Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 09.15

Hommikust! Olen selline eluaegne kaalujälgija, juba sündides olin suur. Kohutavalt maitsevad magusad asjad. Kui saiakest näen, võtan kilo juurde ja kui selle ära söön, on teine kilo juures.Tütar tegi toorjuustukoogi vaheaja lõpu puhul. No ma täitsa imestasin, et suutsin maitsmisega piirduda.
Vahelduva eduga üritan kilosid maha saada ning siis taas tulevad nad tagasi.
Pidevalt peab tegevuses olema, siis ei teki kiusatusi. Tänasega sai puhkus ka läbi, eks näis, kas olen õhtul veel nii kabe ja energiline, et end trennis liigutada või kõndima sundida. Liikumine on väga oluline. Aga lahe, et siin rühmas on kõik positiivsed tegutsejad, ehk on siis ka kergem oma eesmärke täita. Igatahes kõigile palju jõudu ja jaksu sel üsna raskel teekonnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 09.51

Kadifrett - sõltub sellest, palju Su norm on. Minul on praegu 1500 ja ka ükspäev ületasin 500ga, siis tuli 2000 mis on säilitusnorm ja olen otsustanud, et kui üle 2000 ei söö, siis pole hullu, vähemalt ei tõuse kaal. Liiga vähe süües paned ju ka keha säilitama ja hiljem tekib hullem jojoefekt. Seda olen oma viimasest kaalulangetamisest õppinud, et ei tasu äärmustesse minna. Siis tahtsin ikka väga kõhn olla, lõpuks olingi, aga see tuli keha arvelt ja võtiis aega mis võttis, kõik tuli ikka lõpuks tagasi. Kui on selline kehatüüp, et pole kondikribuks loodud, siis näed keskmisena palju parem väljasmiling smiley Ja seda keskmist ma siin nüüd teie abil taga ajangismiling smiley
Ilusat ja motivatsioonirikast nädala algust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.11

Tere naiskad!
Pidin täna hommikul kell 07.15 minema trenni ehk enne tööd, aga tee mis tahad uni sai võitu nüüd lähen siis peale 20.00 trenni grinning smiley Loodan,et homme laip ei ole. Sest keha vajab korraliku und ,et kaloreid suuda põletada smiling smiley
Avastasin täna,et 2 cm on kõhu pealt nagu läinud, aga kaal oli täna ikka 65 kg... Nutumaik tuli suhu... ei mõista. Aga noh reedeni veel aega winking smiley Tegusat päeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 11.42

Mina olin nagu olin nädalavahetusel, midagi kirja ei pannud aga vaatasin mida suhu pistsin. Vähemalt olen aasta esimese kuue päeva jooksul kolm trenni teinud, algus on ilus, täna ka trenni. Söön hetkel päevas umbes 1700-1800 kcal, pole aimugi kas see on normaalne. Eks siis näha ole kas tulemusi ka tuleb smiling smiley Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 13.17

aretha, aitäh toetuse eest. Minu pikkuse juures on kaalu säilitamine 1700 kcal.... no ma siis olen üritanud sellest vähem süüa, kuid siiani pole õnnestunud. Aga loodan, et liikumine kompenseerib selle, sest treeninguid ma siia päevikusse kirja ei pane.

Huvi pärast võin anda oma mõõdud:
rind 91 cm
vöö 86 cm
puus 97 cm
reis 54 cm
käsi 32 cm

Pärast duelli lõppu on hea võrrelda smiling smiley

Minu jaoks on kõige raskem toiduportsjonite vähendamine. Mul ei saa kunagi isu otsa. Isegi, kui kõht on täis, tahaks ikka midagi veel. Ainuke võimalus on mõistusega süüa, et väike taldrik ja üle ühe portsjoni mittesöömine. Kuigi väiksemad portsjonid jätavad kõhu tühjaks ning siis näksin rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 18.40

Kirjutan ka oma kaks mõõtu:
vöö: 88 cm
rind: 100 cm

Avatasin hea prgorammi, kellel nutitelfon on siis saab kasutada: endomondo võtab aega ja möödab läbitud km smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. January 2013, kl 19.26

Mnjah, täna sõin mina ka ca 100 kcal rohkem, aga hea meel, et sain trenni ja magusat väga ei pistnud - ainult mõni amps kodust lahjat kooki.
Minu mõõdud:
rind 90
talje 75
puus 105

Loodan, et kui 5 kg alla võtan. vähenevad need alumised ikka nii 5 cm võrra! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 23.06

Käisin trenni täna. Jooksin 5 km ... jube hea on olla nüüd. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. January 2013, kl 08.36

Tubli Anett! Kus kohas veel sellise libedaga joosta saab? Ma vist ei julge minna, tossud libedadgrinning smiley Ise pidin täna joogasse minema, aga olen hoopis nohuse lapsega kodus, nii et tuleb üks istumine - aga ma loodan hirmsasti, et suudan end kokku võtta ja koduski äkki midagi teha, kasvõi 30 min oleks parem kui mitte midagi!
Üritan endiselt suhkru tarbimist vähendada. Hommikul panin tee sisse tavapärasest vähem mettsmiling smiley
Kaal näitas paar grammi vähem hoolimata eilsetest pattudest..grinning smiley
Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2013, kl 09.55

Mul on jõusaaliga aastane leping tehtud, käisin jõusaalis lindil jooksmas ja siis tegin selja- ja kõhulihaseid. Olin 10,5 h tööl ja siis kohe trenni. Täna olen jälle tööl, aga trenni ei lähe. Ei taha end üle koormata , sest olin haige ka ennem ja siis organism veel nõrk. Muidu on mul kaal ilusti langenud smiling smiley Olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 08. January 2013, kl 11.44

Minul ka spordiklubiga leping, käin seal 2-3 korda nädalas, enamasti stepis. Mulle see väga meeldib kuigi pole sobiv trenn alla võtmiseks kuna pulss on enamuse ajast anaeroobses tsoonis smiling smiley lisaks korra nädalas mehega ujumas. Pühapäeval tegin ulme ürituse- käisin korvpallitrennis.....meeste omas grinning smiley koos tütrega...jooksin 1,5 tundi, sain paar korda isegi palli ja kõige olulisem, et jäin ellu grinning smiley seda kõike minu vanuses ja minu kaalukategooriat silmas pidades ihhiii grinning smiley
Saaks nüüd selle kaalu ka kuidagi langema grinning smiley
Päikest teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2013, kl 12.28

Kas keegi teab mis on soblik pulss jooksmisel ,et rasv ilusti põleks ? `
Ja mida te üldiselt hommikusöögik sööte ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 08. January 2013, kl 15.12

Ma treenimisest ei tea midagi. Vaata, kas sellest artiklist on kasu EuroDieedi Uudiskiri

Aga minu hommikusöök on praegu Naistelehest kaalukate hommikusöök:
2 spl kaerahelbeid
4 musta kuivatatud ploomi
1 tl linaseemneid
100 g vett
Panen need õhtul valmis vette ligunema ja hommikul riivin sisse ühe õuna.

Pidi olema igati kasulik ja näonahka ilusamaks tegema. Olen söönud nii umbes nädala, kuid pean ütlema, et kõht on ikka lõunaks väga tühi. Proovisin seda külma putru rohkem süüa, kuid ei suutnud, vastu hakkas. Teen sellist hommikusööki kuu aega. Kui mõjub hästi, siis on hea, kui ei mõju, pöördun oma võileibade poole tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 08. January 2013, kl 17.28

hei!

Palun siis mulle ka reedeseks kaaluks märkida 75.
Ma sel reedel ei kaalunud aga tuleval reedel plaanin seda kindlasti teha ja loodan väga, väga, et on ilusamad numbrid tulemas =)

Olen nüüd oma söömist püüdnud natukene tagasi hoida nii palju kui see suureks veninud maoga võimalik üldse on peale jõulu sööminguid smiling smiley ja liigutada olen saanud ennast ka iga päev vähemalt tund aega! Loodan, et see aitab algusele kaasa. Kõht on ikka ees nagu suur punn grinning smiley selles osas ei ole muutusi märgata grinning smiley aga loodan, et kaalu peale neid juba reedel näen =)

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. January 2013, kl 17.39

Anett see on hea kalkulaator [kaalustalla.ee]. Kui max pulssi ei tea- jäta lahter tühjaks.
Ma ei tea, kui treenitud sa oled, aga intervalltreening annab rasvapõletusele hoogu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 09. January 2013, kl 09.58

Mul läheb ka tasapisi, üle pole õnneks söönud. Aga sel kuul on palju sünnipäevi ees: enda oma, vennatütre 3. sünnipäev (2 pidu järjest tal), tütre 7-kuu sünnipäev, ema sünnipäev... Oeh, vähemalt on plaanis enda ja tütre tähtpäevad ühendada, sest meest pole siis kodus, kui pisipreili minisünna on smiling smiley
Kodus olen trenažööril ka vändanud 2 korda päevas ja kätekõverdusi teinud, lisaks siis kärutanud/uisutanud lapsega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. January 2013, kl 15.24

Mina söön vaheldumisi putru ja müslit hommikuks. Kadifrett, ära piina end! See kõlab tõesti vastikuna, pealegi kui lõunaks nälg majas, siis võib õhtul mõni liigne paluke suhu minna. Ma soovitan soojalt - olen kunagi juba 12 kg alla saanud ja siis mul oli hommikusöök alati kõige toekam. Ja sealt ei puudunud ka magus soovi korral - kook või šokolaad. Vastupidiselt siinsele kalorisoovitusele ma söön hoopis hommikuks ja lõunaks 500, vahepala ja õhtu vahel jaotan ülejäänud 600 ja kui oled hommikul kõhu korralikult täis söönud, pole hiljem hundiisu. Soe puder võiga ja omlett täidab kõige paremini kõhtu, müsliga muutun ma ka ruttu näljaseks, kindlasti peab hommikul ka valku ja rasva sööma. Minu arvates on parim nii, et kui tahad puuvilju või magusat, siis säti see hommikusööki lisaks pudrule-müslile, lõunaks praad või pasta või pajaroog salatiga, õhtuks supp leivaga ja soovi koral salatit ning vahepalaks pähklid või seemned või siis väiksem ports müslit vms.
Aga muidu ma praegu tegelen magusasöömise vähendamisega, olen ikka natuke treeninud ka ja pool kilo on langenud (vaatab, mis reedeks sellest alles jääb) ja olen lootusrikas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 09. January 2013, kl 18.29

Oeh... Nagu vanasõna ütleb, siis ära hõiska enne õhtut. Õhtu on käes ja magusaisu murdis mu maha, aga nüüd võin öelda, et viimasedki jõulukommid said hävitatud. Ning kui laps täiesti magama jääb, siis hüppan täna veel üheks tiiruks trenažöörile komme põletama grinning smiley Loodan, et see heastab selle õhtuse magusasööstu ega kajastu kaalunumbril.
Ahjaa, mul vahepeal (st nädalavahetusel) viskas kaal veel hullemalt lakke, kui selle duelli algkaal oli (58,8 peale lausa, kuigi reedel oli alla 57!), nüüd siis olen jälle umbes-täpselt reedese kaalu kandis tagasi, seega reedeks mingit järjekordset suurt kaalulangust ei ole loota. Aga küll nendest jõulukilodest ka lahti saab. Jama ainult, et need nii ruttu kogunevad ja siis nendest lahtisaamiseks kulub vähemalt kaks korda nii kaua grinning smiley Elu on selles suhtes nii ebaõiglane! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 09. January 2013, kl 19.19

aretha, ei ma ei piina ennast smiling smiley Eks ma ikka söön selle kaerahelbemüsli juurde ka muid asju. Kuid pean ütlema, et kuna kuivatatud ploomid mulle meeldivad, siis tegelikult pole sellisel hommikusöögil viga midagi. Ainult kaerahelbed ja õun annavad üsnagi palju süsivesikuid, mis viib mu toitainete tasakaalu üsnagi paigast ära.

Minul kahjuks on õhtud alati suure söögiga, sest siis jõuab terve pere koju ja ma lihtsalt ei suuda toidule "ei" öelda. Niisiis üritan süüa hommikul normi piires, sest õhtud lähevad niikuinii lõhki. Mis teha, et nii nõrk olen sad smiley Ideaalne oleks muidugi, et hommik oleks toekam ja õhtu lahjem. Minul see pole kahjuks õnnestunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. January 2013, kl 09.33

Mul kipub sama olema, sest õhtul oleme perega koos..aga kui mul hommik ja lõuna on toekad, siis ma õhtul kuidagi suudan vähemaga piirduda.
Aga praegu olen natuke kurb, sest eile sõin isegi alla normi,aga õhtusöök jäi kl 20 paiku ja täna kaalusin jälle rohkem kui eilesad smiley Loodan hirmsasti mingigi miinuse seekord kirja saada, sest kaua võib siis paigal tammuda!
Eilse üle on mul hea meel, et jõudsin kiire päeva kiuste trenni ja polnud üldse magusaisu! Aga samas pole ma uhke, et jõin pepsi lighti.
Kuidas teistel tunne enne reedet?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. January 2013, kl 22.39

Noh, natuke kardan, aga samas olen ma väga tubli olnud ja ilusti trenni teinud smiling smiley
Eile käisin spordiklubis ja hakkasin pesema minema, aga plätud jäid maha ja siis astusin pesemis ruumis endale KLAASIKILLU jalga!!!! See oli selline pisike ja kätte ma seda jalast ei saanud ja pinsette ka kellelgi polnud sad smiley Läksin siis koju,et lasen elukaaslasel välja nokkida, aga tema enam seda kätte ei saanud ja täna käisin emos ja nad nokkisid nii kaua ja jube valus oli... Praegu tunnen, et nad said mul kätte selle killu sealt, aga arst ise ütles,et kuna see kild nii pisike ja klaasist siis ei saa 100% anda ,et selle välja sain, aga et ma peaks tundma kui mul on võõrkeha jalas. Loodan,et homme on juba okei ja saan trenni minna smiling smiley

Homme siis arutame oma kaalu tulemusi ka ! grinning smiley Ärge pead norgu laske kui vastu vaatav number ei meeldi ! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.47

Tänane kaal 64,1 kg the finger smiley !! Nüüd tööle ja trenni! Mõnusat nv !!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.07

Mul 56,5 kg, võib täitsa rahule jääda, kuid need kilod võiksid sama kiiresti minna nagu tulid pühadega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.07

Minu kaal 62,1 kg. Jah, kilod võiks sama kiiresti minna, kui tulid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. January 2013, kl 13.37

Mul ikka 68..no niiiii kurvaks teeb..aga ma ei kavatse alla anda! Teie kõik olete nii tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. January 2013, kl 13.41

Minu tänane nr.62,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.56

tere
minu kaal seekord 69,3 thumbs down

Anett!
selleks et treeninguks pulsivahemikku määrata, peaks teadma, kui vana sa oled ja mis su max pulss on, sealt juba edasi.. Üldjuhul on parim vahemik rasvapõletuseks see, kus sa suudad jooksu ajal sõbrannaga juttu ajada ilma hingeldamata, seega aeroobne tsoon



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 11.01.2013 19.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: kylli112
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.56

Tere!
Minu kaal 68,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 11. January 2013, kl 20.18

Õhtust! Minu kaal näitas hommikul 85,4. Pingutus tasus ära, aga oi kui raske on selliste ilmadega ennast õhtul kodust välja ajada. Aga ikka edasi, eks vaatame, mis edasi. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. January 2013, kl 20.59

Kuidas teil läheb, saatusekaaslased? Minul preagu jälle hea tuju, sest täna hommikul oli kaalu 0,6 vähem kui eile - ehk saan järgmisekski nädalaks väikse miinuse! Täna käisin lastega kinos ja võitlesin endaga - ei mingit popcorni ega colat, jõin vett. Olin küll enne kõhu täis söönud, aga see lõhn ajas lausa suu vett jooksma. Lapsed sõid kummikomme, ka see lõhnas nii isuäratavalt, et kinost väljudes olin purunäljane - aga õnneks oli kodus borš ootamas ja sõin isegi alla normi, kuna täna ma trenni ei teinud. Mõnusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.