Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 22. January 2013, kl 21.36

Ehk saaks keegi selle loo lingi siia panna? Loeksin ka huviga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 22. January 2013, kl 22.09

Vaata esilehel see "Esiduellitaja lubab jaanipäevaks spagaati teha" - umbes selline pealkiri.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. January 2013, kl 05.53

SAAREMAATRAMM SUPER!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kiq
Kuupäev: 23. January 2013, kl 09.19

Kas saab veel liituda? Prooviks ka uuesti duellitada. Pikkus siis 170,kaal 91,7kg. rü 120cm,vü 101cm,pü 104cm, reis 58cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kiq
Kuupäev: 23. January 2013, kl 09.22

Aa lóppkaaluks vóiks saada nii 75 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 23. January 2013, kl 09.28

Tere! Loodan, et saan veel liituda. Olen olnud kaaluga hädas juba ei tea mis ajast, olen saanud ta normi ja jällle tagasi hiilinud. Liitusin juba eelmise aasta kevadel kaaluabiga aga olen kogu aeg edasi lükanud - kuid nüüd sooviks asja tõsiselt kätte võtta ja võibolla selline võistlusvaim aitab kaasa.

Pikkus 170cm
Kaal 84,6 kg
Eesmärk 63 - 65 kg Uus aasta lubadus!

Ehk ei ole veel liiga hilja teiega liituda.

Terviutstega

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 23. January 2013, kl 09.38

[naistekas.delfi.ee]

siin siis link Saaremaatrammi saavutuste kohta smiling smiley Tõesti megatubli thumbs up Suured kiidusõnad ja edu-jaksu eesmärkide saavutamiseks - kuigi ei ole kahtlustki, et sellega hakkama saad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 23. January 2013, kl 12.07

Tõesti. SUPER Saaremaatramm!! Nii tore lugu oli. See mustlase koht oli asjalik grinning smiley
Aga sellise loo lugemine annab endale ka motivatsiooni juurde, et paremaks saada smiling smiley aitähh

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 23. January 2013, kl 21.54

Tere, tere, tere, ma väga vabandan, et ma pole endast märku andnud, aga reede hommikul kaalusin ja pilt oli kaunis 73,1 kg smiling smiley ise olin uhke nagu kukeke smiling smiley sel nädalal ma pole kahjuks eriti tubli olnud sad smiley õhtuseid söömisi on liiat olnud. Aga looden, ehk ma pole liialdand ja vähemalt juurde ei tule smiling smiley

El reedel annan kaalu ka kohe ōigel ajal smiling smiley
Ma loodan winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 24. January 2013, kl 12.52

Kas on veel võimalus osa võtta või on juba hilja?
Kui on veel võimalik, siis pikkus 171cm, kaal 81,8kg. Soovitud kaal 70kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. January 2013, kl 13.13

Lisasin su tabelisse Fuksia! Edu!

Homme ootan siis kõigi ilusaid numbreid smiling smiley

Ise olin täna restoranis tööl ja ajasin kahe näopoolega peekonit ja lõhet näost sisse nii,et eriti midagi ei looda aga NII HEA OLI!!!!!
Tervisi!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. January 2013, kl 14.11

Mul peaks päris ilus nr tulema smiling smiley olen tubli olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 24. January 2013, kl 14.16

Tere Kairka, saatsin siin mõned päevad tagasi ka osalemissoovi kas olen ka sellesse tabelisse lisatud :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. January 2013, kl 14.47

Kõik kes on osalemissovi avaldanud ja oma andmed saatnud on ka lisatud smiling smiley teretulemast !

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. January 2013, kl 15.10

Hei hei !!

Ausalt öeldes sooviks ka asjast osa võtta, siis oleks kindlasti rohkem motivatsiooni ka smiling smiley

Pikkus: 170 cm
Algkaal: 108 kg
Soovkaal: 70 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 24. January 2013, kl 15.50

Westarbowhile kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei hei !!
>
> Ausalt öeldes sooviks ka asjast osa võtta, siis
> oleks kindlasti rohkem motivatsiooni ka smiling smiley
>
> Pikkus: 170 cm
> Algkaal: 108 kg
> Soovkaal: 70 kg


Saame siis koos üritada 40 nädalaga 40 kilo maha võtta winking smiley Me hetkel suht võrdses kaalus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. January 2013, kl 23.45

Lugesin ka Saaremaatrammi lugu, küll sa oled tubli!!! Edu nii sulle, kui meile teistele, vaatab, kas keegi saab sinust see aasta jagu, või teed jälle kõigile ära tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. January 2013, kl 05.44

TSA,TSAU MU ARMSAD!
Suur,suur tänu kõigile heade soovide eest!Olin küll üksi kodus sel päeval aga see tõi veel suurema languse 77,2,seega -1,5hot smileysünna kingitus missugune!thumbs upNüüd ootan pühapäeva mil mu kallis meheke tuleb koju soomes ja me armsad lapsed samuti,siis alles teen väikse peo aga see eest rõõmu rohke!Ma nii armastan ja igatsen neid!Ma soovin ka TEILE mu armsad ilusaid nr,kaunist päeva ja õnne kõiges!
KALLISTAN TEID PAIKESED!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 06.24

72.6 ehk -200 gr seekord, aga olin tõbine ja kodune ka. Sel nädalal ehk paremini smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 25. January 2013, kl 06.45

Tere!
Selle nädalaga tuli ära minu esimene + ring.Kaal siis 63,3kg ja plussi +200g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 25. January 2013, kl 06.49

Ilusat hommikut kõigile!

Minu kaal on millestki inspiratsiooni saanud ja ootamatult suure languse teinud see nädal - uus kaalunumber on 85,1 ehk 2,2kg langust smiling bouncing smiley Võibolla kaal nüüd reageerib trennikoormuse tõusule kahel viimasel nädalal, võibolla gluteeni/laktoosi vaba menüü eksperimendile, ma ei tea, aga tuju tegi heaks küll grinning smiley

ilusaid miinuseid kõigile ja kindlameelsust! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. January 2013, kl 06.54

Tere!

Minul 70,4(-1,9). Olen väga rahul. Siia nädalasse jääb küll ka haigus ja selle tõttu kohe langenud üle kilo, ja siis tagasi tulnud. Aga lõpuks on ikka miinus ilus. Eile juba oli sama number, tundus et ei usu silmi ja täna oli sama.Tundub mulle endalegi kuidagi palju, aga ikka arvan, et "alguse asi" ja see et ma hetkel püüan nii korralik olla kui saab.Praegu on õnnestunud. Sain vist jälile, mis mind aitab mõtlemises.
Karuke- vägev! usun, et oled praegu nii õnnelik, see on nii tore! Ikka edasi.
Naised- 200g on kas miinuse puhul ka midagi või plussi puhul, see on see "loomulik kõikumine", kõigub kohe ka tagasi nagu me teame. Ikka edasi.
Nüüd tuleb nädalavahetus jälle üle elada. Küpsetamised mul juba algasid, aga peab rajal püsima.

Vaprat kulgemist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 25. January 2013, kl 07.33

Uskumatul ägedad kaalulangetajad meil. Kilod kaovad lausa paarikaupa. Väga tubli!

Minu täna hommikune kaal 67,7 langus võrreldes eelmise nädalaga -400 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.05

Hei!

Minu kaal täna hommikul 70,5 (-800g). Olen rahul, sest patustamist oli ka smiling smiley Aga kaal langeb kenasti ning järgmine nädal loodan juba 6-ga algavat numbrit näha! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.08

Mar11 kullake,järgin sinu eeskuju!SUPER TULEMUS,kahju et haige,parane ruttu!AU JA KIITUS!
Kullakesed kel väike +ärge isegi pange tähele seda,sest tihti keha mõtleb teisiti ja teeb lihtsalt kurba nalja,kuid uskuge,teatud aja pärast kui keha saab aru mis te temalt ootate,üllatab ta teid suuure,suuuuure -thumbs upKa mul vahest +100 vahest - 100,see on loomulik.Ainuke mida soovitan kuulake hoolega oma keha,katsetage ja tulemused ei jää tulemata!
Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.27

Hommik! Minul tänane kaal 72,3kg ehk -0,9. Normaalakaaluni on jäänud veel 1,2kg the finger smiley Olen enda üle lausa uhke smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.34

108.6kg ehk -0,4kg. Väha rahul tulemusega, kuna eelmine nädalavahetus olin 4 päeva ratastel ja see tõi pisukese plussi. Nädala kokkuvõttes aga sain siiski miinuse. Järgmine nädal loodan paremat tulemust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.37

Hommikut!!
Minu tulemuseks seekord -0,4kg ehk siis kaal 104,6kg.
Eks peab leppima sellega ja ikka edasi rühkima ilusama mina suunascool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.59

Tere. Minu kaal oli täna hommikul 100,3 kilo, ehk nädalaga -1,5 kilo. Kui samamoodi jätkub, lähevad järgmisel nädalal numbrid kahe kohaliseks. Eks ma olen jälginud ka, et kõike, mille järgi isu on suhu ei pistaks ja trenni pole vist elus kunagi nii palju teinud smiling smiley Aga sellegipoolest on kaalu jälgimine olnud palju kergem kui ma alguses arvasin, olen väga rahul smiling smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.01

Juhuu, ma sain siiski läbi häda miinuse kirja (käisin eile saunas) Kaal siis 65,8 ehk miinus 0,2, aga kuna mu eelmine langus oli 2 kg siis seekord ootasin plussi. Kõik hea, tuju hea smiling smiley
Palju õnne kõigile - nii palju suuri numbreid! ja kellel ei langenud, ma lohutan - mul püsis kaal kuu aega sama ja nüüd olen harjunud väiksema kcal normiga ja enam pole nii metsikuid isusid ja enese taltsutamist nagu esimestel nädalatelsmiling smiley Mul endal pole küll palju enam langetada, kuna KMI on 22, siis ei lähe see kaal enam ni hõlpsalt ja seega pole enam väga suuri arve nähes rõõmustada, aga end piinama liiga väikse normiga ma ei hakka ning jätkan teiega koos lootuses, et kaal vähemalt püsib! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.