Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.13

Alustame! Mina, Merimarju, paar päeva tagasi alustasin siin, olen 34, 170 senti, 2 last ja aasta tagasi loobusin suitsetamisest, mitte just edukalt, mitu korda olen uuest alustanud ja nüüd mõned kuud jälle mitte smiling smiley, selle tralliga olen kogunud juurde üle 10 kilo, mille nüüd minna tahaks lasta! algkaal umbes 78, soov 65

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 25. August 2011, kl 19.24

Algandmed
Ümarvorm (164 cm) 82 kg, eesmärk 63 (-13)
Mary31 (162 cm). 76,5, eesmärk 63 (-13,5)
Mermarju (169 cm) 78, eesmärk 65 (-13)

Lihtsalt super, kõigil 13 kilo to go!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Merimarju 25.08.2011 19.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 25. August 2011, kl 20.12

Parandus. Algandmed:
> Ümarvorm (164 cm) 82 kg, eesmärk 69 (-13)
> Mary31 (162 cm). 77, eesmärk 63 (-14)
> Mermarju (169 cm) 78, eesmärk 65 (-13)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merimarju 25.08.2011 20.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.47

Minu kaal näitas täna hommikul 76,5. Võiks öelda et veidi pettumust valmistas see küll, sest kolmapäeva hommikul olin 76,1kg. Aga kuna õhtu venis pikaks ja sööma läksime alles kell 22.30 siis pole ka midagi imestada. Edaspidi on nüüd küll selge, et sellist asja korrata küll ei tohi...
Trenni olen teinud enda arust suhteliselt piisavalt... Päevas umbes 45min rullitamist v.a. eile kui käisin squashi mängimas... Vot nüüd täna on küll selline tunne, et ei jõua midagi teha - kõik kohad on valusad ja värisevad. Aga mängida oli küll väga mõnus. Peaks seda teine kordki tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.52

Ma leian kohe põhjuse soovitada, mida mul ka rakse jälgida: kaalu nädalas üks kord, päevane kaalukõikumine ei anna mingid infot, küll aga kujundab Su tuju terveks päevaks. Isegi nädal ju on suht-lühike püsiva suuna näitamiseks. ja eks ta on järgiproovitud mul ka, et ka oluline trennikoormuse tõus ei lase kaalul Kohe langeda, aga mõødulint pakuks vast küll rõõmu.

Tasa ja targu ja reaalsed püsivad eesmärgid on vähemalt minu siinolemise põhjused: muidu võiks ju järjekordse dieedi ette vōtta.

Mul täna kaal näitas 76,3 ehk - 1,7: ma vaaritan omale üle kaalutud toitu, tööle ka kaasa, pole seda eal varem teinud. Söön enamvähem täpselt ettenähtud 1418 kalorit, trenni väga ei jõua, ainult 1 kord käisin see nädal kõndimas- 60 min, aga eks paningi söögi esikohale ja aeg on mul äärmiselt piiratud. Nädalavahetuseti kindlasti plaanin midagi ja ühe ōhtu vähemalt lisaks leian.

Klopsin exceli ka arvutis, et meie kaaludel jârge pidada, ei tea veel, kas siin on mõni hea koht tulemuste säilitamiseks, või on siia foorumisse ainuke variant saata, tasapisi ehk saab targemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. August 2011, kl 11.11

Eks ma olen isegi varem allavõtnud mitu korda...
Ja tean et nädalane kaalumine õigem... Aga hetkel proovin seda iga päev kaalumise varianti ikkagi winking smiley kirja panen ikka nädalase ja seda arvestan ka. Aga õhtust ja hommikust kaalu värrelda on ka huvitav tongue sticking out smiley
Muide ümarvorm pani oma kaalu ka kirja eelmisesse teemasse. Tema oli alla võtnud 2,7kg, nii et mina siis kõige kehvem hetkel tongue sticking out smiley
Aga ma ei anna alla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.02

Lepime kokku, et kiiruse peale ei võistlespinning smiley sticking its tongue out Võidab stabiilsus ja eesmärgi saavutamine, muidu ei klapi minu eesmärgiga. Sina ära muretse, Mary, liigud ju õiges suunas ja piisava tempoga igasuguste reeglite kohaselt. muide kas olete seadnud omale mingi tähtaja ja kui palju kaalulangust see tähtaeg nädalas eeldab?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.08

Esimene kokkvõte


Alg. 26.aug. 1. Tulemus
Ümarvorm. 82. 79,3. (-2,7)
Mary31. 77. 76,5. (-0,5)
Merimarju. 78. 76,3. (-1,7)

Pundipeale juba - 4,9 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.09

Tegelikult mul on veel omaette duell ka sõbrannaga kes võttis rasedusega juurde 10kg... Nii et temaga on diil et jõuludeks 10kg kergemad oleme, kui ei - järgnevad trahvid grinning smiley
Seega selline plaan on, kuid mul ei oleks midagi selle vastu kui võtaks rohkem alla...
Aga tegelikult on minulgi oluline stabiilne ja vaikne langetamine, et suudaks ka edaspidi saavutatut hoida...
Aga duell on ikkagi veic ka võistlus... isegi kui ma omas peas püüan mõelda teisiti... siis ikkagi tahaks ju olla parem smiling smiley Ja eks see ongi selle duelli mõte, et teised ikkagi ka pingutaks, mitte esimeste pluss nädalatega käega ei lööks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.16

See pagana ipad ei arvesta mu jäetud tühikuid, saatmisel lähevad kõik kokku, kuigi kujundasin enne, pole excelit ka siin, aga saab vast aru? Tahtsin ka erakirju saata, aga ainuke võimalus on rullida, kui tahan teie nimesid nimekirjast leida, ja Ü-ni on sajandi jagu rullimist. Tööandja arvutit ei taha kasutada selleks keskkonnaks ja kodus ei viitsi ules arvutituppa minna ja sisse logida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.21

Tabel on siiski täiesti aru saadav winking smiley Nii et pole hullu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.44

Ma ka siis paneks paar lauset siia enese ja oma ümara vormi kohta kirja.
Mul ka kaks last, aga juba suht suured, seega ei anna ümarat vormi enam nende kaela ajadasmiling smiley
Läbi elu olen kaaluga maadelnud. Üle 82 pole kunagi lasknud minna. Isegi rasedanasmiling smiley See on see punkt, kust enam tagasiteed polesmiling smiley
Kaalulangetamisel rõhun ikka suuresti toitumisele. Sporti jaksan hakata tegema alles kuskil 74 kg juures. Aga jalgsi käin. Iga päev.
Viimati võtsin 2008 alul 16 kilo maha (algkaal 82) ja püsis kaal 1,5 aastat: siis lisandus ja lisandus ja lisandus...
Eks ma ise ikka need vormid enesele ümber olen söönud. Mulle meeldib süüa ja kokata ja veni meeldib ka juua. Eks siis nüüd peab mõni aeg vähem kirglik selle söömisega olemasmiling smiley Tahaks ju ilusaid riideid kandasmiling smiley
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 27. August 2011, kl 08.43

Minulgi kaks last winking smiley Ja see kaal on seljas nende ajast aga noorim on nüüd juba peaaegu 5 aastane, seega probleem siiski minus.
Ja nagu ümarvorm kirjutas, et talle meeldis süüa ja kokata, siis nii ka mulle winking smiley
Püüan nüüd siis veidi tervislikumalt kokata ja tegelikult peaks ka vähemates kogustes tehtut nautima, sest ega väga kohutavalt hulle sööke ei teinud ma enne ka...
Alla võtsin kunagi enne lapsi veel kaalujälgijatega. Siis läksin kaalujälgima kui olin 66kg... Ja võtsin alla mingi 13kg... Ja see juures sõin ma kuude viisi vaid ühepajatoitu. Ma ei kujuta ette kuidas see võimalik oli confused smiley
Nüüd aga ei taha mõeldagi, et peaks seda sööma confused smiley
Nüüd siis teised toidud ja PEAB saama ka kilodest lahti!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 27. August 2011, kl 12.52

Appi, ma tahaks tubli olla ja ka päevaseid proportsioone hoida, aga mis mu retseptidel küll nii omapärast olla saab:valgud koguaeg vähem või rohkem lõhki, 110-180 protsenti iga päev, no ei oska koostada menüüd nii, et valgud üle saja ei lähe. Mure, sest valke soovitatakse mitte ületada, koormavad maksa ja keha, teevad ruttu vanaks ( nii olen lugenud vähemasti). Teil pole probleemi valgu soovituse ületamisega?
Muidu enesetunne täitsa mõnus, eile jäi kõht nagu veidi tühjaks ja lubasin 100 ckal lisaks, aga päevast hulka siiski ei ületanud, käisin rulluisutamas ka.
Ja köögis läheb palju aega.... Aga kuna selle prioriteediks seadnud olen, olen rahul.
Muide, proovige Lindströmi kotlette, tegin eile ja hästi maitsvad tulid, pere ka lausa õgis. Nende osa küll keerutasin jahust läbi ja tegin hästi krõbedad, mõnusad, ma teen veel winking smiley ja peaaegu ainult kana tailihast tehtud hakkliha sisaldasid, pooleks peediga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 27. August 2011, kl 19.22

Valgud ja süsivesikud on mul ka üle normisad smiley
Tegelikult on täna üks korralik tagasilöögi päev. Ok, kalorite hulka pole ületanud, aga tohutu nälg on päev läbi. Olen söönud ohjeldamatult arbuusi, mõned nektariinid ja natuke muud toitu ka, aga...nälg onsmiling smiley Ma tean, see on selline esimene keha hoiatus, midagi on teistmoodi. Ma jonnin. Las ta siis jonnib. Muidugi olen ma tal jonnida lasknud: suure osa päevast olen raamatuga diivanil vedelenud. Mõnikord võibsmiling smiley Tõsi: ega ma selle kaalu peale hommikul astuda ei taha....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 27. August 2011, kl 19.37

Ma küll arvan, et su kaaluga ei pruugi hommikul midagi valesti olla smiling smiley aga anna teada! Mul liigselt puuvilju tekitab ka isu, ära nendega päris oma enamust kaloritest ära raiska

Ühise eesmärgi nimelwinking smiley
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 28. August 2011, kl 12.13

Minulgi sama probleem valkudega sad smiley no ei saa korda...
Väljaarvatud eile, kui ei olnud midagi muud süüa kui hamburgeri confused smiley Vat see aitas viia tasakaalu. No aga see ei ole ju normaalne sad smiley
Kuigi eile sõin hamburger ja kaal kukkus 700 g... ebanormaalne!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 28. August 2011, kl 17.19

Äge. Soovitad siis iga päev hamburgeri, et toitumine tasakaalus oleks tongue sticking out smiley. Ma ka kaalusin ennast hommikul, no ei suutnud vast panna: nüüd on mul tegelt nädal jälgitud ja omaarust olin nii õudselt tubli olnud. Valgud küll üle, aga muidu minumeelest mitmekülgne menüü. Ja kaal näitas + 0,6 võrreldes reedega. Aga ei, ma ei ole õnnetu, tunnen ju ennast suurepäraselt, kokku nädalas ikka hea tulemus, miinus üks kilo.

Palju te päevas kaloreid sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 28. August 2011, kl 18.40

minu kalorite graafik on täitsa jama confused smiley
Päevas söön kuskil 1200 kalorit. Peaksin sööma 1425. Aga minu meelest on kõik ok. Kõht ei ole tühi ja isegi lõuna ja õhtusöögid olen söönud vähem kui peaks, aga no kõht saab nii täis, et rohkem oleks küll liig mis liig. Ja no selleks et kalorid täis süüa, ei hakka ju sööma mingit kohukest või ei tea mis jama...
Ja trenni kaloreid ma ei arvesta. See on üldse kummaline. Alguses kui registreerimine on, oli ju vaja valida kui palju trenni teed ja sellest olenevalt ka kalori hulk erinev. Mix siis peaks veel juurde sööma... Siis ju arvestatakse trenni topelt... Igal juhul mina neid trenni kaloreid juurde ei söö. Ja pole peale trenni hirmsat söögiisu õnneks tekkinud ka nagu mõned kirjutavad smiling smiley
Aga hamburgeri sööma ma küll kedagi ei kutsu. Aga see on ju imelik, et rasvasid nii palju peab sööma.
Õhtuks teen ahjukana, riisi ja köögivilja vokiga. Päris hea kas pole winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 28.08.2011 18.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 28. August 2011, kl 19.13

Mina söön küll kalorid täis ja kerged trennikalorid arvestan ka hulka. Kuigi, tõsi: mõnikord on kalorite hulgas ka veinikalorid.
Eilse suure puuviljasöömise tagajärg oli väga ok - kaal sama, mis üleeile hommikul. Järgmisest nädalast peaks ennast ujumas käima motiveerima kuidagi. Mõjub seljale hästi ja meeleolule ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 28. August 2011, kl 19.55

Aga Ümarvorm, kuidas sa neid trennikaloreid jagad päeva peale? Suvaliselt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 29. August 2011, kl 10.26

Lihtsalt panen kirja ja programm arvutab ju juurde. Minu meelest pole see eriti oluline, millal võiks siis rohkem süüa. Aga mul on hetkel neid trennikaloreid vähe 150 ehk päeva peale. Kui tõsisemalt hakkan trenni tegema, siis tekib küll dilemma, kas võib neid süüa või mittesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 29. August 2011, kl 13.16

No jah, siis võib olla tõesti...
Mul on trennikaloreid trennipäevadel mingi 600-900. Seda ära süüa on vist ikka liig winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 29. August 2011, kl 18.22

Mul selline plaan, et söön oma ettenähtud 1400 umbes iga päev, kuni näen et sellise kogusega kaal ei lange vähemalt 0,5 kilo nädalas ehk kui üks reede ei peaks olema vähemalt sellist langust, korrigeerin järgmiseks nâdalaks -50 kalorit päevase normi-> 1350. ma pakun, et varem sõin keskmiselt 2000+..päevas, muutus on päris suur, võiks ju langeda, kuigi tühja kõhtu küll pole tundnud, toiduretseptid muidugi erinevad. Trenniga pole lood hästi kahjuks, maksan küll spordiklubi tasu, aastas loetud korrad olen sinna jõudnud, alati leian põhjuse mitte minnasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 30. August 2011, kl 09.08

No nii eile oli nüüd täitsa mööda päev... Sõin ainult 712kalorit ja rulluiskudega sõitsin maha 772kalorit confused smiley Vaevalt et see nüüd hea on confused smiley Tööl ei saanud lõunat süüa ja kohe selline jama sad smiley Õhtul ei tahtnud ka kõiki ülejäänud kaloreid sööma hakata. Pealegi kõht oli ju väga täis...
Ma loodan, et see vähene söömine mulle tagasilööke ei anna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 30. August 2011, kl 19.48

Mary: 712 kcal ja kõht täis õhtul...muidugi kui sa just siis korraga olid need kcal manustanud. Aga üldiselt - kord/paar ei juhtu midagi hullu. Rohkem - ma tean, kiusatus on jube suur, et võtaks kohe korraga palju maha. Pole ka ise sellest patust puhas. Aga tegelikkuses läheb keha nn kokkuhoiureziimile ja panustab iga söödud kalori kenasti hoiule - mine tea, millal jälle antakse. Nõndaks, et lõpptulemus on keha kurnamine ja rasvarakkude toitmine...Kurb tegelikult...aga ma tean, millest räägin. Seega: võtame rahulikult aega ja sööme...lihtsalt lubatu piiressmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 30. August 2011, kl 21.09

Väga õige ümarvorm! Saan sellest isegi aru, aga paraku kipub tihtipeale juhtuma nii, et ei jõua lõunale... Kuid püüan siiski kõigest väest süüa kolm korda päevas ja siis vahepeal vajadusel mingi puu- või juurvili.
Kas te olete mõõtnud oma teisi mõõte ka?
Mina olen ja puusad on vist veis väiksemaks läinud - 2cm... enne tänast mõõtsin küll viimati juunis... Kuid ikkagi winking smiley
Vööumbermõõtu olen vist valest kohast mõõtnud... Mõõtsin kõige peenemal kohal... Täna siis mõõtsin naba kõrgusel - ja paraku ei midagi rõõmustavat tongue sticking out smiley
Aga küll jõuab ka rõõmustada!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 30. August 2011, kl 21.19

Mina ei jõua ka alati lõunale. Aga püüan. Vähemalt pooltel tööpäevadel.
Mõõtsin selle nabakoha eile ära...noh, ütleme, et võrreldes viimase korraga (2007 või 2008) oli lisa ikka...tosin sentimeetrit. Masendav. Masendav. Masendav. Aga ma loodan, et mõne aja pärast on olukord ilusam. Ei mõõda uuesti enne kuu möödumist. Siis ehk lähevad mõned ilusad "endise aja" hilbud ka juba ihu ümbersmiling smiley
Puusaümbermõõt pole mulle kunagi eriti muret teinud, see mõõt on mul alati suht normaalne. Mul kogu "hammastega söödud ilu" koguneb vööst ülespoole mõnusaks paksuks voldiks ja selja taha rinnahoidjajoonele polstriks. Ja vat, no ei lähe ärasmiling smiley) Aga - ju ka need peavad pikapeale taandumasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 31. August 2011, kl 07.44

Mnjaa. Kõhu ümbert on vist lihtsam lahti saada kilodest... Ja vist lihtsam ka koguda sinna...
Minul on kõik suht ühtlaselt jaotunud tongue sticking out smiley Ja räägitakse et tagumikku vähendada on väga raske... aga seda mul on vaja - vähemalt 10cm confused smiley Jeerum seda on küll päris palju... Ja kõlab ikka päris hirmsalt...
Mina ka ei kavatse neid mõtte liiga tihti mõõta, sest sealt midagi head kiiresti kindlasti ei tule.
Kaalunud olen end ikka iga päev winking smiley ei suuda vastu panna tongue sticking out smiley Eks see on alguse asi, kui ikkagi kaal tõesti langeb iga päev... Eks hiljem, kui see nii ludinal ei lähe, tuleb minna üle nädalasele kaalumisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 01. September 2011, kl 19.39

Oehh! Mina kardan kohe homme hommikul kaalule astuda. Nädal aega kenasti normi peetud, aga täna sai perega koolialguse puhul Hiina restorani mindud....Noh, oli liiga hea ja ilmselgelt liiga palju. Eks home siis on kole number vaadata, aga eks ma olen edaspidi jälle tubli...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.