Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415
Asukoht: 15 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. May 2013, kl 05.59

Hommik!

Jälle siis tõehetk käes.
Mina deklareerin, et sel nädalal on mul nulliring. Ootan jälle päevi ja olen õnnelik, et kaal pole lakke tõusnud. Seega loogiliselt võttes pärast päevi peaks kena langus järgnema (vähemalt loodan).
Viimane nädalavahetus olin küll hästi aktiivne: jooksin, sõitsin ratast, käisin ujumas. See nädal olen jõudnud vaid kolmapäeval veidi trennilaatset asja teha. Pigem olen siin koristanud kodu, revideerinud kappe, riisunud aeda jne.

Soovin, et teistel oleks ilusat miinust näidata! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 03. May 2013, kl 17.42

Tere,
Oi, ma olen täna rõõmus! Hommikune kaal 62.9, langust eelmise nädalaga võrreldes 500 grammi.
Ja eesmärk käes. Nüüd siis võin keskenduda kaalu säilitamisele.

Vaatasin natuke oma kaalulangetamise statistikat ja jõudsin järeldusele, et minu puhul töötab kõige paremini mõõdukas liikumine, eriti jooksmine. Plaanin täna ka väikest jooksu tiiru. Väljas on väga mõnus ilm, lausa kutsub õue.


Päiksselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. May 2013, kl 21.18

annike, väga tubli oled.
Ma käisin ka selle nädala esimesel jooksuringil. Hästi supper ilm oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 05. May 2013, kl 10.20

UU, kus olete?
Meil on väga vaikseks siin jäänud.
Kuidas eilne ilus laupäev möödus? Mina käisin Pärnus motohooaega avamas. Väga võimas üritus oli.
Sõitsime Pärnusse mega suure ringiga. Super mõnus oli kulgeda.
Tänase päeva olen plaaninud aias mütata. Loodan ainult, et vihm jääb järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 05. May 2013, kl 20.35

Siit siis tuleb meie selle nädalane kaalutabel:


KAALUTABEL 03.05.2013

Ursull, jõudu seulle viimase 800 grammi kaotamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. May 2013, kl 05.56

Heip!

Tõesti kuidagi vaikseks oleme siin jäänud. Varsti hakkab mott kaduma, et end pingutada. Toetust ja tagant torkimist oleks vaja.
Hetkel mul tundub küll see 800g alla saamine tõeline väljakutse. Kaal ei taha langeda ja isegi mõnisada grammi on tõusnud. Keha kuidagi tundub paistes.
Polnud siin 2-3 päeva jooksnud ja eile siis käisin, issand kui raske kohe oli. Nii kui mõne päeva trenni vahele jätan hakkab ka isu tõusma. Õnneks panen ikka kõik ilusti kirja ja üle ei söö.
Ilmad on nüüd juba minumeeles lausa suppersoojaks läinud ja peaks nagu olema motti, et õues joosta-kõndida-ratast sõita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 08. May 2013, kl 06.27

Tere hommikust!

Tundub tõesti, et me oleme siia duelli kahekesi alles jäänud. Võiksime niikaua veel duellitada, kuni sa oma duelli alguses seatud eesmärgi oled saavutanud.
Mina olen sellel nädalal üritanud kaalu säilitada ja see on mul enam-vähem õnnestunud. Kaal on kõikunud 62,5 ja 63 vahel. Eks näis, kuhu ta reedel potsatab.
Ursull- sa oled väga tubli, et suudad toidud ilusti kirja panna. Minul on sellega hetkel natuke pahasti. Hommikusöögi sisestan enamalt jaolt ära, aga lõuna jääb juba sisestamata. Samas arvan, et üle ei söö. Samas teadvustan endale, et silmamõõt on mind ennemgi petnud. Jälgin kaalunumbreid - kui need vales suunas liikuda plaanivad, hakkan korralikult toidupäevikut täitma.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. May 2013, kl 14.54

Huumor eilsest päevast.
Nimelt polnud ammu midagi tõeliselt magusat söönud ja ilge isu tuli kohe mingi räigelt magusa asja järgi. Sattusin veel Pagaripoistesse ja ostsin sealt seda Williami kooki, see ju räige kaloripomm. Silmamõõdu järgi omastarust lõikasin 100g tüki. Hing ikka hakkas valutama, et kas ikka tegelt ka 100g oli? Läksin ja lõikasin samasuure tüki ja panin kaalule....jeesus peaaegu 200g!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
No krt ikka suur vahe on sees, kas sain ligi 400 kcal või 800 kcal. Aga kook oli ära söödud ja süda ei andnud rahu, et ületasin päevakaloreid (pole selliseid päevi eriti juhtunud olema, pigem on probleem kalorite täis saamisel). Võtsin ratta ja tegin 1h 40 min ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 08. May 2013, kl 21.35

Tegelikult on vist hea aeg-ajalt vabamalt võtta. Peaasi kui see vabamalt võtmine ei muutu tavaliseks.
Aga see silmamõõdu värk on mulle väga tuttav. Arvad küll, et suudad silma järgi koguseid õigesti hinnata, aga ikka suudad ennast üllatada. Mina ilmselt poleks suutnud peale seda kooki veel rattaga sõitma minna. Ilmselt oleks selle teise 200-se tüki peale söönud. Õnneks hetkel pole ühtegi kooki silmapiiril ahvatluseks.
Käisin täna hoopis metsas jooksmas. Kuidagi raske oli liikuda. Kahtlustan, et olin liiga soojalt riides. Ei ole veel selle soojaga ära harjunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. May 2013, kl 05.42

Ma usun, et kui ma hakkaks veidi vabamalt võtma kui praegu (teen trenni hetkel 3-4x nädalas), siis asi lõppeks sellega, et mind siin foorumis enam ei oleks smiling smiley Samas ma ei tee midagi sellist mis mind räigelt ahistaks. Ilmad on nii ilusad, et lausa kutsuvad välja liikuma. Eile läksin tegin väikese jooksuringi alles veerand 10 õhtul.
Mu kehakaal käib nagu jo-joo üles ja alla pidevalt. Olen otsustanud, et seekord jääbki alla ja üritan säilitada. Parem mingu see kaal aeglaselt alla, aga peaasi et säiliks.
Ega praegu ongi mul see olukord, et kaal põhimõtteliselt seisab või siis liigub maksimum 300g kas üles või alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 09. May 2013, kl 06.33

Sul siis ideaalne kaalusäilitamise tempo.
Ilmselt vajab keha vahepeal puhkust ja harjub uue kaaluga. Varsti langeb kindlasti jälle.
Aeglase langetamise plussiks on see, et nahal on aega rahulikult kokku tõmbuda. Hiljem ei pea muretsema rippuva naha probleemidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. May 2013, kl 09.40

Njah, seda rippuvat nahka kardan ma kõige enam. Olen juba mõelnud kõhuplastika peale pärast seda kui olen normkaalu saavutanud, et kui see nahk ikka inetult rippuma jääb siis tuleb ära teha. Ei kannata selliseid poolpiduseid variante, et kui juba siis juba täiuslikuseni lihvida. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. May 2013, kl 08.42

Hei!
Läänerindel muutusteta! Vahepeal kiskus siin 300g üles ja nüüd jälle läks alla, ehk nulliring.
Ma hakkan juba kahtlustama oma kaalu, kas too ikka pädev on. Mul on viimane nädal olnud vaid 1 trennivaba päev ja ikka miskit ei liigu confused smiley Kaloreid sai vaid 1x ületatud, aga juba samal päeval läksin 1,5h rattaringile ja sai kõik üleliigsed kalorid ära põletatud.
Eile käisin sel aastal esimesel orienteerumispäevakul. Jeebus kui raske oli. Rada oli hästi raske, tihe mets või raiesmik, mis oli oksi täis, samuti väga soine. Juusteni olin lõpuks mudane kui selle raja 1,5h läbisin. Linnulennult oli siis 5km, mul sai ligi 7 km täis. Aga tegelt oli see hästi lahe, olenemata sellest et käisin käna ja põlv on lõhki ja täna kõik lihased haiged. Isegi kannikad valutavad üle kändude ja puude ronimisest smiling smiley

Kõigile teistele soovin ilusat kaalulangust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. May 2013, kl 18.42

Minu tänane kaal 62,7 langust 200 grammi.

Ursull, äkki teed liiga palju trenni. Anna kehale ikka natuke taastumist. Võibolla siis hakkab kaal jälle liikuma.

Ja põlvele kiiret paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.15

No tubli, et ikka langus tuli ka kellegil siin seekord ära smiling smiley

Aga jah, mul täna trennivabapäev. Mehel sünna ja sõin tervelt 2 torditükki ära. Selline hea mahe ja polnud üldse magus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 13. May 2013, kl 06.28

Siit siis tuleb meie selle nädalane kaalutabel

KAALUTABEL 10.05.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2013, kl 10.30

annike, miks sa ei ütle, et sa olid sellel nädalal kõige tublim? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 13. May 2013, kl 19.51

Mis ma selle peale oskan kosta - kuidagi imelik oleks endale kiidulaulu laulda.

Aga tegelikult olen endaga ikka väga rahul. Eesmärk täidetud, nüüd on kaalulangetamine asendunud sportliku vormi parandamisega.
Lisaks jooksmisele tahan jälle rattaga sõitma hakata. Piinlik tunnistada, aga sellel aastal pole ratast veel garaažist välja saanud. Ilmselt oleks mulle vaja head kambajõmmi, kes mind sõitma ärgitaks.

Sellel nädalal tuleb natuke rohkem energiat kulutada - emadepäeva koogid olid küll väga maitsvad, aga tahan loota, et nende mõju kaob kehast selle nädalaga.

Kuidas sinu emadepäev möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. May 2013, kl 06.02

Heip!
Noh ikka võib väheke ennast kiita, aga ka mina ütlen, et olid tubli!

Rattaga on nii mõnus juba sõita. Ma juba aprilli keskpaigast aeg-ajalt ikka kütan. Laps istub taga toolil ja taob kiivriga mulle vastu selga kui piisavalt kiiresti ei küta - minu treener grinning smiley
Jooksmas üritan ikka ülepäeva vähemalt käia.
Kuna mu mehel oli sünnipäev nädalavahetusel, siis see emadepäev oligi selline mix variant. Lähedasemad tulid külla, tegime grilli. Suur poeg kinkis mulle isetehtud jäätise-kirsitordi šokolaadiküpsistega. Ma pole eriline räigemagusa armastaja, seega 1 tüki sõin ära küll grinning smiley
Õnneks ämm kinkis oma pojale traditsiooniliselt sefiiritordi, mida ma jälestan, seega oli mul lihtne magusast hoiduda smiling smiley See-eest vitsutasin igasuguseid nämmasid juustusid sisse grinning smiley
Aga emadepäeva hommikul läksin hoopis jooksma, teades ette, et läheb söömiseks.

Kuidas sul nädalavahetus ja emadepäev?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 15. May 2013, kl 21.57

Nii, homseks on kokku lepitud rattasõit. Rääkisin oma murest õele ja tema oli lahkelt nõus minuga koos kulgema. Loodan, et ilm takistuseks ei saa.

Minu emadepäev algas juba laupäeval. Käisime ämmaga Cheddy's emadepäeva tähistamas. Kalorid said raudselt ületatud. Nautisime lisaks heale söögile ka kahe peale pudeli valget veini. Pühapäev möödus väga pere-keskselt. Kõik minu kolm tütart olid kodus ja üllatasid emmet maitsvate kookidega. Minagi käisin pühapäeval emadepäeva jooksul. Seekord siis keskmise tütrega koos. Pidin tõdema, et arenguruumi on veel küllaga - tütre tempo oli minu jaoks liiga kiire. Üritasin küll sammu pidada, aga pulss läks liiga kõrgeks. Nii siis kulgesin omas tempos.

Kaalurindel olen jõudnud jälle eelmise reede seisu - emadepäeva liialdused on seljatatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. May 2013, kl 05.50

Tere annike! smiling smiley
Ega siin peale meie ju enam nagunii kaalu koos ei langeta.

Võin nüüd endale pika pai teha, aga mina jõudsin täna eesmärgini grinning smiley Täna hommikune kaal on 88,9kg JUHUUU!!! smiling smiley

annike, ma olen nõus sinuga siin nii kaua jätkama kui saad ka oma eesmärgi kätte smiling smiley Aga jah, tegelt peaks hakkama otsima uut seltskonda mingi hetk, võibolla pärast suve. Mul tegelt ammu juba uus eesmärk endal tabelisse lisatud, mis on hetkel 82kg.

Eile õhtul käisin väiksel jooksuringil. Ma ei saa aru, mis värk on. Ma ju ammu juba jooksen, aga viimased korrad on nii raske joosta ja pulss tahab lakke ronida. Eile jooksin kella 21 paiku. Äkki peaks üritama hommikuti jooksma?

annike, jään ootama sinu ilusat kaalutulemust ka! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. May 2013, kl 06.37

Palju õnne ursull sulle duelli eesmärgi täitumisel. Oled üli tubli!

Minu kaal täna hommikul 62,5 ehk langust 200 grammi. Tegelikult jõudsin mina juba mai alguses oma eesmärgini. Üritan siin rohkem kaalu säilitamisega tegeleda, aga hetkel inertsist veel langeb. Käisin eile esimesel rattasõidul - 27 kilomeetrit kokku. Viimased kilomeetrid nihelesin sadulas täiega. Täna ilmselt ratta sadulasse istuda ei taha.
Minul meeldib joosta ainult õhtul - kui hommikul jooksen, siis terve päev jube nälg. Õhtul joostes õnneks isu ei kasva. Aga see on vist väga individuaalne, sõltub ilmselt sellest kas oled hommiku või õhtu inimene.

Meie KORDUSKATSE õnnestus 100 %-liselt. Sinul kaalulangust 11 kilo (11.01%), minul 6.3 (9.16%). See on ikka väga võimas tulemus. Patt oleks mitte rahul olla.

Nüüd oleks õige aeg duell lõppenuks kuulutada. Sul oleks kindlasti motiveerivam jätkata entusiastlike kaalulangetajate seltsis. Minule väga meeldis sinuga koos kaalu langetada.


KAALUTABEL 17.05.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. May 2013, kl 07.48

annike sa oled väga tubli olnud ja minul oli ka tore sinuga koos kaalu langetada!
Äkki trehvame kunagi mõnes duellis winking smiley sina pigem kui säilitaja.

Mul nüüd eesmärk jõuda KMI osas rasvumisest ülekaalu vahemikku. Vaikselt juba unistan, et milline olen kui saavutan nr 7 kaalu ette smiling smiley
Riided on paljud suureks jäänud ja kotitavad. Enam ei taha selliseid riideid selga panna, mis on laiad ja varjavad paksu kõhtu. Nüüd tahaks vaid selliseid riideid selga ajada, mis on järgivad keha. Täna panin jalga püksid, mis mul viimati läksid jalga 2004 aastal. Issand kui tore tunne see on. Ainult, et rahast hakkab kahju kui kogu garderoob tuleb välja vahetada. Õnneks on tulemas suvi ja puhkusteperiood, siis ei pea kontoririietele väga mõtlema ja neid võib soetada sügisepoole ja ehk selleks ajaks veel mõni kilo on alla läinud winking smiley

Kõike paremat sulle, annike!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415
Asukoht: 15 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.