Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 30. July 2010, kl 09.37

minu kaal täna hommikul 63,5 - seega miinus 0,3kg ehk 300g. Oleksin oodanud muidugi rohkem kuna käisin sel nädalal palju ujumas... Ning toitumine ka ei olnud kõige hullem.. Kuid eesmärgi sooviksin saavutada detsembriks, nii et natuke aega on nende 300grammistega jukerdadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 30. July 2010, kl 15.44

minu kaal seisab, üritan oma toitumist muuta ehk rohkem süüa sest kui sõin päevas 1200 kalorit, jukerdas kaal +/-2 kg. Nüüd siis söön aga 1600 ja teen samamoodi trenni. Muideks, kui mitu korda teie trenni teete ja palju kaloreid sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 30. July 2010, kl 18.18

muidu sõin nii et arvestasin 1200 aga ikka läks iga päev üle.. nüüd olin nädala maal ja polnud aega lugeda kaloreid ja sõin vahepeal suht palju.Hetkel on ainus treening ujumine, kui sedagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 06. August 2010, kl 08.51

Nii kaal siis täna hommikul 77,7 ehk siis -0,7 kg.
Mul oli alguses ligi 1700 kalorit peävas lubatud, aga siis ei langenud üldse kaal. Mõned nädalad tagasi tegin korrektuurid ja nüüd on lubatud 1350 ning kaal langeb. Aga loomulikult ma vahepeal ka patustan.

Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 06. August 2010, kl 13.24

Kaal seisab. Olen vaga nordinud ja kurb. Olen reeglites ideaalilahedane ja mitte mingit tulemust, ma ei tea mida teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 06. August 2010, kl 17.32

pluss 0,8grinning smiley 64,3 siis... seisaks mu kaal paigalgi, oleksin rõõmus vist hetkel... aga ei.... 300g alla ja 800g juurde.. mis elu see onsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 13. August 2010, kl 06.47

Raskelt tuleb see, raskelt. Kaal 77,5 täna ja kokku seega -2,3 kilo alates alustamisest. Selgelt liiga aeglane tempo. Peaks äkki rohkem trenni tegema, viimasel ajal ei jõua väga tihti selleni.
Kas teil on ka istuv töö? Kui tihti nädalas trenni teete ja mida täpsemalt?
Ma teen kepikõndi 2 tundi korraga (viimasel ajal üks kord nädalas) ja ujun tavaliselt tund järjest (ka korra nädalas hetkel).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 13. August 2010, kl 07.25

minu kaal siis 65,1... ehk siis taas 0.8kg juurde võtnud nädalaga... ei hakka otsima vabandusi, sest ma olen olnud laisk ja söönud palju ... sad smiley ma ei suuda kätte võtta... samas siit ka ma suurt abi ei leia, sest kõik käivad korra nädalas vaid siin ja ühesõnaga toetus ja mot puuduvad..sad smiley eks ole näha, mis edasi saab

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 13. August 2010, kl 13.41

Minu kaal 76,8 ehk miinus 0,9 kg.
Mina olen kodune ja liigun kahjuks üsna vähe, käin ülepäeviti jooksmas ja kõndimas tund aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 20. August 2010, kl 14.30

Tere! Mina olen haige ja viimane asi, mille peale tahan mõelda, on kaalumine. Niiet jätan selle nädala vahele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 31. August 2010, kl 10.53

Kus kõik on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Saatis: Gita
Kuupäev: 01. September 2010, kl 10.14

Mul on sama küsimus. Olin 2 nädalat ära ja nüüd homme stardin uuesti. Praegu pole kaalul käinud, eks need ringisõidud teevad teise elutempo ja siis on kaalule astumine masendav hetk. Lisaks tabas haigus ka.
Olen tagasi 10. septembril, siis annan numbrid smiling smiley

Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 03. September 2010, kl 10.19

Jätkan sealt kust pooleli jäin.. 65,1 +0,8, siis 63,4 -1,7, ja edasi 64,7 +1,3 ning täna 63,4 -1,3kgsmiling smiley Üldiselt seisan paigal oma kaaluga! Palun andke nõu ja kirjutage ka nii samamoodi kaalud, näiteks viimased viis. Muidu päris tülikas otsida aga siis ilusti kohe näha! Ehk me peaks mingid kokkulepped sõlmima, et kui tuleb plussnädal, siis... aga ma ei tea mis siis olla võiksgrinning smiley MA VAJAN PUSHIMIST!!!!
Ootan teie tulemusi..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Sööpalvetaarmasta-Mikimauss-Gita
Kuupäev: 05. September 2010, kl 00.07

Mina ka jälle siin, olin 2 nädalat haige ja haiguse puhul lubasin endale põhimõtteliselt kõike. Nüüd on ka siis tulemus näha, püksirihm tuli lõdvemaks lasta. See mulle ei meeldi ja ajab kopsu üle maksa. Kuidas see võimalik on, et 2 nädalat toob tagasi kõik, mida olen 3 kuud jälginud. Üritan need emotsioonid kokku võtta ja edasi dieeti pidama.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.