Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.58

Tere hommik!

Minu tänane kaalunumber 111,5kg. Ikka vaikselt kahaneb ja see teeb rõõmu smiling smiley



Kõigile ilusat langust soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 23. March 2013, kl 09.19

Nojah, minul lähebki sel nädalal jälle 0 kirja. Oli see siis nüüd neljapäevane restoraniõhtu, mis lõpliku põntsu pani või miski muu, aga no ei taha need kilod minust lahkuda. Samas kippusid järjekordsed teksased eile üle puusa ja üks lootusetult laiaks jäänud rinnahoidja lendas prügikasti. Loodan, et teised on tublimad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 23. March 2013, kl 17.46

Tervitused.
Minu kaal on sel korral väikese plussiga, 22.03 hommiku kaal on siis 98.1 nii et +0,4. Eelmine kaalulangus oli väga rõõmustav aga haigushoog murdis mu ikkagi maha ja terve nädala pole ma saanud kehakultuuriga tegeleda. Töölt ma puududa ei saanud, seega turgutasin ennast pidevalt tee ja meega. Olen nüüdseks enamvähem toibunud ja loodan uuest nädalast edasi rühkima hakata. Ma vaatan, et kaalumiste tulemusi on vähe tulnud, nii et loodan minagi, et teised on tublimad.
Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 23. March 2013, kl 19.32

Minul on igatahes täna totaalne masendus. Hakkasin veini jooma sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 23. March 2013, kl 20.32

ma ei ole taas suutnud oma kaalu liigutada, siiski 114 sama seis.. lihtsalt ei tule sellist tuhinat, et hakata kõike õigesti tegema. tuleks ometi juba kevad-soe ja lumi läheks ära

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. March 2013, kl 09.08

Ilusat esmaspäeva kõigile smiling smiley

Minu kaal ikka langes 88,7kg (-0,8kg). Eile sai käidud jälle zumbas,tund tantsu võtab ikka päris hästi võhmale. Hetkel koduses elus palju pingeid kardan,et kaal läheb jälle plussi. Pean ikka ennast rohkem käsile võtma. Tahaks tõesti juba sooja,nii tüdinenud sest külmast.

Panen siia tabeli,kustutasin need nimed ära,kes pole oma kaalu kolm nädalat esitanud. [docs.google.com]

Jõudu ja jaksu meile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 25. March 2013, kl 12.23

Ikka väga tublid olete, kahju et meid nii väheks on jäänud, seda enam ma loodan, et allesjääjad alla ei vannu ;D Ma mõtlen, et isegi, kui kilosid ei ole kadunud, aga riided suuremaks jäänud st sentimeetreid maha läinud, see on ju ka ikka väga-väga positiivne smiling smiley

(Tervitades Ärtuemand, kes ise ka vaikselt unistab, et neid cm nii palju kaoks, et oleks hea põhjus uusi riideid ostma minna grinning smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 25. March 2013, kl 12.42

Ei anna alla,tahan endist kaalu tagasi.....,kaalusin enne rasedust 68kg ja siis tundus ka liiga palju,aga nüüd mõtlen,et ju polnud üldse probleemi winking smiley Nüüd on probleem,mõni kuu tagasi üks tuttav küsis poes,kas ootan last. Pean muutuma ja kõik see on ainult minu enda teha sad smiley

Oleme tublid edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 25. March 2013, kl 18.44

Ma ka ikka püüan edasi rühkida. Sest ülekaal mõjub väga masendavalt. Ei taha vanu tuttavaid nähagi, häbi on selle pärast, milline ma praegu olen. Jätsin eile kokku saamata ühe vana sõbraga, kellega 20 aastat kohtunud ei ole. Lihtsalt ei suutnud. Seega ma ju PEAN need kilod alla saama, et end jälle normaalselt tunda. Eks ma siis hetkel tunnen rõõmu lihtsalt sellest, et kaalunumber on kahekohaline. Maikuine eesmärk kipub küll käest libisema, aga ma arvan, et teeme maist uue duelli ja pingutame edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.05

Ilusat Suure Reede hommikut! Minul kaalu peal käidud ja tuju hea - 110,8kg Natuke aeglaselt ta läheb, aga peaasi, et ikka allapoole läheb grinning smiley

Olge kõik tublid, koksige mune ja nautige vabu päevi, ma tean täpselt, mida te tunnete, aga ärme anname alla eksole, ükskord me võidame niiikuiiniii winking smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.30

Juhuuuu! Mina ei julgenud täna hommikul kaalu peale astudagi, sest eile sai koos väikevennaga veini ja juustu ja rasvapirukate (oo õudust smiling smiley ) kaasabil maailma parandatud ja kujutasin juba ette, kuidas kaal kohe kilode võrra kasvanud. Aga ei olnudki. Hoopis 1,1 kg eelmise nädalaga võrreldes kukkunud. Numbriks siis täna 96,2. Pooleteise kuuga olen siin lahti saanud kaheksast kilost grinning smiley

Kauneid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 29. March 2013, kl 16.47

Rõõmsaid pühi kõigile!

Minul kahjuks kaal sama 88,7kg sad smiley Te olete super tublid olnud,kaheksa kilo väga hää tulemus smiling smiley
Ma arvan,et mina mai alguseks oma eesmärki ei täida,aga duellitaks ikka edasi. Täna koristasin riidekappi ja ikka palju asju on kapis,mis selga ei sobi veel,aga ära ka ei viska! Motivatsiooni on küllaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 29. March 2013, kl 19.50

anita13, mina kardan ka, et mai alguseks oma eesmärki ei täida, aga loomulikult duellitame edasi! Mis siis, kui mahavõtmine natuke aeglasemalt läheb, kui tahaksime. Peaasi, et kaal väheneb. Kasvõi teosammul. Kui me üksteist innustada suudame nii palju, et keegi käega ei löö, siis on juba väga hästi. Olgu või aasta pärast, aga ükskord me neisse kitsastesse teksadesse veel mahume!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.24

Kiire raport - 109,9! Isegi väga imestan selle languse üle, kuna seekord oli see söömine ikka nii ja naa, kord ei tulnud kcal täis, siis jälle läksid lõhki smiling smiley

Nüüd kohe stardin kolmeks päevaks komandeeringusse ja mis seal toitumise koha pealt toimuma hakkab, on minu jaoks suur eneseületamine grinning smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.34

Tere Sõbrad!

Vabandan, et nii pikalt eemal. peres oli sur haiguste jada, üks lõpetas,teine alustas,justkui surnud ring, millest välja ei saa. Minu kaal täna hommikul 101,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.15

Minu patustamised maksid ennast lõpuks ikka kätte ja seekord läheb tabelisse jälle null sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.34

Tere kõigile!

Mina olen taas plussis 89,4kg(+0,7). Ma kartsin veel suuremat plussi,trenni ei teinud,veini sa ka mitu korda joodud. Ikka,kui probleeme palju siis toitumine läheb sassi. Püüan järgmine nädal miinuses tagasi olla.
Tublid olete,tore on kirja panna ilusaid miinused smiling smiley
Tore,et tervisennekõike tagasi oled meie ridades!
Ärtuemandale toredat komandeeringut ja eneseületamist smiling smiley
Panen tabeli siia [docs.google.com]

Ilusat nädalavahetust ja palju päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 05. April 2013, kl 11.52

Tere kõigile.
Minu tänane kaal on sama mis viimane kord 98,1. Peale külmetushaiguse või viiruse jäi mul organism tõenäoliselt niipalju nõrgaks, et mul lõi jällegi roos välja. Tänu sellele langesin tükiks ajaks masendusse. Nüüdseks hakkan juba toibuma ja tuju on ka päris normaalse inimese oma ja muidugi olen siiralt rõõmus, et kaalu olen suutnud säilitada. Umbes pool aastat tagasi üritasin kaalulangusega alustada ja see pagana roos tõmbas kriipsu vähemalt pooleteiseks kuuks peale. Seekord pääsen vist lühema ajaga. Juba täna tahan natukeseks välja kõndima minna. Kahtlus hakkab tekkima eesmärgi saavutamiseks, kuid iga kilo langus teeb rõõmu. Nii väga ootan seda aega kui saab vesiaeroobikasse minna. Sellest tunnen eriti puudust. Hea on teie postitusi lugeda ja motivatsiooni koguda. Kindel, et rühin edasi. Ilusat nädalavahetust teile ja päikest.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 12. April 2013, kl 16.01

Oot ... Täna on ju reede? Meie duell päris ää surnd sad smiley Noh, mina kah sel nädalal kaalule ei lähe. Keeldun! Nädal oli nii kole, et ... Seega järjekordne nulliring. Aga küll ma veel korralikuks hakkan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 12. April 2013, kl 16.47

Minu tänahommikune number oli peaaegu sama, mis eelmisel nädalal 109,8kg, 100g miinust on tegelikult isegi väga hästi - ndl-vahetusel komandeeringus olin enamasti küll tip-top ja midagi väga hullu õgimist ei toimunud, aga väike vein ja hallitusjuust ja viinamari..ja nii isegi kaks õhtut järjest grinning smiley Aga nädala alguses jäin kohe päris raskelt haigeks, no vastik kogemus - koguseliselt nagu ei tahakski midagi suurt süüa, aga kogu aeg närib sees, et tahaks midagi head, tahaks midagi head. Ei saa mõtete eemale ajamiseks õue jalutama ka minna.

Mai alguse eesmärgi olen juba unustada jõudnud, sellises tempos see eesmärk küll nii pea ei tule. Üritan nüüd siis ennast rohkem distsiplineerida, kui on ikka punktid täis, siis mingit veiniõhtut ei tule grinning smiley ja ka rohkem liikuda oleks ka vaja - homme võtan kätte ja ajan jalgratta talveunest üles winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 12. April 2013, kl 20.02

Tubli, Ärtuemand! Minu viimane nädal ongi veinitamise nahka läinud. Ja veel mõned kokteilidki sekka. Restoraniõhtud/-lõunad. Ja koogid. Nii et jah, mai alguse eesmärk on käest libisenud. Aga ma kavatsen uue eesmärgi seada kohe mai alguses ja edasi pusida. Näiteks jaanipäeva. Ja siis septembri alguse jne. Kuni ma neist rasvakilodest lahti saan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 19. April 2013, kl 08.56

Tere kõigile!

Ma vabandan,et pole vahepeal kirjutanud. Sai jälle haige oldud. Minul on need kaks nädalat täielik nulliring sad smiley Selline tunne juba on,et need kilod jäävadki alles. Ma pean ikka tõsiselt käsile ennast võtma. Veini joomise peab vist ka ärä lõpetama.
Loodan,et te olete tublimad olnud smiling smiley
Tabel [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 19. April 2013, kl 18.54

Minu tänane tulemus 109,5kg. Ütleme nii, et juba ära hakkab tüütama see teosammul liikumine, niimoodi jõuan oma ideaalkaaluni vast pensionieaks grinning smiley (kuigi võiks ka heas vormis pensionär olla) Ma hakkan nüüd tõsiselt mõtlema, kuidas gaasi lisada, ilmselt ikka patustan liiga palju ja piitsutan ennast liiga vähe confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 20. April 2013, kl 09.03

Mina ka nullis, kuna patustamist on palju olnud. Veiniga ka viimasel ajal pahasti. Ja kookidega. Kahju, et iseloomu poest osta ei saa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 26. April 2013, kl 13.23

Tere smiling smiley

Nädal on läinud suht väsitavalt ja trenni pole jõudnud teha. Tuli isegi natuke miinust89,3kg(-0,1),pole ju juba pikka aega langust olnud. Pühapäeval näitas juba kaal üle 90-kilo angry smiley
Homme tuleb minna kolmele sünnipäevale hetkel mõtlen,et tarbin kõike mõistlikult,aga eks paistab smiling smiley
Kuidas teil ka läinud on? Ma vaatan,et meid aina vähemaks jääb. Loodan,et teeme ikka ka peale 3.maid duelli edasi smiling smiley

Ilusat nädalavahetust ja ikka ilusaid miinuseid hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 26. April 2013, kl 15.51

Teeme ikka edasi! Isegi kui mina jätkuvalt nullilainel. Aga noh, mis ma sellise patustamise juures tahan. Hea, kui nädala lõikes enam-vähem nulli jään. Ehk saan sest ummikust ühel hetkel ikka jagu ja kaal hakkab jälle kukkuma.

PS Maikuust võiksime duelline toredama nime võtta, ei taha enam seda kolmekohalist numbrit näha smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati six 26.04.2013 15.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 26. April 2013, kl 16.16

Tervitus! Minul ka nulliring sad smiley Kuigi vahepeal sai peale ilusti nööri mööda söömist ja kõva aiatööd ennast juba salaja kaalutud ja miinus oli päris korralik, siis tänaseks miskipärast kõik tagasi tulnud. Kirjutan selle kaalutõusu siis lihtsalt alanud päevade arvele ja loodan järgmise kaalumise ajal juba kergem olla grinning smiley Kindlasti jätkame peale 3. maid, kuis siis muidu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 03. May 2013, kl 09.39

Ahoi! Ma ei tea, palju meid siia veel jäänud on, aga võtan oma duelli siis kokku. Tänahommikune number kaalul oli 108,4 - seega duellitades kadus kokku 6,6kg, mis on küll tunduvalt vähem, kui oli mu eesmärk, aga ma olen siiski ülimalt rahul. Läks kuidagi punnitamata ja lihtsalt ja see kaal on nüüd nii oma kui oma grinning smiley Kui siin veel keegi keegi huvitatud on, siis mina olen kas või kohe järgmiseks lahinguks valmis grinning smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 03. May 2013, kl 11.13

Minul jälle nulliring, seega terve kuu on mu kaal paigal püsinud ja kogu duelli kokkuvõttes maha läinud ainult 4,3 kg. Aga ma olen sellegipoolest rahul. Viimane kuu on olnud väga stressirohke ja eks ma seda stressi siis üritasin leevendada küll alkoholi, küll kookidega. Seepärast olengi väga rahul, et kaal on paigal seisnud, mitte 10 kg juurde tulnud. Stress jätkub ilmselt veel mõned nädalad, seega ma erilisi lootusi ei hellita hetkel, AGA ... Kindlasti tahan edasi duellitada. Võib-olla ongi parem, kui langus läheb pikkamööda. Loomulikult ma tahtsin suveks ilusaks saledaks saada, aga pole hullu - teeme soovides korrektiivid ja rühime edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 04. May 2013, kl 12.31

Tere kallid kaaslased spinning smiley sticking its tongue out

Üks etapp saigi läbi,olete väga tublid olnud. Minul siis kokku ainult 3,6kg kaalukadu. Õnneks see nädal oli -0,5kg(88,8kg). Teeme siis edasi,kas jätkame sama duelliga ja tabeliga. Meid on vist nüüd ainult kolm järgi. Pange oma ettepanekud ja uued eesmärgid kirja.
Ma arvan,et nüüd läheb mul paremini. Saab jälle rattaga ringi vurada hot smiley

[docs.google.com]


Päikest teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.