Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 13. October 2011, kl 07.57

valgud , mitte palgud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 13. October 2011, kl 09.14

HEI!
mul kah valgud alatasa üle,kuid vaatan aga seda,et kui need on taimsed siis ei pööra tähelepanu eriti,aga loomsete osas ,siis lihtsalt vähendan neid järgmisel päeval,Õnneks siiani pole mingeid probleeme olnud kaalu nr kukkumisega,et ikka ilusti läheb,hoolimata sellest,et üks päev ei jõua kcal täis süüa,teine päev jälle ilusti täis ja kolmandal vb ntx ei ole toitumine tasakaalus.Ma olen aru saanud,et ikka kui kaloreid üle ei söö,siis ka kaal ilusti alaneb,muidugi ajan ka vett sisse tublisti ja sellised 6-10km tuurid ikka igapäev smiling smiley
Ja riietega mul samalugu,et kõik mis suureks jäänud,läheb müüki.Peabki kappi tühjendama hakkama.Isegi aegajalt,kui miskit meeldivat näen kusagil netis,kellegi vana on minu uus smiling smiley
Muidu meil siin Märjamaal on olemas üks pood,kus ilusaid riideid ka suurematele,kuna väga tihedalt linna ei satu,siis olen ka siit ostnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. October 2011, kl 10.50

hei lillekesed smiling smiley
mul sama mure mis raamatuplix`ilgi so et ei ole ühelgi päeval saanud veel toitumist tasakaalu ja ikka sama lugu, et valgud üle ja rasva puudu. Natuke ma sain rasva suuremaks kui lisasin toorsalatisse rohkem õli, aga tasakaalu see küll ei viinud sad smiley eks peab veel proovima. Kui kellegi on mõni hea retsept või mõte, mis kaasa aitaks, siis oleks selle jagamine väga armas ja oodatud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. October 2011, kl 11.14

Tere Lillekesed,

Mul on nii hea meel lugeda teie mõnusaid postitusi. Selline tugev ja toetav tunne tekib, et ma ei ole oma igapäevamuredega üksi. Ning erinevaid soovitusi ja kogemusi on igati hea ka endal järgi proovida.

Zizzis olen käinud, kuid tõesti hinnad on mõnusalt soolased ja õnneks ei ole sealt endale ka midagi meelepärast leidnud. Viimase seeliku ostsin Prismast, seal praegu palju uusi riideid ja ka suuremad numbrid olmas. Pesu olen ka endale tavaliselt Prismast muretsenud, kuna pesupoe butiikides on suurused tõesti ainult Barbi-nukkudele. Viimane meeldiv avastus oli Kristiines Lauma pood- väga pikalt osisin endale suvel sobivat korrigeerivat body kleidi alla (sai lausa kahes pulmas käidud).

Üheks minu koduseks soovituseks on loobuda saiast. Mehel oli tihtipeale õhtuti/öösiti harjumus endale 100 võileiba ja moosisaia teha. Tunnistan ausalt, ka endal on mõnikord korralik isu peale tulnud. Nüüd ostame ainult leivalaadseid tooteid ja vahest harva ka sepikut, kuid mitte saia. (Sai muidu soodustab ka kõhukinnisust.)

Homme siis meie kigi tõehetk- olge vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 13. October 2011, kl 14.31

Huvitav, et ma täna ja eile olen võileibu söönud rohkem, kui normaalseks pean ja toitumine on tasakaalus :O

Pesu poole pealt peaks suuri numbreid leiduma ka LaSenzas. (: Vähemalt mina olen saanud sealtsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. October 2011, kl 14.39

Mitjake'sel õigus saiast on vaja eemale hoida (aga teised ju võivad sad smiley ).
Kõigest valgest peame eemale hoidama, aga kõik need P-ga algavad asjad (pirukad, pannkoogid, pitsa, pasta jne) ju valget sisaldavad, miks nad muidu nii maitsvad on.
Meie aga oleme tublid ja targad ja ei lähe enam lõksusmiling smiley

Täiesti normaalse ja hästi istuva pesu sh ka body ostsin viimati Lasnamäelt Linette vabriku juures asuvast poest (Mahtra 30a). Seal olid väga toredad, abivalmis ja asjalikud müüjad, nii et pesu ostmine ei tekitanudki seekord stressi ja pealekauba veel loosung, et eelista eestimaist sai ka täidetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 13. October 2011, kl 17.06

Kunagi arvasin ka mina, et suurtele pole riideid ja ühe väga hea tuttava soovitusel sai mindud kaubamaja moenõustamisele.
Läksin paari asja tooma, tagasi tulin suure kuhja riietega smiling smiley
Jah, see maksab ka suht palju, kuid arvan et ikkagi odavam kui osta igasuguseid asju mis vähegi selga läheb ja pärast seisavad need kappides ja selga pole ikkagi midagi panna.

Homme on meie tõehetk thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 13. October 2011, kl 18.44

Õhtust.Mina olen ka enda pesu Prismast ostnud või poodidest,kus müügil läti,leedu toodang.Need poed enamasti nn.turu poed.Kvaliteet jätab mõnikord soovida,kuid pesu on mugav.
Mul on kapis ka mitut eri numbreid riideid,nii veidi kõhnemale,kui ka sellisele elevadi suurusele nagu hetkel olen.Lapsed on öelnud,et kui saan alla 100 kg,siis tuleb lihtsalt need suured elevandi riided ära visata,et motivatsioon püsiks ja tahtmist ennast JÄLLE suureks süüa kaoks igavesti.Pead ma selle peale veel ei andnud,kuid ma vähemalt endale andsin lubaduse küll.
Hommne tõehetk tekitab sipelgaid kõhtu.Ka väike miinus on ikkagi miinus.
Me ei anna alla.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 14. October 2011, kl 06.17

Varahommikust,
kaal näitas -2,1 kg ehk siis 89,9 kg ja vööümbermõõt -3 cm - tore hommik smiling smiley, teen endale pai, aga luban, et ei lasku eufooriasse. Tegelikult nii kiire muutus polegi soovitav, aga alguse asi, siis läheb mürinal, aga pärast jääb pidama, teada värk. Nüüd aga tänaste toimetuste juurde.
Kõigile kaasvõitlejatele vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.13

Tere hommikust!

Nii, täna siis oli kaalumine....-1.4 kg. Mina olen rahul, arvestades seda, et nv. oli Rootsi kruiis koos hommiku ja õhtusöögiga smiling smiley Vööümbermõõt ka -2 cm. Ma vist ikka ei lähe uusi pükse ostma, Paari cm pärst lähevad ühed kapis seisvad jalga ka juba tongue sticking out smiley

Jõudu ja jakus kõigile! Ja olenemata kui suur või väike(või muutumatu) kaalukaotus on. Ei tasu ennast segada lasta. Mina mõtlen alati, et vähemalt ei tule juurde tongue sticking out smiley. Loodan siiski, et meist igal ühel on väike miinus winking smiley

Päikesepaistelist reedet kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.57

Hommikut kõigile!
Mina ei rõõmustanud täna üldse sad smiley Kaal näitas ainult 400 gr võrra väiksemat numbrit. Eks oma viga ka, lootused olid suured. Aga noh, mis seal ikka, lasen jonnakalt edasi. Ehk tuleb minu päev ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.27

Oi -1,4 päris kena, mian täitsa rahul, lootsin muidugi suuremat minekut, sest olen ikka esimesel nädalal rohkem maha saanud. Aga tore üllatus oli miinust näha, kuna nädal aega hoidsin nimelt kaalust eemal, tahtsin näha oma patustamiste tagajärgi, aga tore. Nüüd vaja tagant ennast utsitada.
On mille nimel pingutada.
Rügame aga edasi suurte sihtide poole
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.59

Mina täna 98,5kg .Aprillis kui uuesti alustasin kaalusin 108 ja lootsin et tänasega tuleb -10 kg täis aga 500g jäi puudu. Aga järgmisel nädalal......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.12

Tere minu kaal täna 131,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.24

Päikeselist nädalavahetust meile kõigile!

Mina olen täna 900 grammi kergem kui eelmisel nädalal. Väga positiivne! ma patustasin ikka meeletult, pean enda öised söömised lõpetama, nii kartsin, et on hoopis paar kilo juures.
Jaksu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.48

Tere ma võin vist küll rõõmustada -2,2 kg päris hea tulemus.
sai siis kolmapäeval täis täpselt kuu siin keskkonnas.Alustasin siis 99 kg ja tänaseks siis võib üli rahule jääda,kuna päris kenasti olen neid kg maha raputanud ,saanud siis 93.5kg peale.Muidugi mõni kuu ennem kui päevikut hakkasin täitma,siis kaalusin 106kg,otsustasin proovida 13 päevast dieeti,see oli küll kohutavalt raske,kuid sain hakkama ja pidasin kõik need 13 päeva vastus. sellega saingi ennast siis 99kg peale ja tõesti,minule ei tulnud ühtki kg juurde,kui ma ei eksi siis tegin seda mai kuus.Sõin ja jõin kõike,(kaasa arvatud ka maiustusi jms).
Aga siin muidugi kergem ja toetajaid palju.Üksi ikka enesega võidelda on päris raske,eriti veel kui on lapsed kes ju ikka maiustavad ja mees saab süüa ükskõik mida ja kui palju,kaal aga ei tõuse grinning smiley
Meie aga peame võitlema ja paljustki loobuma!
igatahes jõudu ja edu meile edaspidisekski!!

Valikud: VastaOsunda
drinking smileyRe: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.44

Jäin rahule, nädalaga läks maha -2,5 drinking smiley
Esimene nädal oli ikka päris raske, eriti õhtud. Muul ajal ei ole probleemi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.53

Kõik on nii tublid mahavõtjad olnud ja mina sain vaid 600g alla. Eks ikka ise süüdi, et toidule vastu ei suuda panna. sad smiley
Samas vöö ja puus vähenesid mõlemad 3 cm.

Algaval nädalal sünnipäevi plaanis ei ole, ehk on rõõmustavamad tulemused..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 14. October 2011, kl 11.18

Tere kõigile.

Suur tänu, et sain ka ikka nimekirja sisse. See nädal väike langus, -0,3 kg, aga asi seegi. Täna nii ilus ilm, et lausa kutsus õue, mul juba 6,5km kepikõnni ring tehtud. Spordisaali täna ei saanud minna, aga pühapäeval kindlasti. Ma lausa jumaldan bodypumpi, annab hea koormuse ja mõnusa enesetude nagu iga teinegi treening ja aktiivne liikumine. Söömisesest rääkida, siis piiran kõvasti nisujahu sisaldavaid tooteid, söön ainult rukkileiba, püüan vältida saiakesi ja torte, loomulikult vahest murdun ja luban omale üht teist, aga igapäevaselt ma saia ei söö. Liha kõrvale valin pigem ainult juurikad ja salatid. Jätan kartuli, riisi, makaroni eraldi toidukorra jaoks. Need nn veregrupi toitumise põhitõed minu puhul toimivad ja aitavad. Vett püüan ka palju juua ja just päeval, mitte õhtul.

Ilusat ja kerget nädalavahetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 14. October 2011, kl 12.39

Oi tere ja kui tublid kõik lillekesed on olnud, loen siit lausa suurepäraseid uudiseid, teate kui hea meel mul on iga kadunud kilo pärast the finger smiley

Minu tõehetk peale öövahetust oli -800g ja kui arvestada vöö-2cm ning et pea iga päev olen ka trenni teinud siis juba esimese nädalaga tunnen ma ennast paremini smiling smiley
suurest trenazööri sõtkumisest nüüd jalgadelt küll midagi maha pole läinud, vaata et pidin linti kõvemini sikutama, et saaks sama numbri kirjutada mis eemisel nädal eye popping smiley

Hea enesetunde nimel olen nõus ka saiast loobuma, enam ei taha olla paks ja väsinud, süda kloppimas juba esimese sammu peale mida pean tegema.....

kerget ja energilist nädalavahetust !



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissi 14.10.2011 12.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: fluffy
Kuupäev: 14. October 2011, kl 21.09

Tere koigile,

Vaga huvitav on koigi teie nouandeid ja nippe lugeda. Mulle valmistab ikka toelist raskust veel koige soodu yleskirjutamine. Ikka jalle laheb nadalas yks paev nii, kus ma unustan ara markida, puht lihtsalt liiga kiire tempo parast. Aga samas eks ole see sama tempo ka yheks pohjuseks miks see kaal on juurde tulnud - ebatervislikud naksid kaigu pealt voi hilisohtused ohtusoogid ja muidugi see magus. Aga kuidagi on mul see nadal ikkagi onnestunud yle 2 kilo alla votta. Plaanisin jargmisest esmaspaevast hakata ka Zumba klassis kaima Tallinna Tantsustuudios, kus vanem tydruk kaib iga esmaspaeva ohtul tantsimas ja mul alati tund aega surnuks lyya. Aga nyyd eile saadeti ta poole paeva pealt tuulerougetega koju ja minu trenn vist jaab ka nyyd paari nadala vorra hilisemaks.sad smiley
Mis puudutab riideid ja pesu siis mina olen endale koik pesud Marks & Spencerist Iirimaalt ostnud ja need on toesti vaga mugavad ja istuvad nagu valatud ja hind on ka soodne (tavaliselt 2ne pakk 23 eurot). Samuti on riietega nii endale kui ka lastele, koik saab ostetud sealt, sest Eesti hindade juures ei oskaks ma kyll majandada ja aru ei moista kuidas inimesed siin ara elavad. confused smiley
Sai vist natuke kuri jutt siin, aga selline on minu arvamus.
Aga mis puutub sookidesse, siis vaga head abimehed mulle on alati olnud salatid. Varsked lehtsalatid tomati, porrulauguga ja oliivoliga peale. Sinna juurde siis kas kana voi mereande voi veiseliha loigu.
Eile kolleegi tool asendamas kaies kuulsin yhe teise kolleegi salenemise saladust - nimelt olevat tema loobunud sysivesikutest taielikult ja on sellega yle 40ne kilo alla votnud.
Ilusat nadalavahetust ja positiivsust soovides! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 15. October 2011, kl 15.21

Kuhu seina peale ma gabariidid kirjutan?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 15. October 2011, kl 15.29

Ilusat laupäeva pärastlõunat kõigile.Oli me oleme ikka tublid,liigume vaikselt suurest kaalunumbrist alla poole.muidugi nõuab see pingutamist.Eeskätt tuleb oma peas suur ajupesu teha.Olen ka sama meelt,et kõik siin elus on kinni mõtlemises.Mina olen ikka mõelnud,kui isu mingile maiustusele tuleb,siis mõtlen,et seda pole mulle küll vaja,et see pole minu jaoks,ausalt see toimib,kui ikka tõsiselt mõelda.Muidugi on ka minul libastumisi,aga neist tuleb õppida.Eile oli mu mehel sünna,proovisin küll tubli olla,aga poesöök on ikka midagi muud ja kui sinna veel lisada 2-3 pokaali veini,siis on kõik see päev löhki.Kuid täna käisin 2x kõndimas kokku 2 tundi.Hea tunne on ja süümekad ka peitu pugenud.Loen siin foorumis,kui ikka 62 kg kaaluv ahastab,et ei läinudki see nädal midagi maha,siis on ta vist vales kohas.Kuid igal inimesel oma unistused.Mina oleksin äraütlemata õnnelik ka kahekohalise numbriga, st.alla 100 kg.Seega mul jätkub unistusi veel pikaks ajaks.Küll täna oli ilus ilm,lausa mõnus oli kõndida.Nüüd ootab ees sauna kütmine ja siis saan sinna mõnulema.Ilusat laupäeva õhtut kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 15. October 2011, kl 16.44

Minul kaal täna -1,5. Mõõtnud ei ole.Lähen riisuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 16. October 2011, kl 12.24

ja mina siis ainuke kes paigal seisab ei maha ega õnneks ka juurde pole midagi tulnud.Aga loodame järgmisest nädalast paremat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 16. October 2011, kl 13.29

Tere Lillekesed,

Nädala kokkuvõte:

7.10.2011/ 14.10.2011/ Nädala ↓↑
FeliZe 89.3
eideke 92/ 89.9/ -2.1
Õieke 96/ 95.6/ -0.4
crissukas22 95.7/ 93.5/ -2.2
steili 96/ 95.1/ -0.9
mitjake 97/ 96.5/ -0.5
Remmelga 99.1/ 98.8/ -0.3
krista 99.5/ 98.5/ -1
fluffy 105/ 102.6/ -2.4
Matsu 105/ 102.5/ -2.5
tinku 105/ 104.7/ -0.3
raamatuplix 109.7/ 108.3/ -1.4
Mihkeliine 110/ 109.2/ -0.8
gerlit 113.3/ 111.7/ -1.6
krissi 116.2/ 115.4/ -0.8
Nöbin 119/ 117.6/ -1.4
sullykene 122
nairam 123.7/ 123.05/ -0.65
pata 132.5/ 131.6/ -0.9
mummi 106.5/ 105/ -1.5
mammut 137.3/ 137.3/ 0
KOKKU ↓↑/ -21.65

Me oleme ikka tõelised tegijad, kamba peale kokku -21,65kgsmiling bouncing smiley. Igaüks võib endale teha pika pai. Juurde ei võtud keegi- väga positiivne. (Kahjuks puuduvad FeliZe ja Sullykese andmed.) Nulliring on ka positiivne, veel üks väike jõupingutus ja järgmiseks ongi juba suur miinus.

Meeldetuletuseks, et meie kaalutabel asub siin (vajuta faili nimele):
[docs.google.com]

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 16. October 2011, kl 16.26

Päris jama lugu,täna olen suutnud ära süüa oma kalositest vaid 60% ja käidud ka 6.6km,ning terve elamine korralikult koristatud!
Mis nüüd siis tegema peaks,kas miniaeg õhtul veel õuna närima või olekski see täna kõik,oskab keegi soovitada midagi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 16. October 2011, kl 16.41

sry st et kaloritest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 17. October 2011, kl 16.27

Tere kullakesed.Mul on kodus kaal ära pööranud.Ostsin isegi uue patarei talle,aga kui kaalun riietega on number palju väiksem,kui ilma riieteta.Aru ma ei saa.Tegelikult oli number igakord erinev,proovisin kohe mitu korda järjest.Aga üldiselt langeb ikka väga visalt,kui mu kaalu uskuda.Pingutan küll,toitun oma arust õieti,käin 2x päevas jalutamas ja kaal va sunnik püsib paigal,või tuleb veel juurdegi.Sellist jama pole mul kunagi varem olnud.Eks näis kuhu see viib.Mina kavatsen igaljuhul kaalulangetamisega jätkata. Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 17. October 2011, kl 16.55

Rasva saab linaseemneõlist. Kasulik igati.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.