Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: SÜGISJOOKS
Kuupäev: 12. June 2013, kl 15.17

Hei! Meie uus sügisjooksu teema siis siin. Palun lisage oma andmed.
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 13. June 2013, kl 08.19

Hei!

Tänud uue tabeli eest. Kuna ma kohe kasutasin juhust ja ei kaalunud ennast terve nädala, siis sisestan alguse numbri homme hommikul.

Edu meile!

Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 13. June 2013, kl 09.08

juhheiii!!
Kadri, aitäh tabeli eest =)
sisestasin oma andmed ära üleeilse seisuga, praegu kaalunud ei ole, vaatame siis mis homme on =)

Loodame, et meid ikka koguneb siia rohkem.

Saan aru, et praegu tegid tabeli kuni augusti keskpaigani ... noh ongi vist kaks kuud siis esialgu! =)
ma mõtlein küll, et septembrini... aga ni eks saab tabelit täiendada =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. June 2013, kl 12.21

Panin enda andmed ka tabelisse.Loodan,et seekord läheb asi paremini kui eelmise duelli ajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Kuupäev: 13. June 2013, kl 19.52

Tabelit saab kindlasti pikendada, panin lihtsalt umbes praegu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Kuupäev: 13. June 2013, kl 19.57

Ärge siis pahandage, et mina oma kaalu vahepeal anda ei saa, kuna sõidan homsest reisile, uue kaalu annan tagasitulles (ilmselt alles 12. juulil). Ehk põikan vahepeal siia lugema, kui netti õnnestub saada. Teile aga rõõmsat langustrendi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. June 2013, kl 07.23

Tere hommikust!
Lisasin ka end tabelisse ära. Sügisel on plaanis maratoni joosta. Praegu kaal 65,9 ja seda juba teist nädalat järjest.
Aga jätkan ikka teiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 15. June 2013, kl 16.18

Tere,
sisestasin oma andmed, aga kmi-d tabel välja ei arvuta, aidake

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: kalka
Kuupäev: 16. June 2013, kl 10.50

Tere
kas saab teiega veel liituda?
mõõdud 171 ja 68.
pliiiiissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: lauriine
Kuupäev: 18. June 2013, kl 07.12

aga, palun kalka! liitu aga, sisesta oma andmed ja oledki meiega =)
minul oli siis eelmise reede kaal 70.5 kg! ise ole õnnelik ja uhke, sest ega see mul enam lihtsalt ei lähe. aga õnnelik olen, sest jaanuaris alustasin 75 kg pealt... praegu tunnen ennastj uba palju kergemana ja riided istuvad juba ka paremini seljas kuid siiki sooviksin ka sügiseks jõuda oma ideaal kaalu smiling smiley mis oleks kuskil 63-35 kg vahepeal! smiling smiley

Loodan, et äkki meid ikka koguneb rohkem ja kui mitte siis loodan, et kõik praegused duellitajad peavad vastu smiling smiley

peale reedet ei ole mu kaal enam alla läinud, isegi 0,3-0,5 kg on nagu rohkem... ei saag i aru, milles asi... aga vb ka selles et "punased sõbrad" taas külas ja sel nädalal olen alati natukene raskem!

suurem väljakutse on jaaninädalal oma kaalu säilitada... alates reedest lähen ka nädalaselelpuhkusele, mis on smauti ohtlik-ohtlik! grinning smiley aga püüan siis palju rohelist süüa ja väljas liikuda, ehk saan ikka hakkama ja julgen ka 28.06 hommikul oma kaalu numbri kirja panna!

Kadrile vahvat resisi ja teistele vahvat suve! =)

Mis teie plaanid üldse jaaniäevaga on? tongue sticking out smiley
ma tellisin grillimiseks kaks kg hiidkrevette... peaks vaatama, mis kalorlusega need on tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 28. June 2013, kl 09.26

Appi, mis jaan tegi, ometi söin suht normaalselt, aga ilmselt liialdasin siidriga ja veiniga.
Otsustasin, et jätan lihasöömise, nagunii olen suht väike lihasööja, kana-kala, aga nüüd püüan ainult juur-ja puuvilju süüa,sedaenam, et värske tuleb.
Vaatame, mis toob järgmine nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. July 2013, kl 09.39

Selle aasta Jaanid tõid ka mulle korraliku koguse kilosid juurde ja nüüd olen oma elu tippkaalus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: poisiema
Kuupäev: 03. July 2013, kl 14.56

Lisasin ennast ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 05. July 2013, kl 08.49

Oh, õnneks miinus, isegi hästi- eile oli mehe sünnipäev, õhtul kell üheksa vihtusime suitsulesta värske kartuliga ja jõime sampat peale, hommikul läksin kaalule teades, et nüüd on kaal jälle tõusnud, aga õnneks mitte. Eks näis nüüd,mis õllesummer toob, aga loodan, et nüüd on minu aeg ja sügiseks saan oma soovkaalu kätte.
1. eesmärk juuli lõpuks 6 kätte saada, seega 3 nädalaga peaks ju 5 kg alla saamasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 19. July 2013, kl 08.57

tundub, et kõik on oma soovkaalud kätte saanud?

Mina pendeldan oma +- juures ja see 6 on ikka saavutamata, aga saarlasejonni olen täis, seega pea püsti ja edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: ifik
Kuupäev: 26. July 2013, kl 09.25

tundub, et olen jäänud iseendaga duellitama, aga tänud Kadrile, et tabeli tegid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: birxike
Kuupäev: 26. July 2013, kl 11.54

Tere Ifik!

Mina olen nõus duelliga liituma, kuigi ma alustasin alles sellel nädalal. Algkaal oli mul 74,2, täna hommikuks 73,2, pikkust 170 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: Ida
Kuupäev: 06. August 2013, kl 09.14

Hei!

Mina liitun taas tuleval reedel, lihtsalt viimased paar nädalat ei ole õnnestunud kaalu leida.

Head,
Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. August 2013, kl 10.13

Tere!
Mina oleks ka nädala pärast duellis tagasi.Siis lõpeb mehel puhkus ja saab jälle rutiini tagasi.Suvised reisimised-grillimised ei ole midagi head toonud,pigem on kaal veelgi tõusnud sad smiley Kui mees tööl ja väiksemad lasteaias,hakkan jälle kindlaks kellaajaks süüa tegema ja see aitab söömisööstud ära hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SÜGISJOOKS
Kuupäev: 28. September 2013, kl 12.56

Tere taas! Kõigepealt vabandused minu poolt, et pole lubadust peale reisi tagasi tulla täitnud. Lõpp on lihtsalt väga raskelt läinud ja see pidev seisak ja pendeldamine vussisid motivatsiooni ära ja vajasin puhkust. Loobusin küll päeviku täitmisest, kuid arvestasin peast edasi ja kavatsen nii ka jätkata. Sellest nädalal lisasin taas igasse päeva regulaarset liikumist ja sain esialgu kaalu jälle liikuma. Praegune seis näitab 70,1, mis on väga positiivne võrreldes vahepealse 73,... kg-ga. Nii et kui soovite, siis mina olen valmis taas duellitama, kas on kaasvõitlejaid ka siit duellidest? Jätkaks siis uue nime all.
Jaksu kõigile! Ootan Teie tagasisidet.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.