui alustada nüüd ja kohe, siis on täpselt jõulunädalani 20 täisnädalat, kui alustame 12 augustist, siis jääb 19 nädalat jõulunädalani.
Kui lähtuda tervislikust kaalulanguse soovitusest, siis ca 10 kg peaks jõuludeks kergemaks saama ikka. Kes rohkem, kes vähem.
Mida seltskond arvab ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 16.08.2011 08.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 04. August 2011, kl 20.55

Tere,

päris põnev oleks ,aga kas võin ka mitmes duellis korraga olla ,praegu ühes olen kirjas.mul muidugi veel maha võtta 20, et ideaalkaalu jõuda aga mul juba 25 maas ,mis see 20 enam onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.02

Ma arvan ka, et oleks tore. Kindlasti on igaühel meist unistus aastalõpuks ja miks mitte selle täitumise poole koos minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.23

Ma arvan ka, et võiks teha. Eelmise jätsin küll pooleli moody smiley , aga prooviks uuesti, lisamotivatsioon ikka kasuks smiling smiley võiks alustada siis juba sellest nädalast..?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.24

Tupsu, tead ju juba omast käest, et väljalangejaid saab alati olema. Jaanilahingus oli väljalangejaid suisa pooled. Minu poolne ettepanek oleks järgmine:

1) Sel korral väljalangemisi enam ei teeks. Ehk siis, kes õigeks ajaks oma kaalunumbrit ei anna, saab tabelisse kirja lihtsalt punase (ja rasvase grinning smiley) risti. (Või siis eelmise nädala näidu? Nädala muutuse arvestuse suhtes oleks see isegi õiglasem vist?)

2) Arvestust peaks taas, nagu viimane kord, mitte enim kaotatud kilode järgi, vaid kaotatud % algkaalust (nagu oli Jaanilahingus).

Kõige raskem on aga rahval kinni pidada ajast, mille jooksul näit tuleb anda. Selleks järgmine soovitus:

3) Näit tuleb anda hiljemalt pühapäeva kella 15-ks. Kes selleks ajaks näitu pole andnud, saab siis kirja kas risti või eelmise nädala näidu (kuidas otsustame).

Viimast punkti põhjendaksin sellega, et kuna me siiski oleme siin tööinimesed, lapsevanemad ja elame ka reaalset elu ning kuna Kaaluabi nõuab duellide kirjapanekut hiljemalt esmaspäeva pärastlõunaks, siis pühapäeva õhtupoolikul tabelipidaja ikka aega saab tabel kokku panna. Esmaspäeviti töö ajal seda kahjuks teha pole võimalik. Ja iga osaleja, ka kõige kiirem inimene enne pühapäeva kella 3-e ikka korraks arvuti taha jõuab?eye rolling smiley
Minul isiklikult pole väikseid lapsi ning vaba, enda aega on käes küllaga. Seega võin vabalt tabelit pidada. Olen netis olemas iga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.14

Tublid olete Tupsu ja Foxlife ! Igal juhul olen jõuluduellitaja. Minule sobivad ka Foxlife pakutud reeglid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Anne
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.18

Mina ka liituksin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: kriwella
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.30

Pikendan ka kohe-kohe aastaks jälle liitumise ja olen kindel duellitaja.
Kevadel kaotatud kilod on tagasi ja üks kg lisaks ka.
St. et 10 jõuludeks maha oleks parim kingitus ise-endale. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: krista
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.32

Tere! Mina sooviksin väga koos teiega jõuluduellitada.Peale mõneajast korrapäratust oma elus oleks aeg jälle õigele rajale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.35

Tere!
Tore plaan, mina ka liituksin teiega, sest meie oma väike punt, kellega siin koos alustasin, on suht laiali vajunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 09.38

Aga, kui te selle duelli teete siis utsitage end rohkem tagant... Sest paljudel ju tegeliskult selle pika aja jooksul tulemusi ei tulnud, aga selline suur seltskond oleks pidanud olema väga motiveeriv... Ja, kui on ikka kehalaaku siis peaks veel eriti hästi tulemused tulema..

Ja peab olema kindel tahe midagi muuta oma keha juures, mitte, et käiakse kord nädalas tulemust andmas... Sest, kui ei ole reaalset tahet siis ei ole mõtet ju end hetke ajel ka kirja panna...
Ma jälgisin ka seda duelli (jaanipäeva) ja siis pani imestama, et paljudel ei olnud nagu tulemust aga kaalu mida langetada oli küll...

Seega, kõik kes end kirja panevad siis olege reaalsete eesmärkidega ja kindlasti olge valmis muutusteks, sest ilma ei muutu midagi ...

Olege tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. August 2011, kl 10.10

Londiste112 jutt on jumala õige. Tahtmine peab olema kõva muidu ei liigu midagi.

Foxlife ettepanekud on igati arukad ja järgitavad. Väljalangemisega ei ole mõtet tõesti tegeleda. Tuleb viimanenäit ja kõik.

Kuidas teised arvavad? Osalen kindlasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.15

Mina ka oleks huvitatud. Suvi hakkab läbi saama ja aega tekib ka rohkem juurde, et selle kõigega tegeleda ja oleks vaja säilitamiselt uuesti üle minna langetamisele :9 Minul oligi eesmärk suvest välja tulla sama kaaluga kui sisse sai mindud ja õnneks see ka õnnestus nii et edasi tähtede poole smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 12.23

Londiste112, ei ole ilus teistele niimoodi konnasilma peale astuda angry smiley ennast pean muidugi silmas grinning smiley

Nali..tegelikult on hea, kui keegi vahel nö näpuga näitab ja üles raputab, et mille nimel siis üldse tegutseda, eksju.. aitäh Sulle smiling smiley

Ja kuna siis algus? Nüüd või nädala pärast? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. August 2011, kl 12.38

Londiste point on küll õige aga kedagi ei saa panna vägisi vatrama ja üksi kah nõme teemas tõmmelda ja omi asju heietada. Ja eks utsitamisi võib teha ka igaühe igapäevastes blogipostitustes. Lubatus see nii siin kui seal.
Osalemine on iga ühe oma otsus ning kuidas seda tehakse, on kah oma asi.
Minu konnasilm küll haiget ei saanud aga jah, mina olin üks neist, kes maha midagi ei saanud. Aga mul on ka palju vastutegureid üldse kaalust alla saada. Seega, oma meelerahu on olemas, kui tean, et vähemalt üritan.

Kes tahab osaleda, see hüüdku siin teemas see välja ning pangu juurde kindlasti tänane kaalunumber!!!!
Selle põhjal paneme kokku tabeli.

Foxlife 95,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: krista
Kuupäev: 05. August 2011, kl 12.54

Tänane kaal 103,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: lohekene
Kuupäev: 05. August 2011, kl 13.15

Kuigi olen ka ühes teises pundis, siis paneks ennast siia ka kirja, sest siin on siiski kindel eesmärk justkui mida saavutada.. teises grupis igaüks langetab nii palju kui saab/tahab/suudab ja mingit konkreetset eesmärki pole. Mulle pigem sobib see võistlusmoment kui n.ö üksi tegutseda. Seega lohekene 93,6kg

Mis puudutab kaalude andmist, siis ühinen n.ö eelmise kaalu näidu märkimise ideega, sest kuni septembrini olen lastega maal metsade vahel ning leida sealt levi on võimatu ning pole välistatud, et iga nädal ei satu asustatud punkti nädalavahetusel... kuigi püüan siiski asju sättida nii, et võtaks autosõidu ette enne laupäeva/pühapäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: kriwella
Kuupäev: 05. August 2011, kl 13.15

kriwella 74kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. August 2011, kl 13.19

Lootus tänane kaal 94,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Anne
Kuupäev: 05. August 2011, kl 14.05

Anne 62kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 05. August 2011, kl 14.25

Kakuke29 kaal 88,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.08

Belissimo 67.6 cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.23

Kairka 79,5 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Ida
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.39

Mina tuleks kah kampa. Plaan jõuludeks ilus olla.
Ida 78,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: Kylli
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.45

Kylli tänane kaal 92,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: kapsauss
Kuupäev: 05. August 2011, kl 16.03

Tuleksin ka Jõuluduellile (seda oli naljakas kirjutada, alles nagu august- suur suvi +25 C) Ma pole eelnevalt kuskil duellitanud, aga arvan et oleks põnev ja huvitav.
Ettepanek oleks, et mõned cm äkki ka kirja panna. Kuna vahest on nii, et kaal seisab aga cm-st väheneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: heihoo
Kuupäev: 05. August 2011, kl 16.48

Võtaks siis ka osa. smiling smiley 78 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Kuupäev: 05. August 2011, kl 16.51

Tänane kaal 74,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: annike
Kuupäev: 05. August 2011, kl 17.10

Annike tahab ka jõulude aeg ilus olla. Tänane kaal 64,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas ka sellel aastal teeme JÕULUDUELL´i 2011
Saatis: kapsauss
Kuupäev: 05. August 2011, kl 17.21

Kapsauss tänane kaal 84,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.