Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell:10.august - 10.november 2011
Kuupäev: 09. August 2011, kl 22.01

Halloo, siin on meie

TABEL

kui see mingil põhjusel teie arvutis ei avane (või sisaldab vigu), siis leiame mingi muu võimaluse jälgimiseks, andke kindlasti teada.
Tabeli põhi on google docsis ja kui keegi viitsib detailsemalt arvutada või mingeid muid andmeid lisada, siis võime seda mitmekesi teha. Minu tagasihoidlik panus oleks iganädalaste kaalunumbrite sisestamine ja muutuse märkimine.
Vaatasin pisut ka teisi duelle ja kui kasvõi üks meie tiimist jõuab oma eesmärgile, siis oleme Kaaluabi duellide vaieldamatud ja absoluutsed liidrid! Kas teeme ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: reel110
Kuupäev: 09. August 2011, kl 22.45

teeeme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 10. August 2011, kl 08.13

Muidugi teeme!

P.S Tabel avanes ilusti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. August 2011, kl 08.33

Väga ilus tabel =) avanes kenasti, minu pikkus on 171 cm =)
ja eesmärk on ilus ning täitmiseks!!!

Kas ma saan õigesti aru, et keegi siiani ei ole läbi duelli oma eesmärgini jõudnud?

Jõudu ja edu meile (mul hakkab järgmisest nädalast puhkus, see saab kõige suurem katsumus olema, et liigsest grillimisest eemale hoida smiling smiley
aga õnneks saab maal rohkem rohelist ja juurikaid süüa =)

Lauriine!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Silja
Kuupäev: 10. August 2011, kl 20.05

Tere!

Oleksin väga tänulik, kui mind ka oma kampa võtate. Alustasin just täna oma dieediga ning just 10.11 sõidan reisile (mis ongi minu dieedi põhjuseks ja motivatsiooniks). Olen ka varem korduvalt proovinud alla võtta, kuid mingil hetkel taas käega löönud. Seega lisamotivatsioon ja tugi duelli näol oleks kindlasti abiks. Ka minu mõõdud on teie grupi liikmete omadega sarnased: tänane kaal 72kg ning eesmärgiks minna reisile 10 kg kergemana.

Ette tänades ja kena õhtut soovides,
Silja

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 10. August 2011, kl 22.56

tere,
kena tabel
aga kas duellitajate nimed ei peaks ka duelli pealkirjas olema??

Gunnilla

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Kuupäev: 11. August 2011, kl 09.10

Lisasin Silja ja pealkirja puhul on jah kombeks nimed panna aga panin kuupäevad sellepärast, et äkki motiveerib paremini? Siis on meie projektil nagu algus ja ka lõpp.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: mitta
Kuupäev: 11. August 2011, kl 13.49

tere kas oleks võimalik teiega veel liituda..eesmärk ka 10 kilo end vähendadasmiling smiley siiani olen ummikseisus kuna söömatujud kõiguvadwinking smiley oleks vast ka vaja kaasvõitlejaid! annan igaks juhuks oma mõõtmed ka..pikkus 161 ja kaal 72 viimati...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: piret
Kuupäev: 11. August 2011, kl 19.40

Jõudu teile!
Tabeli osas on üks palve: palun märkige iga nädala juurde ka nädala jooksul maha läinud/juurde tulnud grammid-kilod. Nii on Kaaluabi lehel kord nädalas ilmuvas uudisloos kindlam kajastatud saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: memm55
Kuupäev: 12. August 2011, kl 07.00

Tere reedehommikust!

Saatsin nüüd "vasta eraviisiliselt" Tasakaaluabile numbridsmiling smiley Loodetavasti jõudsid kohale ja saavad tabelisse (ma olen siin uus ja äkki panin puusse?).
Aga et siis läheb lahti!Lõpp kõigele heale ja paremale smiling smiley)) - Kadugu pekk!smiling smiley))
Jõudu kõigile!

Küsin veel,kui saladus pole, et mis nipiga alla võtta kavatsete? Kas mingi kindel dieet või lihtsalt hakkate vaatama,mida sööte? Kui palju trennile panustate?


P.S. Kui kellegil mingit head kaalualandamise nippi on, siis olen huvitatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 12. August 2011, kl 07.23

Tere hommikust ka minu poolt!

Kaal tasakaaluabile saadetud smiling smiley

Memm55, mis puudutab mahavõtmist, siis mina panustan sellele, et söön oma BAVi järgi. Võimaluse korral kavatsen ennast ka liigutada. Kui aus olla, siis minu eesmärk ei ole vaid kerge keha, vaid trimmis, terve ja kerge keha. Sellise eesmärgi saavutamiseks tuleb paratamatult ka ennast liigutama hakata. Loomulikult üritan taas saada järjele ka oma Tracy Andersoni treeninguga.

Igatahes, kõigile meile jõudu ja jaksu. Ja mis peamine, jääme ikke mõistuse piiridesse ja väheneme tervislikult (et tervis oleks peale kahanemist ikka paremas seisus) smiling smiley

Päikest,
Hannalv

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: memm55
Kuupäev: 12. August 2011, kl 07.56

Küsisin teistelt, aga enda kohta ei kirjutanud midagi...
Mina esialgu lihtsalt jälgin,mida söön. Tean midagi Kaalujälgimise teaooriast ja olen Levini järele sööjaid ligidalt näinud ja nende tarkusi kuulnudsmiling smiley
Trennis käin tavaliselt vähemalt 2 korda nädalas, kuid terve juulikuu pole midagi teinud ja august tuleb kah kehvapoolne kahjukssad smiley Septembris peaks trenn jälle hoo sisse saama. Sellel on minu elus väga tähtis koht.
Miks ma nii paks olen? Sest armastan kohutavalt süüa teha, küpsetada ja muidugi siis kõike seda ka süüa. Armastan veini ja selle kõrvale kõike head-paremat näksida....
Kokkuvõtvalt: ISELOOMUTU!
Enamuse oma elust olen siiski kaalunud u.55 kilo ringis.Nüüd oleks ikkagi viimane aeg taas kergemasse kaalu saada!
Olen igati Hannalv`iga nõus,et tuleb jääda mõistuse piiresse, et tervis oleks korras!

Parimat,
memm55

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Silja
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.19

Tere,

Mina ühtegi konkreetset dieeti ei pea. Jälgin mida söön ning võrreldes varasemaga püüan vähem süsivesikuid süüa. Üks treener kunagi soovitas panna rõhku headele rasvadele ja valgule, siis pole magusa isu. Nii see tõesti on. Lisaks kui tunnen, et kõht tühi, aga päeva BAV kaloritega juba kitsas käes, joon lihtsalt vett. Annab täiskõhutunde.

Ülepäeva jooksen 5km, korra nädalas käin ujumas ning paar korda nädalas üritan ka trenni jõuda (Body Pump on minu lemmik). Sammulugeja on ka peal ning vähemalt 10,000 sammu püüan päevas kätte saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: reel110
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.35

Ka mina olen oma kaalu saatnud .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: lauriine
Kuupäev: 12. August 2011, kl 09.04

Tere hommikust kõigile,

Ka mina saatsin oma tänahommikuse numbri ära.
Minu puhul on selline lugu, et ei ole eriti kunagi jälginud mida söön.
Välja arvatud 1 kord kui võtsin ennast korralikult käsile, sest kaal jõudis 80 kiloni ja siis taipasin, et nüüd aitab.
Siis võtsin 1,5 aastaga 12 kilo alla ja kõikusin mitu aastat seal 68 ja 70 vahepeal ja olin sellega rahul. Nüüd siis tõusis kaal juba jälle 75-ni (kusjuures ainult paari kuuga) ja siis mõtlesingi, et tuleb taas end käsile võtta.

Mina loodan siis esialgu sellele, et püüan süüa ainult siis kui kõht on tühi (püüan hoida kindlaid kellaaegu päevas kui söön) ja jälgin ka seda, millal päevased kalorid täis saavad. See, et siin kaaluabis on see näit, et palju olen süsivesikuid ja rasvu ja valke söönud on väga hea, sest neid asju ei ole ma ausalt kunagi varem jälginud ja nendest eriti midagi teadnud. Seega eks see õpetab ka omajagu.
Trenni teen ka, hetkel peamiselt jooksen. Eelmisel aastal käisin esimest korda sügisjooksul ja eesmärgiks oli see läbida, sel aastal siis eesmärgiks eelmise aasta aega parandada =)
Seega praegu jooksen umbes 4 korda nädalas 5-8 km.
Nagu ikka lähevad mul esimesed kilod libedamalt, sest motivatsioon on suur ja elustiili muutus toob esimeste kilode näol kohe kiire muutuse kuid alla 67-68 on mul juba väga raske tavaliselt saada, koos teiega loodan jõuda soovitud tulemuseni =)

Mõnusat nädalalõppu!
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Hannalv
Kuupäev: 15. August 2011, kl 16.41

Wow,väga tublid oleme see nädal olnud. Kõigil ilutses see nädal ilus MIINUS!

Pai kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Kuupäev: 22. August 2011, kl 08.31

Peaksime vist vahepeal siia kirjutama ka, siis jääb meie duellike esilehelt kergemini leitavakswinking smiley. Tabel sai valmis. Sel nädalal oli skoor küll natuke tagasihoidlikum kuid kohe algab sügis ja siis on kindlasti lihtsam ennast kokku võtta. PS kas keegi teab mõnda head püreesupi retsepti suvikõrvitsast?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: memm55
Kuupäev: 22. August 2011, kl 09.18

Tere!

Mina teen näiteks sellist suvikõrvitsa püreesuppi, et praen õlis sibula ja küüslaugu,lisan rukolat ja siis suvikõrvitsakuubikud.Seejärel keedan pujongis natuke ja püreestan.Sisse sobib panna juustu ja krutoone näiteks.
Loodan kah edaspidi paremini oma kaaluga hakkama saadasad smiley
Sel nädalal oli lapse sünnipäev ja peres tohutu tragöödia ka (olen stressisöödik). Loodetavasti ikka laabub edaspidi kõik paremini!Alla ma ei anna!smiling smiley

Terv. memm55

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: lauriine
Kuupäev: 12. September 2011, kl 20.29

Tere tüdrukud,

Palun siiralt vabandust, olin vahepeal kaks nädalat puhkusel ja siis ei olnud maal internetti ja siis läks arvuti õhtale... ja nii olen ma teist kõigist siis päris kaua eemal olnud ja kaaluabi.ee-st samuti. Hakkan nüüd tänasest jälle oma toitumist ülesmärkima. Kaalu langust pole muidugi vahepeal toimunud ja olen tagasi seal kust alustasin sad smiley
Aga usun, et koos teiega suudan veel kaotatud aja tasa teha.
Vaatasin tabelit, et teie olete selle eest väga tublid olnud smiling smiley
rõõm on seda näha ja see annab motivatsiooni juurde!!

tervitades,
lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Kuupäev: 18. September 2011, kl 18.46

Tere, olin nädalavahetusel arvutist eemal aga nüüd on tabel tehtud. Mul on ettepanek, et teeks ühe spurdinädala. Sügisesed rutiinid hakkavad paika loksuma ja nüüd on ehk aega iseenda jaoks ka natuke - ilmad veel sportimiseks soojad ja turult saab kasulikke juurikaid - seega pingutaks, et järgmine reede oleks 500g läinud? mida arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: memm55
Kuupäev: 18. September 2011, kl 20.23

Tere!

Mina olen Tasakaaluabi ettepanekuga vägagi nõus!!!

memm55

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 18. September 2011, kl 20.41

Kuna mul läheb praegu plaanipäraselt, siis sellesst tuju hea ja ettepanekuga igati nõus.Olen kahe käega poolt!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:10.august - 10.november 2011
Saatis: lauriine
Kuupäev: 20. September 2011, kl 07.54

Nõus, nõus, nõus!!!! =)

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.