Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: paksMaali
Kuupäev: 31. March 2012, kl 13.50

osaleja algkaal 30. aprill
paksMaali 82,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 07. April 2012, kl 11.23

6.aprill paksMaali - 80,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 07. April 2012, kl 18.23

Küll sa oled tubli, Paned siin enamusele sell nädalal pikapuuga ära.Jätka samas vaimus ja oled varsti sale

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 07. April 2012, kl 19.03

Tubli oled, kohe kadedaks teeb selline visadus.. oleks ma ka nii tugev, viimasel ajal ma ainult kukun õgima confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.58

Tänud kiidusõnade eest, aga eks ta jah esimestel päevadel langebki kaal kergesti, eriti kui arvestada siinset soovituslikku kaloraaži, mis on ju suisa nälg...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 09. April 2012, kl 15.10

Tere! Kas ma võiksin ka liituda? Olen üksinda proovinud, kuid oleks vaja midagi, mis veel lisaks motiveeriks.

Algkaal oli 81,5 (max isegi üle 82)

Hetkel kaal tänase hommikuse seisuga 78kg.

Unistuste kaal oleks 60kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Saatis: ingeri
Kuupäev: 09. April 2012, kl 20.17

Sooviksin ka liituda. Olen 158 pikk ja hetkel kaal 70,5 Unistuste kaal58- Esialgu püüan 69

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 11. April 2012, kl 11.30

Tere! Einoh liituda võib alati. Ma ise võtsin asja kohe suurelt ette. Et duellitan kõikide KAALUABI duellitajatega smiling smiley Kahtlen, kas mul jätkub aega tabelite koostamisega, vaevu leian aega paar sõna oma blogisse kirjutada. Aga kaaslaste vastu ei ole mul midagi.

Minu tänane kaal on 80,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.12

Kui tõsiselt rääkida, siis olen varem osalenud duellis, alguses kaaslaste olemasolu motiveerib, aga kui endal jääb motivatsioonist väheseks, siis varem või hiljem ei motiveeri ka kaaslastega võidujooks ja kaal tuleb tagasi. Iga päev võistlen iseenda halvema poolega, kes pigem sööks kooki ja oleks paks edasi.

Aga kaaslaste toetusega jõuab võib olla eesmärgini kiiremini, seepärast on kõik seltsilised oodatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.34

Tere! Tore, et on mõttekaaslasi. Olen ka suur magusa sõber ja olen olnud selline stressisööja. Seega pean ka endaga iga päev võitlema. Minu tänane kaal oli 77,5 kg (mul on poole kilo täpsusega kaal). Kui meid siin palju ei ole, siis piisab lihtsalt ka sellest teemast, et ei pea tabelit tegema jne. Maali, mis su eesmärk on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 11.52

Tere, Kirsimari! (Ehh, mul tuli kohe isu kirsside järele, pardon!) ja kõikide teiste duellide duellitajad!

Minul on silme ees vaid üks eesmärk: kilod maha! Mitu kilo täpselt, selle üle on mul palju aega arutust, sest mul juba neid kilosid jagub. Kirsimari, kas oled juba kadunud teistesse internetiavarustesse või liitunud mõne teise duelliga? Mis su tänane kaal on? Paneksime oma tabelikese kirja.

Minu kaal 80,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 13.03

Olen täitsa olemas ja ei ole mõne teise duelliga liitunud. Lihtsalt ei ole siin keskkonnas varem duellitanud. Et siis reede on see põhiline kaalumise päev smiling smiley
Hommikul näitas kaal 75 kg. Tegelikult olen varem täheldanud, et minu kaal näitab 1-2 kg vähem kui mõni teine kaal. Seega reaalne kaal võib olla umbes kilo kõrgem , aga ikkagi kaalun kodus oleva kaaluga... Siiani siin on kõik andmed selle järgi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kirsimari 13.04.2012 13.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 13.11

Sest pole midagi, mul on ka kodus kolm kaalu ja igaüks näitab isemoodi, aga võtsin ühe kaalu niiöeda emakaaluks ja ainult selle järgi määran vahet selle ja eelmise nädala kaaluseisu vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 13.22

TABEL

Kuupäev ´´Kirsimari ´´paksMaali
13. apr. ´´´´75,0kg´´´´´´80,1kg
20. apr.

Olgu siis sinul 0,5kg täpsusega ja minul 0,1kg täpsusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 13.28

Kas sa Kirsimari blogi ei pea, ma igatahes ei leinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 13. April 2012, kl 17.51

Tere!
Olen siin isekeskis mõelnud, kuda sind kutsuda kui su kaal edas langeb. Hetkel oled paksMaali ,kas mõne ajapärast oled sa siis poolpaksMaali ,adasi saleMaali ja lõpetad lihtsalt Maalina. Ootan põnevusega järgmise nädala tulemusi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 25. April 2012, kl 09.35

Tere Maali! Kuidas sul läheb? Vaatan siin, et sa ei ole ka reedest kaalu kirjutanud. Mul on olnud siin vahepeal täielik mõõn selle kaalu alanemisega. Lihtsalt lasin käest ja nii ta läks. Hakkasin siis täna jälle uuesti. Eks see olegi pikk ja püsiv protsess. Kaal oli hommikul 78kg. Reedel ma isegi ei kaalunud... Olen olnud selline emotsionaalne sööja. Tegelikult olen viimasel ajal jõudnud järeldusele, et selleks, et elus hästi hakkama saada, ei tohi oma emotsioonidele nii palju tähelepanu pöörata. Tuleb enam väärtustada seda, mis hetkel on smiling smiley

Blogi ei ole ma siiani pidanud. Ei leidnud hetkel veel sinugi blogi. Otsin, olen siin keskkonnas suhteliselt võõras.

Ootan, et kuuleks ka sinust midagi!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kirsimari 25.04.2012 09.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: paksMaali
Kuupäev: 27. April 2012, kl 10.31

Et siis täna hommikul 76 kg. Kas sul Maali on blogi? Ei oska siin keskkonnas seda otsida...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.