Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.15

Ja meie duellitabel asub siin:Duell
Oleme kõik sellel nädalal väga tublid olnud ja kõik kaalunumbri väiksemaks saanudsmiling smiley. Sel nädalal oleme kolme peale kokku -1,5kg kergemad!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 23. September 2011, kl 11.40

Tere,

Käsi ei tõuse numbrit kirjutama. Jälle kaalutõus. Tänane kaal 67,6sad smiley
Nii palju pole ammu olnud, olen enda peale kuri ja endas pettunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 23. September 2011, kl 11.50

Tere

Mina mõtlesin ärgates, et luiskaks seekord, et niikuinii on juures, aga kaal näitas oh imet 66,5.
200 gr smiling smiley)))))))))))))) Ega see suurem asi saavutus ole, aga abiks ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.45

Tere!

Kaal täna hommikul 64,0. Pistsin suisa ropendama kodus, sest ma ei saa aru enam, mis valesti on. Laupäeval sai käidud vanaema sünnipäeval ja ka pidulauast nii mõndagi head maitstud. Järgmisel hommikul oli aga kaal suisa 100 grammi vähem kui reedel ehk 63,6. Kolmapäevaks oli veel 100 grammi võrra väiksem ja mõtlesin juba, et saab ehk jälle rõõmustada, aga eile hommikul kaalule ronides lõi ette 64,0, mis seal ka täna seisis. Müstika seetõttu, et peale laupäeva olen kaloritega piiri pidanud ning neli korda trennis käinud. Kui selline "töö" ka ei aita, siis ma üldse ei tea, et mis aitab. Äkki on mu keha lihtsalt stressis sellest pidevast toidu kaalumisest ja arvutamisest? Lilleke, on sul oma toitumiskavast mõningaid nippe tuua?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.01

Tere hommikust,

Minu tänane kaal on 66,6kg. Nõks parem kui eelmine kord aga lootus oli hommikul ikkagi 65,... kaalul näha, sest olen omast arust sel nädalal kõvasti pingutanud. Aga asi seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 01. October 2011, kl 07.32

Minu kaal reede hommikul 63,7. Nädala sees oli jälle vähem. Ei teagi, mis nõidus neil neljapäevadel peal on. Oktoober on veel jäänud, et välja selgitada ning jo-jo efektist üle saada. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 01. October 2011, kl 08.56

tere kõigile smiling smiley

minul on jällegi nii, et neljapäeval õnnistati mind taas pühadega ja olgugi, et ma sel ajal eriti süüa ei saa, tuleb kaalu nagu imeväel! Ehk mina olin 67,8. Ja paari päeva pärast kaob iseenesest mingi 1,5 kilo. KOhutav jo-jo. Tänasest on oktoober ja meil on vaid 1 kuu jäänud. Oleme tublid! Eriti pean ma seda endale ütlema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 07. October 2011, kl 09.45

hei naised!
Kuidas läheb? keegi isegi ei kirjuta siia enam ja tabel...
minu kaal täna hommikul 66.2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 09. October 2011, kl 21.07

Vabandust, nädalavahetus kujunes nii kiireks, et ei jõudnud arvutitki lahti teha. Kaal tänu punastele pühadele ja paarile patupäevale 64,2.
Eile käisin Vomaxis koormustesti tegemas. Seal öeldi, et mul on samasugune probleem, mis paljudel spordiklubides käijatel - nimelt on treeningud liialt lühikesed ja intensiivsed. Seega on paremas kaalulangetusgraafikus need naised, kes paar korda nädalas pooleteisetunnisel kepikõnniringil käivad, kui mina, kes ma neli korda nädalas end kõrge pulsiga trennides võhmale ajan. Minul on tänu sellele jällegi hea vastupidavus anaeroobses tsoonis.
Toitumise osas soovitati muidugi palju köögivilja (350g päevas) ning puuvilja (300g päevas). Õhtuti peaks sööma rohkem valku, sest lihas ehitab end üles öösel. Hommikul jällegi rohkem süsivesikuid (tavalised põhitõed siis). Kõige hullem pidi olema see, kui oma keha näljutamisega "üliökonoomseks" muuta. Tänu sellistele dieetidele oli neil käinud ülekaaluline baleriin, kes sõi päevas 300kcal, aga ikka alla ei võtnud.
Igatahes, üritan nüüd neid soovitusi järgima hakata. Seni on motivatsioon järjest langenud, sest juurde võtta on ikka niivõrd palju kergem kui alla võtta. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 10. October 2011, kl 08.03

Tere,

Tabel on tõepoolest unarusse jäänud. Kodune arvuti paranduses ja tööl millegipräast vahel ei lase tabelit linkida. Nagu ka täna. Küll aga on tabelis uuendused sees ja seda saab vaadta näiteks kõige esimesest tabelist. Kuna siis tabel on lingitud, siis näeb uuendatud numbreid iga nädala linkide alt.
Minu reedene kaal oli 66,3kg. See 66... on nagu mingi ma ei tea mis number, mida murtud ei saa. Järgmine reede ma igastahes enam seda oma kaalul näha ei taha. Hakkasin eelmisest nädalast uuesti trenni tegema. Üritan 3 korda nädalas tennist mängida. Vast annab ka see mingitki mõju.
Kez, väga huvitavad tähelepanekud toitumise osas.

Nii, et meie tabel....vt selle foorumi esimesest tabelitsmiling smiley

Edu teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 10. October 2011, kl 08.06

Ok, sain ikkagi hakkama, selle linkimisega.
07.10 tabel asub siin Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.37

Tere,

Minu selle nädala tulemus on 66,1kg. Ikka ei ületa seda maagilist 65, piiri. Sel nädalal on olnud pidev magusaisu. Kolmapeäval trenni ka ei saanud muude kohustuste tõttu. Täna ja pühapäeval aga kindlasti lähensmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 14. October 2011, kl 11.58

Hei

Minu jojo on müstiline. Eelmine reede 66,2. Vahepeal nädala jooksul oli 67,5 ja täna hommikul 66,6.
Ehk siis minul sel nädalal 66.6

Plaan järgmiseks nädalaks - saada 65,5 peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 15. October 2011, kl 09.38

Esmaspäeval ja teisipäeval käisin spordiarsti soovituste kohaselt kõndimas. Püüdsin pooleteisttunniseid ringe teha, aga selgus, et Tartu on ikka väike ja kuna rasvapõletuseks peaks pulss olema kuskil 125-140, tuleb kõndida kiirusega umbes 7,5 km/h ja nii lõpevad kõik marsruudid enne otsa, kui poolteisttundi täis on. Igatahes tundub, et need kõndimised ikkagi aitasid ja kaal näitas 63,1. Eks näis, kas ja kaua suudan sellist "treenimist" jätkata. Motivatsioon hakkab aga vaikselt tagasi tulema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 17. October 2011, kl 07.46

Meie eelmise nädala tabel asub siin:Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.24

Ma ikka võtsin 1.6 kg alla, mitte juurde smiling smiley
Palun mulle õige number panna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.02

Vabandust. Parandatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.03

Minu kaal täna 66,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.50

minu tänane kaal sama, mis eelmisel reedel - 66,2
vähemalt suutsin hoida! Järgmine nädal tuleb 65,.... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 22. October 2011, kl 11.01

Minul kaal sel nädalal 63,4. Jälle pettumus, sest trenni olen teinud hoolega ning hulle õgimispäevi pole ka olnud. Eks näis, kuidas järgmine nädal - kas saab lõpuks alla 63 ka või läheb veelgi üles. Jõudu ja edu kõigile lõpuspurdiks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 24. October 2011, kl 09.25

Selle nädala duellitabel asub siin: Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 28. October 2011, kl 10.36

Tere!

Minu tänahommikune kaalunäit oli 63,2. Kadu küll ainult 200 grammi, aga vähemalt ei ole tõusnud. Sel nädalal proovisin sellist lähenemist, et trenni tegin nagu ikka, aga toite üles ei märkinud. Minus tekitab see pidev kaalumine ja arvutamine nii palju stressi, et kaasinimestelegi ei jää märkamatuks, et olen pahur ja närviline. Otsustasin natuke vabamalt võtta ja tuju läks kohe paremaks. Minu järgmine ülesanne on nüüd selle vabamalt võtmisega mitte üle piiri minna ja tasapisi ikkagi püüelda ka väiksemate kaalunumbrite suunas.
Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 28. October 2011, kl 11.28

Tere,

Minu kaal täna hommikul oli 65,9!!! Millega ise olen superrahul. Olen 3 korda nädalas trenni teinud ja ikka hoolega vaadanud mida suhu pistan. Näiteks olen oma menüüst kartulid asendanud keedetud juurviljadega. Samuti ei pane lõunasöögi ajal juurviljadele kastet. Hommikul söön 2 viilu teraleiba, millele tilgutan veidi oliivõli (seedimisele hea) ja peale paar viilu tomatit. Magust põhimõtteliselt ei tarbi üldse. Ka teed joon ilma suhkruta (kohvi ei tarbi üldse juba üle aasta). Millega küll patustan on mõnel õhtul paari klaasi veiniga või siidrigasad smiley. Samuti tuleb mõni õhtu ikka vägagi näksimise isu peale, just soolase, ja siis läheb nt suitsuvorsti kõvasti (oh õudustsmiling smiley), mida meil peaaegu alati külmkapis leidub.
Vot sellised lood.
Aga mis meie duelliga nüüd edasi saab? Esialgu leppisime ju kokku, et lõpetamegi oktoobri lõpus. Kuidas teile tundub, kas tahaksite jätkata? Mina tahaks ma arvan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: LillekeE
Kuupäev: 30. October 2011, kl 22.51

Mina on patuoinas. unustasin hoopiski kirjutada. olen plussis ehk siis 0,3 tuli juurde. kaal oli 66,5. põhjus: punased pühad! nagu aamen kirikus. Mina jätkaks. kuna aga kellelgi meist sai minu mäletamist mööda see kasutusaeg siin läbi, võime ka edaspidi suhelda meilitsi või mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 30. October 2011, kl 23.27

Minul lõpeb 8. novembril. Seega nädala saaks ma vabalt veel jätkata. Kuna kõigi ootuste kohaselt on minul järgmine nädal punased pühad, siis midagi kaunist sealt ei oota ja seetõttu oleks huvitatud meili teel jätkamisest, et lõplikud numbrid ikka veidi kenamad oleks smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 31. October 2011, kl 08.37

Eelmise nädala tabel asub siin:Duell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 05. November 2011, kl 23.39

Minu selle nädala näit - 63,4. Kõige hullem ei olegi, aga hõisata pole ka miskit. Tuju ja enesetunne on aga palju paremad kui enne igat suutäit kaaludes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.28

Tere,

Oot, mis me nüüd siis teeme, kas me jätkame siin duelli või kuidas? Minule jäi see igal juhul arusaamatuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tamerita, EvelinL, Kez
Saatis: Kez
Kuupäev: 07. November 2011, kl 17.20

Mina ja Lilleke avaldasime soovi jätkata. Seega on see sinu otsustada, Tamerita, kas jätkame või mitte. Kuna minul saab leping läbi, siis ma võin oma näidu sulle meilile saata ja sina saad selle siis tabelisse kanda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.