Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Merca56
Kuupäev: 11. October 2010, kl 13.18

................Merca56.........Monalar.........Vipsu.........Katakas.........Piahly...........Gristy

17.09.10.....80,4..............73,4...............94..............103,3.............80.................75
24.09.10.....80,5..............72,9...............92,8...........103,7.............78,2.............73,9
01.10.10.....79,8..............72,4...............91..............103,4.............77,5.............73,2
08.10.10.....78,8..............72,2...............91,3...........103,4.............-...................-

Kokku..........-1,6..............-1,2................-2,7............-0,3..............-2,5...............-1,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Piahly
Kuupäev: 12. October 2010, kl 19.44

Palun kergemat karistust - puudus ligipääs internetile, millegi pärast ei suuda arvuti kuidgi hotelli wifit seedida confused smiley Tabelis muutusi ei tule, sama, mis eelmisel nädalal, ei imesta ka, "teatud" nädal käsil ja väljas süües üpriski raske järge pidada, mida palju söön. No liikumist ka vähem. Vast järgmine nädal õnnestub järjele saada tongue sticking out smiley See nädal loodan, et plussi ei tule. Aga ennem oli kõht punnis, nüüd aga istuvad vähemalt riided paremini selga tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Monalar
Kuupäev: 13. October 2010, kl 21.10

Tere, kallid kaaskahanejad!

Oi, te ei tea kuidas ma ootan reede hommikut. Tegelikult te vist ikka teate , mis tunne see on, kui oled terve nädala üritanud ja siis ootad, et mis see kaalunumber näitab. Mina olen tähele pannud paari kasulikku asja(mis on kasulikud võib-olla ainult minu jaoks):
esiteks-mida harvem ma kaalun , seda tervislikum see näib-nii psühholoogiliselt kui muidu ka;
teiseks-kõrvaldasin oma menüüst suhkruasendajad ja ma ei tunne enam pidevat õgimisvajadustja olen rahulikum ka
kolmandaks- mida vähem ma kaalu peale mõtlen, seda paremini kaal kaob.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Katakas
Kuupäev: 14. October 2010, kl 08.58

Tuju on hakanud nulli kukkuma. Taas on hoopis veidi tõusu! Ühesõnaga heal juhul tammun kaaluga samas punktis, graafiku järgi peaks juba ligi 5 kg olema läinud....
Pean vist veits karmimalt menüüd lausa vahetama, kuigi tööl lõunaks nt ühepajatoidu väike ports ei tundu ebanormaalne ei mõjuta senisest väiksemad kogused ja magusa vältimine kuidagi tulemust.
Lisaks avastasin, et kaal teeb ka trikke, võin mõnesekundilise vahega saada kuni 700g erinevaid tulemusi!!! Aparaat on muidu korralik Soenhle kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Merca56
Kuupäev: 14. October 2010, kl 11.44

Oh te pole ainukesed, alles rõõmustasin siin, et kaal langeb, aga võta näpust, see nädal olen plussis. Otsustasin trenni minna, eile oli esimene Body Pumpi trenn, igati meeldis, aga täna hommikuuks olid liigesed nii haiged, et oli raskusi voodist ülesse saamisega grinning smiley. Soovitan teisetele ka, minge nende halbade ja vihmaste ilmadega kuhugi saali. Minule, kes ma olen õhtune sööja onväga tere tulnud õhtune trenn, lihtsalt polnud jõudu enam külmkapini minna ja sellega oli mure murtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Katakas
Kuupäev: 15. October 2010, kl 07.51

Raporteerin - 103,2, ehk siis siiski vist pisike langus on! 200 g aga asi seegi nende üldiste raskuste tausta. Tuju kisub käest ära ka seda oma kaalugraafikut vaadates, ma hüplen oma punase joonega ikka väga kaugel sellest lillast. Peaks olema selle järgi juba 8 kg maha saanud, aga võrreldes päris algusega on vaid 800 g!!!!thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Merca56
Kuupäev: 15. October 2010, kl 15.16

Sa pole ainuke Katakas, mina hõiskasin jälle liiga vara, et oh kaale langeb, nüüd on siis selle nädala pluss käes. Hommikune kaal oli 80,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Monalar
Kuupäev: 15. October 2010, kl 15.54

Juhuuuuu!
No naised. Mul hommikul läks nii kiireks , et polnud aega kaaluda aga nüüd, õhtul täis kõhuga 71,6.
Vahepeal , nädala sees oli küll käegalöömise tunne aga nüüd on jälle võitlushimu tagasi. Päris ausalt , ma pole ühtegi korda kaalunud nädala sees. Ja ma ei teadnud isegi, kas on alla läinud või ei. Igatahes üllatus oli suur küll. Mida ma muutnud olen? Ma söön lõuna ajal kolme kartuli asemel ühe , kodus väldin süsivesikute ja liha koos söömist, kogu aeg ajan toorsalatit läbi näo(ei tea küll, millal mulle kõrvad hakkavad kasvama?!...Liigutada eriti aega pole aga seda enam üritan kuidagi vähem kaloreid ahmida. Muidugi piiran magusasöömist. Peale seda kui ma suhkruasendajad ära viskasin, joon kohvi ilma suhkruta-seega vaid ühe tassi päevas, kui sedagi. Järelikult polegi vaja.
Kuigi jah kilod tulevad kergemalt kui lähevad. Aga ärme anna alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Gristy
Kuupäev: 16. October 2010, kl 18.39

Oeh jah. Lõpuks sain ka mina internetile lähemale. Kahjuks ei ole midagi rõõmustavatteatada: 74,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 17. October 2010, kl 22.56

Nonii...päev on kiire olnud. Ka minul pole väga hästi läinud, kuigi söömine on enam vähem, siis vot trenni tegema ennast sundida ei saa. Kuigi kaal oli küll 200 grammi miinuses, siis pisut kurvaks teeb ikka...eks siis hetkel kaal 91,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Merca56
Kuupäev: 20. October 2010, kl 10.25

................Merca56.........Monalar.........Vipsu.........Katakas.........Piahly...........Gristy

17.09.10.....80,4..............73,4...............94..............103,3.............80.................75
24.09.10.....80,5..............72,9...............92,8...........103,7.............78,2.............73,9
01.10.10.....79,8..............72,4...............91..............103,4.............77,5.............73,2
08.10.10.....78,8..............72,2...............91,3...........103,4.............-...................-
15.10.10.....80,0..............71,6...............91,1...........103,2.............-....................74,4

Kokku..........-0,4..............-1,8................-2,9............-0,2..............-2,5...............-0,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Katakas
Kuupäev: 22. October 2010, kl 14.55

Unustasin täna kaaluda. Ilmselt on ka tõus jälle toimunud. Selline paha lugu jälle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Gristy
Kuupäev: 22. October 2010, kl 20.39

Minu hommikune kaal siis 73,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Piahly
Kuupäev: 24. October 2010, kl 15.48

Kaalurindel muutusteta, võib ümmarguselt 78 kirja panna, eile õhtul sai peol käidud, hommikul oli kõht endiselt täis grinning smiley

Aga see-eest läks eile selga seelik, mida pole viimased 2 aastat selga saanud tongue sticking out smiley No selga olen saanud aga ilus pole olnud...

Esmaspäevast hakkan korralikult tabelit jälle täitma, ainult, et õhtune töö soosib mitte-söömist, küll aga palju joomist tongue sticking out smiley

Esialgu trenniks kujuneb pidevalt 3 korruse vahelt trepist käimine, nii 10 korda õhtu jooksul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Monalar
Kuupäev: 26. October 2010, kl 09.05

22.10 kaal 72.6. asjadd liiguvad "ülesmäge":-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Piahly
Kuupäev: 29. October 2010, kl 10.12

Täna hommikul näitas 77.0 grinning smiley Selle nädala sisse mahtus ka Siriuse burger ning muud head-paremat. Tunne aga super hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Gristy
Kuupäev: 29. October 2010, kl 11.03

Minu hommik algas 73,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Katakas
Kuupäev: 02. November 2010, kl 16.34

Pole vahepeal saanud kohutava töötempo tõttu isegi sööke siia märkida. Tulemus on ka käes - paar lisakilo!!! Hommikul olid 105,4! Võtab vanduma....Lisaks alustasin Harmoneti tarvitamist, mille kohta ka arst arvas, et 5 kg võib otsa tulla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Katakas
Kuupäev: 05. November 2010, kl 12.24

Aljoo! Meil vist hakkab siin asi kuidagi ära vajuma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Monalar
Kuupäev: 05. November 2010, kl 13.20

Kus sa sellega!

Minu tänahommikune kaal oli 70,9--(ja mägede tagant hakkab paistma 6...) Ma sain suvel raamatu "GI linnas" -see on raamat, kus räägitakse lahti, miks on süsivesikud kaalulangetaja vaenlased. Lühidalt, kui sul on kehas rasvavarud, siis organism tarbib sealt süsivesikuid aga kui sa neid kogu aeg peale sööd siis on tal(organismil)kergem neid juurde tulnud süsivesikuid tarbida. Niisiis maksimaalselt kuu aega tohib süsivesikuvaba dieeti pidada(väga suure kehakaalu korral)aga siis tuleb vaikselt hakata juurde sööma süsivesikusisaldusega toitusid. Minul on see praegu aidanud. Söön siis tatart, kaunvilju, juustu, kõiki lihasid(naturaalseid),kala, muna, sojatooteid, õli, näkileiba, köögivilju, puuvilju, majoneesi, maitsestamata jogurtit,hapupiima. Ma ei propageeri seda viisi aga lihtsalt kirjeldan , mida mina teen. Olen käinud ka trennis. Joon vett.
TÜDRUKUD, ärgem andke alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merca56, Monalar, Vipsu, Katakas, Piahly, Gristy
Saatis: Monalar
Kuupäev: 12. November 2010, kl 18.20

Tundub, et meie rebimine hakkab tõesti ära vajuma.Kahju! Täna on reede, ehk ikka jätkame?. Minul täna hommukul 70.3 .

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.