Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 08. December 2011, kl 20.14

Uus duell, 7kasutajat - hatugirl, akonskis, murjamike, amps, yllekas, Gelly ja piraaja asuvad lõbusale teele saledama elu suunas! Uus kaalusisestus siis juba HOMME Hommikul =D
Oleme siis tublid ja loodame, et keegi ära ei kao! =)

esialgsed kaalud ja pikkused:

hatugirl akonskis murjamike amps yllekas Gelly piraaja
80,2 79,7 76 78 78 76 78,3
165cm 172cm 170cm 170cm 162cm 168cm 170cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 08. December 2011, kl 20.32

Tegin meile ka tabelivormi, mida peaks saama kõike me muuta! Seega igaüks saab sisestada sinna oma kaalu ja kaalulanguse =)

Meie tabel asub siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.30

Kas see homme hommikul tähendab reede hommikust kaalu?

Teiseks, kas kirjutada võib ka sellest, kuidas nädal läks... või teeme ainult kaalu ja pikkuse tabelik tongue sticking out smiley. Olen uus ja ma tegelt väga vanu teemasid ei lugenud confused smiley ja eks see ole vast kokkuleppeasi kah?

Parimat,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.41

Pange siis kaalukaotuse number punktiga, mitte komaga. Siis arvutab see tabel meie kogukaotuse kokku winking smiley. Ilmselt meil kellelgi niipalju ülekaalu pole, et me lõpuks "terve inimese" kambapeale kaotame... aga tore teada ikkagi winking smiley

Veelkord parimat,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.45

Aga kui mul näiteks ei lähegi nädalaga kaal alla vaid hoopis tuleb juurde, mida sellisel juhul tabelisse märkida?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.59

Väga äge tabel! Lisasin ka oma tänase kaalunumbri sinna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 09. December 2011, kl 14.10

Nii, lisasin oma numbrid ka tabelisse. Kuna mul see algkaal oli nii umbes öeldud, siis ma paningi tänase kaalu endal algkaaluks. Aga tõesti, kuidas me märgime siis kui mõni nädal on hoopis kaalutõus? Tegelikult loodame ju, et seda tõusu enam ei tulegieye rolling smiley
Lõbusalt eesmärgi poolewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 09. December 2011, kl 14.31

Minu oli võrreldes eilsega +200g. Panin tabelisse ka tänase kaalu kirja, aga lahtri "nädala kaotus" jätsin tühjaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 09. December 2011, kl 17.50

nädala kaotus siis lisada + või - ette ja ongi korras =D

Muidu ikka võiks rääkida, et kuidas läheb ka meil siin,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 09. December 2011, kl 21.03

Panin Gelly kaaluvahe ka kirja grinning smiley. Loodetavasti te siis ei pahanda, et ma sinna mõned read juurde tegi (ilmselt paljud ei märganud... aga tabeli koostaja märkas). Tekitasin lihtsalt mõned valemid... ei muud.

Olge rahul, tuleb neid + ka... ma aasta jooksul suutsin küll vastu pidada ilma plussideta... aga ainult tänu sellele, et mu algkaal oli lihtsalt kohutavalt suur.

Jõudu soovides,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 11. December 2011, kl 17.36

Tabeli täiendused on ainult positiivsed =D Ongi väga hea, kui keegi veel, kes tahab tegeleda tabeliga =D

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 12. December 2011, kl 08.35

lisan ka uuesti tabeli aadressi SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 12. December 2011, kl 10.30

Hei!
Kuidas nädalavahetuse üle elasite?
Minul alati nädalavahetusel väike pluss, sest siis ikka küpsetamist ja külalisi jne. Aga loodan reedeks ikka jälle miinuse tekitada..

Olge ikka tublid ja saledad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 12. December 2011, kl 10.36

Mul on mingi imelik periood hetkel.. reedel +200g, laupäeval -200g, pühapäevaks jälle +200, tänaseks -200g confused smiley Söön oma kcal ilusti täis, ei patusta.. No liikumist on vähe, kuna hetkel suurem laps haige ja siis ei saa pisikestega kärutama minna, aga no ikkagi.. selline kõikumine ajab tigedaks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 12. December 2011, kl 23.44

Mul raskusi järjepeale saamisega. Söögiisu ei anna kuidagi järgi - joo palju vett tahad ikka isu magusa ja liha järgi. Välja jalutama ka ei saa minna, sest mõlemad lapsed haiged hetkel. Vähemalt suutsin sundida ennast jälle kõhulihaseid tegema. Loodetavasti on reedeks kaal natukenegi vähenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 13. December 2011, kl 09.59

Mul läks nädalavahetus suhteliselt aia taha, reedel sünnipäev - jätsin õhtusöögi kalorid kõik õhtuks ja kindlasti kulutasin nad plussiga ka üle, laupäeval ei viibinud kodus ja sõin paar väikest tükikest õunakooki, pannkooki ja nii - samas kogused ei olnud väga suured ja usun et kalorid meeletult üle ei läinud. Eilne päev möödus samuti veidralt - elukaaslane tegi õhtul lasanjet ja ega koguseid ei kaalunud, seega ei osanudki seda kuidagi sisestada - sõin kaks tükikest süümepiinadeta ja täna hommikul veel ühe. Ehk siis lasin end natuke vabamaks - eelmine nädal olin väga tubli, kuigi nädal oli väsitav. Tänasest siis jälle reele - lõunaks salat ja vahepalaks banaan, tuleb pikk päev, aga tuleb üle elada =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 14. December 2011, kl 06.42

Mina peamiselt praeguse perioodi pärast liitusingi. Muidu söön end lihtsalt segi - sünnipäev sünnipäeva otsa ja jõululaud jõululaua otsa. Piiri pole. See eelmine nädalavahetus oli veel viimane, kus probleeme polnud. Alates selles nädalast olen söömisega juba hädas... Kuidas sa istud konverentsil ILMA et sa ühtegi imemaitsvat rummikooki sööks? Või liha? Või küpsist?

Teine põhjus on see, et majuba vahepeal kaalusin 69... aga siis tuli haigus haiguse otsa ja ka kaal tõusis taas. No vot... nüüd tahan uuesti sinna tagasi, kus olin.

Minul esimesel kahel nädalal alati kaal kõigib 200 siia ja sinna. See läheb üle winking smiley.

Parimat,
Murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 15. December 2011, kl 20.30

Viimasel nädalal on õhtuti tohutu maiustamise isu! Ja ma ei ole eriti suutnud end tagasi hoida - väga hullusti maiustanud ei ole, aga mõni amps magusamat ikka, kardan et ka kaal kannatab õhtuste süsivesikute käes... eks homme selgub...
Muidu on ikka energiat kaalulangetamiseks varutud(kasvõi eelnevate aastate jooksul sissesöödud toidu näol), aga millegipärast keha ei taha aru saada, et enda küljest tükikesi ära andma hakata võiks =D

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 15. December 2011, kl 22.52

Minul ka magusaisu ja just šokolaadi ihkab hing. Nii ma siis sööngi hommikul kohe tükikese või kaks šokolaadi ära, sest kui ma seda ei tee, siis õhtul söön ma juba palju tükikesisad smiley
kas te kõik täidate kaaluabi toidupäevikut? See ei ole üldse nii lihtne. Või on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.31

Ma õnneks magusasõber pole, pigem meeldib just soolane. Tavaliselt olengi hädas sellega, et päevast süsivesikute normi täis süüa..valke tuleb kuhjaga üle normi, aga süsivesikutest jääb puudu. Ja kaaluabi toidupäevikut ma täidan korralikult, muudmoodi vast ei püsiks õigel teel smiling smiley
AGA tänane kaal oli 75,9kg ehk siis -500g the finger smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.09

Hei smiling smiley
Kuna minul ütles kaal nädala sees üles, siis sisestasin hetkel tabelisse sama kaalu mis eelmine nädal, üritan lähiajal uue kaalu soetada, siis saan jälle õigeid numbreid märkida.
Üldiselt läks nädal ülikiiresti ja mul pole õrna aimugi kas olen kaalu kaotanud või juurde võtnud.
Minul probleem sellega, et piparkookide aeg on käes ja ma ikka söön neid...
Viimasel ajal tundub, et probleemiks on saanud ka see, et koguaeg kiirus peal ja pole aega päeval korralikult süüa, seega pidevalt näksin midagi. Nii palju vähemalt sain asja parandada, et sain mehe nõusse, et koju komme enam ei osta, asendasime kommid pähklie, rosinate ja kuivatatud puuviljadega. Üritan ikka tasapisi harjumusi tervislikemaks muuta.

Aga teie olge ikka tublid ja jaksu sel raskel teel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 16. December 2011, kl 19.49

minul ka nädal nullis =( Tööga suhteliselt kiire olnud ja eks ka see mõjutab, et üle pika aja ei saa väga regulaarselt süüa ja vee joomiseks ei ole alati aega/momenti leidnud...
Ehk järgmisel nädalal paremini =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 17. December 2011, kl 09.52

akonskis kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minul ka nädal nullis =( Tööga suhteliselt
> kiire olnud ja eks ka see mõjutab, et üle pika
> aja ei saa väga regulaarselt süüa ja vee
> joomiseks ei ole alati aega/momenti leidnud...
> Ehk järgmisel nädalal paremini =)

Üllatused missugused! Tänane hommik näitas kaal hoopis paremat numbrit=) Kaalukaotust -700gr! =D

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Kuupäev: 18. December 2011, kl 07.46

minul algas "mandariiniõgimisperiood"... ja vat sööngi ainult neid - ika kilode kaupa. Kaal -100 õnneks.

Parimat,
Murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 18. December 2011, kl 18.10

Jõulud on ikka imeline aeg! =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Amps
Kuupäev: 19. December 2011, kl 13.21

Uskumatu, te olete kõik nii tublid smiling smiley
Eks näis kas jõulude järgsel nädalal ka kõigil miinus on grinning smiley
Kardan, et minul küll mitte.. Nii head tahtejõudu mul pole, et jõulude ajal suudaks end tagasi hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: akonskis
Kuupäev: 19. December 2011, kl 21.36

=D Jõulujärgset miinust tahaks küll näha, aga ise väga ei põe - kavatsen süüa nii koogikest, kui kapsast-kartulit. Kuna lihasööja ma ei ole, siis sellega probleemi pole =D Küll aga otsisin juba quiche retsepti välja ja teen jõuluks muude asjade kõrvale ka ühe quiche smiling smiley Noh, sellessuhtes et kui kõht täis siis ei saa ju rohkem süüa lihtsalt grinning smiley Ei mahu makku ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 20. December 2011, kl 21.03

Ma kavatsen ka jõulude ajal vabamalt võtta. Kord aastas ju saab sellist hääd sööki süüa ja veel põhjusega smiling smiley Eks ma üritan silma järgi toidu koguseid normipiires hoida, peale pühi siis selgub kas ja kuidas õnnestus cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. December 2011, kl 09.30

Mina teiega kahjuks enam samma innukalt miinusnädalaid saada ei püüa.Sain teada,et olen titaootel.
Olen aga kambas ikka võiduka lõpuni,sest alles märtsist võib hakata kaalu juurde tulema.Seni aga püüan kaalu kontrolli alla hoida ja ainult veidike alla saada,et lõpus jälle nagu maakera ringi ei liiguks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 21. December 2011, kl 10.06

hatugirl väga vahva uudis..ilusat ootusaega sulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.