Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2015, kl 18.03

Teate, ma olen nii elevil ja põnevil, homme tuleb siia vanem poeg, keda pole juba 1,5 aastat näinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2015, kl 18.18


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. April 2015, kl 18.26

Kodukoht, vaata postkasti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. April 2015, kl 10.37

Pirle vastasin smiling smiley Kvaliteetaeg sul pere jaoks, naudi spinning smiley sticking its tongue out

Tänane üllatus -1,4kg häppy smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. May 2015, kl 13.52

Vabandan kõigi nende ees, kes soovisid täna kaalutabelit täita, aga ei saanud sad smiley Meil pole mitu päeva internetti olnud ja täna kasutasin mobiili abi, nüüd on võimalik kaalunumbreid sisestada smiling smiley Järgmiseks nädalaks lubati nett tagasi, siis olen jälle aktiivsem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. May 2015, kl 03.51

Tsau mu kallid!
Kiire on selle aja nimi,aed,aed,aedhot smiley
Ehk koos sellega saan jälle rajale,kahju et pean tasa tegema oma nõrkusi kuid midagi pole enam teha,eks siis otsast!
Nukukesed edu kõigile ja palju indu,jaksu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. May 2015, kl 17.36

Imelik, et meil ei ole ikka veel netti tagasi antud sad smileyconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 07. May 2015, kl 11.28

Tere,tublikesed!
Ma nüüd tõesti ei ole kaua-kaua aega teie tegemisi jälginud ja saavutustele kaasa elanud.Olen nii töödesse mattunud, et vähene vaba aeg oli tahtmine lihtsalt arvutist silmad eemale saada.
See, et olete siin ja hoiate end reel, on juba iseenesest kiitust väärtthumbs up. Mul nüüd ikka ka väga-väga teie toetust ja abi vaja. Oleksin väga õnnelik, kui võtaksite mind tagasi endi seltsi ja ka kaalutabelisse? Üksi on ikka kuidagi väga nukker ja kipub siht silme eest minema... Kaalu tuleb nagunii juurde smiling smiley
Kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. May 2015, kl 23.30

Nüüd saan jälle normaalselt siin käia ja toimetada winking smiley
Apostroof, võtame sind rõõmuga endi seltsi smileys with beer tabelis oled ka olemas, ainult algkaalu jätsin panemata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. May 2015, kl 08.25

Tervitused kõigilesmiling smiley

Pikk nädalavahetus maal koos aiatöödega lõi toidurutiinist välja ja avaldub kohe ka kaalul. Pole hullu ikka ronin rajale tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 08. May 2015, kl 10.33

Aitäh, Pirle. Olen nüüd tabelis ja sain selle hullu numbri kirja sad smiley .
Karuke, alustame siis seekord sellelt joonelt, et oled minust eespool oma tulemustega winking smiley. Püüan järele jõuda ja sammu pidada.
Läheb siis lahti ja kohe pannakse proovile tänaõhtuse juubelisünnipäevaga. Loodan vähesest toidust-joogist rõõmu tunda ja keskenduda laulule-tantsule hot smiley
Rõõmu ja rahulolu nädalavahetust teile kõigile! Lillelist emadepäeva ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. May 2015, kl 05.53

Tere mu nukukesed!Aeg lendab nii et ei suuda isegi arvuti suunas vaadata.Kall on totaalselt tõusnud,pole veel vaadanud kuid kalli Apostroof usu olen kindlalt raskem,üritan iga hommik ilusti,õhtuks olen näpistanud siit ja sealt ja kaal juba ei valeta,ehk võitlus vaim ärkab ja hakkame teineteist püüdma heas mõttes.Elu aga on jah nii kiire et siin olen harva kuid kindlalt ei kao kuskile.Kallid mu kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. May 2015, kl 10.15

Tervitused drinking smiley

Aiatööd on kogu aja võtnud, meil Karukesega, aga mis te teised teete? smiling smiley

Uued liikmed päris kadunud, auuuuuuuuuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. May 2015, kl 06.13

Tere,tere armsad!
Jõudu kulla kodukoht!
Ka ehitus õnneks hakkas ilmet võtma,eile 15 tonni liiva ja nii edasi,kaal ikka tõuseb kuid nüüd ei saa teda õigeks pidada,just nimelt raskuste tassimise pärast,see tavaline suve tõus ilmselt kogub vett ja piim hapet kokku.Miski pärast ei heida meelt,sest ikka töötan ka selles suunas.
Edu ja kauneid suvepäevi,päikest,armastust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. July 2015, kl 13.56

Üle pika aja tervitused! smiling smiley Olen mõelnud, et kirjutaks, aga no ei ole lihtsalt aega olnud ja ka eesmärgi püüdmisest olen hetkel loobunud. Ilma vaevata seisab kaal 59 piiril(+/- 500 g) 2 päeva olen Eestimaa pinnal viibinud. Augusti keskpaigas algab kool, siis on jälle rohkem aega siia kirjutada ja püüelda oma eesmärgi poole ning see ka saavutada winking smiley Püüan ikka tabelit pidada, et silma peal hoida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. July 2015, kl 05.27

Tere,tere musirullid!
Aega pole üldse,see on tõsi,hilis sügisel hakkab taas aega tekkima.Kaalu poole ei vaata sest no tõuseb ja tõuseb,arvan et sügisel alustan taas kõrgkaalus olles,uskumatu et nii palju tööd ja tegemist aga kaal tõuseb väga kiirelt.Peab ka pikendama ka aegu muidu ei pääse teie juurde jutule.Edu kõigile ja mingu teil paremini!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. August 2015, kl 15.14

Tervitused winking smiley

Vabandage, aga väga kiirelt on suvi läinud ja täna juhuslikult jäi KA artikkel ette. Proovisin ja isegi näete, saan ligi smiling smiley

Kaalunud ei ole,juurde on natuke tulnud. Aga poes, kui uusi riideid vaatan siis öeldakse, et te sale naine, teile see sobib.smiling bouncing smiley

Septembris uue hooga, hetkel tegelen kohviku pidamisega ja tuulikus majutamisega Saaremaal smiling smiley

Kuulmiseni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. September 2015, kl 14.33

Heija, heija tüdrukudthe finger smiley

Olete veel pildil winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. September 2015, kl 18.30

Hei-hei, mina ikka piilun siia, paar nädalat on veel kiiret aega (mustikad ja muud tegemised). Aga toitumise olen juba luubi alla võtnud, trenniks pole aega või tahtmist olnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 20. September 2015, kl 22.57

Tervitused!

Mina ka täitsa olemas siin... Mitmed kuud pole programmi lahtigi teinud confused smiley, lausa piinlik ja pole oma vaprate "kaasvõitlejatega" suhelnud sad smiley. Võtsin suve täiesti lõdvalt, nüüd kaal tõusnud ja tuleb end tõsiselt käsile võtta, päevapealt ja täiel rindel grinning smiley.

Tegelikult, aasta algusest siiani olen täiesti lõdvalt võtnud, kaal püsis enam-vähem, aga suvega läks asi käest. Lihtsalt sel aastal teised eesmärgid. Nüüd seisan fakti ees, et teksad ei lähe enam jalga ja peegelpilt pole vaatamist väärt. Tundub, et vaja eesmärke muuta, enda välimus ja enesetunne jälle esikohale seada ja loodetavasti nii lihtne see ongi smiling smiley.

Loodan, et kõik vanad olijad varsti siin seltsiks on ja uusi ka juurde tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2015, kl 06.23

Tere mu kallid!
Minu kaal on kohutavas tempos tõusnud,muidugi nati aitavad ka ravimid kaasa aga teades seda peaks rohkem rõhku panema toidule nii saaks enam vähem teda vaos hoida.Kuid praegu on nii nagu on kaal laes,kohe,kohe saab KA läbi,pean ruttu pikendama.No mis muud kui täie hooga edasi ja nr. kirja must-valgel see kohe kisendaks.Teile mu armsad ja tugevad tüdrukud edu,edu ja soojad karu paid.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 30. September 2015, kl 08.11

Tšauki, tüdrukud!

Mina ikka täiega tagasi the finger smiley Võtsin end tõsiselt käsile ja esimese nädalaga 1 kg kadunud ja las ta kadus, sellise kaaluni ei tohi enam asi jõuda, mis nüüd suvega juhtus. Nädala trennirekordi tegin juba kaaa the finger smiley - 10 rühmatreeningut. Mul kolis vanem tütar ka Saaremaale, hetkel teevad korteris remonti, nii kaua elavad minu juures. Mis veel tahta, lapsehoidja igapäev oma perest võtta spinning smiley sticking its tongue out. Nii et minul on kõik hästi ja igas mõttes olen rahul.

Tüdrukud, loodan teid siin jälle näha, üksi on kurbsad smiley

Kõike kaunist ja päikest palju!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 30. September 2015, kl 08.14

Karuke, meeldiv on sinustki kuulda, et sa siin olemas oled. Sinu meeletu positiivsus on nakkav spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. October 2015, kl 10.29

Nii tore on lugeda, et enamus vanad olijad on endast märku andnud smiling smiley Eriti tore on Koovikesest üle pika aja jälle kuulda smileys with beer
Mu peast on läbi käinud palju mõtteid...ent vaid üksikud neist kulgevad plaanipäraselt. Eelmine nädal saime teada, et seisab ees taas kolimine sad smiley
Aga kaal vaikselt langeb smiling smiley jälle üritan PALEO stiilis toituda- 80% vist õnnestub, trenni pole ikka veel jõudnud.
Kas teen uue kaalutabeli? Üritan õhtul sellega tegeleda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 02. October 2015, kl 19.35

Oh kulla Pirleke, rõõm sinustki kuulda. Aga jah, need halvad asjad käivad ikka mööda inimesi, mitte mööda kive ega kände sad smiley Mind tabas ka täna ebameeldiv üllatus, tuleb töökohta vahetada, minu koht koondatakse. Samas ei tohi seda ebameeldivusena võtta, sest tundsin ise juba suvel, et see samm tuleb mul lähiajal teha ja olen täiesti veendunud, et nii pidigi minema ja et leian endale kindlasti sobivama töö.
Pirle, tee jah uus tabel, mina olen kindlalt mängus ja küll siis tulevad teised ka kampa, kui juba algus tehtud smiling smiley
Minul sel nädalal juba 9 treeningut seljataga the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. October 2015, kl 23.50

Hakkame siis pihta!
Meie UUS KAALUTABEL



Sobivad numbrid lisage ise!
On ideid tabeli kohta, andke teada!
Ka kõik uued alustajad on oodatud!

Koovike, jah, iga uus asi ja muutus on tegelikult natukene parem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 04. October 2015, kl 07.59

Minul nüüd 2 nädalat korralikku elu seljataga ja kaalumuutust 1.9 kg kergemaks. Seljataga juba 19 spordiklubi treeningut ... 2 nädalaga grinning smiley. Huvitav on see, et vööümbermõõt pole muutunud, aga keha kõige laiemast kohast on maha läinud lausa 5 cm. Mis muud, olen rahul iseendaga spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. October 2015, kl 12.47

Koovike,thumbs up, oled kadestamisväärselt tubli! Oleksin endaga rahul, kui nädalas 3 kordagi teeks trenni, aga praegu mõtlen ainult lõpetamata tööle (pole füüsiline). Saaks selle tehtud, siis hakkan ka tubliks winking smiley Ja see nädalavahetus läks käest ära, oli väike pidu tongue sticking out smiley liiga palju jahutooteid, suhkur ja alkohol. Eks reede paistab eye rolling smiley Ma mõõdan ainult kõhu ümbermõõtu ja see väheneb iga kaotatud kiloga 1cm võrra

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. October 2015, kl 15.49

Karuke, et siia kirjutada, ei pea KA pikendama (raha maksma).
Kodukoht, kuhu kadusid? Ootan vastust winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. October 2015, kl 20.15

Tervitused the finger smiley

Olen ka KA unustanud, järsku tuli meelde, et vaataks. Hea meel teid siin kohata

Käisin reisil ja köik oli hinnas, joogid,söögid. 7 päevaga tuli naksti 5 kg juurde moody smiley

Tänasest siis alustan ka mina teiega koos tüdrukud smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.