Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 14 / 16
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 06. March 2012, kl 16.06

Palju õnne juubilar ja tervist kawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.08

Tere.

Minul seekord korralik tulemus ehk -1,5kg. Kaal 100,00. Tundub, et korralik treening ja toitumise jälgimine + 1,5 l vett päevas, hakkavad tulemusi andma. Järgmine kord loodaks juba kahekohalist numbrit kirja panna. Selle kuu Tervis Plussis on palju lugemist ja järgimist kaalulangetamise teemal. Soovitan soojalt.

Päikest kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 09. March 2012, kl 13.55

Tere kõigile,

loodan, et teie naistepäev möödus mõõdukamalt kui mul. Eile sai ette võetud külastamisetuur ämma ja ema juurde, mis mõlemad lõppesid suure söömisega ja kaloreid sai silma järgi kaalu arvestades lausa 200%. Ei tahagi teada mis tegelik tulemus oli! Selles valguses võin tänahommikuse -0,2 kg (võrreldes eelmise reedega) ju täitsa rahule jääda.

@tinku - väga tubli tulemus!
Olin varem ka Tervis Plussi tellija ja siis kuidagi vajus ära, aga tänud vihje eest, lähen ostan siis seekord ka.

ah jaa, jagaks veel emotsioone ka - hakkasin hommikul valmis pudrule lisama linaseemne õli ja saan sellega enamus päevi nüüd rasvad, valgud süsivesikud tasakaalu. Lisaks on nüüd ka kõht korras ja kergem olla. Algul tundus maitse selline harjumatu, aga kui hoolega pudru sisse segada, siis ei saagi aru, kas on või või õli. Viimane on aga tunduvalt kasulikum.

mõnusat nädalavahetust kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Kashy
Kuupäev: 09. March 2012, kl 16.45

Tere-tere,

naistepäeval sai liialdatud ikka kõvasti ja kaal plussis.
105.8
Ei olegi rohkem midagi öelda.

Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 11. March 2012, kl 20.47

Tere Lillekesed,

Meie 22. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Ja Tinkul on tõesti kadestamistväärt tulemus. Ülimalt tubli!

Olge mõnusad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 12. March 2012, kl 13.06

No nii, no nii, no nii... aha...

Tabeliread on seekord kahtlaselt hõredavõitu- kas tõesti on kaunis naistepäeva tähistamine nii metsikult möödunud???...

Minu metsik sünnipäevanädal on peaaegu selja taga. Täna hommikul teatas mees, et õhtul on oodata külla ühte sugulast koos tordiga- appike! See 30 jääb mulle küll meelde kohe pikemaks ajaks...

Väga kaunis päev on täna. Vaatan kontoriaknast välja ja nii kibelengi kusagile liikuma. Hommikupoole käisin lapsega võimlemas ja siis jooksuga tööle- seega jäi kahjuks hommikune jalutuskäik tegemata (kuid sai vähemalt lapsega võimeldud). Ning õhtul peab jälle kiiresti koju jooksma, et midagi lauale katta. Lähen patseerin natuke hoopis lõunapausi ajal.

Olge tublid ja mõnusad!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.47

Tere.

Meil siin väga vaikne nädal, pole ise ka saanud aega, et kirjutada. Tulemus jälle korralik 99,2 ehk -0.8. Ennast tundes, on nüüd vaja veel paar nädalat pingutada, et see maagilne 100 igaveseks selja taha jääks. Kiidan ennast iga päev kui tubli ja ilus ma olen. Mõttejõul pidi suur võim olema. Ükspäev näppasin laste tagant paar kartulikrõpsu, kaalusin isegi ära ja siis esimest nosides mõtlesin, et kas mulle ikka on seda krõpsu praegu vaja. Ja tagasi panin. Tuli välja, et jään ellu küll, kui ei söö seda, mis reaalselt kehale vaja ei ole. Sama on alkohooliga. Olen 2 aastat olnud täiskarsklane. Enne seda limpsisin ikka hea meelega veini ja suvekuumuses õlut või siidrit. Olen aastaid tagasi olnud suur viski nautleja. Aga 2010 aasta 1 jaanuaril ärkasin teadmisega /ei olnud räiget pohmelli/, et ei taha enam alkohooli. Sõbad esialgu nöökisid, et kas rase, äkki võtad mingit ravimit jne. Mina vastu, et tahan tõestada eelkõige iseendale, et jään ellu, kui ei joo. Et tegelikult pole seda ju eluspüsimiseks vaja. Vähemalt mulle mitte. Sama mõistvalt kui sõbrad suhtuvad minu otsusesse, suhtun mina ka nende valikusse võtta napsu või mitte.

Aga õues on tunda kevade lõhnu. Akna alla piiluvad tulbid mullast välja. Nädalavahetusel kõige noorema lapse sünnipäeva pidamine ees.

Elu on ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.52

Tere!

Mida rohkem kevadesse, seda tihedamaks päevad lähevad, hea et jõuad ikka siia, et kõik toidud kirja panna. Õnneks pole veel loobumismõtet tulnud ja kui just kohe arvutit käepärast pole, siis panen märkmikusse kirja ja pärast siia. Ainus viga sellise mitteplaneeritud söömise juures on see, et tasakaalus olevaid päevi on vähem. Aga pole hullu, selle nädala tulemus on -0,4 kg, millega võib täiesti rahule jääda.
Tegin väikese rehkenduse, et kogu siin veedetud aja jooksul ongi keskmine langus nädalas olnud 465g ehk see nädal siis täiesti harju keskmine smiling smiley
Kõndima olen sel nädalal vaid mõned korrad jõudnud, aga teed on ka nii libedad, et eriti ei kipu ka. Kokkuvõttes on sellest kahju, aga loodan, et päike sellest jääst varsti ka jagu saab ja äkki saab siis juba jalgratta välja ajada. Ma nii ootan juba seda aega et saaks sõitma minna smiling smiley Ujulasse jõudsin ka peale pikka vaheaega - uskumatu, kus ma varem olin - niiii mõnus oli! Ja et see käimine harjumuseks muutuks tegin kohe kliendikaardi, peaks vähemalt distsiplineerima.
Esimesed külvid sai ka sel aastal juba tehtud ja esimesed seemned aknalaual juba ka pisikesteks taimedeks kasvanud. Varsti peab pikeerima hakkama. Mõtelesin siin, et elu on ikka naljakas, elasin üle 40 aasta Tallinnas ja näppude mullaseks tegemine ei tundunud üldsegi ahvatlev. Siis aga kolisime linnast maale ja no kuidas sa siis midagi ei tee. Nii hea ju kui supiroheline jms värskelt võtta. Oma aia õunad on veel praegu täitsa ilusad (puid on küll ainult kolm) aga nagu üks vanasõna ütleb, et 1 õun päevas hoiab arsti eelmalsmiling smiley
Mõnusat kevade jätku ja olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.21

Tere kaunid Lillekesed,

Jaa... kevad on tõesti olnud väga oodatud, isegi hoolimata asjaolust, et tavaliselt kiire elutempo on kuidagi veelgi kiiremaks läinud. Kuid nüüd ei ole enam sellist kurnavat "orav rattas" tunnet, vaid nüüd lihtsalt kuidagi kõik kutsub ennast rohkem liigutama ja meelepäraseid asju tegema. (Kuigi mul on istuv arvutitöö, on ka neid päevi, kus lihtsalt ei jõua KA keskkonda midagi kirjutada...)
Minul on ka korralik -0,7kg, mille üle ma olen eriti õnnelik. Kaal hakkas liikuma/sulama. Kuigi ma ei ole sel nädalal erilisi pingutusi teinud- söönud suhteliselt tavapäraselt ning liikumist oleks tahtnud oluliselt rohkem (elutempo ja muude vajaduste tõttu olen päris palju autoga kimanud, ning sammulugeja näidik on nii mõnigi päev ainult 3tuh kanti jäänud). Mõlgutan mõtteid, et teha uuesti läbi Maggi kuur, kuid järgmine nädalavahetus on mehe vanaemal 70-juubel... ei tea, kas lükata nädala võrra edasi või hoopis olla tugeva vaimuga peo ajal???

Kiitused Tinkule- maagiline 100 on seljatatud, see peaks küll olema suureks motivaatoriks, et tahtejõud kõrgel hoida.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.31

Ja veel...
Kahe nädala pärast on vahetulemuste aeg. Kas eesmärk on juba käega katsutav? Minul kahjuks (jälle) mitte...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 16. March 2012, kl 14.15

Kui vahetulemusest rääkida, siis peaksin mõlemal järgmisel kahel nädalal saavutama -1,2 kg ehk täiesti ebareaalne...sad smiley
Samas ei heida ka meelt - võib-olla tahtsingi liiga kiiresti kõike saada..., aga unistada pole ju keelatud ja soovitataksegi unistada suurelt smiling smiley. Kuigi kui väga ebareaalse eesmärgi paned, siis vähemalt minul kaob küll motivatsioon ära.
Praegu olen oma keskmise kaalulangusega 465gr nädala kohta vägagi rahul. Väidetavalt pidavatki ju pool kilo olemagi see optimaalne langus, et keha suudaks harjuda. Ja mis kõige olulisem - selg ei valuta enam ja arvan, et see on tänu sellele, et ei pea "pangetäit vett" endaga kogu aeg kaasa lohistamasmiling bouncing smiley
Mis aga eesmärkidesse puutub, siis eks kõik on vägagi individuaalne ja sõltub sellest, et kuipalju neid ülekilosid kokku on.
Minu järgmiseks unistuseks on, et suudaksin sellise keskmise kaalulanguse järgmise poole aasta jooksul säilitada - siis saaksin oma kehamassi indeksi jms näitajad ka normi piiresse - unistada ei ole ju ometi keelatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 17. March 2012, kl 08.25

Tere Lillekesed

Mina enda eesmärki ei saavuta, ei saa kohe mitte aru mis toimub (tegelikult saan, kuid ei leia seda sädet, mis jõudu annab)

Lõpetan duellis osalemise....

Aga Teile kes suudavad ennast veel ree peal hoida- olge sama tublid edasi.
Käin loen teie mõttevahetusi ikka edasi.

Tegelen praegu kaalu hoidmisega, et hoida seda, mille olen juba saavutanud.


Matsu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 17. March 2012, kl 09.16

Kulla Matsu ära jäta pooleli. Mul oli ka aasta algul täitsa tüdimuse ja jõuetuse tunne. 2kg hiilis tagasi ja ei leidnud endas motivatsiooni. Lasin kehal omasoodu tegutseda. Nüüd on nii motivatsioon kui ka tulemused jälle tagasi. Sa oled ju nii tubi olnud. Alustasime ühes kaalus ja sinu algus oli palju edukam kui minul. Kevad on tulekul, usu mind, sa leiad endas jõudu edasi minna. Kuu aja pärast imestad ise ka, et kust see loobumise mõte pähe tuli. Pole vaja häbeneda, kui väike + kaalule juurde tuleb, seda suurem rõõm on jälle langust nähes. Loodan, et järgmine nädal ikka oled veel meiega.

Parimatega Tinku

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 17. March 2012, kl 11.12

Samad sõnad mis tinkugi kirja pani - Matsu, Sa oled nii tubli olnud ju, kõige rohkem kaalu alla saanud ja kogu aeg eeskujuks olnud!
See, et eesmärk, mis kunagi panid, ei osutunud õigeks, ei tähenda veel seda, et meid maha jätma peaksid -unistada tulebki suurelt!
Arvan, et oled teinud praegu vägagi õige otsuse, et tegeled hetkel kaalu säilitamisega. Ja see, et mingi aeg osa tagasi tuleb on ka täiesti loomulik. Kehal ongi vaja mingi aeg uue kaaluga harjuda ja loomupäraselt tahab ta eelmist harjumuspärast tagasi.
Nii et ootame Sind endiselt ikka meiega koos "tähtede poole liikuma" plussidest ja paigalseisust hoolimata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 18. March 2012, kl 12.10

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 23. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.13

Tere Lillekesed,

et siis midagi positiivset raporteerida ei olegi, sest kaal sama. Viimasel ajal võitlen hirma magusaisu käes ja eks libastumisigi on sel nädalal olnud, hea veel et pole täitsa "ämbrisse" kukkunud. Peab vist minema apteegist kroomi tablette otsima, väidetavalt pidid aitama magusaisu vastu. Kas teil kellelgi on selles osas kogemusi?

Kena kergemat kevadet kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 24. March 2012, kl 16.51

Tere.

Minu pingutused hakkavad tasapisi vilja kandma. Seekord -0,5kg. Liigun tasapisi ilusama mina poole.

Kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 25. March 2012, kl 22.05

Auuu... kaunid Lillekesed...

Kuhu te kadunud olete???...


[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 26. March 2012, kl 09.29

Hei,

Lastel oli ju koolivaheaeg ja nagu meie peres traditsiooniks igal kevadvaheajal mägesid vallutada ja nii ka seekord sai suusatamas käidud ning seepärast ka kaalu ei märkinud, teen seda kindlasti sel reedel. Aga seniks jõudu ja jaksu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Tipa
Kuupäev: 26. March 2012, kl 10.24

tere tere , niii kiire aeg on kaal õnneks sama. olen hoidunud natuke kõigest mis kurja teeb vàhemalt pole juures . tàna trenni siis kukub kohe kaalu ka smiling smiley paikest naised!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 29. March 2012, kl 10.41

Prrrr...
Juba nädal aega suhteliselt passiivne olemine. Kevadväsimuseks ma seda ei nimetaks, mul tavaliselt siis teistsugune tunne. Praeguse olemise põhjust ei oskagi tuvastada. Tööl ja kodus on asjad enamvähem korras, kuid midagi on siiski valesti...
Praegu läheb suhu kõik, mis on vähegi söödav. Ja eriti hästi maitsevad saiakesed ja küpsised. Kohutav! Ning avastasin töökoha juures koha, kus saiakesed on ostes veel soojad. Topelt kohutav! Ja olen hakanud ka õhtuti sööma. Appi, appi, appi!!!...
Ilmad on olnud imelised ja tuju ka suhteliselt hea, kuid siis tuleb korraks mõnus söömahoog ja peale seda on olemine nii raske, et tahaks ainult lösutada. Õue vean ennast hetkel suure vaevaga, kuid samas kui juba õue jõuan on väga hea olemine. Lihtsalt seda murdepunkti on raske ületada- et nüüd ajan ennast püsti, panen riidesse ja lähen...
Ei tea, mis toimub.
Vabandan kõigi ees, kuid seekord ma ennast ei kaalu. Lihtsalt ei ole tuju.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 29. March 2012, kl 11.32

hei,

no kohe tahan mitjakese kirjast "copy-paste" teha, no nii võttis sõnad suust. Sinna mahub praegu vaid toit sad smiley
Täna hommikul alustasin uuest kõige üles märkimist, aga ärme hõiska enne õhtut...
Kogus oli leiba kogunenud ja tegin üle pika aja jälle leivasuppi, sisse läksid omaaia õunad, mis osaliselt on kippusid käest ära minema ja pakk rosinaid ja saigi suur potitäis. Arvasin, et pean küla kokku kutsuma, et sellest potitäiest jagu saada, aga kohe nii kiiresti kadus, et kaloreid polnud enam mõtet kirja pannagi ja siit ka siis tulemus - kaalule pole homme mõtet astudagi, - ei taha tuju ära rikkuda, motivatsioon on niigi alla nulli...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 30. March 2012, kl 05.55

Tere!

Minul seekord ka langus, 98,1 ehk -0,6. Nädala algul oli küll tunne, et tuleb vist pluss ja suur kohe, aga paar päeva trenni ja korra ujumist ja tulemus jälle korralik, kusjuures toidu märkimisega oli raskusi. Ei viitsinud.
Minul hetkel motivatsioonipuudust ei ole. Käisin laupäeval Tallinnas poodlemas ja rõõmu tegi fakt, et proovikabiinis selgus, et vajan number väiksemaid riideid, kui kaasa oli haaranud. Kodus olen kõik suureks jäänud asjad kotti pannud ja tasuta jagamiseks andnud. Ei taha mina enam neid riideid kuskilt kapipõhjast välja otsida, et selga panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 01. April 2012, kl 12.50

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 25. nädala tulemused:

[docs.google.com]

Tulemuse panid seekord kirja ainult kolm vapramat. Hmm... kuid meie mõnusas seltskonnas on meid koguni 13...

Imeline kevade algus on paljud meie seast arvuti tagant eemale meelitanud, kuid palun leidke see hetk aega, et oma tulemused kirja panna. Kuna meie read on viimasel ajal tõsiselt hõredaks jäänud, ei jää mul muud üle, kui hakkan tühje ridu kustutama (teen seda järgmise kaalumise tulemuste põhjal).

Märkamatult jõudiski kätte meie vahe-eesmärkide aeg, ehk 30.03- kahjuks peab tõdema, et oleme ennast kõik vähemal või rohkemal määral ülehinnanud... Kuid kõikidest kõige tublim on Eideke- eesmärgist jäi puudu ainult 2,3kg. Siinkohal palun teil uuendada oma eesmärk ning vahe-eesmärgi uus tähtaeg on 29.06.2012. (Minu eesmärk jääb samaks ja selleks on vaja ikkagi tõsiselt tööd teha, ehk -9kg.)

Otsustasin alustada homsest jälle Maggi dieediga. Tahtejõud on hetkel olematu ning minu jaoks on range dieet hetkel ainuke abimees. Õnneks on lubatud toiduainete nimekiri minu jaoks täitsa OK, ei tohiks liiga piinarikas olla. Üritan tekidada endas motivatsiooni, vaadates Remmelga ja Tinku suurepäraseid nädalatulemusi- väga tublid olete.

Olge positiivsed!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 01. April 2012, kl 18.08

Tere Lillekesed!

et siis jätkame?

@mitjake - aitähh heade sõnade ja tabelipidamise eest ka loomulikult! Oled vapper kui suudad selliseid ekstreemseid dieete pidada. Enda selliseks proovilepanekuks puudub tahtejõud. Võib-olla, et isegi leiaks viimase (kui otsikswinking smiley). Ilmselgelt pole veel leidnud sellist eesmärki, mille nimel ennast piitsutada. Tegutsen pigem tervise säästmise nimel. Kui aga arstid ette kirjutavad, siis äkki suudaks ?

Et siis uuest eesmärgist, jään nagu Mitjakegi endise märgi juurde. Vaatasin siin oma kaalukõverat viimase 4 kuuga - nibin nabin 2 kg alla, liigub ikka väääga visalt. Pigem mängib nagu jonnipunn - ikka üles ja alla, üles ja alla jne. No nii tahaks, et see esimene number 7-ga hakkaks ja siis tagasi kõrgemaks ei tõuseks. Rohkemat ei tahagi (täna). Kole ka kui nahk lotendama hakkab, vanaema peab ikka ümaram olema - nii vähemalt minu lapsed omal ajal minu emale ütlesid. Enda omad on veel liiga väikesed arvamuse avaldamisekssmiling smiley

Aga tublid oleme me kõik (ennast kiitmast ma ei väsi, teisi kiita ma ei käsi smiling smiley), kes me veel pole alla andnud ja oma motivasiooniraasukesi aeg-ajalt kokku pühime!

Tegin täna õunakompotti, et siis nagu sügis või ... , tegelikult lugu hoopis proosalisem ja kevadisem, lihtsalt viimased omaaia õunad kipuvad plekiliseks ja käest ära minema. Pidi midagi ette võtma. Et aga purke nappis, siis otsustasin ülejäägist mannavahtu teha. Kui õunad keedetud, tegin mannatopsi lahti ja seal haigutas tühjus. Vaat nii juhtub, kui püüad väga tervislik olla ja pikka aega mannaputrugi teinud ei ole. Panin siis pea tööle, et mis siis edasi saab, vaatasin oma varud üle ja leidsin maisimanna ja uskuge või mitte, täitsa söödav sai drinking smiley. Kaloreid tuli loomulikult ka, aga loodan, et kõndisin maha. Ilm oli meil küll pisut tuuline ja metsavahel veel jääkirmegi kraavis, aga õhk mõnusalt värske.

Päikest kõigile ja koos on toekam ja mõnusam!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 02. April 2012, kl 07.46

Tere.

Rõõm lugeda, et ka teised leiavad endas jõudu ja tahtmist duellitamist jätkata. Mina olen küll energiat täis ja aina liigutaks ennast. Tunnen tõesti trenni tegemisest mõnu. Püüan olla mitmekesine ehk teen paar korda nädalas kepikõndi, kord nädalas ujun 1500m, paar korda treeningsaalis, siis ei lähe üksluiseks ja saab nii rasvapõletus- kui ka vastupidavustreeningut.

29.06.12. eesmärgiks panen 89 kg, ehk -9kg. Kevad on tulekul ja vaja maakodus rabeleda, ehk ikka saab seekord eesmärgi kätte. Tahtmine ja pealehakkamine on suurem kui kunagi varem. Ja tulemustega võib ju ka rahul olla.

Positiivseid mõtteid meile kõigile ja kergemana suvele vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 04. April 2012, kl 10.19

Tere kaunid Lillekesed,

Viimased poolteist/kaks nädalat täielikult söömatuuril olnud. Pole sugugi ime, et ma ennast nii pessimistlikult tundsin- nüüd jõudsin selgusele, et tegemist oli ilmse ülesöömisega. Esmaspäeval julgesin kaalule astuda ning minu tulemus oli +2.2kg. Kohutav!!! Jälle 90+...

Esmaspäevast hakkasin väga tubliks: käisin basseinis. Esimese 150m peale olid käed nii väsinud, et olin valmis põhja minema, kuid võtsin ennast kokku ning ujusin vaheldumisi konna ning selili kokku 800m. Pole paha. Ning alustasin uuesti ka Maggie dieediga. Sammulugejat üritan ka hoida 10tuh piirimail. Kogu selle ettevõtmise tulemus oli täna hommikul 88,9kg- ehk esmaspäevase numbriga võrreldes -1,3kg. Peale hommikust kaalumist oli tuju nii hea, et pidi jälle basseini minema (1000m).smiling bouncing smiley

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 07. April 2012, kl 08.09

Eh, minul on jälle see jo-jo periood, kus kaal kõigub vahelduvalt kuni +1 ülesse ja siis jälle alla tagasi. Nii et siis seekord 82 kg ja plussi nädal. Samas nagu riiete järgi ei tunnegi nii suurt kõikumist. Olgu, vaatame järgmisel reedel jälle.
Olege mõnusad, meil on täna jälle talv - eile oli aias roheline, täna suured lumehanged! Linde sibab toidumaja juures palju. Nende käitumise järgi tundub, et tõelise kevadeni on veel aega ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 09. April 2012, kl 07.21

Tere kaunid Lillekesed,

Meie 26. nädala (tagasihoidlikud) tulemused:

[docs.google.com]

Minu Maggie dieet ja füüsiline koormus andsid korraliku tulemuse -2,7kg (eelmine esmaspäev olin 90,2 ja nüüd 87,5). Just seda mul oligi vaja, et ennast ree peale tagasi saada. Dieet kestab veel kolm nädalat...
Pean tunnistama, et päris rida-realt ma dieeti ei saanud jälgida- kolmapäeval käisin sõbrannadega gurmeetamas restoranis Korsaar. Kui soovite sügavaid interjöörimuljeid (piraadi teema) ja tõsist maitseelamust, siis julgen soovitada Korsaari (Dunkri 5). Üheks suureks agaks on hind- suhteliselt kallis. (Õnneks käime sõbrannadega restoranis ainult kord kahe kuu tagant.)
Ning reedel käisime perega sünnipäeval- soolasest suutsin ennast tagasi hoida, kui magusaisu sai rahuldatud täiega...

Mul on väga kahju, kuid ma kustutasin ära meie ridadest: Gerliti, Nairami, Mammuti ja Pata. Sissekandeid ei olnud keegi teinud vähemalt 20.ndast nädalast. Vot nii karm olengi. (Tõsiselt mõtetu on pidada tühje ridu.)

Pidage vastu, ega talv ei saa ju lõputu olla...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 13. April 2012, kl 12.18

No nii, oligi juba liiga ilus mu elu. Täna väike tõus, ehk +0,2. Stress on praegu peal. Liigun küll, aga mitte siis kui ise tahaksin, vaid siis kui saan. Laps on 2 nädalat kodus haige olnud ja tööl on pinged ja vabatahtlikul tööl kiired ajad. Aga kevad on lõpuks ometi käes. Kui nüüd sorts vihma ka tuleks, mis tolmu kinni lööks ja maa puhtaks peseks, siis oleks hing jälle rõõmu täis.
Kergema mina poole on see tee ikka vahel väga vaevaline ja raske. Huvitav, et need kilod tulevad juurde nii kergelt ja märkamata, aga maha saamiseks peab tõsist tööd tegema ja vaeva nägema.

Päikest kõigile südamesse.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 14 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.