Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duelli reeglid
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 27. July 2010, kl 07.58

Selleks, et osaleda duellil, tuleb foorumis Toetuse ja motivatsiooni rubriigis omale duellivastane leida või ise liituda mõne olemasoleva kaaluvõistlejate grupiga. Seejärel tuleb teha uus teema, kus pealkirjas on ära märgitud kõik duellis osalejate nimed. Kaalumine toimub reedeti, tulemused peab kirja panema hiljemalt esmaspäeva jooksul, kui duellitajad tahavad, et Kaaluabi toimetuses tulemused arvesse läheks. Kaalu märkides on vajalik üles tähendada iga kord nii konkreetne kaalu number kui mahaläinud grammide ja kilode hulk.

Neid reegleid ei pea täitma, duellitada võib vabalt ka oma lõbuks ja kasuks, ainult et nn „iganädalasse kiidutabelisse“, nagu üks lugeja meid eelmisel nädalal ristis, sel juhul ei pääse. Vahel on meil ka auhindu jagada, neist jäädakse siis kah ilma.

Igal juhul, olgu duellis või üksiküritajana – tervislikku kaalulangetamist kõigile!

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: beren
Kuupäev: 22. August 2010, kl 22.09

Tere!

Kas siin mõni sajakilone ka leidub, kellelt mõõtu võtta ning kellelt motiveerivat toetust saada ja keda omakorda toetada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: pata
Kuupäev: 08. September 2010, kl 17.59

Tere,olen 130 kg ja tahasin leida kedagi kellega koos saledamaks saada ja jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: anka
Kuupäev: 03. October 2010, kl 22.33

Tere,

kaalun 83,3 kilo ja sooviksin leida duellipartnerit, kellega koos kilodest lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: rosca
Kuupäev: 31. October 2010, kl 19.47

Päikest !
kaalun 85 kilo ja sooviksin endale duellikaaslast kellega koos kaalu vähendada. Sooviks on 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: porgand
Kuupäev: 11. November 2010, kl 16.41

minagi tahaks duelli kaaslast!!!drinking smileyhot smiley
on siin keegi kes tahaks minuga koos selle tee läbi tehaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: mariana
Kuupäev: 16. November 2010, kl 16.59

Tere,

Oln 85kg ma sooviksin ka duellist osa võttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: aspirin
Kuupäev: 22. November 2010, kl 11.50

OOOOO,paksukesed ühineme! Liitusin küll juba mingi duelliga, kuid mulle tundub et seal liiga kergekaalulisedhot smiley
Kaal siis 99kg ja pikkus 168, tahaks 70kg olla! eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Merlena
Kuupäev: 02. December 2010, kl 14.28

Tere
tahaksin ka ühineda, kaalu on 103 ja pikkust 170, sooviks 68kg kaaludspinning smiley sticking its tongue outa

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Anahera
Kuupäev: 03. December 2010, kl 14.20

Tere!
Kaalun 68kg ja olen 170cm pikk, soovin alla võtta 9kg! Tahan samuti kedagi duellile kutsuda! Aitäh

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Lauraly
Kuupäev: 06. December 2010, kl 19.17

oijahhh kas on kedagi kes ka üle 150 kg,mulle tundub ,et olen ainus sad smiley aga nii tahaks miskit ette võtta ja siis seda kasvõi üksi ,muidugi toredam oleks kellegiga koos smiling smiley
Proovima peab igaljuhul !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 07. December 2010, kl 11.36

kaalun 90,6 ja pikkus on 160cm, alla tahan võtta vähemalt 10 kg alguseks. Võtaksin tasa ja targu, kas oleks keegi duellikaaslaseks. Olen siin uus ja mõnigi asi on veel arusaamatu, aga koos on vast lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 07. December 2010, kl 19.22

Lp lauraly sull natuke lohutuseks ainukese olemisest Olin aasta tagasi 132,5 kilogrammi ja kui tuntsin et ööse hingata on raske võtsin maha ise ilma igasuguse kõrval abita 30 kg.Kogukaig imimesi on palju ja me kõik mõtleme et oleme ainsad

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: pata
Kuupäev: 14. December 2010, kl 09.41

Hey Lauraly,kuhu kadunud oled.Tahaksin sinuga koos kaalu langetada.Jään su vastust ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 23. December 2010, kl 21.05

kas keegi minuga ka kampa tuleb? praegune kaal 69.7 (algkaal 70.9 siin) ja sooviks 58 kg. Pikkust 167.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Erene
Kuupäev: 01. January 2011, kl 21.55

Tere!
Head uut aastat!

Kaalun praegu 104,5 ja olen 169 pikk. Kas oled leidnud duellikaaslase? Ma võtaksin väljakutse vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 02. January 2011, kl 15.40

Erene, meil juba on üks punt moodustatud jah, aga ma arvan, et Sa mahud ka puntismiling smiley) Mis SU eesmärk on 01.aprilliks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 02. January 2011, kl 16.03

Armas Kaaluabi!

Kuidas saaksime Lenni ja Erene meie rühma duellitajate teema pealkirja ka lisada? smiling smiley Aitäh ette ja mõnusat aasta algustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 02. January 2011, kl 18.01

Head saledat aastat duellitajatele!
Sooviksin ka kampa lüüa! Stardipositsiooniks on 78 ja eesmärk 17 nädalaga jõuda 61 ni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Saatis: Erene
Kuupäev: 03. January 2011, kl 10.52

Tere!

1.aprilliks tahaks kaaluda 89,5 kgwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli reeglid
Kuupäev: 03. January 2011, kl 12.52

kurekatel, kas leidsid juba seltskonna? Meil tabel seekord tehtud.. Aga kui reedeks ikka veel soovid kampa lüüa, võtame arvessesmiling smiley Anna siis teada, eks? smiling smiley Edukat salenemistsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.