Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 15. December 2011, kl 16.45

@mitjake- mul olid ka suvel kannad lõhenenud. Mõtlesin, et noh reklaamiohver olen nagunii ja ostsin siis apteegist selle suvel hirmsasti reklaamitud kreemi Scholl. Maksis peaaegu 10 eur aga mind aitas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 15. December 2011, kl 20.23

Veel üks soovitus Mammutile: proovi asendada piim keefiriga. Minul endal on nn varjatud piima talumatus. Piima joomine mulle midagi halba ei tee, va kõhugaasid, kuid kui ma piima ei joo, on mul seestpoolt parem enesetunne. Ja eelmise kuu Tervis+is oli hea artikkel keefiri kasulikkusest.
Aitäh Eideke, proovin Scholli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 16. December 2011, kl 08.31

Hommikune kaalumine andis pisi-pisi miinuse, kuid kõige tähtsam on see, et sain ennast uuesti järje peale. Olen õnnelik -0,4 tulemuse üle.

Terve see nädal on olnud nagu üks kannatuste rada. Mingi õudne viiruslik nohu (kuna kõik olid tööl tõbised) ja sellega seoses minul ka söögiisu tõus 200%. Inimesed on ikka nii erinevad, tavaliselt kaob haige olemisega ka söögiisu, siis minul tõuseb see just siis lakke.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.29

Hommikust kõigile.Kaal täna 122,0 -1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 16. December 2011, kl 13.22

Tere.

Minul -0,4 ehk kaal 99,7. Jeeeeee.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 17. December 2011, kl 11.00

Tervitused ja ilusat advendiaega,

reedese kaalumise tulemus 83 ehk esialgne soovunelm saavutatud, aga see on kindlasti vahefinish. Võtan kuni uue aastani "vabalt" so. sean eesmärgiks saavutatut hoida ja uuel aastal siis uue hooga uute miinuste poole smiling smiley

Edu ja päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 18. December 2011, kl 16.00

Tere tublid sõbrakesed.Ilusat advendiaega kõigile.Veidi veel ja ongi jõulupühad käes.Veid poeb hinge kartuski,kas ikka jätkub kindlameelsust,et end lõhki ei söö.Paraku kipuvad jõulutoidud ikka rasvasema poolsed olema ja nii võibki libastuda,kuid loodan,et väike libastus ei too veel kõiki kaotatuid kilosid tagasi.uuel aastal peab igaljuhul jätkama,et eesmärke saavutada.Kui kuidagi ei saa,siis kuidagi ikka saab.
Reedel oli mul totaalne ülesöömine ja siis öösel oleksin või otsad andnud,nii halb oli olla, kohutavalt iiveldas,ilmnselt mingi kõhuviirus,sest see halbus läks üle alles täna lõunaks,nüüd olengi söögiga suhteliselt tagasihoidlik,ei julge keha veel eriti koormata,aga üldiselt tuleb see kasuks.
Kahju,et meie duellis ikka mõned ei anna oma andmeid,ju siis on parem oma endist elu elada,eks see ole ikka igaühe oma otsustada,kas ta tahab parem välja näha,või mitte.Aga ok olge tublid ja kõike head kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 18. December 2011, kl 18.38

Tere Lillekesed,

Siin meie tulemused:

[docs.google.com]

Hmm... no mis ma oskan öelda... Jah, vähavõitu on meid nn alles jäänud ja ka tulemus on tagasihoidlik.

Väga tublid Eidele ja Tinku! Palju õnne eesmärgi saavutamise puhul ja palju õnne kahekohalise numbri puhul. Ka mina olen nüüd kaalukategoorias 80+, kuid see ei tähenda, et ma kavatseksin meie meeldivast seltskonnast kusagile minema hakatatongue sticking out smiley.

Maggi dieedi kolmas nädal on võiduka lõpuni jõudnud. Veel üks on jäänud. Tulemus on ka korralik, kuid kiitma ja hirmsasti soovitama ma seda dieeti kellelegi ei hakka. Magu on oluliselt koomale tõmmanud ja maitsemeel on ka muutunud oluliselt tundlikumaks. Reedel tegin pattu ja sõin ära kaks koogitükki. Kui teine oli poole peal, oli nii halb enesetunne nagu oleks mitu mehist praeportsu ära söönud. Vot sellised lood siis... Loodetavasti on järgmise nädala lõpus ka -1kg ja võib-olla ka rohkem. Ning minu vahe-eesmärk ei olegi nii lootusetu, kui vahepeal tunduda võis. Mis pärast saama hakkab, seda ei tea keegi...

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 18. December 2011, kl 22.09

Tere.

Mina ka masenduse maalt tagasi, kaalu olen suutnud sama hoida ja siia kirjutamisega jäin hiljaks. Tänud kõikidele kaasaelajatele ja soovitustele. Ma ei hakka igaks lubama, et jahust eemale hoian aga vähemalt proovin, piima ma üldiselt ei tarbi juba ammu keefir on täitsa menüüs. Ja kuna mul on peres ka 2 sünnipäeva detsembris siis olen rahul ka sellega kui jurde ei tule ja käega ei löö. Jõudu teiele ja kaunist 4 adventi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 22. December 2011, kl 11.27

Kuidas Teil pühade eelne aeg möödub?
Minul on päris huvitav. Kokandus-lembene tütar tuli välismaalt perega koju jõuludeks ja ega pole palju vaja mõelda, mida ta seal praegu teeb. Kokkab smiling smiley ja nii iga päev, mis ta meil on olnud. Teeb igasuguseid katsetusi söögiga.... Ei saa kurta, minul koormus väheneb, kuid keegi peab ka tema kokakunsti maitsema. Nii, et mina proovin praegu mitte juurde võtta ja ega maha ka ei lähe. Aga kuna saame nii vähest aega koos olla siis ei hakka ka selle pärast põdema. Sain endale seatud vaheesmärgi (-10 kg) kätte ja tõsisemalt hakkan asja võtma alles siis, kui pere jälle vähe väiksemaks jääb ja ma ise saan köögis toimetama hakata.

Homme siis kohtume kaalu peal the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 22. December 2011, kl 12.16

Tere Lillekesed,

Minu Maggi viimane dieedinädal on totaalselt aia taha läinud... Põhjust ei pea kaugelt otsima, oleme viimase nädala olnud maal ämma-äia juures ja oleme siin kuni aastavahetuseni. Nii et see aeg saab mul oleme mitmekordselt raske. Isegi mehe noorim vend ütleb, et linnas sööb ainult korra, kuid maal 5-6 korda päevas ja tahaks rohkemgi veel. Ei tea, mis selle kohaga siin on, et ei suuda ennast kuidagi talitseda.
Eriti ei usu, et õnnestub midagi maha saada. Kuid pingutan, et midagi ka juurde ei tuleks.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 23. December 2011, kl 09.13

Hommik Lillekesed

Kätte on jõudnud järjekordne reede, kaal oli minu vastu täna suht armuline.
Kaal 93,3 nädal - 0,4 (huvitav, kaks nädalat sarnane miinus).

Ilusat jõuluaega Teile kõigile

Jõuluööl on vaikne, pime,
sellel imelisel ööl
ikka juhtuda võib ime,
sellel ööl on inglid tööl.

Jõuluööl võib näiteks tulla
nagu ahjust värske kringel
Sulle ootamatult külla
päris ehtne taevaingel.

/Ilmar Trull/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 23. December 2011, kl 09.57

Ilusaid jõule kõigile.Minu kaal 120,3 -1,7.Ise ka imestan,aga mul lahutuse värk päevakorras.Elan vähese söögiga ja katsun jõulud veidigi rõõmsamaks mõelda.
Aga teile kõigile soovin:
Et te sussi sisse teeks pesa jõulupäkapikk
Seal on apelsin ja keeks,
õun ja kommirida pikk
Mõtteid ilusaid ja häid toogu teile aasta uus
olgu sama palju neid nagu okkaid kuusepuul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 23. December 2011, kl 13.23

Käisin ka täna kaalu peal, aga tulemust kirja panna ei oska, sest kaal on otsustanud väikest jõuluvimpkat visata. Tulemus kõigub "kõigest" 2,6 kg ja sõltub sellest, kumba jalaga kaalule astun ja seda mitte vaid korra vaid korduvalt! Ok, see 100 gr siia või sinnapoole, sellest saab võtta keskmise, aga 2,6 on minu jaoks liigyawning smiley. Oleks veel, et eelmise nädala kaalust kas ainult ülesse või ainult alla, aga vot just 1,4 ülespoole ja 1,2 allapoole - nii et teeks "kirik keset küla" ja jätan kaalu samaks. Tervis pole ka kõige parem, hommikul tõustes oli kurk valus ja pea uimane - nii et otsustasin, et välja kaalule uusi patareisid otsima ka ei lähe. Äkki jõuluvana kuuleb mu soovi ja toob uued patareid kasmiling smiley, aga kui uued patareid ei aita siis on kurb.
Jagaks teiega ühte lõbusat luuletust ka:

Päkapiku meel on kurb,
õues pole üldse lund.
Vaikselt sosistas ta soovi
tule, lumi, kata hoovi.
Võiks ju juhtuda see ime,
siis ei oleks üldse pime.

Kauneid jõule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 24. December 2011, kl 08.54

Tere!

Ei tea, kas mu arvuti mängib mäkra, aga ma ei saa kaalu tabelisse sisestatud. Selle nädala näit on 114,35 ehk sutsu alla smiling smiley

Väga hea tulemus, arvestades, et mõtlesin jõuludeni kaalujälgmisega vahet pidada.

Peale jõule algan uuesti ja uuel aastal tahan kindlasti teiega duellitamist jätkata!


Soovin teile kauneid jõule ja maitsvaid jõulunaudinguid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. December 2011, kl 15.31

Tere kaunid Lillekesed,

Tundub, et seoses pidustustega on enamus meist kaalulangetamise/jälgimise tahaplaanile jätnud ning nüüd on hoopis aeg nautida head sööki/jooki ja veel paremat seltskonda... Vähemalt minul isiklikult on küll asjalood just sellisedspinning smiley sticking its tongue out.
Kuna oleme maal ämma-äia juures, siis tavaliselt ma siin süüa ei tee (ainult küpsetan magustoite)- ja hetkel lasen küll toidul hea maitsta. Kolm nädalat olin vapralt Maggi dieediga vastu pidanud, kuid kui päris aus olla, siis lõpu poole hakkasin küll pisut mitmekesisemast toidust unistama.
Kui mõni päev läheb ikka korralikult aia taha, siis tunnen ka süümekaid ja luban, et homme olen mõstlikum. Kuid kas ikka olen??? Mind ei pane sugugi imestama, et minu kaal on tõusnud ja kindlasti tõuseb veelgi... Uuel aastal saame linna tagasi, siis jätkan enda vaprat võitlust saledama ja ilusama mina nimel edasi.



Te olete väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. December 2011, kl 15.37

Vabandan, meie tabel oli pisut vigane. Siin siis õiged andmed:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 28. December 2011, kl 10.30

Hei, olime maal pühade ajal ja seega jäi kaal kirja panemata. Panin nüüd tagantjärgi kirja oma numbrid -1kg. Olen rahul.

Jõudu ja jaksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 29. December 2011, kl 08.41

Tere kõigile

Kuidas plaanime uuel aastal jätkata ja kui palju meid alles veel on.
Huvitav oleks kuulda Teie ettepanekuid, kas jätkame sama tabeliga edasi või teeme uuest aastast uue tabeli. Kas Mitjake on nõus ikka edasi tabeliga toimetama?
Eesmärgi võiks ka paika panna, kolm kuud oleks vist suhteliselt normaalne?

Oi kui palju küsimusi sai järsku kirja. Aga avaldage mõtteid smiling smiley
Mina jätkan kaalu alandamisega ja selline duelli vormis ja igal nädalal aru andmine mulle sobib. Muidu võib tekkida las minna tunne...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 29. December 2011, kl 14.37

Tere kaunid Lillekesed,

Meie seltskond võiks samaks jääda, olgu meid siis nii palju või vähe kui meid lõpuks on. Kui kellelgi midagi selle vastu ei ole, siis võiksime ka edasipidi siinsamas foorumis suhelda.
Tabeli haldamise vastu mul ei ole midagi, kuid vahest tulevad ka minul mõned näpukad. Näiteks eelmisel nädalal ununes õigeaegselt lisada uued tabeliread...
Tabelis oli mul plaanis teha mõned väiksed muudatused, mitte niivõrd muudatused kui ridade kustutamisi. Paar esimest nädalat jätan tabeli endiseks. Sellesk ajaks on vast kõik soovijad leidnud tagasitee meie juurde. Ja siis teen tabeli väiksemaks ning enam ei tohiks nii palju tühje ridu ollasmiling smiley.
Jah, palun uuendage oma eesmärke- kolm kuud on sobiv ajavahemik, ei ole liiga pikk ootusaeg ja selle ajaga jõuab ka kaal muutuda. Ehk siis uueks eesmärgi verstapostiks on 29.märts 2012.
Homme on siis meie selle aasta viimane tõehetk. Seekord seda hetke sugugi ei oota, kuna minul on kindel pluss tulemas. Ja sellest johtuvalt ka eesmärk saavutamata. Ei jõua linna jõudmist kuidagi ära oodata, siis saab lõpuks see otsata söömisorgija läbi... No ei suuda mitte kuidagi ennast maal kontrollida...
Loodatavasti on teie asjalood paremad ning ka tulemused ilusamad.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 30. December 2011, kl 08.58

Kaalul käidud ja tulemus 0, olen rahul, kuna nädala sees oli kaal ka juba plussis.
Paar päeva enda piitsutamist ja sain tagasi eelmise nädala kaalu 93,3.
Kolme kuu kokkuvõtteks niipalju, et põhiline kaal läks maha esimese kahe kuuga, kolmandal üsna vähe.

Millised on plaanid järgmiseks kolmeks kuuks? Sean eesmärgiks 85 kg, oi oi kui ilus number, see mulle meeldiks väga!!! Et seda saavutada pean iga nädal maha võtma 0,63 kg. Ei tundugi nii väga võimatu. Aga eks seda saab näha alles siis kui kätte saabub märtsi lõpp smiling smiley

Ilusat aastavahetust kõigile!



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Matsu 30.12.2011 09.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 30. December 2011, kl 10.30

Tervitusi kõigile Minu kaal täna 120,5, pluss 200 g.Aga pole hullu,kui aastavahetus ka läbi saab,jätkan kindlasti.3 kuu plaaniks sean 105.Jõudu ja jaksu kõigile ja kaunist aastavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 30. December 2011, kl 12.28

Tere,

lõpptulemuseks jäi 114 kg. Eesmärgini ei jõudnud, kuid sisimas rõõmustan iga kaotatud kilo üle.

Järgmise kolme kuu eesmärgiks sean 99 kg. Sutsu ebareaalne ennast tundes, kuid proovin hakkama saada.
Loodetavasti taasühinevad meiega ka "kadunud" duellitajad.

Toredat aastavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 31. December 2011, kl 11.27

Tere.

Minul totaalne kaalutõus 2 nädalaga +1,3kg ehk 101 kg. Aga meelt ei heida ja kolme kuu eesmärk oleks seekord veidi reaalsem, ehk saavutada 95kg, mis teeb 13 nädalaga 6 kg.

Ilusat aastavahetust kõigile ja kohtume uuel aastal samal ajal samas kohas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 01. January 2012, kl 14.02

Tere kaunid Lillekesed,

Head uut aastat!


[docs.google.com]

Seekord siis meie esimene "+". (Aitasin ka ise hoolega kaasatongue sticking out smiley. Kuigi minu viimased nädalad on tõusuteel plussis olnud, siis käega löönud ma kindlasti ei ole.) Ei ole hullu midagi. Nüüd juba käes uue ja parema aasta esimene päev. Oleme andnud iseendale ilusaid lubadusi- hakkame paremateks, ükskõik kuidas. Loodetavasti kajastub see juba ka meie järgmisel kaalumisel.

Maagiline -100kg üldkokkuvõttes jäi meil küll saavutamata, kuid see on juba täitsa käeulatusesthe finger smiley.

Mõelge ilusaid mõtteid ja kõik saab korda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 02. January 2012, kl 10.57

Tere Kallid duellitajad
Kõigepealt suured vabandused kõigi eest, aga oli väga masendav periood( otsin tööd Saaremaale aga mittekuidagi ei õnnestu sad smiley ), mis on olnud söömise tähe all, ja tagajärjed annavad tunda, ENESETUNNE ON TOTAALSELT SITT.
Ma ühineks teiega ikka uuesti, et siis hirmuga lähen see reede uuesti kaalu peale, mis on kindlasti suures plussis, suurimas kui ma ültse alustasin, aga kunagi pole hilja jätkata.

Suure katsetajana, katsetasin seda maggie dieeti , võtisn mõned kilod alla, mis aga topelt tagasi tulid. Vastu pidasin 2,5 nädalat ja siis sai villand, nii et loo moraal, sellel ei ole mõtet. Tuleb targalt toituma hakata, aga võta kinni see tark toitumine, ei suuda ju kuidagi alata.

Märtsi lõpp oleks väga hea eesmärk, ma arvan et minu eesmärk oleks saada kahekohalise numbri peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: gerlit
Kuupäev: 03. January 2012, kl 14.45

tere.
mina sooviksin ka jätkata kuna kaal mis oovisin jäi saamata ehk saab selle siis nyyd järgmise kuuga.Loodame parimat.
Päikest teile...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mammut
Kuupäev: 04. January 2012, kl 13.53

Tere.
Head uut teile kõigile
ja jätkan sealt kust pooleli jäi ja eesmärgi jätan samaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. January 2012, kl 18.59

Auuu Lillekesed, kus on teie kaalunumbrid?
Uue alguse jaoks pisut liigagi tagasihoidlik...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. January 2012, kl 19.20

no ei teagi kohe kuidas üles tunnistada see pühadevahe söömingute tulemuseks saabunud kaalukasvu lõikus - olen kohe enda peale päris angry smiley . Uskumatu, aga olen suutnud kasvada tervelt 1,8 kg - häbi mulle.
Aga kuna täna sai jälle kaalule astutud siis ei taha sellest libastumisest veel täiega käega lüüa ja astuks uuesti teiega kampa. Eesmärk võiks olla nüüd 7-ga algav number - 79 sobiks vast. Esialgu rohkem ei tahagi, pole enam esimene noorus ja lotendav nahk pole ka sugugi parem kui pisut pekki tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.