Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: Eliina
Kuupäev: 18. August 2010, kl 22.10

Olen 163m pikk ja 85.3 kilo soov maha võtta 20 kilo.kes soovib minuga ühineda ootan põnevusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Kuupäev: 22. August 2010, kl 11.22

Tere-tere

Teeks siis proovi. Regasin ennast alles täna siia...Olen 174 cm ja 98,3 kg. Ideaalis tahaks maha võtta 29,3 kg, kaaluabi soovitus ideaalkaaluks on 26 kg maha võtta 26 nädalaga... Nii et kutse duellile vastu võeud! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: Eliina
Kuupäev: 22. August 2010, kl 12.40

Mis päeva me kaalumiseks teeme alustaks siis homme ma kaalun ennast esmaspäeva hommikuti.Ja siis oleks vaja uut teemat ja kaalud kirja panna.Kes selle oma peale võtab.Olen nõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: kõu
Kuupäev: 22. August 2010, kl 15.51

Olen 167cm pikk ja kaalun 85,2. Seega peaaegu ühes kaalus. Soov oleks maha võtta samuti 20 kilo. Kas saan ka ühineda homsest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Kuupäev: 22. August 2010, kl 16.55

Väga hea! alustame siis homsest kolmekesi? Seda parem motivatsioon peaks olema ju, kui meid rohkem winking smiley
Niisiis, homme hommikul hoplaaaa kaalu peale ja silmad suureks ning kaal loodetavasti ikka väiksemaks!hot smiley
Kahjuks ei tea ma veel, kuidas täpselt ning kuhu kirja panna, seega --- Eliina, kas palun kirjutaksid vajaliku ning ma siis täiendan? Kas niimoodi saaks?

Elevuse ja õhinaga

Sirramirra

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: kõu
Kuupäev: 22. August 2010, kl 17.08

võiks teha ekselitabeli kus siis nimed, kaal, mitmes nädal ja palju langenud on ja iga nädal siis Eliina kannab need numbrid sinna sisse. mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: kõu
Kuupäev: 22. August 2010, kl 17.20

tegin tabeli valmis, saatke mulle oma e-mail ja ma saadan selle teile edasi. näeks välja siis selline:
SEPTEMBER
kaal alguses 29.aug 5.sept 12.sept 19.sept 26.sept kaal kuu lõpus
ELIINA 85,3 85,3
SIRRAMIRRA 98,3 98,3
KÕU 85,2 85,2

kaaluda võiks siis igal pühapäeval?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: kõu
Kuupäev: 22. August 2010, kl 17.21

kahjuks ei andnud exelit siia copida ja seega kõik numbrid üksteise seljas, kuid põhimte jääks ikka samaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Kuupäev: 23. August 2010, kl 07.35

Hei duellikaaslased! Käes esmaspäev ja kaal minul 97,7 kg ehk siis -0,5 kg winking smiley
aga hea meelega jätaks kaalumise päevaks pühapäeva, kas sobib?

PS Vabandan ette, kui mõneks päevaks siit "kaon", st nädalalõpuks olen tagasi kindlasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: kõu
Kuupäev: 23. August 2010, kl 09.22

minu kaal 84,7 aga kusagile on kadunud Eliina

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Kuupäev: 23. August 2010, kl 14.32

ohooo, kui tubli Sa oled kõu! Aga ootame Eliina ka ära, eks? Äärmisel juhul "riputame" numbrid üles järgmine nädal? Aga oma duelliga on hoogsalt alustatud igatahes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: Eliina
Kuupäev: 23. August 2010, kl 15.20

Ei ole kadunud olen siin käin tööl 12 tundi 2 päeva ja 2 ööd ja siis 4 vaba lõpetasin täna hommikul ja maga sin terve päeva et õhtul uuesti minna.Mul on siiralt hea meel et nii pljud on meiega liitunud minu andmed siis sellised.84.3 kilo jeeee 1 kilo kadnud.
Nüüd kui reegleid lugeda ma ka alles uus tuleb teha uus teema et duellitavad Eliina Sirramirra ja Kõu ja tuleb panna kaal pikkus ja palju maha läks kes selle enda peale võtab.
Edu meile kõigile olen veel täna öösel tööl ja siis neli vaba.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Saatis: Eliina
Kuupäev: 23. August 2010, kl 15.46

Kuna me oleme kõik maha võtnud siis saab teha tabeli juba täna uue teemaga ja järgmine esmaspäev või reede kuda kellelgi soib mul ükskõik juba uued andmed siis me juba štaasikad,või mis te arvate?
Nimi Pikkus Kaal MUUTUS
Sirramirra 174 97.7 0,6kg
Kõu 167 84.7 0,5kg
Eliina 163 84.3 1.0kg

See tuleks nüüd teha uude teemasse aga pealkirjaks mis paneme kas Kuldne triok duellitavad
tuleks kõnealla.Ja keegi peab selle tabeli täitmise enda peale võtma.
Tublid olime igaljuhul ja jätkame samas vaimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin uut duellikaaslast.
Kuupäev: 23. August 2010, kl 19.19

Nonii, andmed olemas! Kui pühapäevase päeva jooksul on uued andmed Kuldne Trio duellitab all olemas, siis võin ju tabelit ka täita winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.