Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 17. September 2011, kl 12.13

Tulemused 4.nädal__alg__nädal_____kokku
ümarvorm___________82___(+0,1)____-3,6
Mary31_____________77___(+0,3)____-2,3
Merimarju__________78___(-0,3)____-3,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 17. September 2011, kl 12.18

Uus laalunädal algas kenasti, ainult lusikakesest poe kräsupeast sai lõpuks korralik tükkangry smiley
Tüüpiline. Eelmine laupäev algas täpselt samamoodi ja lõppes nii et midagi kirja ei pannud mitu päeva ja sõin kindlalt lubatust rohkem. Siiski mite nii nagu vanasti, et läks pulgake, mingu ka trumm. Ehk lihtsalt kokkasin rammusamaid asju ja lubasin omale. Täna panen kirja! Ja arvestan sööduga

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 19. September 2011, kl 17.53

Mina nädalavahetusel kirja ei pannud. Ja ilmselgelt patustasin, sõin rohkem. Tervis on endiselt kehv, ega ei innusta eriti ennast liigutama või kaalu jälgima. Aga täna siis suutsin jälle kenasti hakata kirja panema. Igal hommikul ennast enam ei kaalu ka, piisab paarist korrast nädalas. Ehk on nii targem ja stressivabam.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. September 2011, kl 08.40

Ma ikka kaalun võimalusel iga päev winking smiley
Kuigi nädalavahetus oli ikka päris hull... Sai päris palju saia söödud tongue sticking out smiley Aga liigutatud sai ka ikka terve päev otsa... Kartuleid võetud, puid laotud ja mõned lambad ära tehtud...
Täna hommikul oli vähemalt kaal juba veic normaalsem... Loodame et see trend jätkub winking smiley Igal juhul annan endast kõik võimaliku.
Täna saab ehk seenele grinning smiley Puraviku suppi saab igal juhul!!! Ja ema tehtud leiba sinna kõrvale... Küll see on hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 23. September 2011, kl 05.47

Nii. Reede hommik. Peaagu terve nädal polnud kaalunud. Olen endisel haige ka. Plusspoolel on see, et haigusest tingituna pole peaagu nädal aega suitsetanud. Aga kaal...
...77,9 ehk miinus 0,5 kg eelmise nädalaga võrreldes ja miinus 4,1 kokku!!!. Päris toresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.01

Mina kaalusin täna hommikul 73,9kg, seega eelmise nädalaga võrreldes -0,8kg.
Kartuli võtmine oli ikka väga hull tegevus eelmine pühapäev... Siiani tuharad ja selg valutab sad smiley Aga sai sellegi poolest veidi ka squashi mängitud winking smiley
Igal juhul väga vahva, et kõigil kaal vaikselt kaob, vaatamata erinevatele raskustele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 23. September 2011, kl 19.02

Merimarju on kadunud kuskile...
Nigel lugu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 23. September 2011, kl 20.20

Merimarju - auuuuuuu....auuuu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 26. September 2011, kl 10.44

Ei tea, kas olemegi nüüd edaspidi kahekesi... Ehk ta ikka ilmub veel välja...
Panen tabeli siis siia

Nimi__________start____16.sept____22.sept____nädala saavutus_____kokku______Eesmärgini veel...
Ümarvorm______82______78,4_______77,9________-0,5_____________-4,1_________8,9
Mermarju_______78______74,9_______ei saatnud kaalu
Mary31________77______74,7_______73,9________-0,8_____________-3,1________10,9

Ehk saab sellest aru ka...



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Mary31 26.09.2011 10.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 26. September 2011, kl 18.29

Tabelist saab arusmiling smiley
Aga rõõm oleks kui Merimarju ka välja ilmuks...Auuuu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 30. September 2011, kl 06.59

Hei-hei-hei!!! Mul on kohe nii hea meel. Kardan kyll, et järgmine nädal nii kaunis pole, aga täna hommikul näitas kaal (ma polnud nädala aega kaalunud) - 76,5 kg. See teeb miinus 1,4 eelmise nädalaga võrreldes. Super!!! Nyyd siis on esimese miinus 5kg piir ka ületatud ja lähen kolmapäeval (palgapäev!) ja ostan enesele lubatud lõhnaõli. Iga miinus 5 toob lõhnasmiling smiley
Nii toresmiling smiley!!!
Mary - kuidas sul?
Merimarju - kuhu sina ometi kadunud oledsad smiley Isegi kui vahepeal motivasioon kadus, siis selleks me siin olemegi, et vastatsikku toetada ja tagan togda. Tule tagasi meie hulka!!!
Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.13

Tere kena reede hommikut smiling smiley
Minulgi on kaal kenasti langenud - nimelt kaalun nüüd 73,0kg eelmise nädalaga võrreldes -0,9kg. Supper tulemused meil mõlemal!!! Sinul lausa uskumatu tulemus grinning smiley Sa oled ikka väga tubli!!!
See nädal pole suuremat trenni teinud, kuid tänasest proovin teha trenni Jillian Michaelsi vidode järgi... Vaatame mis saab winking smiley Hakkame terve perega teleka ees võimlema tongue sticking out smiley
Oled juba lõhnaõli ära ka valinud? Või lähed ja siis otsustad? Igal juhul anna teada, millise ostad smiling smiley Mina tahaks ennast premeerida uute riietega tongue sticking out smiley Aga sinna on veel maa ja ilm aega...
Igal juhul ei ole motivatsioon langenud ja see on väga hea!
Loodan et Merimarju leiab ka ikka tee meie juurde tagasi!!! Sa oled ikka väga oodatud taas meie seas!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 30. September 2011, kl 11.08

Mary - õnnitlused!!! Super!
Ma ei saagi eriti aru, kuidas sel korral nii hea langus. Ei ole midagi eriti teistmoodi teinud. Tõsi, ega ma eriti päevikut ka pidanud ei ole, lihtsalt olen püüdnud arvestada ja arvutada ise ja peast. Kardan, et järgmisel nädalal lihtsalt siis seisab see kaa. Ag aeks näis.
Lõhna pole välja veel valinud, mitu vana lemmikut ja mitu uut ahvatlust on, mida olen käinud hiilimas. Aga eks ma annan teada kui ost tehtudsmiling smiley
Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 02. October 2011, kl 13.40

Tundub et Merimarju ei saada kaalu sad smiley

Nimi__________start____22.sept____30.sept____nädala saavutus_____kokku______Eesmärgini veel...
Ümarvorm______82______77,9______76,5________-1,4_____________-5,5_________7,5
Merimarju_______78______ ei saatnud kaalu
Mary31________77______73,9______73,0________-0,9_____________-4,0________10,0



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Mary31 02.10.2011 13.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 07. October 2011, kl 06.26

Hei-hei! Reede hommik. Nagu arvata oligi, ei ole tänavune kaalumispäev rõõmus. Aga ma lootsin, et eelmise nädala uhke saavutus jääb püsima. Aga tegelikult on kaal kõikunud nädala aega. Ma küll ei kaalu igal hommikul, aga mu digitaalne võimlemislaud näitab nn üles-alla liikumist ja seda ma näen igal hommikul. Seega: keeruline nädal. Ja lyhidalt: 77,8. See on siis eelmise nädalaga +1,3. Nojah...eks järgmien nädal on parem ja toredamsmiling smiley
Igataes - lõhna enese "miinus viie" puhul ei ole senini ostnud. Tahtsin selles "miinus viies" 100% kindel olla. Vot, ei saa veel. Võibolla nädalavahetusel ...või järgmisel nädalal. Oh...nüüd on siin virisetud küllsmiling smiley
Kahju on, et Merimarju "kaduma" on jäänud. Mina ei jää, olgugi, et tulemus kehvsmiling smiley
Mary, kuidas sinul? Hoian sulle pöialt, et sinu tulemus oleks minu tulemusega samasugune, ainult, et MIINUSmärgigasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.32

Hommik jah smiling smiley
Mul on see nädal kõik päevad sassis ja kui ma nägin postkastis teavitust postitusest meie foorumis, siis mõtlesin, et ehk on merimarju tagasi... Aga hoopis reede on käes...
See nädal on mingi täiesti hull olnud. Jooksen ringi nagu segane. Kogu aeg vaja kuskile jõuda ja midagi teha.
Minu kaal näitas täna hommikul 72,4 seega -0,6kg. Päris hea tulemus ma arvan winking smiley
Meil on sõbrannaga ka väike duell. Mõlemad alustasime mahavõtmist 77kg pealt, kuid tema on minust 2 kiloga maas. Ja kui ta kuulis, et mul läheb paremini, siis selle asemel, et end korralikumalt käsile võtta, hakkas ta hoopis sööma sad smiley
Aga sa mainisid oma kirjas digitaalset võimlemislauda. Mis asi see on? Ja mis sa sellega teed?
Ja sinu see +1,3kg tegelt on ju väga normaalne ja tavaline asi alla võtmise juures... Nii et ei tasu heituda ja ikka edasi väiksemat mina otsima winking smiley Mul oli ka vahepeal + nädal... sul polegi veel olnud ja see on isegi imestama panev... Tavaliselt ikka peale mõnda nädalat viskab kaalu seisma või plussi...
Aga oleme tublid edasi eks smiling smiley Ja mitte mingil juhul ei loobu enne kui eesmärk täidetud smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 08. October 2011, kl 08.58

Nimi__________start____22.sept____30.sept__07.10__nädala saavutus_____kokku______Eesmärgini veel...
Ümarvorm______82______77,9______76,5____77,8____+1,3_____________-4,2________8,8
Mary31________77______73,9______73,0____72,4_____-0,6_____________-4,6________9,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 12. October 2011, kl 16.18

Meil ikka täitsa vaikseks jäänud...
Mul on kurikahtlus, et see nädal tuleb + nädal... Kohe tunnen end õhupallina. Ja see ei ole meeldiv! Igal juhul jätkan hoolega kaalu langetamist! Paraku see nädal on langetamine veic metsas... Aga pulki metsa ei viska ja ei mõtle ka nii, et kui juba + nädal, et siis söön reedeni ja siis jälle järje peale. Kummalisel kombel isegi kiusatust ei ole, kuigi mõte käis peast läbi...
Küll tahaks juba kaalul näha esimeseks numbriks midagi väiksemat kui 7...
Ja mõtlen, et äkki me peaksime kellegi veel juurde võtma või ise uue duelliga liituma, kuigi jube kahju on...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.12

Hei-hei!
Ma ka "patune", pole isegi foorumit lugemas käinud. Ja kaks nädalat poel toitu kirja pannud. See on yhest kyljest hea, õpetab nn tavalise inimesena elama ja kaalu langetama, aga samas on eksimise ja "unustamise" oht suurem.
Kysisisd, mis on digitaalne liikumislaud. See on Wii Fit. Kui ei tea, mis on, googelda. Selline kasulik asi, aga ega ta selle hommikuse 30 min "tatsumisega" kaalu kyll ei langeta. Ma vaatan seda kui piksikest hommikuvoimlemist. Juba aastaid.
Nüüd siis kaalust. Reede: ja ...hurraaa!!! Kaal 76,8. Eelmise nädalaga miinus 1 kg ja kokku miinust 5,2. Täitsa tore ja nüüd võin rahuliku sydamega enesele lõhna minna ostma.
Kuidas sinul?
Ja ehk peaks tõesti mõne duellitaja eneste seltsi kutsuma...?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.58

Sa oled väga tubli! See kord olen mina plussis... Aga pole hullu elame üle winking smiley Eks ma tunnengi end õhupallina... Nimelt siis see kord kaal näitas 73,1kg ehk +0,7kg.

Nimi.....Mary31....Ümarvorm
Pikkus.....162.........164
Stardi kaal.77..........82
26.aug....76,5........79,3
2.sept.....75,5........78,9
9.sept.....74,4........78,3
16.sept...74,7........78,4
22.sept...73,9........77,9
29.sept...73,0........76,5
07.okt.....72,4........77,8
14.okt.....73,1........76,8
nädal......+0,7........-1,0
Kokku......-3,9........-5,2
eesmärk....63..........69

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Kuupäev: 14. October 2011, kl 18.26

Mary: pole hullu! See on väike pluss. Järgmine nädal on jälle teistpidi nädal. Peamine, et jonni ei jäta ja eesmärk silma eest ei kaoks.
Edu meile!!! Ükskord kaovad need kilod niikuiniismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 15. October 2011, kl 10.50

Tean isegi, et see kõik on normaalne ja ega ma ei põegi winking smiley
Lihtsalt ei jäta ka jonni! Ja jätkan hoolega kaalu langetamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. October 2011, kl 11.24

Ma panin end kirja uude duelli... ehk tuled ka sinna üle?
Pealkiri on kutse duellile ja kutsujaks KARUKEne (oli vist nii)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Ümarvorm, Mary31, Merimarju
Saatis: Mary31
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.29

Nimi.....Mary31....Ümarvorm
Pikkus.....162.........164
Stardi kaal.77..........82
26.aug....76,5........79,3
2.sept.....75,5........78,9
9.sept.....74,4........78,3
16.sept...74,7........78,4
22.sept...73,9........77,9
29.sept...73,0........76,5
07.okt.....72,4........77,8
14.okt.....73,1........76,8
21.okt.....72,4........77,4
nädal......-0,7........+0,6
Kokku......-4,6........-4,6
eesmärk....63..........69

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.