Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 15. November 2011, kl 10.33

Tere Lillkesed,

Suured vabandused Eidekese ees. Muidugi oled Sa ikka tabelis alles. Suure kiirustamisega tuli mul viga sisse. Vabandan!
Meie korrektne tabel asub siin: [docs.google.com]

Mul oli juba alates reedest selline vunk sees, et päevatundidest jäi puudu...
Reede hommikul tööle sõites kuulasin raadiost numeroloogiat. See nn maagiline number 11.11.2011 pidi olema igati soodne kõikvõimalikeks uuteks algatusteks. Mõtlesin, et peaks ka siis midagi erilist algatama, kuid kuna päev möödus minu jaoks eriti kiiresti, siis numeroloogia mind seekord ei aita. Kuid mõtlesin ka uutele duellidele/duellitajatele, et neil ikka kohe eriti soodne aeg alustamiseks.

Reede pealelõunal sõitsime maale ämma-äia juurde. Mõtlesin õudusega, et see nädalavahetus hästi ei lõppe. Tavaliselt juba niisama meie tuleku peale kokkab ämm terve päeva. Seekord siis veel pealekauba oli laupäeval äia sünnipäev ja pühapäeval isadepäev. Minu meeldivaks üllatuseks möödusid reede ja laupäev suhteliselt mõistlikult, kuid pühapäev läks käest, mis käest... Mul õnnestus enda allergirohud koju jätta, ning nagu kiuste on maal kass külmade ilmadega jälle kodune= minul kohe silmad vesised, nina tilgub ja aevastamisel ei paista lõppu tulevat. Pühapäeval oli enesetunne kohe nii paha ja pea oli paks otsas, et pidi kõike seda meeletu toidukogusega kompenseerima- oh õudust. Maal on veel kombeks, et kui minnakse tähtpäevaks külla, siis võetakse kindlasti ka tort/kook kaasa. Laupäeval käis külas nii mõnigi seltskond ja lõpuks oli torte/kooke 7/8- nii, et pühpäeval oli, mida endale sisse vitsutada. Kahetsen meeletult, et ma nii libastusin, kuid enam ei saa midagi muuta. Proovin nüüd kuni reedeni olla korralik ja toidu suhtes vaoshoitud.

Mul on küsimus Patale: märkasin, et osaled ka ühes teises duellis (vähemalt Sinu andmed sobisid profiiliga). Kas Sa soovid meie duellist loobuda või Sul on lihtsalt vaja lisamotivatsiooni? (Ma ei kurjusta Sinuga, ma lihtsalt uurin.) Keegi ei saa Sulle pahaks panna, kui soovid mõõtu võtta mitmes grupis korraga.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 15. November 2011, kl 10.52

Hei lillekesed.
Mitjake vastus sulle.Ma leidsin tolle teise duelli täiesti juhuslikult ja kuna seal on kõik umbes 120+- kg,st me oleme suhteleiselt samas kaalus,siis see alla võtmine annab mulle tõesti lisa motivatsiooni juurde.kuid ma olen sellegi poolest ka siin duellis edasi,kui te muidugi seda soovite.Ma isegi ei tea,kas üldse tohib mitmes duellis korraga olla,kuid üldiselt on tore,kirjutan teile ja loen huviga teie postitusi.
Nii,et jaksu ja kannatlikust edasi.
Kõike head kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 15. November 2011, kl 15.12

Hei mitjake,

vabandused vastu võetud ehk nagu juba ütlesin, et ainult sellel ei juhtu kes midagi ei teespinning smiley sticking its tongue out sina aga oled väga tubli, et jõuad oma kiire elutempo juures veel meie kõigi tabelit pidada, aitähh meie kõigi poolt Sulle!

Kuna pühapäeval oli isadepäev, siis võib autahvlile panna need, kes üldse ei libastunud, eks reede on jälle meie kõigi tõe päev...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 15. November 2011, kl 15.37

Hopsti.Oleks kohe huvitav teada,kas tõesti on ka neid,kes isadepäeval ei libastunud.No mina küll ei suutnud vastu panna heale koogile,õnneks suutsin võtta kõige väiksema tüki.Seega ehk jäin ka normi piiridesse.kuid väiksed libastumised ongi selleks,et neid hinnata ja aru saada.Samas ju siis keha vajas just seda kooki.Kuid eelmine aasta sama ajal ma ka olin üsna kange kaalu alandaja ja siis ma suutsin isadepäeva koogile ei öelda.Kuid nagu näete ka see ei viinud eriti kuhugi.Sõin ennast hiljem ju jälle suureks.Seega mõtlen,et vahest on hea,kui ahvatlustele järgi anda.
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 17. November 2011, kl 03.09

Tere Lillekesed,

Mina olen ka seda meelt, et kui ikka väga isutab, siis tuleb isu rahuldada. Muidu võib hing muutuda nii ärevaks ja kärsituks, et suhu hakkab minema kõik järjest.

Mina ennast toiduvaliku osas ei piira. Kui on ikka isu millegi järele, siis seda ma ka söön. Kuid kindlasti üritan jälgida, et mõistlikus koguses. Ning olen veendunud, et kuna pole endale nii rangeid piiranguid seadnud, ei isutagi nii metsikult ja söömasööste on kuu aja jooksul olnud ainult üks. Olen endaga päris rahul.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.31

"raporteerin" -0,4kg - hea seegi, arvestades möödunud isadepäeva ja muid libastumisi...
Kena nädalavahetust ja edu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.33

Ja tuligi ära - minu esimene plussnädal!

Motivatsioon on täiesti kadunud, tahaksin vaid süüa, süüa ja veelkord SÜÜA!

Olen jõudnud punkti, kus ka varasematel kaalujälgimistel on kaal peatunud. Ilmselt võtan nüüd nädala lõdvealt ja siis alustan taas.. Kuid ehk õnnestub nälg nurka visata ja jälle ree peale saada.

winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.40

Olen olnud eemal kaaluabist ja ohjeldamatult sünnipäevapidu pidanud . Tulemused on näha ka kaalunumbritel.Nüüd on vaja jälle õigele rajale pöörata.aastalõpuni on ju ainult napilt üle kuu aja jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.43

juhuu, tore lõpuks hakkas mu kaal ka ikka alanema, isegi peale patustamise isadepäeval ja sellel nädalal.
Ma loodan et nädalavahetust kihva ei keera, tahaks ikka vähenemise joont jätkata.
Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.08

Minu hommikune kaal 125,6 -500 g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 18. November 2011, kl 15.03

Tere.

kaal 135,9 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 19. November 2011, kl 21.17

Meie duell on sel nädalal kuidagi hõredaks jäänud. Loodan, et see ikka ajutine smiling smiley ja kõik enda kaalud jõuavad ära sisestada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 20. November 2011, kl 13.31

Tere kaunid Lillekesed,

Meie Tabeli kokkuvõte:


Ning tabel neti avarustes: [docs.google.com]

Kahjuks on meie tabel tõesti kole hõredaks jäänud.

Täna/homme kirjutan natuke pikemalt.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 20. November 2011, kl 15.18

tere kaunitarid smiling smiley

Mina olen ka nende kirjas keda võib suhteliselt kadunuks pidada. Tegelikult olen olemas ja põhirõhk läheb tervislikule toidule ja tervise parandamisele. Kaalulangetamine on teisejärguline kuigi tigusammul langeb seegi. Maadlen suuremat sorti väsimusega ning suure rauapuudusega kuid loobusin rauasüstidest ning hakkasin proovima loodusravi hoopis, proovin rakumineraale, need ei imendu seedetraktist, vaid läbi limaskesta ja see tundus minule hetkel proovimist väärt.

Kord kuus päev enne "punaseid päevi" on mul tappev söögiisu. Seekord võttis ka isu päris mõistuse ära, oleksin võinud vist elevandi nahka panna aga muudkui tegin salateid ja marju ja sooja toitu ja muudkui sõin. Kui kõik kokku lugesin olin küll üle normi aga mitte palju (400kcal ainult) ja selle sõtkusin trenniga maha. Nii et tundub, et kui ettevalmistuda söömissööstudeks siis võib ka need üle elada. peaasi et saiaikesi ja kooke läheduses pole. kokkuvõttes sai oranism terve hulga head kraami, ju siis on vaja seda ellujäämiseks, rasked päevad tulemas.

olge ikka rõõmsad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 20. November 2011, kl 17.17

Tere Lillekesed,

Möödunud on täpselt pool teed katsumusest meie esimese eesmärgi poole, ehk siis aastavahetuseni jõuame ennast veel kuus korda kaaluda. Osa meist on olnud väga tublid ja osa meist on olnud kohe eriti tublid.

Siinkohal tahaksin välja tuua tublimatest tublimad, kellel on kindel siht silme eest ning kellel on eesmärkkaal juba kohe-kohe tulemas: Matsul puudu ainult 1kg, Eidekesel 2,9kg ja Crissukas22´l 3,4kg. Teised on ka väga tublid, meil on siiski veel 6 nädalat aega...

Mõõtmete tabelist mõned erakordsed andmed: Eideke vöö -9cm, Crissukas22 vöö -10cm, Remmelga vöö -7cm, Gerlit reis -10cm, Nairam puusad -7cm, Pata rind -9cm ja vöö -10cm. Võtke joonkaud ja vaadake, kui suur on vahemik 7-10cm, ikka päris paras ports. Neiud tegelevad kindlasti juba ka garderoobi uuendamisegatongue sticking out smiley.

Nädala jooksul on tabelisse sisse tulnud ka kaks plussnäitu, kuid kogusummas oleme 5,9kg kergemad. See on küll läbi aegade meie tagasihoidlikumaid tulemusi, kuid samas pole ka tabeliread meil enne nii hõredad olnud. Ja kokkuvõttes oleme ühe saledapoolse inimese võrra kergemad, meie kogu kaalukadu on 69,2kg. Väga tublid!spinning smiley sticking its tongue out

Palun püüdke kaalumärkimise reeglist ikka kinni pidada, märkige kaal reedel või hiljemalt laupäeval. Ma ei saa iga kord garanteerida, et postitan kaalutabeli esmaspäeva varahommikul (näiteks seekord postitasin pühapäeva lõunaks, kuna ma ei ole esmaspäeval arvuti taga).

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 21. November 2011, kl 02.30

Tere.

Mina sisestasin oma reedese näidu hommikul vara ja tormasin lennuki peale. Nüüd olen juba paar päeva teisepool suurt lompi, ehk Ameerikas olnud. Enne ärasôitu mees manitses, et vaata et sa ennast paksuks ei söö. Lubasin talle ja eelkôige iseendale, et olen need kaks nädalat tubli. Kas ma ennast kaaluda saan, pole veel kindel. Pererahva kaal on vahepeal otsad andnud. Aga siinsed tuttavad, kes pole mind 2 aastat näinud jagavad komplimente ja see annab kinnitust, et kôik on me endi kätes.
Igal juhul palju jaksu teile kôigile oma eesmärkide saavutamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 23. November 2011, kl 16.47

Tervitusi teile kõigile.Küll on vaikne see nädal siin.Kuidas teile kulgeb?ˇMinul on mõni päev taltsutamatud isud,no lihtsalt ei suuda nii söögile ja magusale vastu panna.Mõtlen küll,et seda või seda pole mu kehale vaja,aga vahest ikka on pulgad ja trumm läinud.Ei saa aru miks praegu see kaalulangetamise värk kuidagi aeglane on.Kui lugeda blogisid,siis see jama paljudel.Ehk mõjutab seda sombune ja pime ilm.Keha tahab talveks varusid koguda ja me siis üritame hoopis muud.Kuid me ei anna alla ja see keha mis meil on peab ükskord ikka mõistma,et perenaised oleme ju me ise.
Ma ikka üritan peaaegu igapäev koeraga jalutamas käia,muud trenni ei tee.Kuid soovin kõigile jaksu vastu pidada ja ülehomme ju kaalumine.Ok olge mõnnad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 23. November 2011, kl 18.17

Ka minul on väga raske sel nädalal. Ei ole tahtmist toitu kaaluda, iga väksemgi asi ajab närvi, enesehaletsus jne. Kuid kordagi ei ole ma mõelnud loobumisele, ikka ja alati edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 24. November 2011, kl 16.44

On jah rakse. Tänu mu nädalavahetuse Riia reislile läks mul ka asi ikka totaalselt käest ära. Kogu mu dieet ja toitumine.
Kui ma ikka mingit treeningut ei saa, siis on asi mokas, tuleb ikka kuidagi ära kulutada see mis sisse ajad aga jah, raske on päevagraafikusse liikumine sisse panna, vähemalt nädalavahtus on natuke helgem äkki saab minna kepikõndi tegema.
Homme on lausa hirmutav päev, jube, kardan et pluss aga loodan et ikka mitte. AGa eks me näe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 25. November 2011, kl 08.29

Kaunist päeva Lillekestele

Raporteerin
kaal +0,1 vöö -0,2

Väga huvitav kooslus- vöö ei ole vähenenud juba paar nädalat ja nüüd, mil kaal ei muutunud, muutus vöö väiksemaks. Aga ikkagi olen õnnelik, et olen sel nädalal suutnud kaalu säilitada.

Rõõmsalt edasi väiksemate numbrite poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.12

uh, raske nädal oli. Kaal ei vähenenud üldse. Aga see-eest abikaasa tegi komplimendi et olen kuidagi lahjaks jäänud. See teeb muidugi tuju heaks ja motiveerib edasi minema.

Ehk järgmine nädal on parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.25

Tere

Eelmine nädal oli nii kiire, et arvutisse ei jõudnudki. Täna aga astusin kaalule ja...... pluss, mis pluss. Mulle aitab! Ju ma siis peangi mauk olema!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.28

Hei!

Tegin Kaaluabist nädalase puhkuse. Põhjus: meeletud isud ja käegalöömismeeleolu. Otsustasin nädalakese süüa kõike seda, mida hing (loe: kuri õgijast kuradike) ihaldab.
Sõingi. Ja Kaaluabi lehte ei teinud kordagi lahti. Nädal tundus meeletult pikk, tundus, nagu oleks üks kaalumine vahelt ära jäänud. Sõin palju magusaid kondiitritooteid, rämpstoitu, rikkalikke hommikusööke ja lihtsalt koguseliselt palju. Ei kaalunud.
Osa minust ootas KA-puhkuse lõppu ja tahtis toitu kaaluda ja ebatervislikest portsudest loobuda. Ma ei lubanud sel osal endast võitu saada. Kui juba, siis juba.

Täna hommikul pidin kaalul istuli kukkuma. -0,6kg. Ootasin kahe-kolmekilost tõusu. Mu rammus käsivars kaotas ka esimese sentimeetri. Jess-jess-jess!

Sõbrad, olen taas teiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.32

Minu tänane kaal 125,1 -500g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 25. November 2011, kl 17.41

steili, ei anna alla! Ja enda kohta "mauk" ka ei tohi ütelda! Kui Sa ise ennast ei hinda, siis ei jää ka teistel võimalust seda teha ja sinna terminini "mauk" on Sul veel astuda aega - juhul kui sa seda muidugi ise soovid.
Igal juhul tahame, et oleksid endiselt meiega ja nagu kevades oli, et "kui tervet rehkendust ei jaksa, siis tee pool, aga tee ise" = tõlkes, et kui ühel nädalal on kiire ja ei jää kaaluabi jaoks aega, siis järgmisel nädalal ehk on aega rohkem, kõik on prioriteetide küsimus. Aga kui üldse käega lööd, siis on tulemus ju teada ehk paremaks minna ei saa. Ära siis ise anna põhjust, jõudu jaksu ja päikest Sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 25. November 2011, kl 17.42

See nädal oli kohe tõeliselt raske, kuidagi hirmsat võitlust tuli endaga pidada, aga hea, et alla ei jäänud ja tulemus tuli ka -1,2 kg, aga arvan, et seda vist pisut eelmise nädala arvelt ka smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati eideke 25.11.2011 17.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. November 2011, kl 17.45

Tere kaunid Lillekesed,

Tundub, et paljudel meist on käesolev nädal raskepoolne olnud, ka minul. Võtsin töölt nädalapäevad puhkust, ning veetsime/veedame selle maal ämma-äia juures.
Kohe kuidagi ei suuda siin heale-paremale ei öelda, ning kogused ei ole just väiksed. Pidev söömine on mind muidugi ka üsna pahuraks teinud. Ei jõua ära oodata, millal linna tagasi jõuame. Kuna nädal on üsnagi metsa taha läinud, siis ei hakka ennast seekord kaalumisega veelgi rohkem masendama- vabandan kõigi ees, kuid seekord ma jätan lihtsalt vahele. (See on minu õigus ja minu otsus.)
Minu meeldivaks üllatuseks, tõdes ka mees, et tal oleks aeg kaalus alla võtta. Hetkel kaalub umbes 115-120kg. Ma olen seda kaalulangetuse juttu muidugi ka enne kuulnud... Minu mehel on selline halb komme või omadus, mõelda häid mõtteid, kuid nende teostus võib tihtipeale jäädagi sõnatasandile. Kõiki mõtteid, mis puudutavad meie perekonda, kui tervikut, olen üritanud sõnatasandilt edasi viia- lihtne see ei ole. Kuid mul endal hetkel pikem emotsionaalne madalseis ja seega tunnen, et ei jõua meie mõlema mootor olla. Eks näis, mis sellest ühisest kaalulangetamisest saama hakkab...
Järgmine nädal on päris tihe ja kiire. Loodatavasti suudan ilusti jälgida pisut rangemat söögikava, mille olen enda jaoks välja mõelnud.
Meie tabelikokkuvõtte postitan pühapäeval, olge siis hoolsad ja märkige oma nädalatulemused.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.24

Hei.

Nagu eelnevalt kirjutasin, olen Eestist ära ja kaaluda ei ole saanud. Kuna ma kaalutabelisse tühja auku ei taha jätta, siis panen eelmise nädala oma. Suurt plussi ei tohiks olla. Kiire on olnud ja söömisega ei ole ka liialdanud. (Enda arust vähemalt mitte.) Loodan, et sisetunne ei peta ja juurde pole midagi tulnud. Järgmine laupäev olen juba Eestis tagasi ja siis on "tôehetk" käes.

Olge tublid ja môelge ikka positiivselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 25. November 2011, kl 21.35

kaal sama aga tunne hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 26. November 2011, kl 18.16

Tere Lillekesed,

Siin siis meie selle nädala tulemused:


Ja [docs.google.com]

Ei oskagi midagi öelda... Tundub, et paljusid meist on tabanud ajutine mõõn. Loodetavasti leiame aega iseendale ning leiame endas tahtejõudu ja jaksu vapralt edasi minna.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.