Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 04. January 2012, kl 12.28

Super Mari! Tahaks ka nii tubli olla spinning smiley sticking its tongue out
Tubli! Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: essukas
Kuupäev: 04. January 2012, kl 12.31

Tere!

Olen siin keskkonnas eelnevalt 1,5 a tagasi 13 kg alla võtnud, võtta jäi veel 9 kg, aga siis alustasin uue tööga ja stress pani mind käega lööma kogu asjale. Ja nii see kaal kasvama hakkaski, väga hiilivalt ikka, välja arvatud viimane kuu, mil võtsin juurde 5 (!) kg.

Mina kavatsen võtta alguses hästi rahulikult, et ei tekiks seda efekti, et ühel hetkel enam äkki ei taha ja ei jaksa. See tähendab minu jaoks seda, et suurendan oma liikumist tasapisi, püüan näiteks jälle saada rea peale, et käia iga päev 10 000 sammu täis ja sealt vaatan edasi: kiirkõnnid iga päev, trenazöör, trenn. Ehk siis, märksõnaks on tasapisi. Toitumist piiran etteantud kalorite piires, aga kõigest loobuda ei kavatse, muidu ähvardavad mind kohe õgimishood. Püüan süüa tervislikult, aga üle ei pinguta, ainult salatit süüa, see pole minule, kõht hakkab valitama ja jällegi... need söömasööstud. Kui kellelgi on häid toimivaid nippe, kuidas neid kontrolli all hoida, siis võiksite jagada. Oleksin väga tänulik.

Siiralt loodan, et seekord suudan olla tugev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2012, kl 13.52

Tere

Maix,kahjuks ei saanud sina minu murest aru ja kindlasti mõni teinegi
Kirjutan täpsemini
Minu kcal norm on 1560
ja eile enne õhtu sööki oli mul tarbitud näiteks1390kcal,
kuid selleks ajaks oli ka minu energia kulu olnud 1670
see tähendab,et olen miinustes,ma kulutan rohkem energiat,kui tarbin toitu
kaal peaks ju langema,kuid ei lange ja see on juba pikemat aega
Kuid lootma ju peab,ehk see aasta taltsutan kaalu.
Elu on ikka imelik oled noor teed kõvasti sporti ja ühel päeval ,kui vanust piisavalt oled lihtsalt paks ja ei oskagi endaga miskit peale hakkata,kuigi,sul on toitlustus koolitus ja selle alane a,b,c-selge
kuid uus aasta ja ehk see on parem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 04. January 2012, kl 15.50

Memm, mina saan küll aru, mida Maix mõtles. Et tarbid LIIGA VÄHE kaloreid selle liikumise kohta.
Kas see nüüd kõigi puhul kehtib, aga kaal ei pruugi ka siis langeda, kui liiga vähe kaloreid tarbid. Mina kogesin seda eelmisel kevadel. Ilma Kaaluabita sõin vähe, kaal EI langenud. Siis avastasin selle keskkonna, sõin ROHKEM (või võibolla targemini) kui enne. Ja tõepoolest, kui väga täpselt järgida, siis kaal langes. Aga ikka üsnagi väga täpselt pidin järgima.
Praegu ma tegelikult siia oma nö treeninguid ei lisa. Vaatame mis juhtuma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 04. January 2012, kl 15.54

Tervist. Mul on probleem täiskõhutundega.
Iseenesest nagu peaks sööma oma päevased kalorid täis, või noh, defitsiidiga, aga hommikul pigem magaks ja õhtul tulevad närvilisusest hea-parema isud (isegi kui ei taha, siis söön). Hommikuti on suur väsimus, sest ma ei maga oma tunde täis, teen uinaku lapsega koos ennelõunal või pärastlõunal. Kõndima ei viitsi ennast sundida, aga trenniga kaal alla ei lähe (kui toitumine on paigast ära). Motivatsiooni on praegusel aastaajal raske leida, siiski ma üritan. Vähemalt ei söö üle mõistuse palju magusat, nagu varem olen kippunud tegema. Kuna on õppida ka vaja, siis õppimisega kippus see magusa tarbimine eriti üle mõistuse minema.

Ma tunnen, et kalorite lugemine on justkui ahistamine just selles mõttes, et kui ma KJ-mist tegin, siis võis porksi ja muud värsket süüa lõpmatuseni ilma punktideta, aga praegu annavad nad ikkagi kaloreid ju!

Õnneks ei lasknud ma täna tujul langeda ja kaalusin pärast hommikusööki ja magamist sama palju kui eile. Vähemalt ei olnud kaal tõusnud. Enesetunne oli küll selline, et viis kilo juures.

Endast nii palju, et olen tüüpiline jo-jotaja. Viimati kaalusin 2010 suvel 62 kg kui jäin ootamatult lapseootele. Nüüd olen poole aastaga kaotanud ca 10 kg oma kehalt, näen ikka parem välja kui enne, kuid paraku vööpolster ei taha sugugi ära kaduda, tagumikust rääkimata. Aga mis ma tahan, kui see tagumik enamus päevast tooli peal veedab. Jooksma ei viitsi ka ennast sundida, eriti praeguste ilmadega.

Äkki siiski kambavaimuga, üksteist innustades saame jagu!

Memm52, mis su tavaline päeva menüü on? Äkki sööd oma kaloraaži valedest asjadest täis? St. et asjadest, mis annavad palju kaloreid, kuid mida on vähe. Ma ei võtaks seda füüsilise kaotatud kaloraaži väga tõsiselt, sest idee poolest peaks sa siis topeltkoguse sööma, et oma defitsiiti täita, aga samas vb selles ongi iva, et sa ei söö piisavalt!
Ja sellega olen ka nõus, et paraku mida vanemaks saad, seda kehvem on kaalust alla võtta confused smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati brita 04.01.2012 15.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 04. January 2012, kl 16.01

memm,

selge. Aga ehk peaksid siis üritama nii, et ei söö rohkem, kui programm ette annab? St. kulutatud energia arvelt ei lisa kaloreid päevamenüüsse? Siis peaks ju kaal siiski langema hakkama? Mina teeksin nii. Vabandan, kui see Sulle vastuvõetav pole, kuid see oleks ehk võimalus kaal liikuma saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2012, kl 18.18

Eks kcal norm ongi,mul lastud välja arvutada ilma selle töö koormuseta,ma lihtsalt ei oska kuskilt pihta hakkata
keegi tundis huvi mida ma söön
et minu hommik algab väga vara siis,hommiku kell neli joon ma 500 gr kohvi piima ja suhkruga
kell 9 tööl söön mingi puuvilja või siis juurvilja,mis just kaasas on
kui koju jõuan siis kindlasti teen omale pudru-piima ja veega,seda söön 300 gr.koos võiga,
hommiku kukkel ja kohvi piima suhkruga,
et täna jõudsin nii hilja koju ,siis vahepeal ei söönud,näksisin värsket kurki ja õhtu söögiks oli mul pilaff,seahakklihaga 300gr,tomat jäi nii palju veel järgi,et saan õhtu ,kui isu on paar mandariini süüa ja muidugi kell 8 joon ma teed meega,sest on talv
ja muide minu õhtu söök pole juba aastaid,peale kella 18.00
olen nagu kõik teinud,vist on kuskil lihtsalt mõtlemises kinni
ma lubasin endale,et see aasta ma end ei sunni sööma,söön siis kui vajadus on ja tõesti kõht tühi.peaasi ,et ei ületa kcal.normi päevas,eks siis näeb ,mis saab
Meil on koos pikk tee käija,et kaalunumbrit väiksemaks saada
Soovin kõigile lõbusat kaalulangetamist ja koos teiega hakkab ehk ka minu kaal langema
Nii,et reede tühja kõhuga kaalulesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 04. January 2012, kl 18.37

Just veidi aega tagasi mõtlesin, et kas keegi praktiseerib siin seda värki ka, et õhtul peale 18.oo ei söö. Ise olen mõelnud, et proovin nii, aga siis saab kell 22 ja mul kõht nii, nii tühi, et söön ühe paraja kõhutäie enne magama minekut ja kõik läheb rasvaks. Nüüd olen jaganud söögikorra päeva peale kuueks.Kell 07.00, 10.00, 12.00, 15.00, 18.00 ning kui peale seda kõht tühi joon rohelistteed ja söön kõrvale midagi väikest. Toidukorrad mudiugi on väiksed, ainult hommikul ja lõunal rohkem. Eile ja täna olin 2 tundi jõusaalis. Trenn on ülimõnus! Kirjutan oma päevikusse kõik üles, toidud kcal, valgud, süsivesikud ja rasvad. Palju parem ülevaade kohe asjadest, mida ma söön. Üsna palju üritan tarbida valku(kohupiim, kana jne)

Edu kõigile! Koos saame hakkamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 04. January 2012, kl 20.53

Õhtust,

mina pole seda peale 18.00 söömist kunagi praktiseerinud, sest olen kuulnud, et suurt vahet pole, millal sööd, peaasi, et ei ületa päevast kalorikogust. Peale 18 mittesöömine annab tavaliselt tulemust neil, kes ei jälgi kaloraazi ning kipuvad just õhtusel ajal ajaviiteks sööma ja näksima.
Mingis osas jälle on see küll õige (see peale 18 mittesöömine), sest ei ole soovitatud midagi rasket süüa vähem kui 2-3 tundi enne magamaminekut. Samas, ma arvan, et neid on meie seas vähe, kes läheksid ööunele kell 21.00. Arvatavasti Memm peab kindlasti minema, sest tema päev algab vähemalt 3 tundi varem, kui teistel. Samuti on öeldud, päris tühja kõhuga magamaminek ei ole ka väga hea, et hea on veidi enne ikka klaas piima või teed juua või puuvili süüa.

Hädaolukordadest minu arvates aitab väga edukalt välja see kapsasupi dieedi supp, kuna annab vähe kaloreid. Mind on väga hästi aidanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 04. January 2012, kl 21.30

Memm, mina arvan, et sa oma toitumises teedki suure vea.
Esiteks sa ärkad vara ja päeva peale jätad osa söögikordi söömata.
Teiseks sa ei pannud kirja oma veetarbimist ja ma eeldan sellest, et sa väga vett ei joo. Lisaks tarbitud söögile peaksid sa kindlasti vett jooma, vee joomine aitab kaalu alandada.

Ma ei ole küll toitumisspetsialist, aga märkasin paari viga veel sinu menüüs:

a) Hommikul enne tööle minekut tuleks kindlasti midagi süüa lisaks kohvile. Millest sa seda energiat kulutad, kui tühja kõhuga füüsilist rassima lähed?
b) Söögikordade vahelejätmine ei ole samuti hea, tulemuseks võivad olla õhtused söömahood. Või siis kalorite alatarbimine, mida sa nii ehk naa oma töö olemuse tõttu teed.

Mulle jäi sinu kirjutatust mulje, et sa tarbid liiga vähe sööki. Peaksid sööma vastavalt oma kalorikulule ja natuke kaloreid "järgi jätma" selleks, et kaal alaneks. Öeldakse ju, et keha läheb talletamisrežiimile, kuna arvab, et inimene hakkab nälgima. Samas anorektikud ju kõhnuvad ka mitte süües - võta siis kinni. Igatahes proovi rohkem süüa, võta tööle lõunasöök kaasa (kasvõi mingi äge võiku, ma tegin täna näiteks ahjuforelli kahe rukkirösti vahele, nämm).

Minu märkused ei ole professionaalsed, aga üht-teist olen raamatutest ja internetist kõrva taha pannud. Kaalu jälgides lugesin ohtralt toitumisalast kirjandust.



Ja mina ostsin paki kommi, jamamad jaotasin pojale ja ise võtsin ainult 2. Terve jõuluaja nillisin seda kommimixi pakki, aga lõpuks ta ära ostsin. Eriti huvitavad mind marmelaadikommid sealt, aga neid ei jõudnud veel proovida. tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati brita 04.01.2012 21.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. January 2012, kl 19.44

jah hommiku ma tõesti ei söö,kuid vett tarbin ma piisavalt,sest muidu ma kukkun lihtsalt lume kühveldamisega kokku-vett peab mul olema
mis puutub aga kindlatesse söögikordadesse,siis siin ma võin vastu rääkida
ma olen 9 kuud sundind end sööma kindlal kella ajal ja mis on selle tulemus,ma kaalun momendil rohkem,kui ma kaaluabisse tulles kaalusin
see on juba vana tõde,et mulle see kella värk ei sobi,kui olen pidanud haiglas viibima,seal on ka kindel kell söömiseks ja alati tulin ma haiglast koju,olin 2 kg.juurde võtnud
õhtuseid söömahoogusid ei ole minul olnud,sest ma söön,kell kuus ja 8.30 alustan ma end magama sättima
võib olla tõesti tarbin koguselt vähe toitu,kuid selle eest on minu toit kcal rikkas ja ma tarbin täpselt nii palju,kui ette nähtud on
ma ei saa öelda,et ma pole patustanud ,ikka olen
kuid igasuguseid snäkke ma ,küll ei söö,sest olen allergiline paljude vastu
Nii pikalt nüüd minu teemat arutatud,olgu sellega,kuidas on,eks näis,mis saab,mul veel 3 kuud siin olla,eks siis otsustan,kas jään veel ,või mitte
kuid Maix kapsa suppi dieedi peaks ära proovima,kuid seda pean ma siis vabadel päevadel tegema,kes muidu minu töö ära teeb

Kohtume homme ja siis näis ,mida see nädal kõigile meile andnud on-loodame parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 05. January 2012, kl 23.17

Hea ainevahetuse saladuseks on piisav uni. Hea, et ma õhtul kommi ei hakanud näost sisse ajama, kuigi tahtnud oleks küll... homme ju kaalumine!!!
Mis siis .. eem, et vetsus käinuna, porgandpaljalt ja hommikul? Kas kellaaeg on ka oluline? Ma läheks pärast trenni, siis oleks kergem tongue sticking out smiley Ei, ma kaalun ennast reeglina varahommikul, siis ei ole kehast veel väljunudki midagi. Aga paraku hiljem ma söön ja siis ei tule enam see näit, mis vajalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 06. January 2012, kl 00.39

Hommikul pärast ärkamist on õige aeg ma arvan jep. Ma päris alasti tavaliselt kaalule pole läinud. Pesu on ikka seljas olnud. Aga oi need kaks viimast päeva, hullumaja. Sellised unevaesed ööd ja 16-tunnised tööpäevad on olnud, et isegi söön kuidas juhtub. Ma ei taha teada, mis hommikul ees ootab. Ainult vett olen suutnud piisavalt juua. Aga loodame parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Kuupäev: 06. January 2012, kl 07.58

Kaalul käidud, 69,7.
Nädal on olnud kaootiline ja ka söömine ebaühtlane. Uuel nädalal ehk parem seis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.10

72.1. Päris hea tulemus. Kilo maas smiling smiley Pole ammu näinud nii vahvat langust. Tormilind, sul on ju lausa 1,3 kg!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. January 2012, kl 08.50

Hommikust

Hommikune kaal 89.8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.30

Siiani on KÕIK on NII TUBLID olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.35

Tublid jaa smiling smiley

Minu kaal hommikul oli 94,5. Olen ülltaunud ja rahul. Mul on siis 0,7 alla läinud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.18

kah kaalutud hommikul ja kaal 68,5kg. Seega -1,7.
Pikk pikk pai meile kõigile, oleme nii tublid, NII TUBLID! smiling bouncing smiley thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.00

89 pole väga halb tulemus, enesetunne on küll paremaks läinud ja motivatsiooni on palju, 2,5 nädalat tagasi olin 91,5spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 06. January 2012, kl 12.23

Minul 79,4, ehk miinus 0,6
Ausaltöeldes ei ole väga rahul, kuidagi raskelt tuleb. Nagu alati.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 06. January 2012, kl 13.25

Minu kaal täna 67,9kg!
Arvan, et nüüd need jõulu ja aastavahetuse kilod läinud, edasi läheb tiba raskemaks
Kõik on väga tublid, ärge ainult alla andkesmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 06. January 2012, kl 23.13

Puudu veel memm52, essukase ja lokirulli kaalud!!!
Kas Viiruk ei saanud tabeliga linki erakirjadesse?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati brita 06.01.2012 23.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 07. January 2012, kl 19.43

brita, sain küll tabeli! sorry, unustasin täita!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 07. January 2012, kl 20.25

Pole hullu, Memmeke pani ka ilusti kaalu kirja, tal oli kadunud 0,2! Väga tubli igatahes - arvestades seda juttu, mis ta rääkis.. kaal ikkagi langeb!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. January 2012, kl 10.37

Hommikust tibukesedspinning smiley sticking its tongue out

Ei tea jah ,mille arvelt see 200 gr .läks,kuid läinud ta on ja täna hommikuse seisuga veel 100 gr.läinud.
Olen nii pikalt juba mures selle kaalu pärast,et võib -olla,et tõus oli vahepeal sellest,kuid eks inimene on üldse imelik olevus.
Ainukese muutuse,mis ma avastasin,et 2 kuud tagasi mõõtsin vöö ümbermõõtu ja siis oli see 111 cm.kuid nüüd reede oli 102,kuhu 9 cm. jäi on arusaamatu.
ei uskund silmi.mõõtsin 3 korda järjest,kuid hea seegi
tundub ,et kogu see pekk on tagumikus ja kintsudes kinni
Kuid minu enese tunnet,see parandas küll ja teie kaalulangus,näitab,et on ikka võimalik õhemaks saada,kuid tuleb leida enda jaoks see õige tee,mida mööda käija
mis ühele hea see ,teisele ei pruugi sobida.
ostsin ka koju rohelist teed,äkki kiirendab ,minu ainevahetust ka pisut
ma joon teed,kuid siiani olen oma korjatud raviteesid joonud,ja nüüd kus elan soomes,sõbrad hoolitsevad mu eest ja toovad koduseid kuivatatud taimi,millest on hea teed teha ja see lõhn,mis need annavad ,on ime hea
Rõõmsat pühapäeva ja kirjutage ikka,mul ka hea lugeda ja kes teab,mida enda jaoks head avastan.
Ah ja,mina kes armastan tantsida,avastasin You Tubes,20 min aeroobika treeningu,mis oli ka minu haigetele kontidele vastuvõetav,algus läks päris libedalt,lõpus enam ei suutnud tempot hoida ja täna,pole minu liigestel ,miskit hullu
Nii,et ,kui tööpäev liiga hull pole,siis see 20 min.leian ma ikka-või siis nädalavahetustel,kui töökoormust pole
Olen juba nii pikalt jahvatanud,et kole...eye rolling smiley
Kuid ilusat pühapäevawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 08. January 2012, kl 13.28

kade, kade...
oma 0,6-ga jään ikka kaugele maha...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 08. January 2012, kl 19.38

Hihhii, palusin ühe kommentaari ära kustutada, aga kustutati mõlemad smiling smiley
Mis seals' ikka.

Igatahes meie tublid esikolmiklased kaotasid kolme peale ära 7,1 kg. Essukas, Keya ja Elviira, hip-hip-hurraa! Vaadake ka tabeli alt vasakult, seal on teine lk. ka loodud (individuaalne kaalukaotus) - ja tabel edulistega! Ehk siis kõigi meiega.

Lokirull, auu, kui sa seal kaugustes oled, teata oma kaal ka smiling smiley

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 09. January 2012, kl 15.01

Palju õnne tublidele - see tähendab, meile kõigile! Ja ärgem unustagem, et esimene kaaluine oli alles 4 päeva peale alustamist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 09. January 2012, kl 16.56

Seda enam on mõni ikka pääääris hullu moodi kõhnenenud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.