Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. March 2015, kl 16.52


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. March 2015, kl 20.27

Pirle, palun tee uus kaalutabel drinking smiley

Proovisin, tundus täis olevat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. March 2015, kl 22.55

Minul ei näita ,et tabel täis oleks ja saan kenasti numbreid sisestada, aga jah- väga pikaks on tabel veninud smiling smiley Karuke ja Koovike, kas ka teie soovite uut tabelit?
Nädal aega olin jahuvaba , aga eile küpsetasin Singi-juustu hõrk pirukas ja maitsesin ka -lihtne ja hea winking smiley Muidugi tänaseks olid punnid platsis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. March 2015, kl 23.12

Kodukoht,proovi KAALUTABELIT kas siia saad näitu sisestada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. March 2015, kl 20.41

Tänane õhtusöök on veel söömata ,kuid juba praegu võib öelda, et 6 päeva olen eeskujulikult täitnud toidupäevikut smiling smileyPäeva keskmine kaloraaž tuleb 2200 kcal. Suusatamas olen nende päevade jooksul käinud 2x, homme on ka plaanis suusatama minna ja see ei ole aprillinali winking smiley. Märtsi kuus olen suusatamas käinud 15 korda ja kokku tuleb 157 suusakilomeetrit. KA-sse olen märkinud füüsiliseks aktiivsuseks: keskmine treening 3-5 päeva nädalas. Kaaluabi info kohaselt: Võttes arvesse Sinu kaalu, pikkust, vanust, sugu ja füüsilist aktiivsust on Sinu päevane kalorinorm KAALU HOIDMISEKS ca 2006 kalorit. Võib olla peaks füüsiliseks aktiivsuseks märkima hoopis intensiivne treening 6-7päeva nädalas, siis oleks kaalu hoidmine ca 2233 kalori juures.
Vaatame reedel winking smiley mida näitab siis kaal grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 31.03.2015 20.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. April 2015, kl 07.15

Tere kullapaid!
No mitte 1 minut ei ole praegu enda jaoks aega,lapsed,lapselapsed,loodan et järgmine nädal kulub ehk ka enda jaoks,ei ole aega ei kaaluda ega midagi,söön huupi ja tunnen et kaal suureneb,täitsa keerdus!hot smiley
Ilm võiks ka ilusam olla,loodan ka et varsti maa kuiv ja aed saab korda.
Järgmine nädal hakkan taas ja juba tõsiselt,kui ikka ise aega ei varu siis seda ei tulegi!Kallid ja loodan et teil palju kergem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. April 2015, kl 11.46


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. April 2015, kl 15.30

Pühadesöögid otsas ja tänasest toitun jälle tavapäraselt.
Olen toimetanud tabelite kallal. Toidutabelis on nüüd olemas ülevaade süsikad-valgud-rasvad, asub tabelis paremal poolel. Järgmiseks eesmärgiks olen võtnud kõik toidud kanda nimistusse, et tabel arvutaks kokku valgud, rasvad ja süsivesikud ja nende osakaalu toidus (%). Karuke, selleks oleks Sinu abi vaja smiling smiley Eelmisel nädalal valmistatud supi leiad nimistus, kui sisestad lahtrisse lihtsalt:"karu", siis leiad nimekirjast "Veisehakkliha-kapsasupp Karuke" Otsisin sealihasinki Rakvere oma, kuid sama kalorsusega ei leidnudki, mis Sinul oli märgitud. Lisasin nimekirja järgmised Rakvere tooted: Sealiha-sink Rakvere
Õhuline sealiha-sink Rakvere
Kerge sink Rakvere
Üleval olevad tooted leiad nimekirjast lihtsalt kui lahtrisse kirjutad "sink"
Veise-hakkliha Rakvere
Šampinjonid külmutatud
Nimekirjas on Sea-maks Rakvere(tabelis leiad lihtsamalt, kui sisestad lahtrisse "maks" Millise firma seamaksa Sa sõid? smiling smiley
Kas Sul on veel hernepakk alles, kui on ja aega saad, kirjuta siia toiteväärtus kcal, süsivesikud,rasvad,valgud.
Loodan ,et jutt liiga segane ei saanud winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 07.04.2015 15.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. April 2015, kl 17.19


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. April 2015, kl 09.57

Tere tulemast, Jätikunn , meie hulka! Kui on küsimusi, siis küsi julgelt winking smiley
Juba 3 päeva pole mingit füüsilist tegevust olnud. Täna peab miskit tegema, sooja lubab 7-8 kraadi. Mõtlen, kas hakkan rehitsema või lähen suusatama. Loodan, et peale eilset vihma on veel lund winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. April 2015, kl 12.15

Mitu kalorit ühe või teise tegevuse korral kulutaksid.smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 09.04.2015 12.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: Priskeke
Kuupäev: 09. April 2015, kl 22.17

Ma tuleks nüüd siia duelli, aga mis ma veel tegema pean?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. April 2015, kl 09.45

Tere mu kallid,ikka ja jälle aeg otsas,koguaeg tuleb midagi peale,oh jeerum,no peab ise aega leidma.
Pirleke sa oled IMELINE!
tead mul on kõik tooted rakvere omad,mulle sobivad,kui ma ei eksi siis oli see suitsu sea sink rakvere,siis on samas grupis suitsusingike rakvere,lihaveise -sink rakvere,herned on tavaliselt,peenikesed herned Dujardin 450g pakk,100g -84kkcal,vahest panen lihtsalt veidi uupi kcal mis saan kaaluabist pakutavatest kui ei leia vastet,kuna praegu mul pakendeid ei ole alles siis järgmine kord kirjutan kohe andmed siia nii sul palju lihtsam,kui otsida ja nii ehk teen su suure vaeva ehk mugavamaks.Edu musikesed,mina jätkan veel tõusulainega +,katsun end lahti kangutada ja asjaga tõsiselt tegelda!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. April 2015, kl 11.03

Kutsusin meie sekka uusi duellitajaid ja soovijaid on 2 smiling smiley Tere ka Sulle, Priskeke. Mingeid kohustusi ei ole. Iga nädalalõpp(alates reedest) paneme oma kaalunumbri kirja, alati võib nõu küsida - ehk oskame ühiselt aidata ja ka teineteist toetada. Mina ja Karuke täidame toidutabelit (see on vabatahtlik smiling smiley) Kui tahate minu toidupäeviku täitmist proovida, siis tuleb sellest teada anda winking smiley
Otsustasin, et jätkame vana kaalutabeli andmetega uues KAALUTABELis. Võite julgelt esitada omapoolsed ettepanekud tabeli suhtes.
Kodukoht, tundub, et Sinu arvutis on mingi jama. Loodame, et peagi taas oled siin. Jätsin algkaalu panemata - võib olla soovid uuesti alustada.
Koovike, oled supper tubli, oled suutnud oma saavutatut kaalu hästi säilitada. Kas Sa kaalud veel toite?
Karuke, aitäh, ega kiiret ei ole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. April 2015, kl 12.29

Karuke, leidsin vist õiged HERNED üles winking smiley ja tabelis tegin ka paranduse -( kcal, rasvad,valgud,süsikad). Rakvere toodetega tegelen teine päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. April 2015, kl 05.02

TÄNUD,TÄNUD,TÄNUD!Viskaks silda aga enam ei jõua ja selg ei annaks ka!Seega jääb üle ainult suured tänud!Tere tulemast meie sekka uued tegijad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. April 2015, kl 08.19

Tere sõbrakesedthe finger smiley

Siin nii mõnus kevadine algus, et mõnus kohe elada ja hingata, tänud Pirlele ja
Teretulemast uutele kaalusõpradelehot smiley

Kaalu olen kõvasti juurde võtnud, eks ka reisimistel ole natuke süüd, erinevad toidud, kogused ja kombed. Aga nüüd on kevad ja uued tuuled toitumises, loodan, püüan saavutada rohkem, kui ennesmileys with beer

Toite soovin ka tabelisse sisestada.
Aiatöödest saan füüsilise koormuse kätte, eks jõudumööda ka rattasõit ja kepikõndthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. April 2015, kl 11.15

Tegin uue TOIDUTABELI koopia. Ma ei tea kas sain õigesti aru, Kodukoht ja tere ka muidugi smiling smiley Kui aega saan, kirjutan pikemalt. Nüüd kähku suusatama, enne kui laps koju jõuab või vihma sadama hakkab smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 14.04.2015 11.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. April 2015, kl 12.42

Tänud, sisestasin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. April 2015, kl 12.12

Karuke ja Kodukoht olete nii tublid - toitute nii eeskujulikult thumbs up Mina ei suuda oma lubadusi pidada- juba 4 päeva järjest on olnud selliseid toite, mida polnud plaanis kaalulangetamise ajal tarbida. Tundub ,et toidutabeli täitmisest on mulle kasu ka, muidu tavaliselt olen üksi ära söönud terve pitsa.
Karuke, oled märganud, et suppe ja teisi valmis toite saab arvestada ka toidutabelist paremal pool.
Kodukoht, kui süsikate/valkude/rasvade numbritest märkad viga, anna teada. Mõned lahtrid on nihkesse läinud ja tabel arvutab siis valesti. Püüan kontrollida ka ise ja parandused teha winking smiley
Andke julgelt teada, kui vaja mõnda toitu nimistusse lisada või ei sobi kalorid jne.smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 16.04.2015 12.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. April 2015, kl 05.14

Tere mu kallid!Pirleke olen ka patune,teen ikka päeva menüü ilusti kuid kui tekib ahvatlus nii libisen,kirja pole pannud sest pole õrna aimu mis 1 või 2 nämmi saiake kaalub poes,nii et täitsa kõigun veel siia sinna ja lisan kaalu,paraku.
Aitäh Pirleke et tegid jälle mu arvutamise lihtsamaks!Paid sulle ja no ma ei tea,jätkuvalt ikka lund siis sest oled suusafänn!
Kodukoht mis sitasti see uuesti,näed ju et me ka muudkui libastume,kuid ikkagi me pusime ja pole loobunud!Edu meile kõigile!
Pehmed kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. April 2015, kl 08.10

Kallid toetuse eest, Karuke ja Pirlethe finger smiley

Jah,kuna muutsin oma toitumist kardinaalselt sellest siis ka suur kaalutõus.
Loodan, et olen nüüd pointile pihta saanud ja saavutan oma soovi drinking smiley
ainult kannatust ja vähemalt 1a.läheb(vana smiling smiley), räägivad asjatundjadthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 17. April 2015, kl 15.30

Minul tuleb kiire nädalalõpp smiling smiley homme eestlaste kokkutulek. Kaalu märgin tabelisse homme.
Karuke, aitäh, loodan seda ise ka. Ilmataat lubab nüüd mitu päeva vihma, aga kolmapäeval jälle lund, siis lähen vaatan , kas kannatab veel suusatada winking smiley
Kodukoht, mina küll ei näe suurt kaalutõusu winking smiley kui vaadata algkaalu. Me oleme kõik tublid olnud, 2013a. august olime ju suuremad]smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 17.04.2015 15.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 20. April 2015, kl 06.14

Tsau mu kallid tublid!
OH mina õgin ohjeldamatult,magusat,soolast ja jälle magusat,no mis küll toimub,mul puudub täitsa iseloom,muidu suht tubli tüdruk no praegu ei saa pidama,kaal tormab ülesse!
Kus mu motivatsioon on?Te pole näinud?
Luban ja luban ja jälle käpuli ja nii hullusti!
Olge teie tublimad siis hakkan häbenema ja ehk hakkan korralikuks,häbi juba tegelikult on ja peegelpilt on jälle väga kole!
EDU MU ARMSAD!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. April 2015, kl 07.34

Karuke, kullake grinning smiley

Palun ära söö suhkrut sisaldavaid toite, need tekitavad isusid. Palun saada mulle oma telefoni nr. helistaksin sulle.
Kui avalikult ei soovi siis saad ka sõnumiga saata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. April 2015, kl 12.58

Kodukoht, see on õige soovitus thumbs up. Suhkur – sõluvust tekitavaim ja ohtlikeim narkootikum läbi aegade
Ka minu põhiprobleem on suur magusaisu ja sellepärast soovitan seda lugeda smiling smiley Suhkrusõltuvus ja sellest vabanemine Ühest lõigust tegin cppy-paste: Liigse rafineeritud suhkru tarbimise tagajärjel tekib B-grupi vitamiinide ja mineraalainete puudus, mis omakorda mõjutab närvisüsteemi ja tekitab magusaiha. Mida rohkem me tarbime, seda rohkem me tahame. Me harjume sööma aina suuremaid suhkrukoguseid
Minu nädalavahetuse toitumine: võileivad, koogid, õlu, friikad. Kahe sõnaga: "palju süsikaid"
Karuke, teen ettepaneku: tänasest kuni emadepäevani oleme saiakeste/koogivabad. Aega siis 3 nädalat ja selle ajaga kaotada u. 2kg on ju väga heawinking smiley eksju!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. April 2015, kl 18.32

Nonii, lõpuks ka siin mahlad voolavad smiling smiley Mina jõin just
450 ml kasemahla. Lisasin ka toidutabeli nimistusse 100 ml kasemahla annab 5 kcal, süsivesikuid 0,9g



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 21.04.2015 18.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. April 2015, kl 06.08

Tere mu nukukesed!
Jah see teadmine mida suhkur teeb on täitsa teada ja õige,kuid kui tuleb hoog siis löö või maha ei saa pidama,väldin üldse koju ostmist,kuid kas keegi toob või tekib muul moel nii on näpud taga!.Pirleke võtan vastu pakkumise,olen juba ette aus,mine tea mis saab aga püüian kõigest väest!Minu tel.56252950,mind saab kätte peale 6 õhtul.smiling smiley
Praegu olen aia keerises ehk see ka aitab et mitte näksata liigset,katsun ikka korralikult süüia ja tabelit täita,samuti praegu toitun ühtemoodi seega märgin ainult kcal hulga,et aega kokku hoida,muudan muidugi järjekorda,kui pääsen poodi siis saab rohelist ja puuvilju juurde ja siis muudan ka menüüd,ma nagu kutsu kes võib ühte ja sama süüia koguaeg,kuid meheraasuke tuleb koju ja teen pisut vaheldust,ka tema mul tervisklikul toidul tal vaja 5kg ja tal läheb ludinal ta ilusti sõnakuulelik ise aga patune!Täna astusin kaalule ja pidin ümber kukkuma 70,5,vot see oli patt aga haarasin ka kõige järgi mis toodi,ups!
Mu kallid tüdrukud edu meid saatku ja söögem ikka end saledaks mitte rasvaseks,mina tunnen end taas rasvasena,nüüd on viimane aeg ohjad haarata!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2015, kl 08.03

Hommik kullakesed smiling smiley

Pirle,mul juba ka kasemahl joodud, väga maitsev.
Vahtramahla saime oma puult juba 25.veebruaril siis oli soojalaine Eestis.

Palun vaata minu toidutabel uuesti üle, vesi ja treeninguid ei anna sisestada.

Karuke, palun ära ainult stressi mine grinning smiley, oled ju nii palju eelnevaga alla võtnud ja see mõni kilo hetkel juures. Sina, sinu kogemused ...on edasiviiv jõudspinning smiley sticking its tongue out ja kül see kaal ka allapoole liigubthe finger smiley

Olen olnud (kiidan ise) sel nädalal väga tubli.thumbs up
Igapäev 4-5t aiatöid ja siis veel rattaga 10km ring. Isegi aiandis käisin jalgrattaga marjapõõsaid ostmas smiling smiley Paneks pildi, aga ei oska.

Sel nädalal mul arvestatud sama toit ja kogused ka enam vähem, uuel nädalal täidan jälle tabelit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2015, kl 12.45

Kodukoht, vee ja treeningute lahtris pole valemeid (see on tuleviku teema winking smiley) Vee lahter on meeldetuletuseks, et vett on kasulik juua winking smiley Minul vee joomisega probleemi ei ole ja ei märgi ka toidutabelisse. Lisasin Sinu toidutabelisse 2 linki: 1. KALORITE KULU 2.Kalorite põletamise arvuti( leiad A veerust ülevalt). Neile klikates on otsetee nendele lehtedele. Mina märgin pulsikella järgi kulutatud kcal ja need kalorid vastavad pea täpselt, mida pakub vara-web (1.link) Aga kui on ikka abi vaja, siis küsi- võib olla sain valesti aru!
Mina pean ka ennast kiitma grinning smiley olen nüüd 2 päeva tubli olnud. Esmaspäeval sõin küll kooki, aga banaanikooki, mis on suhkruta/jahuta smiling smiley
Karuke, ma tean ,et ka Sina suudad tubli olla winking smiley kallid!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.