Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 30. November 2011, kl 07.39

Kuidagi väga vaikseks on meil siin jäänud sad smiley
Eelmisel reedel jäid ka tabelis pooled read tühjaks. Loodan samuti kui mitjake, et see on ajutine ja et selle reedel meil jälle kõik kenasti. Ja ega see detsemberi ei tule kerge, sest nii palju ahvatlusi seoses saabuvate pühade ja piparkookidega ootab veel ees. Üks on aga tore, et koos jõuludega tulevad ka mandariinid, mis on nii mõnusad ja mis päeva normi ka üldse lõhki ei aja nii, et alati on ka midagi positiivset. Olge siis mõnusad - mis siis, et vahepeal raske on - reedel jälle kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 30. November 2011, kl 13.38

Mina pean vabandama, et nii pikalt eemal olin, oln arvutitu, kuna mees võttis arvuti komandeeringusse kaasa ja laps oli ka kõrvapõletiukus, polnud aega mõeldagi enda peale sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 02. December 2011, kl 08.29

selle nädala tulemus -1,3 ja vaheeesmärgini (10% olemasolevast massist 3 kuuga alla saada) veel jäänud 0,4kg - loodan et piparkookidega ära ei riku.
kena saabuvat 2 adventi teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 02. December 2011, kl 08.43

Ta alaneb siiski smiling smiley -1,3
Sain uuesti sõbraks köögikaaluga, koormust vähendasin seoses väikese terviserikkega ja tulemus on super.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.11

Tere Lillekesed,

Minu tulemus -0,9 ja ma olen selle üle üliõnnelik. Eelmine maal veedetud nädal läks ikka korrlikult aia taha ja ennast kaaluda ma ei julgenudki, aga olen kindel, et üle kilo olin plussis. Sellel nädala õnnestus siis kole nädal maha raputada ja veel 900 grammi võrra kergemaks saada.
Pean tunnistama, et paljast tahtejõust jäi puudu ning ma alustasin esmaspäevast Maggi dieediga. Iga söögikord on kaua oodatud kaunikenesmiling smiley... Ei ole see nii hull midagi. Pole eales nii lühikese aja jooksul söönud nii palju mune. Kuid tundub, et see dieet sobib mulle- kõik toidud on ette antud, ei pea pead murdma, et mida endale süüa teha. Ning kogused ei ole ka piiratud, seega nälga tundma ei pea.
Kuna ma ei julgenud ennast eelmine nädal kaaluda, siis kahjuks täpselt ei teagi, kui palju ma nädalaga alla võtsin. Ootan põnevusega juba järgmise nädala kaalumist.

Olge ilusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 02. December 2011, kl 17.24

Minu hommikune kaal 124,7 -400g.Olen tööl,aega napib.Ilusat reedet kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 04. December 2011, kl 08.59

Tere.

Kõigepealt kiitus kõigile, kes alla pole andnud ja iga nädal oma edusammud duellitabelisse kirja pannud. Minu tänahommikune kaal oli ootuspärane ehk 100,3kg, kahe nädalaga -1kg. Pole paha, arvestades, et Ammerikas olles ei saanud füüsiliselt eriti aktiivne olla, mõtlen just korralikult trennis käia. Liikumist õnneks oli ja toitumine oli ka tasakaalus. Nüüd kodus on tulemas ka kiired ajad. Tahaks reedel näha kahekohalist kaalunumbrit. Arvata on, et püstitatud eesmärki ma küll ei saavuta, aga iga kaotatud kilo üle hea meel.
Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 04. December 2011, kl 17.48

Tere kaunid Lillekesed,

Meie tabeli hetkeseis:


Ja tabel internetiavarustes: [docs.google.com]

Tabeliread on meil ikka veel hõredad, kuid ma väga loodan, et see on siiski ajutine... Eelmise nädalaga võrreldes, oleme olnud tublid: -0.3kg vs -5.1kg. Ning kokku oleme kaotanud 72kg- kas aastavahetuseks -100kg oleks palju tahetud???spinning smiley sticking its tongue out

Erilised kiidusõnad Matsule, kes on juba ületanud oma kaalulangetamise eesmärgi, kuigi aastavahetuseni on veel mõned nädalad- väga tubli. Ja Eidekesel on ka eesmärk juba käegakatsutav- järgmisel kaalumisel kindlasti täidetud ja rohkemgi veel. Tinku on kindlasti suures ootusärevuses- veel natuke ja kaalunumber kahekohalinewinking smiley. Ning muidugi Nairam on teinud jälle supertulemuse -1.9kg.

Olete väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 04. December 2011, kl 18.38

Aitäh, mitjake smiling smiley
Kui me duelliga alustasime ei julgenud ma lootagi, et see -10 täitub.
Aga jah 10 on maas ja edasi on veel 30 ootamas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 04. December 2011, kl 19.19

Palju õnne Matsu,oled tubli,kindlasti saad ka need ülejäänud 30 alla.Jätka samas vaimus,ära alla anna ja jää alati enesele kindlaks,siis saavutad soovitu.
Kindlameelsust on meil kõigil vaja,ikka ja alati leidub inimesi,kes õhutavad sööma rohkem,kui me vajame,et võta veidi,mis see ikka teeb,kuulen seda päevast päeva.Millal me söömiskultuur jõuab nii kaugele,et kui ma ikka viisakalt keeldun,siis seda ka aksepteeritakse.Või kui kuidagi minust saadaksegi aru,siis järgneb lause ah sa oled jälle dieedil,palju alla oled võtnud.Küll ajab mind see lause marru.Ma ei ole ju dieedil,ma söön tervislikult.Praegu on veel asi vaikne,alla võtnud olen vähe,keegi ei märka seda veel,no olen ju suur kaa,aga kui märgatakse,siis käib päevast päeva dieedi nina alla hõõrumine.Mõtlengi pingsalt mida seekord vastata.
Kuidas teil see asi on?
OK,kõik oleme tublid,kuigi kahjuks on mõned loobunud,aga kes on jäänud,lähme võiduka lõpuni.Ilusat pühapäeva õhtut kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. December 2011, kl 08.43

Tere Lillekesed,

Minu -4,9kg hakkavad vaikselt välja paistma. Alati lähen alguses kõhnemaks näost ja mees juba ütles välja, et jälle nagu kitsejälgsmiling smiley. Ja vist enam ei pääse- tuleb endale uued igapäevased püksid muretseda või mõned vanemad välja otsida- tagumik lötendab nii mis jube.

Mulle hirmsasti meeldib, kui inimesed märkavad, et ma olen alla võtnud ja enda miinuskilodega meeldib ka hoobeldagrinning smiley. Õnneks ei ole minu tutvusringkonnas inimesi, kes panevad dieedipidamist pahaks. See ei tohiks ka kellegi asi olla, millega ma tegelen. Hetkel mul siis tõesti käsil Maggi dieedi teine nädal. Vaatasin nädalameüü üle ja natuke ahastasin- paaril õhtul ainult kaks keedetud muna... hmmm. Kuna võib süüa ka hoolega puuvilju, loodan, et nälga siiski ei jää.

Korduvalt olen lugenud meie kirjavahetuses lauset "võiduka lõpuni". Ning täna jäin mõtlema, et huvitav mida täpselt selle all mõeldakse? Kas see lõpp tuleb juba aastavahetusel?- meie tabeliread on küll üsna hõredaks jäänud, kuid ma ei tahaks sugugi, et seltskond aastavahetusega lõplikult laguneks. (Võib-olla annab keegi endale hea lubaduse saledamaks saada ja liitub meiega uuesti.) Või on see võidukas lõpp ikka alles siis, kui oleme nii saledad, kui me seda ise tahame?

Mul tekkis veel üks ettepanek ümbermõõtude tabeli osas- kas sobib, kui ma kustutan miinus cm´te vahetulemused ja alles jätan ainult algsed cm´d, viimase nädala tulemused ja miinus cm´d kokku- muidu see tabel on kuidagi väga pikaks joruks veninud.

Olge kaunid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 05. December 2011, kl 15.23

kahjuks olin ära ja ei saanud ennast kaaluda.
Hetkel täielik mõõnaperiood, ma ei tea kuidas sellest välja tulla, tunnen et kõik mu kaotatud on tagasi tulnud. Ma ei suuda isegi oma toitu kirja enam panna.
Ma ei tea kas ilm mõjub või mis, elus ka lihtsalt praegu rasked ajad.
Kui ma sellest mõõnast välja tulen siis annan märku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. December 2011, kl 00.28

raamatupilx: ole ikka meiega, elu ongi suur loksumine mõõnade ja tõusude vahel...

mitjake: ümbrmõõtude tabelis võid vahekokkuvõtted ära kustutada küll, teeb kindlasti tabeli ülevaatlikumaks

Filosofeerides termini "võidukas lõpp" üle võib ütelda, et lõpp on siis, kui oleme nii saledad, kui ise soovime ennast näha. Aga ei ole ju ka vale, kui ütleme, et " võidukas lõpp" on endale antud lubaduse pidamine mingiks tähtajaks püstitatud vaheeesmärk täita ja mitte loobuda pingutamast. Ja veel see, et kui me soovkaalu suudame hoida - salamisi on see ju meie kõigi lõppeesmärk - siis seda punkti, kus saab ütelda, et nüüd olen midagi saavutanud ="võidukas lõpp" ju ei olegi...

Aasta lõpp aga ongi ju mingis mõttes vahekokkuvõtete tegemise aeg ="võidukas lõpp" ja usun, et paljud meist püstitavad siis ka uusi eesmärke = verstaposte. Ikka me kipume aastavahetusel andma rohkem lubadusi kui me seda aasta keskel teeme nii et võidukalt lõpuni ja uutele võitudele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. December 2011, kl 09.42

Tere Lillekesed,

Muutsin ära ümbermõõtude tabeli- nüüd siis vaja lihtsalt üle kirjutada viimane kuupäev ja mõõdud.
@pata: midagi on juhtinud Sinu algandmetega. Palun vaata üle ja kui mäletad kirjuta üle.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 06. December 2011, kl 15.47

Hei Mitjake.Tänan,et mõõtude tabelit korrigeerisid ja märku andsid veast.Ma mäletasin enam vähem,ehk sai õieti.Nii vaadates on neid cm ikka kadunud küll.Jah osad riided on tõesti suureks jäänud ja olen kappe sobranud.Me kõik oleme tublid,jätkame ikka.Minu puhul lause võiduka lõpuni tähendab seda ikka otses mõttes,võit on siis,kui olen jõudnud samasse kaalu,kui olin 20 aastasena,st.praeguset kaalust veel maha ~ 50 kg.Nii,et duell käib minu poolt edasi ka uuel aastal.Tegelikult jätkub jälgimine ja arvestamine kogu ülejäänud elu.Nii oleks õige,kuid kas suudan...pean suutma,me kõik suudame.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 09. December 2011, kl 06.23

Käes on järjekordne reede.
Nädala kadu on -0,7

Olen tõbine, tegin kuumi jalavanne
appi kuidas ma vihkan haigeks olemist, brrr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 09. December 2011, kl 06.42

Hommikust.Minu kaal 123,0 -1,7.
Matsu kiiret paranemist.Mina lippan 24. tunniks tööle.Kõike head kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 09. December 2011, kl 07.04

Hommikust Lillekesed,

Minu nädalatulemus -1.9 (tegelen teist nädalat Maggi dieediga). Olen valmis silda viskama, kuid samas olen ka pisut pettunud. Nimelt lootsin salamisi, et esimene number juba 8, kuid mul jääb veel 300g puudu. Kuid tean, et järgmine nädal on kindlasti 8. Huvitav, kas hakkan ootusärevuses ennast iga päev kaalumaconfused smiley Loodan, et siiski säilitan kaine mõistuse.

Kainet mõistust meile kõigile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mitjake 09.12.2011 07.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.29

Ilusat hommikut!
Selle nädala tulemus siis esimene kord + ga, +0,1 aga ikkagi + ja pole selles midagi ilusatsad smiley Kohe on näha minu tõeline olemus, kui on stressirikas aeg, siis olen lohutussööja. Käsi küll enam ei valuta, aga kuna midagiteha peale vasaku käega kõikvõimaliku suhutoppimise ei saa, siis üldse ei imesta kui järgmisel nädalal suurem + kaalult vastu vaatab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 09. December 2011, kl 10.37

Tere!
Vabandan,et nii kaua eemal olin,aga kahjuks polnud mul vahepeal ültse arvutit,kuna emaplaat läks eelmisel arvutil läbi,pidin ma koguma veits raha,et endale uus soetada,sellepärast pole ka vahepeal saanud tabelit täita.Igatahes pole ma siiski alla andnud täna hommikuse seisuga siis kaalu 84,2kg ja tegelikult ju eesmärk ka täidetud,kuid ega siis sellega asi ei piirdu,ikka edasi,kuni duelli lõpuni ja siis kaa veel,kuni see norm kaal ükskord käes on =) muidugi on sinnani veel pikk maa,aga enam allaei anna =)
Kõige toredam,aga on see,et olen oma tervise enamasti korda saanud,enam ei mingit erilist allergijat ja muidugi ka naisteasjad on nüüd paigas,kui enne olid naad isegi üle 7-8 kuu,siis nüüd kenasti ikka regulaarselt,nii nagu peab =)

Siis veel Vahepeal,olen pidanud oma terve karderoobi välja vahetama,kuna alustasin siiski ültse siin keskkonnas 106 kg ja kandsin riideid 46/48 suurust siis tänaseks on se number 40/42 ehk siis hakkasid eelmised riided lihtsalt seljast kukkuma ja ei olnud enam pääsu,uute ostmisest =)) selle üle ainult muidugi rõõmustasin,muidugi kui välja arvata see,et hakkas jubedalt rahakotile!Aga sellepeale ütles ema mulle,et kuule raha pole sind saanud,vaid sina ikka raha =))

Nüüd siis olen ilusti tagasi ja täidan kenasti õigeagselt ka tabelit!
A lugesin siin eelnevalt,et ma ei tekitaks lisa lahtreid,kuid peanütlema,et muud moodi mul arvuti ei lase miskipärast märkida!

Igatahes tabelit vaadates,olete te kõik super tublid ja ikka pea püsti edasi!
Jõudu ja jaksu kõigile =))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 10. December 2011, kl 21.38

Tere.

Minul seekord -200g, no ei tulnud veel see kahekohaline number ette, aga ikkagi langus mitte tõus. Küll järgmine nädal tuleb, kus ta pääseb kui ise tubli ka korralik olen. See nädal läks veel ajavahest ja pikast lendamisest taastumise nahka. Uni oli väga rahutu ja liikumist kahjuks vähe. Aga järgmine nädal liigun ikka vapralt "ilusama mina" poole.
Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 11. December 2011, kl 12.44

Tere Lillekesed,



[docs.google.com]

Väga tublid, oleme jälle tõusulainel- iga nädal on meie kaalukadu suurenema hakanud, seekord siis -9,2kg ja kokku -82,4kg (see -100kg enne aastavahetust ei olegi nii ulmeline).

Pikk pai kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 12. December 2011, kl 10.35

Olen nüüd kolm päeva ainult söönud üle. Haigus murdis mind maha ja erinevalt teistest, kes ei taha haiguse ajal süüa on minul haiguse ajal topelt söögiisu smiling smiley See on alati nii olnud ja ei saanud ka sel korral ennast sundida korralikuks.
Täna juba olemine parem ja üritan uuesti järje peale saada.

Loodan, et Te olete kõik terved ja ei lase endale neid koledaid viiruseid ligi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. December 2011, kl 08.52

Tere Lillekesed,

Hetk tagasi lugesin KA nädala kokkuvõtvat postitust ja nii meeldiv oli oma nime esimeste seas näha. Milline pai egole... Just seda mul vaja oligi. Hommik ei hakanud just meeldivalt- plaanipäraselt pidi oleme arenguvestlus kell 10, aga see on minu käest küsimata päeva lõppu tõstetud. (Sugugi arvestamata, et ma töötan osalise koormusega ja hommiku poole. Kõik õhtused plaanid lendasid vastu taevast.) Üsna ilmekas näide juhtkonna suhtumisest oma töötajatesse...

@Matsu: saa kiiresti terveks! Meil tarvis veel korralik spurt teha, et maagilised -100kg täis tuleks.

Päikest!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mitjake 13.12.2011 08.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 13. December 2011, kl 14.03

Nii tuttav tunne, mis Sa Matsu kirjutad, kui tervis pole kõige parem ja tegu pole mitte mingi kõhuhädaga, siis minul ka suu aina käibdrinking smiley - nagu aitaks söömine kõikide maailma hädade vastu. Kohe kuidagi ei mahu normkalorite sisse, rääkimata füüsilisest treeningust. Vaim ei ole küll veel kustunud, aga keha jääb nõrgaks. Loodan, et see opijärgne ärakukkumine on vaid ajutine iseloomutuse hetk periood.
Kas Sina mitjake suudad ikka seda Maggie dieeti pidada? Kui jah siis oled ikka tõesti vinge ja kõva iseloomuga nii et müts maha! Kas enesetunne nii range dieediga kehvem ei ole?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 13. December 2011, kl 14.29

Tere.

Loen teie postitusi ja te olete tõesti tublid. Ma ka toitun tervislikult, kaalun mida suhu pistan, õhtuti ei söö, nädalavahetustel olen korralik, alkot ei joo, magusat ei söö,joon vett, närin juurikaid jne. aga kui kaalule astun on tulemus 0. Ja nii juba terve kuu. Masendus on peal ja tekkib küsimus miks ma siis tõmblen üldse ja muretsen iga suutäie pärast, kui tulemust ei tule. lootusetu mammut ja nii vist jääbki, ei mina saa seda kaaluseierit väiksema poole lükatud veel vähem oma eesmärki täidetud, suren enne vanadusse vist, kui kaal 2 kohaliseks tagasi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 13. December 2011, kl 15.05

Tervitused kõigile.
Mammut-miski on viltu sinu puhul.Sööma peaksid ikka 3 põhisöögikorda ja 2-3 vahepala.Aga ma kaldun ikka arvama,et su päevane kalorite hulk on vale.Minu kalorite hulk on 1600,enam vähem nii söön ka,mõni päev pisut alla,mõni päeva pisut üle normi.Mingis trennis ma ei käi,ainult kõnnin ja seda ka mitte iga päev.Kas sa ikka jälgid,et söök,mida sööd poleks väga rasvane,praetud jne.Sa võiksid ühe päeva söögid meile kirjutada,ehk saame siis analüüsida ja sind aidata ja kirjuta ka kalorite kogus,mida päeva jooksul pead tarbima ja palju siis neid ka tarbid.Tahaks sind aidata.Minu arust,kui ikka söömist jälgida,siis peaks ka kaal veidigi langema.Kuidas sul tervisega lood on,ehk ka vesi seisab sees kinni.Jään su vastust ootama.Kõike kaunist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 13. December 2011, kl 17.39

Tere Pata.
Tore et sa nii muretsev oled, ma olen ka su postitusi lugenud ja tundub nagu oleks vanad sõbrad, elan sulle kaasa ja mul hea meel et sa oma muredele lisaks viitsid ka teiste omadega tegeleda. minul on 1702kalorit, alustan tavaliselt puuviljaga (6.00), siis puder, moosiga, piim. paari tunni pärast(8,30), siis lõunaks praad(12.30) keedukartul, kaste mingi liha, oode saiake(15,30) 18.30 õhtusöök, supp või salat köögiviljast, kartul 1tk, või mingi püreesupp.21.00 puuvili. joon umbes 3tassi kohvi, 2tassi rohelisteed 1,5l vett.Ja 2-3korda nädalas vesiaeroobika.Üldjuhul saan oma kalorid täis aga vahel puudu nt80% täis või vahel üle 25%. nädalapiires püüan ikkagi saada kõik korda, et kui ükspäev üle siis järgmine päev lahjem võikui 1 päev valk lõhki siis järgmine päev söön rohkem süsivesikuid. aga kaal ikka ei kuku kuhugi.nii tahaks käega lüüa ja võtta vabaltangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 13. December 2011, kl 18.14

Mammut.Ma tahaksin jah sind aidata.Aga kas oskan.Mõtlema pani mind mõni asi küll.Puder moosiga,kas teed pudru veega,või piimaga,palju seda putru sööd?Lõuna söögil jätaksin mina kaste ära,mis liha sööd ja toorsalatit ei näinud,ka siin on kogused tähtsad.Olen siin olles aru saanud,et igasugune liha,va. kanafilee annab ikka päris palju kaloreid.Ja selle saiakese jätaks ma ka ära,ma pole enam mitu kuud saiakesi ega saia söönud.Kohvi joon mõrult,teele panen mett.Väldin üldse igasugust pretud toitu,kui pean praadima,siis katsun ilma õlita,või panen veidi võid.Aga,et toit ikka maitseks,kasutan ohtralt maitseaineid.Millegi pärast tundub mulle,et su kalorid kipuvad vahest jah lõhki minema.Väljas söömisel ei teagi alati arvestada,ei tea ju kuidas 1 või teine toit valmistatud on.Mina võtan tööle alati enda toidu kaasa,kuigi on olema korralik söögikoht.Olen harjunud lahjemaid toite sööma ja siis,kui trehvab mingi rasvasem asi suhu,siis on rasva tunne kurgulaes ja meeldiv see pole.usun,et kui oma toidud veidi kriitilisema pilguga üle vaatad,hakkab ka su kaal langema.Igaljuhul püüan sulle abiks olla ja ära alla anna.me oleme siia võitma tulnud,Ka sina tahad suveks ilusam ja saledam olla.Tervis paraneb ja riideid on palju parem saada.Mingi võimalus on kindlasti ka sinu jaoks.Mina söön suure näljaga ka jogurtit või joon klaasi keefiri.Püüan sulle toeks olla,me võidame niikuinii.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 15. December 2011, kl 12.59

Tere Lillekesed,

Tänan küsimast, minu Maggi dieet sujub päris hästi. Hetkel möödas 2,5 nädalat. Kaalukadu arvestan reedel/laupäeval. Muidu olen ikka täpselt ettekirjutust jälginud, kuid eile oli üks suurem tagasilöök. Menüü järgi pidi olema puuviljapäev. Tööpäev oli väga kiire ja pikk ning söömine oli küllaltki puudulik. Koju jõudes olin üsna väsinud. Mees tegi just endale ja lapsele kiired pelmeenid toorsalatiga. Aimasin juba ette, et laps ei hakka pelmeene sööma, olen neid talle ennegi pakkunud. Toorsalati sõi pooleldi. Hoides käes seda sooja taldrikut pelmeenide ja hapukoorega, ei suutnud ma suurest nõrkusest vastu panna ja lasin heal maitsta... Ja pärast olid hirmsad süümekad.
Mingi tõsine puudujääk organismis on siiski olemas. Mul on mõlemasse kanda tulnud päris sügav pragu, et lausa valus astuda ning võtab kergelt lonkama. Vett joon piisavalt (vähemalt ma arvan nii).
Mammutile ma soovitaksin ka esialgu kasvõi kõik jahutooted menüüst välja jätta. Usun, et see annab kauaoodatud tulemuse. Saiakesed olid ka minu suured sõbrad, kuid olen õppinud nende järele mitte igatsemawinking smiley.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.