Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 07. July 2010, kl 10.00

Täna siis käes kolmapäev. Täna hommikune kaal 73,5kg. Seega nädalaga kadunud 1,5kg, vaatamata sellele, et nädalavahetusel sai päris palju söödud ja kalorikogus kõvasti ületatud. Kuidas sinul Ruut läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 07. July 2010, kl 21.41

Tundub, et minu duellikaaslast polegi enam sad smiley, tahab keegi teine äkki kampa lüüa???

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 07. July 2010, kl 22.28

Vabandused, et varem ei vastanud. Tulin alles hetk tagasi koju. kuna viibisin paar päeva kodust, arvutist jms eemal, siis pelgan, et on kehvasti. Nüüd täis kõhuga oli kaal sama sad smiley Homme hommikul tühja kõhuga anna oma täpse kaalu teada. Kahjuks ei suuda ka oma kalorinormis kinni pidada. Kuid tean ennast, et igasuguste piirangutega ma kohe paugust käima ei saa. Olen selles osas nagu pikamaa jooksja. Loodan, et päev päevalt läheb enesetunnetus paremaks, et keha hakkab dikteerima oma tegelikke vajadusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 08. July 2010, kl 12.36

Näh, ei mingeid muutusi kaalus. Endiselt 72. Söönud olen anda arvates küll vähem kui varasemalt. Aga ehk on see vähemalt märk,et ma juurde ei võta

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 08. July 2010, kl 15.33

Lahe, et ikka alles oledthumbs up. Saaks juba ise ka 72 peale. Järgmine kolmapäev siis uued kaalud.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 08. July 2010, kl 18.08

Muidugi olen alles. Tunnen, et kui nüüd ei jätka, siis võib päris käest ära mina. Asi pole ju kaalus kui numbris, vaid endal on rakse oma liigseid kilosid kaasa kanda. Vaesed jalad väsivad ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 14. July 2010, kl 10.20

Täna on siis jälle kolmapäev, kaalumise päev. 70,5 smiling smiley Uskumati, sest eks nädalavahetusel saabi ikka üle söödud-joodud pidutsetud, lausa topelt kalorid sisse söödud. Aga ju see teistel päevadel kontrollimine aitab. Seda enam, et mina vähemalt mingeid füüsilisi tegevusi kirja ei pane. Need jäävad vaid boonuseks. Kuidas sul, KadriH läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 14. July 2010, kl 15.03

Hei! Oi, kui tubli sa oled!!! Mina aga pean häbenemasad smiley. Minul näitas hommikul kaal 74,1. Et siis juures 600g. Jah nv üle söödud ja eile käisin väiksel reisul Soomes, kus põhitoit oli võileivad ja ka ports friikaid, tulemus siis nüüd käes. Nüüd võtan end taas kiirelt käsile ja annan endast parima. Sina aga olid see nädal küll ikka väga väga tubli!!! Loodan, et saan järgmine nädal samaga vastata!

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 15. July 2010, kl 14.33

Täna hommikul näitas kaal õnneks tiba paremat numbrit: 73,6. Nii, et ikka tegelen asjaga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 15. July 2010, kl 15.18

No siis on hästi, kui jälle alla läheb. Ma kardan ka kaalutõusu. Sai eile jälle külalistega istutud (puuviljad - thumbs up, vein-thumbs down, liha-thumbs down, digestive küpsised thumbs down, toorjuust ( mitte light)-thumbs down
Kokku ikka paras pomm jälle. Kaloreid 2-3 päeva jagu söödud. Mida küll inimene mõtleb, et ei suuda enda pidama saada söögi juures?

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 21. July 2010, kl 08.46

Täna siis jälle kaalupäev. Ei miskit, ikka sama 70,5. Püüan küll hoida, kõhtu ikka punni ei söö, kuid nädalavahetused on liiga rikkalikud, kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 22. July 2010, kl 00.21

Vabandust, et ei jõudnud õigel ajal siia kirjutama. Mul ka jälle reis seljataga, toidupäevikut pole mitu päeva täita saanud ja kaal 74kg. Lootusetu värk. Aga punnitame ikka edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 22. July 2010, kl 08.55

Tean-tean. Kõik need reisid ja nädalavahetused ja suveõhtud ja sõbrad jms. See on maole koormav küll, aga samas emotsionaalselt nii meeldiv.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 28. July 2010, kl 22.13

No nii. Täna hommikune kaal 72,8. Seega ikka vaikselt langeb, kusjuures toidupäevikusse märkida pole absoluutselt midagi jõudnud ja tundub, et tegu on jäätisedieediga, sest jäätist päevas ikka väga väga palju söönud. Kuidas sinul Ruut?

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 29. July 2010, kl 18.35

Kaalurindel muutusteta, endiselt 70. Kahju. Peaks ikka midagi tõsisemalt piirama. Ma kipun veiniga liialdama. Hea on veini osade toitude kõrvale limpsida. Kummast siis loobuda-kas toidust või veinist? No on dilemma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 11. August 2010, kl 17.20

Nii, kahjuks on nädal vahele jäänud. Puhkusel olin. Kuid miski on sama ja see on kaal. Ikka 70. Nii ju ei saa. On vaja iseloomu.

Valikud: VastaOsunda
Re: KadriH ja Ruut duellitavad.
Saatis: Ruut
Kuupäev: 16. August 2010, kl 16.07

KadriH, kus oled sa? ei viitsi kirjutada või kaluda või jälgida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.