Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 27. May 2012, kl 22.04

Alustame siis ühekskoos!!!!KOOS ON KERGEM!!!!grinning smiley

MartiniBaby hetkekaal 89,3kg
LeBarone hetkekaal 70,2 kg

Ja ühtekaalu siis ehk 58 kg!!!!
the finger smiley

Et siis reedeti kaalume hommikuti...ennem vetsus käimist....
Ja proovime siis oma veregrupi-värgiga v?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 27. May 2012, kl 22.07

Jahh proovime veregrupi-dieeti.. Meil mõlemal 0-grupi veri. smiling smiley Eks paistab kuidas minema hakkab.. ja kas ikka läheb ka..
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 27. May 2012, kl 22.18

ma arvan et ikka läheb kus ta pääseb...tuleb ise asja uskuda!!!!
oihhhh...mitte ennem vetsus käimist vaid ikka peale....hahhahahaaa...mõtted olid kuskil ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 28. May 2012, kl 21.39

täna pea valutas.. -.- sest tööl olin 8 tundi järjest ja süüa ei jõudnud .. minu tänane ainuke päevasöök leidis aset kell 18.00 ja see sisaldas paneeritud juustu riisiga. magusaks sõin müslibatooni.. ei saanud tänu sellele väga sellest veredieedist kinni pidada.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 28. May 2012, kl 21.52

nojahh....kuigi 1 kord päevas pole ka hea....mina sõin täna palju!!!!Hommikul tass kohvi(patustasin) ja kolm kuivatat. ploomi...koolitusele jõudes pistsin ühe pirni ja porgandipiruka(PATT!) ja kohvi taas(aiaiaiaiiii!)...lõuna ajal... sõin hautatud loomaliha parika ja kaalika ja porgandiga...lisaks veel toores kurk-tomat ja paprika....koolist tulles pistsin kinni taas ühe pirni ja ühe õuna...ja nüüd keetsin tatart ja praadisin sinki koos prgandiga ja peale panin hapukoort(patt!)...aaa ja jõin koolituselveini ka!!!!
Lõin asjad kokku...tuleb välja et sõin isegi 300 kcal alla normi...niiiet võib rahul olla....

AGA TIBU...ära muretse...homme taas uus päev....ja uus võimalus....spinning smiley sticking its tongue out
Üritan hommegi ise tublim olla...ehk viitsin hommikul end varem üles ka ajada ja jooksma minna ennem tööd....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 28. May 2012, kl 22.07

Haha.. jaaa homme ,, loodan et läheb ehk paremini.. sest siis ma alles 12-x tööle ja siis loodan varem ära saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 29. May 2012, kl 09.06

Njahhh....ja ma juba joon jälle kohvi piimaga!!!!(patt!) Aga üks tass päevas või nohh kaks on ikka parem kui 6-7...nagu vanasti seda tegin...igaljuhul jookmisest ei tulnud miskit välja...nagu arvata oli..täna esimene tööpäev peale puhkust...ei tea kas töövormi ära mahun....surim hirm hetkel...et äkki ei lähe selga...confused smiley
Aga edukat päeva sulle pisike!!!!Näeme homme!smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 29. May 2012, kl 19.49

haha. jahh.. ega mul ka .. täna hullem päev kui eile... patustasin päris palju -.-

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 29. May 2012, kl 23.10

Ma väga ei patustandki....natuke palju ehk šokolaadi....ja kalalt kraapisin ilusti paneeringu maha...ja tead...tunne oli hea...kerge ja mõnus...justkui hõljusin ja samas kõht oli ilusti täis...grinning smiley
Aga kuidas kaloraaž läks maitea...aga ütleme nii et peale kuute ma midagi rasket enam ei söönudki....vaid pirni ja banaani ja õuna...niiet võin rahul olla...cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 30. May 2012, kl 05.32

Hommikut alustasin suht edukalt...tatar...sink ja hapukoor(pisike patt) ja muidugi kohv,,,,seda et vanasti ma sõin 3 korda päevas müsli piimaga(palju piima!!!!!)....tongue sticking out smiley
Ja bussipeale näksiks pakkisin kaasa maapirni....
Muide laekun kell 12,00 Kui sa tööl pole või aega on võid vastu tulla...
smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 31. May 2012, kl 23.10

Nohh...vaim valmis...homme kaalume!smiling bouncing smiley
Ma õgardasin täna täiega...halb enesetunne...ja muidugi eile emps ka nuumas....hahhahaaa...ahh eks näis...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 31. May 2012, kl 23.18

Ohhhjamh.. kuule nagu ma näen ei tule dieedist eriti midagi välja jah grinning smileygrinning smiley ma hommikul sõin praemuna grinning smileygrinning smiley ja praeleiba ja siis alles 18 ajal sõin.. ja noh ka mitte eriti dieetset toitu grinning smileygrinning smiley niiet usun et selle nädala kaalumine tuleb jube grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.42

Noniiii.. täna hommikune kaal on mul 88.4 kg smiling smiley Niiet ma olen 900 grammi kergem grinning smileygrinning smiley Nats ikka kasu ka eksole grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 01. June 2012, kl 11.50

Noniii...väga tubli ju...tegelt ongi ju tervislik kaalulangus kuni kilo nädalas...siis see jääb ka püsima....Tead minul ka on nati langend....võib olla...grinning smiley Kaal näitas 69 kg...

Tabeli teen õhtul
hetkel juba oodatakse....lubasin kell 13,00 baltas olla...ma alles siin pidžaamas...
Aga armastan sind ja tubli oled!!!Ja ilus ka!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 01. June 2012, kl 20.43

Tead siin ei saagi tabelit nagu eriti edukalt teha aga annan endast parima...confused smiley
Kas nii sobib?

MartiniBaby 89,3kg / 88,4kg >-900g

LeBarone 70,2kg / 69kg >-1,2kg

Tead...Kats eile rääkis mulle ka neist asjadest...ta ju õpib treeneriks ja teeb ka toitumiskavasid...et tuleb süüa iga 3 tunni tagant...ja jooma hästi palju vett ja hommikuti võib ka magusat endale lubada ja õhtul 4 tundi enne magamaminekut ei tohi süüa...et dieeti nagu reaalselt pidama ei pea...lihtsalt tihti süüa...vähestes kogustes ja toidu kõrvale EI TOHI JUUUA!!!!!meil üks töökaaslane võttis nii 15 kg maha...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 03. June 2012, kl 06.43

Elan täiega kaasa teie duellile, kallid õekesed MartiniBaby ja LeBarone hot smiley See annab endalegi kõvasti motivatsiooni juurde!

Seda ma olen ennegi kuulnud, et toidu kõrvale ei tohiks juua. Aga näiteks eile käisin kohvikus ja sõin pitsat, kuidas ma oleks selle kuivalt alla kugistanud, kui poleks latet kõrvale rüübanud? Ma ei kujuta seda ette? Äkki on nii, et toidu kõrvale võib natuke juua aga see vesi, mis tuleb päevas 8 klaasi juua peab olema joodud toidukordade vahel? Arutleks veel... näiteks kui võtta selline toit nagu supp - seal ju ka vedelik ehk kui lahata siis nagu ühepajatoit ja tass puljongit. Kas peaksin siis supi seest juurviljad ja liha sööma ühel ajal ja vedeliku lürbin paar tundi hiljem? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 03. June 2012, kl 18.24

Mina patustasin tublisti siin eile-täna..eile sünnipäeval...võileivatort...peekonisaiakesed....küpsisetort ja ohtralt rummi koolaga ja täna koju jalutades veel burks ka otsa....hahhahaaa eye rolling smiley aga eks homsest hakkan taas korralikuks...LUBAN!!!Kuis sul läinud on?

Vahva...et keegi meie duellile(mis vist kisub suht kiiva) kaasa elab...vee joomisest ja toitumisest siis natuke:
soovitav on süüa eri aineid eri söögikordadel, võiks eraldi süüa liha ja eraldi garneeri, juua piim enne söögi algust ja siis jätkata ülejäänu söömisega – süüa toiduaineid nii, et nad oleksid maos eraldi kihtidena. Kui toiduained jõuavad makku järjekorras, siis erinevates toidu kihtides saavad toimuda erinevad seedimise protsessid. Iga kihi jaoks erituvad mao seintest erinevad fermendid, mille tagajärjel tõuseb kogu seedeprotsessi efektiivsus. Minnes kord üle järgmisele toiduainele, ärge pöörduge enam tagasi eelmise juurde. Kui te sööte aga toiduaineid segamini, siis magu koostab mingisuguse „harju keskmise“ maomahla, mille seedimise kasutegur on tunduvalt väiksem, kui iga aineliigi jaoks eraldi ja spetsiaalse koostisega maomahlal.

Nagu õpetavad Tiibeti laamad - Sööge toiduaineid nende veesisalduse kahanemise järjekorras. Kõige lõpus sööge väikseima veesisaldusega ja kõige enam kontsentreeritud toit.
VESI!!! Kui te joote vett tühja kõhu peale, jõuab see soolestikku kohe, kuid soovitaksin söömise vältel üldse mitte juua, sest vedelik lahjendab fermente ja maohapet, takistades neil toidu töötlemist. Juues midagi toidukorra ajal, ei lase te seedeprotsessil lõpuni käia.

Kas tundub loogiline?smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 04. June 2012, kl 10.08

No sellist teemat nagu "õelad õed ühte kaalu" on võimatu mitte märgata the finger smiley

Siis on hästi, et kohvikus toodi late enne ja pitsa tunduvalt hiljem, kui mul kohv juba ammu joodud oli grinning smiley pärast sõin pitsa ja siis enam ei joonud midagi.

Tundub loogiline küll ja on päris lihtne järgida - supi puhul siis lürbin enne vedeliku ära ja siis kaabin kausi põhjas paksu ka winking smiley kergema kaalu nimel kõigeks valmis the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 07. June 2012, kl 22.20

Nohh õeke homseks kaalumiseks valmis???Kuidas sul läind ka on?Kuis tööl ja kuis toitumisega lood?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.50

mina arvasin...et olen kindlalt juurde võtnud...sest olen söönd tohutult rämpsu...Hessi ja pitsat ja pastat ja croissanti ja batat jne....ühesõnaga palju nisu ja süsivesikuid...aga ennäe imet..68,1... tead milles tglt point on v?Ma viimasel ajal tunnen end ilusana ja olen vist ennast armastama hakanud...mõttejõud ja positiivne suhtumine...tead ju küll...olen hetkel uue kodu ostmise elevuses...grinning smiley

Nii sõss...sa pole siia ammu kriband...kas motivatsioon juba kadunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 18.50

ˇhUUH.. EIII.. Ma niipalju tööl olnud ja pole kahjuks aega saanud.. anyway.. ma viimased päevad olen aint päevas korra söönd.. ja siis ka aint näksind saia nats.. sest pole aega saanud söömiseks.. ja valida pole ka saanud , mida süüa.. ja selle tulemusena.. kaalusin küll täna.. aga mitte hommikul vara.. vaid nüüd.. ja sain tulemuseks 86.1 kg smiling smiley see on tööl käimise pluss grinning smiley sest seal pole aega toidule mõelda.. eile sõin alles 6 ajal õhtul.. ühe saiakese.. täna jõin alles 7 ajal õhtul esimese kohvi ja ühe ampsu kommi grinning smiley mis pole eriti tervislik.. ma tean et nii ei sobi.. aga praegu on lihtsalt selline olukord..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 09. June 2012, kl 10.23

Nohh eks elumuutused mõjutavadki kõige paremini...eriti veel kui õnnelik oled siis toitume õnnehormoonist ja isu ei olegi...see ei ole just kuigi tervislik aga samas ei heida ma seda ka ette...aga kuidas sa ise end tunned???Oled elevil, energiline ja õnnelik?Aga kui palju vett jood muidu?

Selle nädala tabel siis:

MartiniBaby 89,3kg / 88,4kg / 86,1kg > -2,3kg (-3,2kg)

LeBarone 70,2kg / 69kg / 68,1kg >-900g (-2,1kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 12. June 2012, kl 22.55

Ma olen õnnelik, aga samas väsinud smiling smiley Vett joon palju, sest kui tööl olen, siis millegipärast on koguaeg janu..
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 13. June 2012, kl 08.03

Nojahh eks väsimus tulebki sellest...et sööd nii vähe ja ei saa energiat...
Vett peab palju jooma....tubli!!!
Mina patustan nendel päevadel kõige hullemini kui tööl olen...sest seal soe toit jne...kodus on mul külmkapis vaid porgandid ja ise ei viitsi suurt miskit keevitada...
aga eks ülehomne kaalumine näita kuis läheb...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 13. June 2012, kl 21.43

Huuh mul nüüd see nädal nati rohkem vabu päevi old.. mul just tööl nii kiire et süüa ei jõua.. aga kodus.. ohjeerum.. aga samas just jäin megalt haigeks.. ja ei kujuta ette.. et pean homme tööle ronima -.- samas haigena ma söön väga vähe.. seegi hea grinning smiley saab need söömise päevad tasa teha grinning smiley ma siin ikka joon cäppy mahlasid ja grinning smileygrinning smiley tegin eile makakaid hakklihaga. grinning smiley loodan et mu kaal ikka langeb.. grinning smiley ise tunnen küll et olen palju tegusam ja värki.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 13. June 2012, kl 23.49

nohh kui ise tunned et oled tegusam...siis see ju tore!!!Tegelikult ju kogu asi algab sinu seest...kuidas ise mõtled ja end häälestad...nii ka tunned....tead ju seda? Oleme sellest palju rääkinud!?!tongue sticking out smiley
Armastan!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.25

Heiiii!!!!Tead mis? Ma juba ootasin tänast kaalumist, sest olen viimasel paaril päeval ilusasti toitunud....liha ja juurikaid...eilseks õhtuks blenderdasin 2 banaani,1 õuna,1 apelsini piimaga ja sain pool liitrit smuutilaadset jooki...pärast ägisesin...kõht oli nii täis...
Igaljuhul kui täna kaalu peale läksin...arvasin et polegi midagi maha võtnud...sest ei mäletand eelmise nädala kaalu...aga ei mu kaal 67,1 kg...seega ilusasti 1kg...smoking smiley
Kuis sul?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LeBarone 15.06.2012 08.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.44

Heiii.. oh lahee juuu grinning smiley ma sain ka täna kaalule astudes üllatuse osaliseks.. kartsin veidi et äkki on juurde tulnud.. aga kaal näitas 84,5 smiling smiley niiet peaaaegu 2 kilo maas hoopis.... nats jäi puudu.. oh ma mõtlen et mul vähemalt tööst niigi palju kasu grinning smileygrinning smiley kui 10-st kilost lahti saaks, siis oleks kindlasti kergem tunne grinning smileygrinning smiley Aga edu meile.. ja loodame et kaal langeb koguaeg.. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 17. June 2012, kl 15.15

Kle väga tubli!!!!the finger smiley Mina tunnen end oma 3 kilo kaotusegagi juba palju kergemini...riided ei pigista enam jne...kuis sul see kleit nüüd sobib...mille sulle viimati ostsime?
Vahest nati patustan ka...peolt tulles mingi burger jne...aga jah...üldiselt ei söö kartulit ja nisu...järgmine nädal kavatsen olla taas kilo kergem!smoking smiley
Selle nädala tabel siis:

MartiniBaby 89,3kg / 88,4kg / 86,1kg / 84,5kg > -1,6 kg (-4,8kg)


LeBarone 70,2kg / 69kg / 68,1kg / 67,1kg > -1kg (-3,1kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 17. June 2012, kl 21.57

haha.. smiling smiley ei see kleit ikka samasugune veel.. -.- aga loodan et varsti on okei grinning smileygrinning smiley

mul ka nüüd viimane vaba päev oli siuke söömapäev.. kuna polnud teha midagi eriti sad smiley igavusest..
aga õnneks mul homme tööpäev grinning smileygrinning smiley siis saan tasa teha selle grinning smiley

Samas kui palavad ilmad on siis iseenesest ei tahagi palju süüa smiling smiley rohkem juua smiling smiley

Mõtle sul ikkagi nii vähe puudu idekast kaalust grinning smiley mul ikka kõvasti.. sa pingutad ka rohkem kui ma. .. grinning smiley

Aga nohh.. ootame järgmist reedet smiling smiley püüan sel nädalal rohkem vaeva näha selle nimel.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.