Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 12 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2013, kl 13.35

Jah, ma tirisin samamoodi Torrentiga alla ja salvestasin kõvakettale. Nett võib ju venima hakata, nii ei saa ju rallit sõita.

Just sõin tüki kohupiima-kirsistruudlit kevade saabumise puhul ja tunnen, et olen lõhki minemas ja uni tikub peale.
Neid kaloreid on nii lihtne üle süüa, kui valesid asju sööd ja veel kurvem varjant on see, et lõppkokkuvõtteks võib pärast seda ikka veel nälg olla.
Ma pidevalt tegelen sellega, et leida tervislikemaid ja väiksema kalorsusega tooteid. Samuti üritan oma toitumist tasakaalu saada. Ma pole eriti hea värske sööja, seega ma pean lausa endale pidevalt meenutama, et mõni puu või juurvili võiks ka päevas suhu minna. Sellepärast hakkasin ka ise idusid kasvatama aknalaual, et midagigiii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 21. March 2013, kl 09.54

Tegin eile õhtul imelise šokolaadi-kirsi toortordi, mis on 100%vegan! No niiii maitsev, et midagi hullu. Tegin küll pisikese läbimõõduga vormi ja sõin pisikese tüki, aga täna oli kaal 300g plussis. Nii, et täna jälle veepäev! Panen siia natuke pildimaterjali ka, no et värvilisem oleks meie teema! smiling smiley Kui kedagi retsept huvitab, siis see on minu blogis üleval.



Üleüldiselt on tuju hea ja hea on olla ka, aga hirrrrmus küpsetamise isu on, tahaks igasuguseid asju teha. Eile just kaaslasega arutasin, et ma pean oma pagariäri tegema, siis saan pirukaid ja kooke teistele küpsetada! grinning smiley

Laps ootab nii hirmsasti juba, et saaks rattaga sõitma hakata. Ja mulle turgatas, et hei-hei, me saame siis hakata käima ühel kaugemal asuval mänguväljakul nii, et mina jooksen ja tema väntab! Ma ei suuda ära oodata juba seda aega, mil asfalt kuiv ja mittelibe on!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2013, kl 10.38

Sabazios, sa küsid täiega peksa! grinning smiley

Mul nädala algul oli kaal juba päris ilus, aga nüüd jälle veidi tõusnud, õnneks mitte palju.
Mul viimasel ajal tundub, et kui ma söön oma kohustuslikud 1618 kcal täis siis selliste kalorite arvuga vaid säilitan oma tulemust, aga alla ei lähe midagi. Kui söön 1200-1400 kcal päevas siis veidi liigub ikka alla ka.
Eile käisin esimest korda pilateses üle pika aja. treener väga ei meeldinud ja kaloreid seal just väga ei kaota ka, aga sellegipoolest oli trenn hea. Mul pidevalt alaseljavalud hommikul ärgates. Täna üle pikaaja ärkasin valuta.
Õhtul veel ujumistrenn ja juba homme hommikul tõehetk! Olge siis tublid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 21. March 2013, kl 13.02

Üks päev enne kaalumist ei tohi selliseid pilte panna grinning smiley
Kook oli kindlasti ülimaitsev, sokolaad ja kirsid, klassika, suu hakkab vett jooksma tongue sticking out smiley
Minu tomatimahlapäev oli ka nii ja naa...kuni õhtuni pidasin ilusti vastu, aga kodus oli kõht nii tühi kuidagi ja valutas ka natuke, siis sõin 2 leiba tomati-kurgiga ja melonit, muidugi mahla ka.
Täna hommikul oli palju kergem tunne, kahjuks ei jõudnud kaaluda, nii kiireks läks.
Homme siis tõehetk, ma täitsa kardan juba neid reedeid cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2013, kl 14.02

Klge, miks te selliseid trastilisi päevi teete nagu tomatimahla või veepäev? Kas ei karda, et topelt tuleb kõik tagasi? yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 21. March 2013, kl 14.20

Ei karda smiling smiley Siiani ei ole tulnud. Veepäevaga langeb vb natukene ja siis jääb ilusti püsima ja saab sealt edasi minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 21. March 2013, kl 14.22

Hei!
Ei tohi jah end lasta ilusatel piltidel ahvatlusse viiasmiling smiley Kuigi homme mehel sünnipäev ja ma täna kodune.... ei lähe poodi ja ei osta tordikraami! Aga niiiii maitsev näeb välja see tortsmiling smiley
Olen ursulliga nõus, et need vee- ja mahlapäevad on ikka liiga rasked meie kehadele. Muidugi inimesed erinevad, aga mulle need kindlasti ei sobi - mul piisab sellest, kui ühel päeval korralikult ei söö, siis teisel päeval söön topelt ja seedimine seisab. Ja kohe 1-2 kilo juures ja neid maha saada on ikka paganama raske. Aga ei laida kellegi mõtteid, sest igaüks leiab oma kehale sobiva, et tunda ennast hästi. Imetlen neid, kes seda suudavad ja kellele mõjub see hästismiling smiley
Tänahommikune kaal oli natuke helde mu vastu (kuigi punapühad algamas), tavaliselt mul siis kaal 2 kilo kõrgem kui tavaliselt. Seega äkki ikka homseks jääb see väike miinus alles - unistada ju võib, see tasutasmiling smiley Tänane päev on aga olemuselt raske - olen kodus ja õhtul masaazi, seega trenni pole ja külmkapp on ka kogu aeg silme allsmiling smiley Aga loodan, et pean vastu!
Kaunist kevadet kõigile ja homse kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. March 2013, kl 15.08

Ma lihtsalt mõtlen, et kuna mul on niigi raske oma ajule selgeks teha, kui palju võiksin süüa ja samuti harjutada keha õigete portsionitega, siis mingi veepäev sinna vahele lööks mul kõik tasakaalust välja. Keha saaks mul raudselt šoki ja ise oleks näljast räige tigetik, halvimal juhul paneks päeva lõpus pildi tasku, sest vererõhk ei lubaks selliset organismi piinamist. Võibolla jah 1-2 päeva pärast veepäeva oleks kergem olla, aga nädala raames õgiks kõik tagasi, seega bumerangiefekt minu puhul. Imetlen teid, kui suudates pärast veepäeva jätkata sealt kus pooleli jäite.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 21. March 2013, kl 15.39

Eks me kõik oleme erinevad jah! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. March 2013, kl 06.56

Hommikust!

Siit tuleb siis minu tulemus: -1kg spinning smiley sticking its tongue out täpselt! Kaal näitas täna hommikul 93,3kg, vähe ei olegi ma rõngas.
Esimese eesmärgini on jäänud juba nii vähe. Seega juba tundub suht reaalne koolikokkutulekuks, mis on 3 nädala pärast saada kaalule 8 ette smiling smiley

Loodan, et teil sama ilusad tulemused. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 22. March 2013, kl 07.36

Oo, mis hõrgutavad koogipildid. Sabazios, mina tahaks retsepti ka. Nädalavahetusel plaanin köögis möllata, kuna suurem pere kokku tulemas.

Minu selle nädala kaal täpselt 65. Võrdluses eelmise nädalaga langust 700 grammi. Olen väga rahul. Seda on tunduvalt rohkem kui oodata julgesin.

Ei muud kui kindlalt eesmärgi poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.03

Hommik!
Tublid olete ursull ja annike! Ilusad langused! Mul kah õnneks siis väike miinus - 73,7 ehk siis -400g. Olen väga rahul, kuna 2 nädalat järjest on olnud väike miinus. Miinused on ikka mõnusad, teevad hommikul kohe tuju heakssmiling smileysmiling smiley
Täna ka veidike raske õhtu - mehel sünnipäev, läheme välja, aga kuna olen autojuht, siis vähemalt alko kalorid jäävad mul kasutamatasmiling smileysmiling smiley
Kõigile mõnusaid miinuseid ja kerget nädalavahetust!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.10

Annike, retsepti saad siit: [insanesabazios.blogspot.com]

Minu tänahommikune kaal 70,0! See tähendab, et võrreldes eelmise reedega -1,7kg, minu suurim langus kogu duelli jooksul. Aga vaeva sai ka nähtud ja ma olen väga väga rahul! Nüüd jäänud vahe-eesmärgini (69) vaid 1kg! ja kui see on käes, siis tahaks 65 peale saada, niiet ma ei ole siit kuhugi kadumas. tongue sticking out smiley

Enesetunne on lihtsalt super super super! Ja teistel kõikidel ka nii ilusad miinused, lausa lust hommikul lugema tulla, mõnus reede algus. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Sabazios 22.03.2013 09.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.44

Sabazios, kihutasid minust mööda, nagu postist. Väga tubli tulemus. Vaatasin, et oled jõudnud ülekaalust normaalkaalu vahemikku - palju õnne!

Tänud retseptilingi eest. Ma pole varem kookose vahukoort proovinud. Kavatsen sellel nädalavahetusel ära proovida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.01

wauuu-wauuu-wiiii-wauuuu! Jõhkralt ilusad miinused kõigil!
Tubli Sabazios sellise supper miinuse eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.19

Annike, mina kasutasin väikse läbimõõduga koogivormi, umbes 20cm ja sain veel ühe säilituskarbi sisse ka teha, sest vahtu jäi üle. Kui aga soovid teha suurema vormi sisse, siis võib-olla panna täidise komponente poole rohkem, muidu äkki jääb see shokolaadine osa liiga õhukeseks. smiling smiley

Aitäh kiidusõnade eest, ma nägin ikka tõesti palju vaeva ka ja võtan hea meelega kõik kiitused vastu, olen ise ka uhke! grinning smiley Normaalkaalus tips!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.43

Tere ka minu poolt!
Minu kaal siis täna 76,6 smiling bouncing smiley Ja ma olen väga rahul, sest see paar nädalat kui ma siin aktiivne ei olnud, oli kaal palju kõrgem, seega minu jaoks praegu väga ilus langus smiling smiley
Ja lihtsalt puhas rõõm on lugeda, et kõigil nii hästi läks, pika pai on kõik ära teeninud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 23. March 2013, kl 18.11

Tere! Võib vist öelda, et mina tegelen küll juba kaalu säilitamise mitte langetamisega. Seekordne tulemus 62,6 ehk siis -100g... Loen seda siiski paigalseisuks, aga sellise kaalu ja kehaga nagu mul praegu on pole see mingi katastroofsmiling smiley Nii et kõik on ok... vaatame, mis edasi saab... peaksin vist treeningkoormust tõstma, et veel paremaid tulemusi näha. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. March 2013, kl 21.30

Mina käisin eile mehega teatris. Siis sai veidi patustatud ja mekutatud likööri ja šokolaadiga. Täna läksin siis jälle jooksma. Sel nädalal alles esimene sörk. Tegin tavapärase 4,5km ringi ja seekord suutsin selle läbida järjest ilma kõndimata ja isegi pulsi sain madalamaks surutud kui eelmine nädal. Kui homme on sama ilus ilm nagu täna ja lihased räigeilt haiged ei ole siis teen veel ühe sörgi ja ehk pikendan ka trajektoori.

Selle kuu nipiraamatus oli üks hea värskesalati retsept. Kohe oli vaja järgi proovida. Sisaldab siis: marineeritud seeni, ruccolat, kirsstomateid, paprikat, punast sibulat. kogu krempli valad üle sidrunimahla ja õliga. Soovitati hapete tasakaalustamiseks lisada veidi suhkrut ka, aga ma ei teinud seda. Ikka nii hea sai.
Kuhjasin 400g lausa taldrikule, mille kalorsus tuli kokku 201kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 24. March 2013, kl 10.17

tere. minu kaal sel nädalal 75,7kg ehk sama ehk +/- 0g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 24. March 2013, kl 22.27

Nii, siit siis tuleb meie selle nädala kaalutabel:

KAALUTABEL 22.03.2013

Selle nädala vailedamatu liider oli Sabazios- kaaluladu tervelt 1,7 kilo. Super tulemus. Kogu kamba peale langetasime kokku 3,6 kilo. Seda on päris parasjagu. Kokkuvõtvalt võib tõdeda - oli edukas nädal.

Loodame, et järgmine on sama edukas.

Sabazios - oli tõesti maitsev ja mõnusalt rammus kook. Terve minu pere nautis seda täiega. Tänud retsepti eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 25. March 2013, kl 14.20

Tore, kui kook meeldis, annike! smiling smiley
Kuidas teil nädalavahetus möödus?
Minul oli supertore nädalavahetus! Liikumist oli keskmisest rohkem ja toiduga ei liialdanud, isegi mitte nende imeliste kevadrullidega, mis ise kodus tegin! Igati kordaläinud nädalavahetus. smiling smiley
Õues hakkab juba soojemaks minema, kevad tuleb, tüdrukud! Täna tööle tulles avastasin poolel teel, et mul polegi kindaid käes ja käed ei hakkagi otsast külmuma. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 25. March 2013, kl 14.58

Hei!
Minul läks nädalavahetus väga hästi, laupäeva veetsin jälle Kiviõlis suuskadega mäel smiling smiley Ma olen nüüd enam-vähem oma hirmudest võitu saanud ja asi hakkab juba käppa tulema, täiesti sõltuvust tekitav sport minu jaoks. Kahjuks see jäi vist selle aasta viimaseks korraks, lumi muudkui sulab ja sulab... Mis muidugi teeb rõõmu, sest siis saab jälle jooksukingad jalga tõmmata ja metsa alla!!
Söögiga läks enam-vähem, eile patustasin natuke - tegin ise pitsat tongue sticking out smiley Ega see võibolla ei olnudki kõige hullem kaloripomm ,kuna ma ei söö ju liha ega midagi, nii et minu pool pitsast sisaldas erinevaid köögivilju ja tibake juustu. Kaloreid ei suutnud kuidagi kokku arvutada, aga peale pitsapõhja ja väikse juustu oli kõik puhas "Loodus" smiling smiley Ahjaa, laupäeval väike tükk kooki ka, aga loodetavasti suusad kompenseerisid selle kuhjaga.
Ilusat kevade jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. March 2013, kl 20.33

Heip!

mina riputasin täna enda külge sammulugeja, et innustaks end rohkem liikuma. Täitsa masendav tegelt kui istuv töö mul on. Täna tegin mingid ekstra käimiseid ja asjaajamisi, et samme tuleks juurde. Ikka naljalt ei saa miinimum 10 tuhat sammu päevas täis. Hetkel alles veidi üle 8 tuhande.
Nädalavahetusel oli jätkuvalt tubli. Suurendasin oma jooksutrajektoori 5 km pikkuseks. Enam üldse ei kõnni jooksuga vaheldumisi, vaid terve tee vaid sörgingi selle tee läbi. Toiduga ka ei patustanud.
Täna käisin jõusaalis veidi ratast sõtkumas (kuna jooksulindid olid kõik hõivatud) 25 minutit ning pärast seda ronisin pilatesesse. Hästi mõnus on olla. Mida rohkem liigutan ja treenin seda enam tunnen, et energiat tuleb juurde ja mis kõige kummalisem söögiisu väheneb.
Seega pigem hakkab mul probleemiks tekkima see, et ma ei suuda oma päeva kalorinormi täis süüa ja viimased 2 päeva on hakanud hoopis kaal veidi tõsuma. Loodetavasti see probleem laheneb kiiresti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. March 2013, kl 09.13

Tere!
Jälle vaikus eetris? Kuidas teil läheb?
Minul mitte eriti hästi. Kaal tahab vägisi tõusma hakata. Vist viljakad päevad kohal. Samas eile tegin oma tavapärase jooksuringi ja õhtul vasaku jala säär tahtis täiega krampi kiskuda ja põlv tegi haiget ka. Täna jätkuvalt varak jalg haige ja lonkan väheke. Seega plaan täna trennist paus teha. Vaatab, mis seis homme on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 27. March 2013, kl 10.45

Tere tere! Kahju kuulda, et jalg muret teeb. Võta vast jah vabamalt, kuni valu järgi annab!

Minul kõik hästi ja olen ree peal. Ootan reedet kaalumist ilma suurema hirmuta, olen olnud aktiivne ja korralik! Nende mõnusate ilmadega praegu tahan veel eriti jalutada! Töölt lasteaeda kõndimine läheb vaat' et tantsusammul, nii armastan päikest!

Eile sai jälle küpsetatud kõvasti, ise piirdusin 1 kaunistamata muffiniga, tegemise rõõm ikka kõikse suurem! Panen teile jälle kiusamiseks siia ühe pildi, hihihiii. tongue sticking out smiley



Vegan rabarberi-vanillimuffinid siis seekord. Ainult et võikreem pole vegan minul. Saab teha, kui kasutada taimset margariini, aga mulle see ei maitse!

Retsept ikka siin: LINK smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 27. March 2013, kl 14.18

Sabazios, sul peab olema ikka väääääääga suur tahtejõud, et niimoodi kokkad hõrgutisi ja ise neid süüa ei saa smiling smiley
Kindlasti on need ülimaitsvad, aga mina just ei julge küpsetada eriti (kuigi mulle väga meeldib tongue sticking out smiley), kuna ma tean, et siis tahan ise ikka maiustada ka. Ja kui juba võtan ühe tüki, egas teinegi võtmata ei jää smiling smiley
Aga esmaspäeval teen aastapäeva puhul küll ühe hõrgutise valmis, ja siis on minu kord teisi vesistama ajada smiling bouncing smiley

Muidu läheb söögi-trenni asi hästi, kuigi paar päeva on väga paistes tunne olnud (peaks kohe päevad ka hakkama), nii et seekord mul erilisi ootusi reede suhtes ei ole, organism toimetab ikka omasoodu, olenemata minu korralikust toitumisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 27. March 2013, kl 15.52

Ma jätan endale üldiselt kaloreid, kui tean, et midagi head kokkan. Vahel harva ainult ei söö ise üldse.

Täna ja homme olen pashateo lainel, homseks teen ühe kontorisse ja ühe teen reedeks oma perele. Nii, et hõrgutiste pilte on veelgi oodata, hehehee.

Küpsetamine ja söögitegemine on mul niiiii suur kirg ja täitsa hobi kohe, et kui ma seda endale keelaks, siis kaoks mu elurõõm ära vist. Pigem teen ja ei söö/söön vähe, kui ei tee üldse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. March 2013, kl 12.23

Sabazios, küll sina alles kokkad ilusaid asju. Pealegi mulle tundub, et sa fännad sama palju ka nende maitsvaid roogi ka üles pildistada ehk fotograafia tundub pea sama suur kirg? winking smiley

Ma olen siin kaalulangetamisega seoses just vähem küpsetama hakanud. Aga endale ka meeldib väga pidevalt uusi retsepte katsetada. Nüüd käib pilk juba sellise pilguga ringi, et tuvastada lahjemaid sööke, aga samas väga maitsvaid.
Ma mingi hetk ka pildistasin oma kulinaarseid oskusi, aga nüüd on jäänud see vähe soiku. Fotograafia hobi on jäänud tahaplaanile. Vaja ju pidevalt trenni teha winking smiley

Eile siis valutasin oma põlve ja lonkasin ringi. Täna nagu poleks midagi viga. Jooksma ei lähe, aga ujuma küll. Samas kaal on tõusnud (maiteaaaaa millest) ja homme tuleb vist plussiring sad smiley
Aga mind lohutab see, et mu tark kaal näitab, et mu rasva % kehalt on vähenenud ja lihase % suurenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.18

Ilusaid ülestõusmispühi!

Olen siis täna esimene, kes otsa lahti teeb. Minu kaal täna 64,7 langust 300 grammi. Eesmärk läheneb, aga väga aeglaselt.
Täna on mul plaanis üks maitsev ja rammus pasha valmis teha (minu pere lemmik). Õnneks ei ole ma ise väga suur kohupiima sõber. Üks ahvatlus vähem.

Kaalulangetamise perioodil üritan vähem küpsetada, kuna mul puudub piiri pidamise oskus. Kui ikka on hea kook, siis peale esimest tükki luban endale veel ühe ja siis veel... Seetõttu küpsetan harva, et mitte ise endale ahvatlusi juurde tekitada.

Sabazios, sinu ilusad muffini pildid panid minu suu küll vett jooksma. Õnneks ei saa neid arvutist otse manustada. Ja nii tugev olin küll, et seekord küpsetama ei tormanudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 12 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.