Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 09. January 2012, kl 19.09

Tere
Täna on selline päev,kus olen pidand sundima end sööma ja jooma
imelik on see elu ,küll on mured ,mis panevad õgima igat asja,mis ette juhtub ja on muresid,mis võtavad söögiisu üldse ära,et sööd,aga maitset ei tunne
muidugi see viimane võib isegi kasulik olla kehale,kuid hirm,et tagasi võib tulla topelt
minu väga lähedane inimene jäi eile väga haigeks,suured tänud haigla kollektiivile,kes suutsid üles turgutada ja anda inimesele veel elamiseks päevi,kuid ,aastaid
Sellistel hetketel mõtlen,et elu on nii abras,ta võib iga,hetk katkeda,kuid inimene,ei suuda peatuda ja mõelda,kas sellel rassimisel on seda väärdust,et elu rahulikult nautida ja tunda sellest rõõmu.
Kurb jutt tuli,kuid vahel on vaja ka sellest rääkida
Olge tublid ja ilusat nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: lokirull
Kuupäev: 10. January 2012, kl 08.55

Tere ,ei pääsenud arvutisse,seega ütlen oma kaalu sel reedel,ex!vabandust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Kuupäev: 10. January 2012, kl 10.32

Vaatasin oma kaalugraafikut ja tegin paranduse meie paberimajanduses.

Arvasin, et algkaaluks tuleb 71, kuid duelli esimesel päeval kaaludes tuli numbriks hoopis 69,7. Kaaluabis olin selle kirja pannud, aga tabelis jäi parandamata.

Sellel nädalal olen olnud veidi tublim, nii et loodetavasti hakkab ikkagi kaal nüüd langema. Kasvõi 100 grammi kaupa, nagu sügise alguses.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 11. January 2012, kl 12.11

Minul see nädal täitsa metsas, lihtsalt ei alane. Loodetavasti reedeks on vähemalt kaalunumber sama, mis eelneval nädalal ja ei ole juurde tulnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 11. January 2012, kl 20.40

Minul ka see nädal täiesti p*kkis, kohutav lihtsalt, öösel ennem magamaminekut kanawrappi ja kartulikrõpse ja kõike, mille isu mul mitte kunagi pole, kohutav lihtsalt. nii kurb, aga ennem reedet kaalu peale ei astu, et mitte attakki saada.

parimat teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 12. January 2012, kl 14.10

Huvitav, et ma toitun korralikult, käin endiselt trennis, aga kaal 2 päeva langes 200 grammi päevas, 3-l päeval tõusis 400g, täna uuesti 200g allpool. Eks näis, eks näis...


Kuidas te kaloreid tarbite? Kas kaloritarbimine on normpiiril või allpool normi? Ma hetkel olen jätnud allapoole, sest muidu püsib sama või tõuseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.34

Nii, tänane kaalumine tehtud ja tulemuseks +300g.
Kalorinormi sõin täis sel nädalal.
Loodetavasti järgmisel nädalal rõõmustavam tule mus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.40

Tööstressi on palju ja söömine päris kaootiline. Mitu sünnipäevalist ka õnnitletud. Olin täiesti kindel, et tuleb 0 või pluss, seda enam et eile sõin ära õhtul veel suuure jäätise ja kõike muud, mida kätte sain (õnneks hoian külmikut suhteliselt lagedana).
Aga juhhei! hommikul kaalule astudes oli uueks numbriks 68,8 ning langemine 900 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.11

No nii. Minu kaal siis 94,1. Seega nädalaga on 400 g läinud. Vähe küll, aga seegi asi. Trenni olen see nädal ka vaid korra jõudnud. Kuid täna pärast tööd lähen kindlasti. Kiired ajad olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: lokirull
Kuupäev: 13. January 2012, kl 11.35

Sain siis enda kaalu ka kirja ,kahe nädalaga -1,5kg-pole paha!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 13. January 2012, kl 12.31

Hah, mul oli tõusmine. Aga korra kuus on see normaalne, keha kogub vett või mida iganes sad smiley Nats pettunud, aga ju järgmine nädal on langus sedavõrd suurem. Igatahes toitun korralikult, sellega olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 13. January 2012, kl 16.38

minul -200 grammi
no muidu oli kõik ok, aga üks õhtu sõbranna ja veiniga, eks see keeras asja natuke untsu...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 13. January 2012, kl 16.42

Tsau

Minu langus 0.8 kg..see kord läks siis nii,peaasi,et ta nüüd vupsti tagasi ei tule

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 14. January 2012, kl 14.11

Minu kaal nädalaga 67,9 pealt läinud 68,5 peale, et siis 600grammi juures, aga arvestades seda terve nädala patustamist, olen rahulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.15

No ja siis pärast kaalumise päeva otsustab kaal langeda, loomulikult!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.26

Kokkuvõte ka:

Essukas on TEIST NÄDALAT järjest esikohal, seekord 2 kilo kergemana, kokku kaotanud 5 kg!
Viiruk teisel kohal kolossaalsed 1,7 kg kergemana ja taas kord elviira kolmandal kohal rebib võrdväärselt lokirulliga 1,5 kilo kergemana!
Neljandat kohta omab tormilind ning viiendat jagavad tasavägiselt memm52 ning maie!

Võtame enda kõrvad pihku ja järgmisel nädalal juba eesrindlikumalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 14. January 2012, kl 19.36

Panen siia ka nädala kaotuse:

essukas -2 kg
Viiruk -1,7 kg
elviira -1,5 kg
lokirull -1,5 kg
tormilind -0,9 kg
memm52 -0,8 kg
maie -0,8 kg
reel110 -0,4 kg
mari -0,4 kg
Sibylle -0,2 kg
brita +0,2 kg
Maix +0,3 kg
Keya +0,6kg

Kogu kaalukaotus on aga siin:

essukas -5 kg
elviira -3,5 kg
maie -2,7 kg
Viiruk -2,2 kg
reel110 -1,8 kg
Keya -1,5 kg
lokirull -1,5 kg
Maix -1,4 kg
mari -1,1 kg
memm52 -1 kg
tormilind -0,9 kg
brita -0.8 kg
Sibylle -0,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 18. January 2012, kl 19.52

Viimane, nagu ma peaaegu olen... no paganama raske on. Panen kõik ilusti kirja, välja arvatud siis nö treeningud. Neid ma ei pane sellepärast, et mu meelest mõni lihtne asi (näiteks 6-7 tundi kontoritööd vms) võtab kuidagi palju kaloreid maha ja siis puudub ülevaade. Võibolla on see viga? Igatahes sel nädalal tundub, et ma järjekordselt just ei hiilga oma tulemusega. Kuigi, ma tõesti üritan...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 19. January 2012, kl 23.31

Me mõlemad oleme viimased, aga duell pole veel läbi! Sibylle, kontoritöö tegelikult ei olegi treening. Ma ei loeks ka töö juures trepist üles-alla liikumist, sest see on kuidagi loomulik osa. Pigem loen trenniks vankriga kiirkõnni tegemist või jooksmist või jõusaali. Häirib, et trenni arvelt võetakse kohe kaloreid maha, aga üldarvestuses (ja graafikus) kajastub ikkagi õige kalorite number. Aga täna olen tubli olnud! Loodan, et homses arvestuses see ka kajastub (vahepeal sain lausa -1,3 kilo maha)!

Ja ma ei ole nördinud, et Sinuga viimast kohta jagan, sest osadel meist on ka stardikaal palju kõrgem, kust langebki alguses rohkem winking smiley Visamad ju võidavad (iseenda enesetundes ja riidenumbris ja välimuses!).

Ootan põnevusega homset!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.59

JEEJEEJEE, teadsin ju! Kiloke jälle läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 20. January 2012, kl 15.25

no mul miinus 300 grammi
ja tegelikult olin vahepeal lausa plussis, nii et peab rahule jääma.

üritame edasi! Mul eesmärk kogu aeg silme eesgrinning smiley Aga siis tuleb mingi ÜKS libastumine ja siis on jälle kõik metsas. Küll oleks ilus kevadeks nr. 7 eest ära saada, ehk siis keskkooliaegsesse kaalu... (unistada ju võib, unistused muudavad maailma!grinning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 20. January 2012, kl 23.30

mari, Maix, Viiruk, Keya, reel110, essukas, memm52, ae-ae! Julgustan näite kirja panema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 21. January 2012, kl 19.40

kus nüüd kõik siis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 21. January 2012, kl 22.29

67,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 22. January 2012, kl 00.03

Keya kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 67,5kg


Miks sa tabelisse ei lisa oma andmeid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 22. January 2012, kl 11.55

confused smiley Kole kahju, et osadel inimestel on ka elu väljaspool kaaluabi (see oli naljaga pooleks öeldud, muidugi winking smiley ). Kes meie motivatsiooni üleval siis hoiab smiling smiley Ma tahaks siin küll arutada kõikidest miinustest ja plussidest ja raskustest ja lihtsustest... oleme ikkagi teineteisele toeks! Homme panen üles edetabeli, kahjuks on ikka 6 näitu puudu. Kokkuvõttes kaotavad "nädala jooksul" need ju rohkem, kes üle 2 nädala oma kaalulangust näitavad. Eksju-onju!

Ja memm52, Sinu postitusi ootan üle kõige! Mulle hakkasid Sa meeldima smiling smiley Duelli algataja Maix on ka kuskil peidus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 22. January 2012, kl 21.16

Selle nädala edetabel:

I kohta jagavad:
Keya -1 kg
Brita -1 kg

II koht:
elviira -0,8 kg

III koht:
Sibylle -0,3 kg

IV-VI koht:
maie -0,1 kg
lokirull 0 kg
tormilind +0,1

Ja siis need ülejäänud:

memm52 näit puudu
essukas näit puudu
reel110 näit puudu
Viiruk näit puudu
Maix näit puudu
mari näit puudu

Üldises arvestuses:

essukas -5 kg
elviira -4,3 kg
maie -2,8 kg
Keya -2,5 kg
Viiruk -2,2 kg
reel110 -1,8 kg
brita -1,8 kg
lokirull -1,5 kg
Maix -1,4 kg
Sibylle -1,1 kg
mari -1,1 kg
memm52 -1 kg
tormilind -0,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 23. January 2012, kl 10.26

Mari kaalukaotus on 0 smiling smiley Seega üldarvestuses jääb tema näit samaks!

Keya -1 kg
Brita -1 kg
elviira -0,8 kg
Sibylle -0,3 kg
maie -0,1 kg
lokirull 0 kg
mari 0 kg
tormilind +0,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. January 2012, kl 16.21

Tere,tere

vabandan kohe,et reede kaal ütlemata ,jäi,kuid täna reisult tulles olin samas kaalus mis nädal tagasi,nii,et võin isegi rahul olla
Reede on tulemas ja eks siis näis,mis kaaluks tuleb

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Viiruk
Kuupäev: 23. January 2012, kl 19.31

Tere duellitajad. Sattusin Teie teemasse sellepärast, et keegi kasutab siin minu kasutajanime. Olen Viiruk ja kasutan kaaluabi juba 2010 aasta algusest ja nüüd sattusin nägema, et keegi Viiruk siin ka. See tekitab pisut segadust, kuna siin tegutsev Viiruk on liitunud 2011 aasta märtsis, siis võiks endale teise nime vaadata, nii pole lihtsalt kena
ja tekitab segadust. Aga sellegipoolest soovin Teile kõigile kena kaalulangust ja vastupidavust.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.