Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: Lily32
Kuupäev: 02. November 2011, kl 15.04

Otsin duellikaaslast kelle kaal jääks 81kg piiresse. Siis asi tasavägisem ja põnevam. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. November 2011, kl 09.19

Hei,

Olen selles kaalus küllsmiling smiley St et maadlen selle 81-ga juba pikemat aega. Tänane kaal küll 80,1, aga kohe nädalavahetus tulemas ja see nullib tavaliselt mu terve nädala töö ärasmiling smiley
Osalesin duellis ka, aga kuna suvi tuli vahele, siis jäi asi soiku. Proovida võib - nii et olen siis käsismiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: Lily32
Kuupäev: 03. November 2011, kl 10.20

Teeme nii, minul oli hommikul kaalul 81,1
Samuti ei taha kuidagi see 80kaduda mu kaalult.

Teen siis uue teema ja millal me numbreid kirja panema hakkame?
Sõna võiks ikka igapäev võtta ja öelda kuidas läheb. Mina olen igapäevane kaaluja grinning smiley
Mis arvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. November 2011, kl 15.25

Tere, kas ma võin ka teie duellile tulla? Eelmine reede oli kaal 82,8. Ma olen siin 80-83 kg vahel kõikunud juba vist kaks aastat. Tahaks ikka lõpuks 75 ka kaaludasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. November 2011, kl 15.51

Hei,

tere tulemast KurrNurrsmiling smiley

Tore, et võtad tabeli tegemise enda kanda Lily32smiling smiley
Kaalumine võiks toimuda reede hommikul, siis on nädal aega vaeva nähtud ja loodetavasti ka need eelmise nädalavahetuse lisad maha saadudsmiling smiley Ja kirjutada võiks jah tihedalt, sest kui eelmises duellis osalesin, oli esimene asi, mis hommikul tööle tulles tegin - kaaluabi foorum lahtismiling smileysmiling smileysmiling smiley Andis motivatsiooni ja lihtsalt niisama oli lahe lugeda. Keegi siin blogis kirjutas, et kaaluabi on tema facebook - nii ka minulsmiling smiley
Endast veel niipalju - vanus 45, seega kaalulangetamine raske ja aeganõudev, trennis käin 4-6 korda nädalas, seda selleks, et vältida õhtuseid õgimisismiling smiley Kui trenni pole, siis no ei suuda end talitseda, sellepärast ka need nädalavahetused tavaliselt käest ära lähevad, et trenni pole.
Mis veel - 2 last on - tüdruk 17, poiss 15. Tütart püüan ka joone peal hoida, kuna vahepeal 11-12 aastaselt oli paras jumakassmiling smiley Nüüd normaalne, aga kuna meie suguvõsas on kõik naised kaalus 100+, siis tuleb ennast joone peal hoida + veel suhkruhaigus ka kõikidel tädidel. Nii et seda kaalu peab langetama ka tervise pärast.
No eks esialgne ülevaade sai tehtudsmiling smiley
Hakkame aga peale ning eesmärgiks võiks panna - jõuluks 5 kilo maas! No või 3 kilosmiling smiley
Tervitused siit sügisesest Tartust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. November 2011, kl 17.59

Sama siin, et kaaluabi minu facebooksmiling smiley töölt tulles ikka kohe kaaluabisse ja nii päevast päeva. Mina olen 32-aastane, kahe tüdruku ema. Peale lapsi olen ikka aeg-ajalt kaalulangetamisega tegelenud. Alustasin, kui olin 97 kg ja nüüd need viimased kilod on nagu naelutatud minu külge. Minu kõige suuremaks nõrkuseks ongi see, et kui ma mõnel nädalal olen saanud korraliku miinuse, siis olen ma niiiiiiiiiii õnnelik ja muudkui järgmisel nädalal siis kiidan ennast ja premeerin (toiduga). Süüa mulle meeldib teha ja süüa veel rohkem, kahjuks.
Tervitused Järvamaalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.49

Tsau sõbrakesed!
Võtke mind ka kui mahun!Olen küll ka teises duellis aga mida rohkem seda uhkem,olen alati kahes osalenud kuid alati om lõpuks need ära lagunenud ja olen jälle üksi!Minu kaal o praegu 78,5 aga kõigun juba pikemat aega,ravimite süül ja enda süül ka loomulikult!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: robin
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.46

võtke mind ka kampa - 81,1 kg esmaspäevase seisuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: Lily32
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.54

teen homme hommikul uue teema. Teeme nii et siis robin viimane liituja. Paneme siia tänased numbrid, hiljemalt homme hommikused numbrid ja siis läheb lahti.
Minu kaal täna hommikul oli 81,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-otsin 81kg kaaslast, et oleks põnevam ja tasavägisem.
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. November 2011, kl 11.37

Tere, minu kaal 82,1 kg täna hommikul.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.