Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 23. August 2011, kl 19.13

Hei,

Siin meie duelli tabel. Kaalume siis reedeti nagu reeglid ette näevad.Edu meile meie teekonnalsmiling smiley
Tabel asub:
Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 23. August 2011, kl 19.47

Väga tubli töö! Aitäh, et vaeva nägid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: EvelinL
Kuupäev: 24. August 2011, kl 12.08

Super!
26 siis kaalume!

Äkki saadaks tuttavaks ka? Saadaks teineteisele oma pildi ja räägiks endast midagi (põgusalt, ei pea avaldama majanuslikku seisu ega kodust aadressi). Eelistaks teha seda meilitsi. Või on mu ettepanek liialt familiaarne?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 24. August 2011, kl 12.40

Mulle sobib. Tamerita kui duellitamises kogenum ja osavam võib meile, uustulnukatele, ehk lühidalt ka seletada, kuidas asi käima hakkab (kellele saata reedesed kaalud? millal duell lõpeb? jms).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 24. August 2011, kl 19.29

Tere,

Mulle ka sobib kui veidi ennast tutvustame. Meilitsi on jah seda oluliselt lihtsam teha. Saadan teile mõlemale erakirjad Kaaluabisse oma mailiaadressiga, siis saame mailitsi juba edasi kirjutada.
Kaalunumbrid võite iga reede mulle saata, hakkan siis tabelit pidama ja seda foorumis ka uuendama.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 25. August 2011, kl 06.01

Kui pikk jah meie duell on või ei määrata duellile aega?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 25. August 2011, kl 12.24

Mis te arvate? Kas näiteks otkoobri lõpuni? Siis jääb kokku veel 9 täisnädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 26. August 2011, kl 17.14

No teeme oktoobri lõpuni.
kõik kaalusid täna?
Tamerita, kirjuta mulle aadress/aadressid, et saaksime meilitsi tutvuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 26. August 2011, kl 21.56

Tere,

Meie uuendatud tabel asub siin: Duell

Oleme kõik tublid olnud ja oma eesmärgile lähemale rühkinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 27. August 2011, kl 08.38

Ma tagasihoidlikult märgiks, et 67 - 66,3 on kaalukaotust 0,7 kg, mitte 0,4kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 28. August 2011, kl 20.16

No ma ei tea kuidas ma küll nüüd arvutada ei oska… Kohe parandan ära!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 29. August 2011, kl 08.56

Tabel parandatud, link asub: Duell
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 29. August 2011, kl 11.41

jee jee!!!
mul on nüüd natuke tagasilöök - reedel õhtul väheke patustasin toiduga, ei tulnud kaalu juurde, laupäeval oli grillimisõhtu + sinna juurde kuulus ka vein, ei tulnud kaalu juurde, aga pühapäev - istusin terve päeva arvuti taga ja tegin tööd, sõin kalorinormi täpselt täis (ei patustanud) ja sain + 0,5 kg. Niuks. Täna on päev, mille märksõna on korralikkus ja liikumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 02. September 2011, kl 06.26

Nägin just oma suureks pettumuseks kaalul numbrit 64,2 ehk et korralikku kosumist. Käsi kohe tõrkus seda siia kirjutamast, aga luiskama ka ei hakka, sest muidu poleks sel siin üldse mõtet. Osalt on see kindlasti tingitud mitmetest kringili/tordiga tähistamistest nädala jooksul, osalt ehk ka sellest, et eile õhtul sai üle mitme kuu jälle BodyPumpis lihased verd täis pumbatud. Igatahes ehmatab selline number ära küll ning loodetavasti on sellest ehmatusest abi. Nädalavahetusel saabki oma tahtejõu kahel sünnipäeval uuesti proovile panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 02. September 2011, kl 07.36

Hei naised

Mina kah ei tahaks kirjutada oma numbrit, aga pole midagi teha. Number on 67,3. Aga see pole seekord mitte liigsest patustamisest, vaid sellest, et täna, hiljemalt homme õnnistatakse mind nö "naiste punaste pühadega" ja siis ma alati paisun. Valutan ja paisun. Järgmisel nädalal olen kindel, et saan taas hõisata, kui hästi kõik on!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 02. September 2011, kl 08.07

Kusjuures, mul on tavaliselt täpselt sama häda. Terve selle naiseliku aja kõnnin ringi, kõht punnis ja üle keha selline paisunud tunne. Kaal ka muidugi kajastab seda. Aga järgmisel nädalal siis ehk hõiskame koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 03. September 2011, kl 12.09

No siis on meil kõigil sama teema. Sel nädalal ka minul grammigi maha ei läinud võrreldes eelmise nädalaga, õnneks juurde ka ei tulnud. Mitu sünnipäeva nädala sees tegid oma töö. Nii tugev ma paraku pole, et kõigile ahvatlustele vastu seista.
Aga pole hullu, järgmine nädal on meil kõigil vast numbrid ilusamad. Sest niipalju kui langeb kaal, tõuseb ju tujusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 03. September 2011, kl 20.52

Tere,

Meie selle nädala uuendatud tabel asub siinsmiling smiley Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 09. September 2011, kl 09.38

Hei!

Sellel nädalal minu kaaluks 66,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 09. September 2011, kl 18.51

Tere,

Minul seekord kahjuks kaal tõusnud 300g, ehk siis tänahommikune vaatepilt kaalunäidikul oli 67,1sad smiley. Aga kui päris aus olla siis ootasin hullemat. Olen terve nädala komandeeringus olnud, mis tähendab 3 korda päevas korraliku hotellitoitu + 3 korda päevas vahepalad (saikakesed, koogikesed, puuviljad jne). Tänu sellele pole ka nädal aega päevikut täitnud, nii et ühesõnaga ei ole millegiga uhkustada. No ja see tähendab loomulikult ka seda, et spordiriideid pole isegi kaugelt näinud. Loodan sellel nädalal seda tublim olla, kuigi trenni osas ma nii kindel pole. Nimelt õnnestus mul täna oma varvas niiviisi ära lüüa, et jalga maha toetada ei saa. Nuputangi siin nüüd, et kas peaks minema pilti tegema varbast (naljanumber muidugi iseenesest) või mitte?

Tamerita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 09. September 2011, kl 19.34

Heia!

Minul ei ole ka täna miskit hõisata, sest kaal oli hommikul täpselt sama - 64,2 kg. Ei aidanud teisipäevane BodyJam, üleeilne 5kilomeetrine jooksuring ega magusatarbimise märkimisväärne vähendamine. Eks tuleb püüda siiski edasi tubli olla ja kaal lõpuks uuesti alanema saada. Täna ostsin endale ka digitaalse köögikaalu, et oma suutäisi täpsemalt kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 09. September 2011, kl 19.38

heh. ma olen oma varbaluu niimoodi puruks löönud. kooliajal, mängisime kummikeksu ja lõin vastu hoodiäärt hüpates. luu puruks. ja ära muretse oma kaalu pärast. minagi tulin eile komandeeringust ja koju jõudes sõin tatrapurtu, hakklihakastet, siis avasin siidri ja mees avas krõpsupaki. eelmise nädala alguses tõusis kaal punaste pühade raames lausa 68ni. tänaseks oli langenud 66,9 peale. jo jo.

täna käisin treenerilt nõu küsimas, kuidas toituda, sest ... sry, aga ma olen selles kaaluabis natuke pettunud. pidevalt on mul valgud üle, rasvad ok ja süsivesikud puudu ja kohutav PIDEV nälg. seega on midagi paigast ära. ootan nüüd endale uut toitumiskava/nõuandeid, et saaks niimoodi süüa, et mu organism ei oleks pidevas stressis.

muljetame ikka, eks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 09. September 2011, kl 20.11

Vot minul on ka pidevalt see probleem, et valgud on lõhki rasvade arvelt, süsivesikud on enam- vähem paigas. Mul ei ole ühtegi sellist peäva olnud, kus oleks toitumine tasakaalus olnud. Minu lemmik toiduainete hulka kuuluvad just valgurikkad toidud nagu kana, tuunikala, kodujuust jne, mis ju iseenesest on tervislikud.
Lilleke, mis sul tehti siis varbaga, kas pandi kipsi, või varvast ei panda? Ma olen nii rumal selles vallas ikkasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 09. September 2011, kl 21.51

See "valguprobleem" on vist pea kõigil. Minul ka, sest enne kaaluabi netist infot otsides olen ikka komistanud selliste nõuannete peale, et "sööge rohkem valku". Enda arvates nagu ei toitu väga valkudest, aga juba hommikuleivale pandud juust ja sink ajavad valgu näidu üles. Igasugu fitness nõuannete järgi toitusin vahepeal nii, et praad koosnes vaid salatist ja lihast, sest kartul ja pasta (mida ma nagunii väga ei armasta) olevat kiire süsivesik, millest peaks hoiduma. Aga kuna salatist väga palju kaloreid ei tule, siis ongi valk laes ja muudes puudujäägid. Eriti teeb muret rasvade hulk, sest väidetavalt on head taimsed rasvad. Pähklites on aga palju kaloreid (kõht jääb tühjaks, aga kalorid saavad kähku täis) ning samuti valku; oliivõliga on sama jama - hunnik kaloreid. Olen püüdnud nüüd salateid teha oliivõli ja seemnetega, aga ikka jääb rasvadest puudu.
Seega ootan huviga Lillekese toitumiskavaalaseid kommentaare.

Ja Tamerita, unustasingi enne öelda, et kui varvas ikka paistes ja väga valus, siis ei tasuks häbeneda traumapunkti minekut. Varba nad vist küll fikseerivad lihtsalt teiste varvaste külge või muudmoodi, aga kindlam on ikka, kui niisama loota, et küll korda saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 11. September 2011, kl 21.14

Jah, ega mul kipsi pandud. Sidusin kinni elastiksidemega ja painutada ei tohtinud. Võtab natuke aega aga "puldaeks saab terveks", kui need just juba peetud pole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 11. September 2011, kl 22.20

*pulmadeks*

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 14. September 2011, kl 07.51

Ei pulmad peetud ei ole, nii et jah see võimalus on tõesti olemassmiling smiley.
Olen olnud erakordselt lohakas ja lisan alles nüüd meie muudetud tabeli. Olen edaspidi hoolsam.Lilleke oli meil tubli ja võttis 400g alla!!! Nii hästi!
Aga tabel ise asub siis siin:Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 16. September 2011, kl 05.35

Tere

On reede. Number on 66,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.50

Minu number täna hommikul 66,3kgsmiling smiley.
Lootisn küll, et number äkki on 65,..., kuid eks eileõhtused praekartulid ja jäätiseye popping smiley tegid oma töö. Naine, nõrkus on sinu nimi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.05

Hommikust!

Küll te olete ikka varajased smiling smiley Minu kaalunumber täna hommikul oli 63,7. Lootsin ka väiksemat, aga hea seegi, et üldse väiksem on kui eelnevatel nädalatel.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.