Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.59

Panin ka näidu kirja. Pisike miinus ette näidata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.52

Ilusat hommikut! Raporteerin- kaalukaotus -0,9 kilo. Nagu aimasin, enam ei ole langus nii kiire, kuid siiski miinuses. See teeb ikka hea tuju. Meelekindlust kõigile kaalu edasisel jälgimisel!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.55

Tere, minu kaal on otsustanud seisma jääda. Endiselt 82,7. Aga ei heida meelt, sest eelnevalt ikkagi pudenenud üle 20 kilo ja küll see uuesti allapoole nihkuma hakkab. Võrreldes teistega vaatan, et kalori piir on mul ka suht range - 1400 - ja selletõttu ei julge hakata nagu kaloraasi vähendama ka. Ootan veidi veel ja vaatan, mis toimuma hakkab. Endiselt edu ja päikest kõigile. Muuseas, kuidas te ise tabelsse neid numbreid panete, mul ei õnnestu see kuidagi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.17

Sellest tabelist. Minul ei õnnestu seda täita töökoha arvutist, seal on igasugused vinged tulemüürid jms peal, kuid koduses arvutis on kõik OK. Seepärast sisestan oma andmed alles siis, kui kodus olen. Võin korrigeérida tabelit ka kui kellelgi on raskusi sellega. Väike vihje - kasutada tuleb kilode ja grammide eraldamisel punkti, mitte koma. Siis valemid toimivad.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.18

tere,ka minu kaal ikka seiskus,tuleb vägisi toppida muidu jätkub samas vaimus,kaal 85,7.
ma ka ei oska panna tabelisse nr ja kui päris ausalt ei leia ka kuhu,nii loll olen ikka küll

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.22

Ma kasutasin küll punkti, aga valemid mingil põhjusel ei toiminud. Aga ei heida meelt, olen kannatlik seni kui keegi tabeli jälle jooksma paneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.39

Tere! Minul eelmise kaalumisega võrreldes -0,7kg. Kaal 80,9kg ei ole just ootustepärane aga emadepäev ja lapse sünnipäev tahtsid ju tähistamistwinking smiley Olete kõik nii tublid olnud ja peab vist järgmisel nädalal rohkem pingutama, et ikka miinus üks ära tulekssmiling smiley Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 18. May 2012, kl 14.06

Ahoi! Mul pisike miinus (400gr). Hea, et pluss polnud, kuna õppimisest päev ja öö sassis ning eks see emadepäev oli üks paras ülesöömine ka. Kuldtiib, küll sina oled tubli! Annad inspiratsiooni kohe mullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 18. May 2012, kl 14.10

St. - hea, et MIINUS polnud, ikka! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 19. May 2012, kl 19.01

Tere!Nädal on olnud JUUUBE hull ja lihtsalt pole suutnud veel arvutisse toksima tulla-isegi toidupäevikut pole saanud korralikult täita. Ka emadepäeva kookidest-salatist ei saanud ju mööda vaadatasmiling smiley))ega oska ju isetehtud salatit päevikusse sisse panna kui teed tervele perele.Ja alles nüüd-laupäeva õhtul sisestasin oma kaalu-tulin aiatöölt-tomateid-pipraid sai istutatud ja seega kasvuhoones maad kaevatud.Ega ise ei uskunud , et kaal niisuguse numbri ette viskas, isegi 83 vilksatas.....Palun kergemat karistust hilinemise pärast!!!!Püüan edaspidi täpsem ollasmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 19. May 2012, kl 22.03

Tegelikult pean tunnistama et:

Rasvasest loobumine pole olnud raske (head rasva tarbin ikka)
Magusast loobumine pole üldiselt olnud raske
Alkoholist ei hooli üldse enam
Vähemalt 4-5 km pikkune jalutuskäik on kökimöki
Nisutooted jätavad külmaks.... AGA

Pean ennast metsikult sundima, et asjad saaksid pidevalt siia keskkonda kantud, tundub tohutu kohustusena. Vat ei teagi, kuidas ennast motiveerida või piitsutada, et toidud oleks ikka kirjas, sest näha ju on, et kaal langeb ülimalt aeglaselt sellele vaatamata, et olen patutoitudest prii ja liigutan ennast ikka ka kogu aeg confused smiley

Kõigile igatahes jaksu ja loodame, et grillimishooaeg see aasta ei algagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 20. May 2012, kl 18.37

nonii, mina olen 85 peal tagasi, aru ma ei saa. no hea küll keegi peab süüdi ka olema, olgu see siis minu töö mis on iga nädal erineval ajal ja mitte kuidagi ei saa toitumis paika. eriti öise vahetusega. kell 16 pole vist eriti normaalne nt hommikust süüa, kui eelmine toidukord jääb eelmisele päevale umbes nii kella 20 paiku.
eks ma tasapisi üritan edasi, aga kade on lugeda siin kuidas teised maha võtavad ja oma kaalus järjekordeslt pettuma pean. kui selles 12 kg olen lahti saanud pean nüüd sellest 7 ka saama. õnneks suvi tuleb, ootan neid kuumasid ilmasid mil igasugune söögiisu peaks ära kaduma grinning smiley
aga kõik teised on tublid olnud, endale annan vitsa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. May 2012, kl 10.00

Tere!

Ma ka tagasi eetris!
Pea 3 nädalat eemal olnud, pole siia toite sisestanud, kõndimas käinud ning ka kaalule astunud. Õnneks pole palju juurde ka tulnud sellest mitte jälgimisest. Aga tänasest võtan jälle kätte ning loodan, et on jaksu ikka lõpuni jätkata mitte jälle pooleli jätta smiling smiley
Kõik on nii ilusti alla võtnud, et lausa kadedaks teeb smiling smiley

Edu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.06

Tere kaasvõitlejad! Kuidas nädal on läinud? Jälle aeg tulemust mõõta. Endal on see nii enam-vähem, miinus on ainult 400 grammi kuid asi seegi-smiling smiley Möödunud nädalal sai veidi patustatud ja ega see nädalavahetus ka just eeskujulikult sujunud, ikka tükike grillliha siit ja tükike kooki sealt . Olen tähele pannud et kui patustada, siis kaalule ilmneb efekt alles paari päeva pärast. Kahjuks sama ka spordiga, kui näiteks eile sai tubli oldud, toit lubatud piires ja õhtul poolteist tundi kiiret kõnditehtud, siis täna on kaal eilsega võrreldes +300 g. Oma teooriale tuginedes peaks siis homme jälle miinus olema, kuid eks näis...
Igal juhul edu kõigile ja ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.43

Kehv nädal...sad smiley((( hoopis juurde tuli 200 g....Keha ilmselt hoiab kinni "oma".Kuigi olen iga päev liikunud üle 12-20000 sammu ja püüdnud ikka kaloraazi piires püsida...Aga ega ma lootust küll kaotanud polesmiling smiley)))Usun, et mitte keegi kaasvõitlejatestki!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.52

ja mina seisan endiselt 85. ükspäev oli 83 ja meel läks kohe rõõmsaks, aga täna jälle pettumus, aga noh olgem ausad, pole olnud aega joosta ega ka midagi. õhtuti tööl kella 23ni ja hommikud lähevad nii kiireks. fakk off see vahetustega töö.. ei saa jälle kuidagi järje peale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 25. May 2012, kl 12.06

Jes! Ära tegin kaal algab kenasti 7-ga. 79,2 oli see täna hommikul. Loodan, et suudan ka puhkusenädalal, seda hoida. Peab rohkem aias rassima, siis unustad ehk külmkapi kallale minna.
Olge siis mõnusad, tore on, et vähemalt siiani on me duellike kenasti koos püsinud, vähemalt on ajutiselt kadunud hinged välja ilmunud.
Jätkuvalt kena kevadet ja edukaid läbitud eksameid, kellel neid teha tuleb!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 25. May 2012, kl 14.04

Tubli, Maie! Minul endal ainult miinus 200 gr, aga eks tuleb tunnistada, et seoses sessiga on elu veidi kaootiline kah. Peagi saab aga sess läbi ja siis täie rauaga edasi! Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 25. May 2012, kl 16.09

Hommikul olin kurb, sest kaal näitas +200, aga nüüd koju jõudes olin keeletu-83,5!!!!!seega ikkagi miinus ja 0,5 kg.Aasta algusest seega kaalust maas 10,1 kg.Rahul igatahessmiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 25. May 2012, kl 16.11

Tere!
Minul on ette näidata ainult -100gsad smiley Nädal on olnud täis grilli ja sünnipäevapidustusi ja loomulikult tasakaalustamata toitumist. Luban järgmisel nädalal olla tublim ja hoiduda ahvatlustest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 25. May 2012, kl 20.58

Tubli, volüümikas! Kuidas sul see -10 on muidu ka läinud? Suure surmaga või pigem kergelt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 28. May 2012, kl 08.53

Tere stepper! See 10 kilo on läinud suht märkamatult.Aasta alguses võtsime tütrega uusaasta lubaduse ja nii hakkasime peale...Tema alustas kaaluabis varem, vist kohe , aga mina lihtsalt vaatasin rohkem, mida söön ja ka koguseid vähendasin.No ja siis kui vaatasin, et tuleb rohkem pingutada, siis tulin ise ka kaaluabisse.Tütar on maha saanud rohkem, kuskil 11 kilo ja peale, ta oli minust ikka 10 kilo kergem kasmiling smiley)) ja noor ka smiling smiley))Aga ma tean, et ma saan veel alla võetud, sest 10 aastat tagasi sain ma kaalujälgijana alla 20 kilo ja see kaal püsis mul ikka päris mitu aastat. Siis tulid üleminekuaastad ja sellega kaasnevad jamad kergitasid mind kui saiasmiling smiley))Ja nüüd võtsin lihtsalt kätte ja olen väga rahul. Tahtejõudu peab vaid olema, ehk tahet ennast muuta.Jõudu Sullegi-nagu aru saan-oled noor inimene ja hakkamist täis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 28. May 2012, kl 19.09

Vabandust-tegelikult oli ja on meil tütrega 20 kilo vahe....see 10 kilo on minu praeguse ja tema stardikaalu vahesmiling smiley))Hea on kui on keegi peres, kes sind toetab ja aru saab nendest püüdlustest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 28. May 2012, kl 23.26

Aitäh oma lugu jagamast! Ja pole ma tühjagi enam nii noor, Jeesus oli minu vanuselt juba tervet maailma päästa püüdnud. Ma olen lihtsalt hiline ülikooli mineja ja kaalulangetuse tee võtsin ette seetõttu, et esimest korda elus hakkas ülekaal tervisele käima: pidevalt liige kõrge pulss, kuidagi raske olek jne. Senini nagu polnudki nii hullu paarikümmet ülekilo endaga kaasas pidevalt vedada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 01. June 2012, kl 05.41

Ilusat varahommikut. Tõehetk jälle käes. Minu kaal sedapuhku siis 81.10, mis teeb nädalaga juba päris arvestatava miinuse (ikkagi üle kilo) võrreldes sellega, et duelli algusest saadik on minu nädala keskmine olnud ainult ca -100 gr. Ju siis keha hoidis midagi kinni enne. Loodan, et jätkub samas vaimus ja see kauaoodatud 7-ga algav number varsti ka minu kaalult näha on.smiling smiley Olgem siis vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 01. June 2012, kl 09.06

Tere kõigile!

Kaal on jube jonnakas, muudkui tiirleb ühe numbri ümber. Täna siis 84,3 , seega -200g thumbs down
Hea et miinus, kuid paha et niiii vähe. Kohe näha, et olin 3 päeva puhkusel ja kokku nädalavahetusega 5 päeva ei kaalunud. Muide, nädalavahetused algavad senini ühtmoodi - hommikusöögilauas istun, kaal kõrval ja kaalun kõike. Siis edasi enam kaalu ei puuduta, tegemist palju ja muidugi magusat ja rasvast ja keelatud asju ikka lisandub. Järgmine nädal algab asi uue hooga, kaalun ja täidan toidupäevikut . Tõeline jo-jo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 01. June 2012, kl 12.23

Tere!
Uhh, viimased paar päeva on olnud tõeline võitlus oma söömisega confused smiley Aga kaalule astudes oli rahulolu suur 80,4kg ja eelmise nädalaga võrreldes -400g. Ootan nii väga nagu ka kuldtiib et esimene nr. oleks 7, äkki järgmisel korral. Jõudu meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 02. June 2012, kl 00.14

Huh! Seekord siis kilo kadunud, olen väga rahul ja järgmisel nädalal püüan olla vähemalt sama tubli smiling smiley Jaksu-jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 02. June 2012, kl 08.50

lõpuks mul ka väike muutus, ütleme ausalt see nädal ei teinud ühtegi trenni, peale tööd koju, kõht täis ja diivanit kaunistama :d täna näitas kaal 83,8kg, juhuuu!!!! grinning smiley kokku siis juba 14,2kg maas.lõpp on ikka niii visalt läinud, oleks praegu ka nii tubli kui alguses oleks ammu soovitud tulemus käestongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 04. June 2012, kl 09.36

Olin ära ja kaal hoopis +märgiga sad smiley(((100 g .On ka vastik aeg- kooliaasta lõpetamine ja siis sööd stressamisega ja kere hoiab ilmselt kinni.....aga ehk hakkab ikka ka paremini minema.Lootus ei ole mind maha jätnud, sest eks ikka on ka seisakuidsmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.