Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 26. April 2012, kl 15.55

Ma muidu magusat ei armasta, minu nõrkus pigem magusad joogid aga kuna ma neid magusaid jooke gaasiga hetkel ei julge veel tarbida, siis on ka minul suur vajadus magusa järele. Ja ega ma ei suuda seda kuidagi taltsutada, kui kodus pole siis ma sellele ei mõtle kui kodus on siis söön... Et siis esmaspäeval ostsin 300g kalevipoja, täna lõpetasin selle juba, ehk siis mõne päevaga olen selle peaaegu, et üksi ära söönud. Mul tuleb homme esimene plussiring, veits kurvaks teeb aga ma ju tean, et kui alustad trenniga siis tulebki alguses juurde. Aga seda toiduisu kasvu ma küll ei mäletanud grinning smiley Kuna šoks otsas, krõbistan siin vahepalaks porgandeid ja unistan järgmisest šokolaadist...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 27. April 2012, kl 06.25

Nii minul siis tuleb esimine pluss ja mitte väike 0,5 kg. Minul läks asi vahepeal käest ära loodan, et saan uuesti hoo sisse.Ühesõnaga on mul täielik madalseis aga alla ei anna võtan ennast kokku ja langetan kaalu edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 27. April 2012, kl 06.40

arvasin ka, et tuleb pluss, aga 0,5 miinust siiskismiling smiley söögiisu oli möödunud nädalal kohutav ja tahtmine ning iseloom vist kuhugi kadunud,,,
confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 27. April 2012, kl 06.45

Tere!

Seekord siis miinusgrinning smiley kuigi mitte väga suur.. 103,8kg seega -0,9kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Joanne 27.04.2012 06.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.16

Tere

Minul siis eelmise ndl -800 g. Ise olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.42

Hommik smiling smiley
Kaalumise päev ja kõik toimib minu jaoks smiling smiley
Ja nüüd tähelepanu, mul kursor oli tabeli peal ja ma ei pannud seda tähele ja tahtsin väljuda tabelist ja vajutasin back'i (mul tabel favoriitide all) ja kellegi ühe ruudu lõi tühjaks confused smiley väga vabandan. Vaadake kõik üle ja parandage tagasi, kellel ruut tühi....mulle tundub, et see oli meril46 oma, kuna ta minust järgmine seal tabelis. Nähatavasti jäi kursor peale mu oma kaalu sisetamist merili reale, sest lõpetasin tegevuse enteriga. Sorry veelkord tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.49

Eelmist postitust ma enam täiendada ei saanud, aga tahtsin öelda, et leidsin enda tehtud apsaka üles ja parandasin juba tagasi, oligi merili rida, kelle -800 oli kadunud. Nii et kõik ok nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 27. April 2012, kl 08.43

Olen õnnest lakke hüppamas, sel nädalal -1,4, kuigi vahepeal olid isud päris suured ja sai kcal lõhki söödud, aga oluline on jälle edasi kontrollida ja liikuda. Mmõnus on ikka kaalul näha väiksemat numbrit kui eelmisel nädalal, tuleb ikka pea püsti hoida ja õppida õigesti toituda ja oma kondikesi liigutada.
Edu teile kõigile kallid kaasvõistlejad winking smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.54

Eile hommikul oli mul 100 g juures, täna hommikul ärkasin oli 1,2 kg juures sad smiley ühe ööpäevaga nii palju, jäta või trenn maha grinning smiley täna hommikul näitas kaal siis 104,1 (+1,2kg).

Järgmine nädal peab ilus miinus tulema!!

Aa ja eilsest "leiutasin" endale magusaisu peletamise meetodi, iga kord kui tahan šoksi võtta, teen umbes 30 kõhulihast vm lihast ja nii iga kord kui isu tuleb, päeva lõpuks võib tänu harjutustele väikese šoksi tüki endale lubada the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 27. April 2012, kl 10.57

Mul kahjuks 0,4kg juures ja kaal täna 91,3.
Olen nädal aega palju trenni teinud ja korralikult söönud (v.a üks õhtu).
Peab ikka 7 päeva nädalas korralik olema!
Järgmine nädal ootan ikka miinust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 27. April 2012, kl 13.03

Banda, sul on hea meetod välja töötatud siis magusaisu peletamiseks grinning smiley vähe sellest, et siis šoksi praktiliselt üldse enam ei söö, saad sa endale ka ilusad kõhulihased winking smiley Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 30. April 2012, kl 17.30

noh kallid kaaskorpulendid,,, pikk vaikus olnud, keegi ei jaga saladusi, rööme ega muresid,,,smiling smiley mul läks nädalavahetus natuke käest ära, kaks synnipäeva ja pyhapäeval veel järelpidu,, noh vähem kyll köike kui tavaliselt, aga ikkagi,,, täna täitsa uus päev, päike ja soe ja kevad,,, pesin ära köik aknad, kardinad, nyyd on veel heledam see päev ja vöimlemist oli kohe tublisti!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 02. May 2012, kl 16.52

meil siin pidev vaikus jah smiling smiley päris harjumatu, kuna pereklubi.com on väga toimekas koht, kus ma ka jutustamas käin smiling smiley aga ju siis lihtsalt pole aega, endalgi hetkel aias rohkem tegemist ja siia väga ei jõua. täidan vaid toidupäevikut ja sellega asi piirneb.
Tundub, et see nädal olen vist liigselt aias kükitanud ja mitte jalutanud. Kaal on langenud vähem, kui lootsin, aga noh pole hullu, nüüd on suuremad tööd siin tehtud ja saab jälle tuulutamas hakata käima. Küll see kaal ka siis jälle liikvele läheb suurema kiirusega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 02. May 2012, kl 20.11

Minul ei ole eriti hästi sellel nädalal läinud. Laps on haige ja kahjuks tänu sellele ei ole saanud ka palju õues olla ja liikuda. Eile oli jube isu. Kogu aeg oleks tahtnud midagi süüa ja just magusat. Mulle tundubki, et mingi aja tagant toimuvad sellised isu suurenemised. Ei oskagi võtta seisukohta kas tehagi siis nii, et süüa või võidelda selle isuga?!?
Loodan, et teistel läheb ikka paremini aga minul tõenäoliselt erilist miinust reedeks ei tule. Oleksin rahul kui vähemalt plussis ei ole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 03. May 2012, kl 07.24

kix00, ma arvan, et kui need magusasööstud ikka tihedalt käivad, siis peaksid võitlema neile vastu. Usun,et korra nädalas poleks hullu, kui suts patustad, aga selge on see, et kaal ei lange, kui magusat süüa. Mulle treener jõusaalist kunagi ütles, et järgmine päev või ülejärgmine päev võibolla ei ole midagi aru saada, aga sealt edasi võib kaal seisma jääda just nende "pattude" pärast smiling smiley Endal on õhtuti mega nälg, sest hommikuti ei suuda oma kaloreid täis süüa sad smiley aga nüüd ikka sunnin ennast külmkapist mööda astuma, et mitte krahmata seda juustupulka või muud suupärast, mis pealevaadates nagu ei tohiks kaalule midagi teha. Aga need just teevadki, need snäksid sad smiley
Aga jah, tundub, et ka minul suurt langust see nädal pole, sest jalutada pole saanud vaid ainult taguots püsti aias toimetanud. Ja no tehke mis tahate, aga ma ei suuda küll liikumispäevikusse treeninguks märkida aiatööd või triikimine grinning smiley need ju täitsa seal olemas. Minu meelest on see loomulik päevategevus, mitte treening smiling smiley Eks siis homme ole näha, mis mu kaalust saanud on. Hetkel on miinuses pool kilo võrreldes eelmise kaalumisega....vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 03. May 2012, kl 09.46

Minul ka sel ndl olnud suurem võitlus isudega. Üleeile ei suutnud isudele vastu panna ja lubasin endale kõike head ja paremat. Kaalule see muidugi head ei tee. Ju homme hommikul paistab. Kui on kaal sama või isegi natukene langenud olen väga rahul. Kui on kaalutõus siis olen ise selles süüdisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. May 2012, kl 11.34

Ma ka nüüd nädalakese juba toas istunud, lapsed haiged. Aga vähemalt eile hommikul oli kindel miinus, seega mu kaal langeb jälle, hehh lihas vajub ära spinning smiley sticking its tongue out

Väike kommentaar mu magusaisuga võitlemise kohta, et poes on päris raske käia... grinning smiley kohukese lett, 30 kõhulihast, koogikeste lett: 30 lihast, siis jõuan kommi letti: 30 kõhulihast; jõuan jätsi letti: 30 kõhulihast; lähen maksma kassa ees jälle magusad asjad: 30 kõhulihast= kokku 150 kõhulihast. Õnneks käin poes 1 kord nädalas, ülejäänud korrad üritan poodi jalutada kui väikseid asju vaja on, siis kompenseerib jalutamine need lihaseharjutused.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 03. May 2012, kl 20.48

Aeg on jah kiirelt läinud, pole aega eriti arvutis olla, kas aias tööd tehes või külalisi vastu võttes, lausa kardan homset kaalumist, loodan, et on mingigi miinus. Edu teile kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.20

Minul siis ilmselge pluss ja olen väga õnnetu kuna olen selles 100% ise süüdi! Luban teile ja iseendale ka muidugi, et tänasest võtan ennast taas kokku ja hakkan korralikuks.
Nii nõme. +500g sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.26

Tere tegusad!grinning smiley

Jälle nädal möödas..aeg kaaluda..minu tulemused siis..103,7kg seega -100g.Positiivselt mõeldes..vähemalt pole juurde tulnud.Seisab ühe numbri peal juba 6 päevagrinning smiley järjekindel tegelaneeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.42

Tere kaasvöitlejad!
Terve nädala kaal praktiliselt seisis, aga täna hommikul,, , vups, oli ikkagi kukkunud, olen päris happy! Mis eriti röömu teeb, on see, et ümbermöödud on kokkuvöttes kolinal kukkunud. Läheks nüüd veel soojaks ka, sulaksid pekid veelgi hoogsamalt,,,cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.46

Hommik kaaskannatajad! grinning smiley
Tänane tulemus mulle ei meeldi, ainult -0,9. Arvestades, et seda üleliigset tilla-töllat on ikka palju, peaks ta vähemalt praegu, alguses, kiiremini langema. Aga ega pole saanud süüa päris lahjasid toite ka, sest kahjuks kuu lõpp ja uue algus on rahaga suht kitsas käes, nii et pole valida, söön seda, mida teisedki kodus (väikemates kogustes lihtsalt). Eks peale rahalaeva saab jälle endale spets toiduaineid vaadata smiling smiley
Ja teine asi - liikuda, liikuda, liikuda.... smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.36

See nädal siis ikkagi pluss. Ise olen süüdi. Motivatsioon hakkab kaduma. Kuidagi väsimus on peal ja ei suuda olla korralik ka toitumise jälgimises. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.31

Minu kaal langes siis veits ikka, tänaseks kaal 102,5, eelmise nädalaga võrreldes lanenud -1,6kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 04. May 2012, kl 14.14

Tere kaasvõitlejad!
Olen õnnelik, et mul kaal siiski langes. Seekord -0,5 aga ikkagi langes, sest on palju patustamist olnud, siidrit,vahuveini, grilli ja kooki ja seda 3 päeval sel nädalal. Olen rahul ja üritan edaspidi korralikum olla. Tahaks ju suvel tiba kaunim välja näha.
Edu kõigile langetajatelewinking smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. May 2012, kl 15.57

No kas jätame kaalunumber 100-ga mais hüvasti ja ei kunagi enam?? grinning smiley

Ja siis hiljemalt suve lõpuks 90-ga???

Ma ei saa aru, kust see söögiisu nädalavahetuseks tuleb moody smiley sööd kõhu täis ja siis 1,5 tunni pärast vaatad kella, et kõht nagu juba tühi. Tuleks juba homme, saab liigutama hakata ja kodust välja ja väiksema sööma peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.20

1 algav kaalunumber võiks juba paari nädalaga kaduda tongue sticking out smiley On ikka jama küll, et juurdesöömisega näeb poole vähem vaeva, kui alla võtmisega grinning smiley

Mul eesmärk pandud suve lõpuks 75.... ei tea, kas pingutasin üle? Võibolla...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. May 2012, kl 20.59

TiiuL mul enamvähem sama plaan aga üritan mõelda ka sellele, et vahepeal on tagasilööke ka ja vahel tuleb endale natukene rohkem lubada, et see kaal ikka langeks aga eesmärk peab olema ju!! Ja vahel ei lange kaal ju, läheb ümbermõõdust hoopiski maha.
Kuidas teistel nädal möödub?? Kaalumispäev saabub peagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 09. May 2012, kl 07.59

Mina tahaks ka olla 75 kg suve lõpuks. Loodan, et selle ka saavutan.
Täna hommikuse seisuga olen suutnud need 500g alla võtta, mis reedeks oli juurde tulnud. Vaikselt läheb aga peaasi, et juurde ei tule. Siin teistel on küll päris vinged miinused ma vaatasin.
Tublid olete!
Tähtis on see, et üksteist motiveeriksime, sest see motivatsioon on nii lihtne kaduma sad smiley
Täna siis äkki saab üle pika aja ratta selga minna. Laps oli pikalt haige ja siis olime tuppa vangistatud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 09. May 2012, kl 10.28

möeldud-tehtud, 1-ga algav kaalunumber on kadunud, loodan, et jäädavalt!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.