Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. January 2013, kl 20.39

Mina söön hommikul alati putru, vahel harva müslit, võtan ka väikse võiku juurde. Mul hommik alati vähemalt 500 kcal ja selle võrra õhtusöögi võtan lahjema. Aga hommikul on jube nälg! Lõunaks tegin näiteks täna porgandipüreesuppi kartuli, sibula ja küüslauguga, peale rohkelt maitsestamata jogurtit ja seemnesegu, juustuvõileib ka juurde. Õhtuks tükeldasin pool küpset avokaadot, natuke keedetud kanafileed, kirsstomateid, kurki ja segasin läbi riisinuudlite ja pestoga, magusaks väike õun. Vahepeal jõin ühe latte ja näksisin pähkleid-rosinaid. Mul keskmiselt tuleb 1500 kcal kokku ja püüan ikka nii tervislikult süüa nagu saan, teen sageli tööle toidu kaasa, sest väljas süües mul paraku kaal tõuseb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. January 2013, kl 21.37

Tegin täna juba 20 minutit hularõngaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 24. January 2013, kl 22.38

Mina ei oska hulatada.... see rõngas lihtsalt ei püsi mul üleval. Minu hularõngas oleks rohkem maas, kui üleval.

Mina loobusin hommikusest pudrust ja üldse toitude üleskirjutamisest. Üleskirjutamine ei pannud mind mitte mõistlikumalt sööma, vaid hoopis paaniliselt kaloreid kartma. Sõingi üksi kodus olles liiga vähe ja siis õhtul koos perega topelt ja rohkemgi veel. Nii ka ei saa.

Praegu söön hommikuks mitmevilja või rukkijahust röstsaia või täisteraleiba. Panen sinna peale naturaalset võid, taist sinki ja midagi muud head tongue sticking out smiley
Aga ülejäänud päev söön igal päeval erinevaid toite. Aga kindlasti kaks korda ikka soe toit. Lihtsalt olen hea isuga. Vahepalaks veel näksin... Üritan praegu vähem kartulit süüa ja asendada seda pruuni riisi ja tatraga. Aga eks homne kaalumine näitab, kas selline sisetunde järgi toitumine ka toimib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.07

Minu tänane kaal on Tatatatatataaaaa 63 kg hot smiley jeiii... olin enam kui kindel ,et kaal kas sama või natuke tõuseb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 25. January 2013, kl 08.36

Minu hommikune kaal oli 62,5 kg. angry smiley Ma lähen ja tigetsen nüüd päev otsa ja pean sõjaplaani, kuidas see kaal langema saada confused smileyangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.07

Kadifrett, no mis sa tigetsed oma ilusa numbriga! Kui paljud annaksid mida iganes, et nii vähe kaaluda smiling smiley Ja küll ta ka langema hakkabsmiling smiley Pealegi on tervislik toitumine tähtsam kui kaalunumber, mis on sul iseenesest niigi pisike ja ei ole mõtet endaga pahandada, ausõna, sellest võib veel toitumishäire välja areneda!

Anett - palju õnne! Sinul samuti kadestamisväärselt väike number!

Minul oli täna 65,8 ehk miinus 0,2. Nüüd on mu KMI täpselt 22 ja kaaluabi järgi ideaalkaal saavutatud, seega võib arvata, et edasi mul väga hõlpsalt ei lange -aga isegi säilitada on paras pähkel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.55

Just see ´kaalu nr säilitamine! grinning smiley See on paras pähekl grinning smiley Aga eks me siin ühise jõu ja nõuga saame hakkama! Ootan endiselt oma trenniriideid... tahaks juba kätte saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 25. January 2013, kl 23.44

grinning smiley tänan toetuse eest, aretha! Kui minu KMI oleks 22, siis ma ei kurdakski ega tigetseks. Lihtsalt pärast imetamise lõpetamist pole kaal minu sõber olnud juba tükk aega. Loodan, et kevade saabudes hakkavad kilod vähenema. Ma pole seda KMI järgi ideaalset 55 kg juba 10 aastat näinud ja aretha, olen su peale väga-väga kade. Heas mõttes kade smiling smiley Aga eks ma duellitan ikka edasi ja alla ei kavatse ma kindlasti anda.

Käisin eile esimest korda BodyPump-is ja mulle väga meeldis. Täna on küll jalad nii valusad, et poolkükke ei saa nüüd tükk aega teha, kuid trenn ise oli super smiling smileythe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. January 2013, kl 10.22

Alla ei tohi muidugi anda ! Miks me siis kõik siin pundis oleme? Ikka toetame teineteist smiling smiley Loodan,et suvel saame kõik pea püsti oma mõnusa figuuriga kõndida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 26. January 2013, kl 21.58

Jah, mina ka ootan lootusrikkalt suve, Anett, ehk tuleb see parem kui eelmine, mis põhiliselt põdedes möödussmiling smiley Toetusest on palju abi!
Kadifrett - oled nii tubli, kui Pumpis käid, see vormib mõnusalt lihaseid, ja ma olen kindel, et näed väga hea välja, sest ega see KMI pole näitaja, rasvaprotsent on hoopis, ja mina pole ammu jõudnud Pumpi ega muusse lihastrenni, aga loodan väga kevade poole aega leida!

Kuna ma olin nüüd nädal aega nii korralik, siis täna ostsin oma lemmikjäätist ja preagu on kook ahjus ja homseks juba menüüssegi planeeritud. KOgemus näitab, et parem on aegajalt planeeritult patustada, siis ei teki nii suuri isusid. Riskisin ka sellega, et ostsin kappi tahvli tumedat kvaliteetšokolaadi, see piid tervisele hea olema. Kas te üldse sööte magusat? Ma tavalislet püüan vältida, aga vahel harva ikka võtan.
Eks nädala sees püüan jälle korralikuks hakatasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. January 2013, kl 11.48

Niiii... mina sõin eile POOL!!!! Steffani pizzat ära eye popping smiley Lisaks veel krõpsu. Päris jube, aga väga halvasti ma end ei tunne, kuna söön vähe selliseid toite smiling smiley Esmasp. trenni ja jooksen maha need grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. January 2013, kl 17.54

ma sõin täna ka koogile lisaks veel jäätist, aga kavatsen ka õhtul jooksma minna ja pole siin midagi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.56

Hei, ma magasin jälle kaalu edastamise aja maha. Aga kelutada millegiga ei o
E ka sad smiley eelmisel reedel 25.01 oli minu kaal kahjuks natukene tousnud 73,2 nâitas, olen sel nädalal tublima ja loodan langusega esineda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. January 2013, kl 23.26

Minu tänane kaal oli 59,9kg. Jess,5 ju ees ja peaksin rõõmustama,aga mina hoopis muretsen kiire kaalulanguse pärast. Mul on mingi kummaline tervisehäda ja kuna arst mind aidata ei oska, proovin mingi aeg "paleo" toitumist. Neljapäeval sõin viimati riisi, juustu ja leiba- õigemini sepikut, siin polegi ju leiba grinning smiley Reedel oli viimane kartuli söömispäev. Tegelikult polegi kõige hullem,ainult rohelise viljaga pean harjuma. Varem pole brokoli üldse saanud maitsta. Paleo koogid on lemmikud ja olen seda mitu päeva järjest söönud. Varem polnud probleemi päevas üle 2000kcal tarbida ,siis nüüd saan raskustega 1700kcal sisse ajatud,kõht on lihtsalt nii täis.Trenni pole ka saamud teha 1,5 nädalat, no nii tunnen puudus jooksmisest sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. January 2013, kl 23.55

kadifrett kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> kuidas teil läheb?
> Mina ikka täielikult maadlen selle kaaluga.
> Loobusin sellest Naistelehes kiidetud kaalukate
> hommikusöögist ning kaal hakkas uuesti langema.
> Minu poolt soovitus, sööge hommikul
> teraviljatooteid ja valku ning kõht korralikult
> täis smiling smiley Magus hommikusöök ei sobi kuhugi,
> vähemalt minu jaoks.
>
> Avastasin enda jaoks kaks huvitavat
> kodulehekülge, mis inspireerisid kaalulangust
> rahulikumalt võtma.
> www.kehakool.ee ja www.kaalustalla.ee
>
> Ma ise ei plaani mitte midagi osta ning loen
> ainult nendel kodulehekülgedel tasuta artikleid
> ja blogipostitusi. Mõlemas on soovitus muuta
> toitumist. Mulle meeldib kehakool.ee soovitus, et
> alustama peab väikestest muudatustest, et need
> muutuksid elustiiliks. Samas meeldib mulle ka
> kaalustalla.ee soovitus, et liigutama PEAB. Trenni
> tegemine on täiesti normaalne, rääkigu sõbrad
> või teised tuttavad mistahes, et oled niigi sale
> jne. Trenn ja tervislik toitumine on siiski
> elustiil, mitte projekt mingil perioodil.
>
> Kui duelli avasin, siis minu üllatuseks liitus
> meiega nii palju KMI järgi normaalkaalulisi
> duellitajaid. Ma alguses mõtlesin, et milleks
> neil veel vaja kaalust alla saada. Ja tegelikult
> ma küsingi, miks te tahate kaalust alla saada?
>
> Mina tahan kaalust alla saada sellepärast, et ma
> olen natuke ülekaaluline ning ei tunne ennast oma
> rasvase kõhuga hästi. Samas ma saan aru, et ka
> normaalkaalus inimesed peavad kogu aeg nn dieeti.
> Selleks, et normaalkaalus püsida peabki
> tervislikult ja mitmekülgselt toituma. Ja
> saiakesed, krõpsud ja keedukartul ei ole
> mitmekülgselt toitumine.
>
> Igal juhul jätkan ma koduste trennidega, mis
> internetis tasuta saadaval, ja üritan ekstreemse
> näljutamise asemel leida sobivaid toite, mis
> kaalu alandavad. Minu jaoks on kalorite piiramine
> 1500 kcal-ni näljutamine. Ma olen oma toitumist
> siin jälginud ja sisestanud üsna pikalt ning
> minu jaoks on hästi, kui mu kcal-id jäävad 2000
> piiresse. Otsustasin nüüd kaloreid mitte lugeda
> ning selle asemel hoopis osta koju ainult seda,
> mis on tervislik. Selle nädala alguse menüü on
> minu mehe jaoks olnud kummaline, kuid usun, et ta
> harjub sellega. Pealegi on mu mees tugevalt
> ülekaaluline ning talle kulub ka tervislik toit
> ära. Kahjuks pole ma suutnud teda loobuma panna
> kartulikrõpsudest, limonaadist ja õhtustest
> snäkkidest (nt toorgrillvorstid, ahjupeekon,
> grillliha jms).
>
> Aga millised on teie halvad söömisharjumused ja
> kuidas te sellest võitu saate?


OI, mulle meeldib see jutt väga, täitsa minu mõtted grinning smiley www.kehakool.ee ehk K.A.M.-i kasutan mina juba terve aasta tasuta- mulle meeldib selle lihtsus ja kaalustalla loen ka grinning smiley
Halvad söögiharjumused: Ma lihtsalt jumaldan piimašokolaadi, terve tahvel korraga ära süüa pole probleem, aga eile sõin 70% ainult 9g smiling smiley Võin mitu burksi sisse ajada- tükk aega pole plaanis linna minna smiling smiley, igasugustele kookidele ei oska öelda EI, nüüd söön ainult paleo kooke. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2013, kl 00.08

sai topelt



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.01.2013 00.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. January 2013, kl 06.11

Hommikust kullakesedspinning smiley sticking its tongue out

Kirjutate siin söömis harjumustest,kummaline,kuid see pani mind mõtlema,et paljusid asju ma ei söögi.
Mul on aastaid olnud füüsiline töö ja paratamatult sõin ,siis ,kui meelde tuli ja siis ikka nii,et kõri auguni täis.
Nüüd,kus ma olen kodune,siis püüan kõik söögi korrad teha-
Armastan puuvilju ja köögivilju,kohupiima,juustu,kala.liha otseslt ei söö
Kui tervele perele süüa teen,siis liha on ühes tükkis tavaliselt,kuid see mis on toidus peale liha ma tarbin.Piima ei joo,kuid kohvi ma armastan ja sinna ma lisan piima.
Magus mind eriti ei tõmba,,kuid soolakalast ära ei ütleks-
Väljas ma ei söö,siis ma olen enne söömata,sest allergiline nagu ma olen ,olen paar tõsist laksu saanud.
Küpsetisi ma armastan,kuid siis peavad nad soolased olema,teen ka magusaid,kuid ma suudan piirduda väga väikse tükkiga.
Maitseaineid ei kasuta-ainult pipart ja soola ja maitsetaimi,mis suve jooksul sügavkülma varun.Moose ei keeda,sest varun ka marju terveks talveks sügavkülma.Sellise toitumisega peaksin piits peenike olema,kuid ,kus sa sellega-paks,kui mammut.
Kuid selle kõige juures tarbin palju ravimeid ja püüan ka hakkama saada ja võitlust pidada oma kaaluga,sest mida aasta edasi,seda rohkem tunnen ,et kaal võiks väiksem olla.
Oh,nüüd tuli nii pikk loba,
Rõõmsat kolmapäeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. January 2013, kl 21.39

Pirle - nii ilus nr, kadedaks teed lausa! Ma proovisin ka ühe päeva paleod, aga jube vilets on olla sealjuures, nii et lõin käega. Minu kõige halvem harjumus on see, et ma olen liiga perfektsionist ja kui hakkan tervislikult toituma, siis tahan olla ühe tervislikum ja piiran end liigselt, ja see õnnestub tavaliselt paar kolm nädalat, seejärel aga keha ei pea enam vastu ja siis kukun õgima - edasi süümekad ja järgmise korrani. Mina pole kiirtoitu kunagi armastanud, ka krõpsu ei söö. Magus on mu nõrkus. Küpsetan ise jube palju, vähese suhkruga, tervislikest jahudest jne, poekooke ega maiustusi praktiliselt ei söö. Ja omatehtud leib on ka nii kohutavalt hea, et sellest sööngi end paksuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.29

hommik teilegi!
Avastasin, et kiire elutempo juures olen unustanud oma eelmise reede näidu siia panna (see oli siis 69,1) ja tänane on 68,4 kahe nädalaga siis kokku -1 kg, no suht normaalne minusuguse puhul.. Olen üritanud kõvasti suusatada, teisip tegin 12 km uisku, homme on ees suusavõistlused tongue sticking out smiley Kui veidi rohkem aega saan, kirjutan teile ka pikemalt. teiste postitusi on küll hea lugeda, kellel mis nipid ja trennid.. winking smiley Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.45

Hommikusspinning smiley sticking its tongue out

Täna hommikuse kaaluga võib rahule jaada 90.2-järgmine nädal on lootust numbrinäidu vahetusega,see oleks tõesti toresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: kylli112
Kuupäev: 01. February 2013, kl 10.58

Hei!
Minu kaal täna hommikul 67,7. Tasakesi eesmärgi poole grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.15

Minu tänane kaal on 62,4 kg. Seega pole minu kaaluga peaaegu midagi muutunud.

Ma olen lihtsalt nõrk sad smiley On mul siis vaja kooki süüa iga päev ja praadi ikka iga kord kaks portsu võtta confused smiley
Ma tegelikult tean, mida valesti teen, kuid tahtejõud puudub. Ainuke asi, milles siiani tubli olen, on hommikused kodutreeningud kaks-kolm korda nädalas thumbs up

Pirle, äkki oskad mind selle paleo dieedi osas natuke aidata. Ma natuke uurisin seda ja tundus minu jaoks täiesti sobilik ja huvitav. Samas ei oska ma kuidagimoodi alustada, et oma toitumist ümber muuta. Ja mis on paleo kook?

Väga tubli, memm52 grinning smiley Ootan järgmist nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.21

Tänane kaal 63.1 kg.. ehk 100 grammi on juurde nädalaga tulnud sad smiley Kurb meel kohe sad smiley
Nüüd mossitan pool päeva tööl ja siis lähen koju pikali jalutuskäigule ( nii kiiresti üritan kõndida kui praeguste ilmadega kannatab ) Kuna 100 grammi plussis siis on rohkem motivats´iooni uuel nädalal ja nv smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. February 2013, kl 18.25

Minu kaal näitas täna 59,4kg. Ma olen viimased 2 õhtut enne magama minekut söönud,et hommikuks oleks kaalukadu võimalikult väike grinning smiley
Kadifrett, ma ei nimetaks seda dieediks. Minu jaoks tähendaks dieet nälgimist. Paleo järgi toitumist kaloreid lugema ei pea - mina loen ,sest sööksin alla normi.
Paleo kooke võid iga päev süüa. Mina olen seda juba 4 päeva järjest teinud tongue sticking out smiley Praadi võid ka 2 portsu võtta, kui mahub- minul ei mahu ja olen väga suure söömisega. Näiteks koos liha ja aedviljadega kaalub minu 1 ports üle 400g.
Loen Heidi Tarkpea blogi. Siin leiad näiteks tema menüü [heidi.tarkpea.ee]
Paleo pannkoogid teen täpselt nii nagu Heidi: [www.kaaluabi.ee]
Ma ei tea ,kas Eestis on mandlijahu müüa. Siin saarel ei ole ja ma jahvatan ise mandlitest jahu winking smiley
Ja siin on piltlikult: [paleo.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. February 2013, kl 15.31

Ahoi mu tublikesed! Ma olen nii õnnelik kõigi teie üle! Ise ma kaalumisvõimalusest eemal, tuli üks spontaanne sõit, aga eelmisel kolmapüäeval oli kaal 67 ehk pluss 1,2. ja praegu on asi kindlasti kümme korda hullem, sest ma küll toitu kaaluda pole saanud, aga umbkaudu olen kaks päeva järjest söönud kõiki asju täpselt 200% grinning smiley suur osa on muidugi rohkel veinil, aga samas ma pole end juba kaua nii hästi ja õnnelikuna tundnud ja tantsimine ja uisutamine on ka vahvad! Ühesõnaga ma motivatsiooniga ei hiilga, tunnen end juba liiga hästi - aga kui naisteasjad mööda saavad, siis võtan end jälle kätte, no ausõna! Eks esmaspäeval saab siis ka seda kohutavat numbrit näha, karta on et see võtab pikaks ajaks söögi- ja veiniisu ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.44

Aitäh, pirle smiling smiley

Kui minu tavalistest portsjonitest rääkida, siis minu jaoks algab kõhutäis 500 grammist. Vähem süües jääb tunne, et tahaks veel midagi. Samas on palju kinni ka harjumusest, et kodus peab alati midagi magusat olema, kas kook või saiake. Nii et olen suuteline pärast korralikku praadi ka koogitükikese ära sööma. Ma ei imesta, et olen veidi ülekaaluline ja eriti suure vööümbermõõduga.

Kuidas hakkama saada selle tundega, et "tahaks veel midagi"? Mina annan kergelt alla ja võtangi midagi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. February 2013, kl 14.40

Näide minu lõunasöögist enne paleot: 250g kartulit+ 80 g hapukoorekastet+ 150g ahjuliha+ 100g hautatud köögivilju. See´teeb kokku 580g. Nüüd kui ei söö kartulit ja piimatooteid ,söön samast menüüst 200g liha+ 200g hautatud köögivilju ja minul sellest saab kõht väga täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. February 2013, kl 16.29

pirle kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näide minu lõunasöögist enne paleot: 250g
> kartulit+ 80 g hapukoorekastet+ 150g ahjuliha+
> 100g hautatud köögivilju. See´teeb kokku 580g.
> Nüüd kui ei söö kartulit ja piimatooteid
> ,söön samast menüüst 200g liha+ 200g hautatud
> köögivilju ja minul sellest saab kõht väga
> täis.

Lisan veel,et täna hommikul sõin 135g banaani+ 120g paleo pannkooke so. 630kcal ja kõht on täis pikaks ajaks. Enne paleot lugesin kaloreid, seega sõin 160g kooke ja 65g mustikamoosi so.460kcal ja kõhtu ma täis ei saanud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 04. February 2013, kl 07.57

Tere, minul ka kurb nädal =( nimelt ei lange minu kaal vaid pigem tõusis. seekordne number oli 73,5 ehk +500g.
Aga ma pean audalt ütlema, et ega ma päevikut ei pidanud. Püüdsin vanast harjumusest õigesti süüa, aga järelikult läks metsa. Eilsest võtsin taas päeviku kasutusele! Ja loodan sellenädalalõpuks juba taas miinust näidata =)

Jõudu ja edu kõigile! Au ja kiitus, kellel endiselt langus ja jõudu ja jaksu kõigile, kes sel nädalal pluswi pidid tunnistama! Alla ei tohi anda =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. February 2013, kl 17.21

Te bvõite siit duellist mind maha võtta. Olen nkn seal uusaastalubduse duellis ka ja siin on asi nii vaikne... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.