Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. August 2013, kl 09.46

Kuna tundub,et vanas teemas punt uuesti ürituseks kokku ei tule,siis otsin uusi duellipidajaid.Suvi on mõjunud kaalule väga raskelt ja viimane hetk on midagi ette võtta.
Hetkel olen 165cm ja 91,5kg angry smiley
Kuna vähem kui 3 kuu pärast on ees ootamas reis veidi soojemasse kohta,siis eesmärk selleks ajaks 12kg kergem olla.Kellel veel sarnaseid mõtteid peas olete oodatud neid jagama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 11. September 2013, kl 15.21

Mina tahaksin kangesti duellitada.... Olen 164 ja 87kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. September 2013, kl 11.13

Tore smiling smiley
Kuna ainult meie kahekesi hetkel oleme,siis kas mingi tabeli ka teeme (ise kahjuks ei oska) või esialgu lihtsalt kirjutame siia kuniks veel ehk keegi liitub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 12. September 2013, kl 16.29

tere,
Liituksin ka teiega. Hetke kaal 88 kg ringis ning pikkust 163.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: B
Kuupäev: 12. September 2013, kl 19.59

Tere,
oleksin ka huvitatud. Pikkust 175 ja kaal 83

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.17

Väga kena,et meid ikka rohkem koguneb!
Kas keegi teist tabelit oskab teha?
Minu tänane kaal 90,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.53

Tabelit kahjuks ei oska teha. Kas teeme kord nädalas kindla kaalumispäeva ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.52

Jääks reede juurde nagu siin tavaks. Kas duellile nime paneme?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. September 2013, kl 08.52

Tereee! winking smiley

Nagu loen, otsite duellikaaslasi, liituks ka veel, ennem kui hilja on..suur suvi on möödas, kaaluvõitlus on unarusse jäänud, nüüd oleks aeg enesega tegelema hakata!

Minu pikkus 173 cm,
kaal 66,6 kg (reedese seisuga),
eesmärk 62 kg

Tabelit ma vist isegi oskan teha, kuid kardan, et jään ajapuudusega jänni, ehk on keegi, kellel on aega rohkem ja tahab seda teha. Juhul, kui ei, võin ju proovida. Andke siis märku!

Anny22

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 16. September 2013, kl 10.11

Tere,

kui minagi liiast teie seltsis ei ole, siis hea meelega liituks.

kaal: 82,2 kg
pikkus: 174 cm
eesmärk: 75 kg

Tabeli tegemisega jään vist jänni.

Tervitades
Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 17. September 2013, kl 18.47

Mina ei oska ka tabelit teha sad smiley
Aga reede kaalumispäevana sobiks hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. September 2013, kl 20.57

Äkki siis Anny22 teeks siiski tabeli smiling smiley ,saaks reedel juba esimesed miinused kirja smiling smiley
Minu eesmärk esialgu oleks 75kg,siis mahuks jälle oma talveriietesse grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. September 2013, kl 08.49

Tere. Kui teie duelli veel osalejaid mahub, siis liituks ka teie seltskonnaga. Tabelit kahjuks teha ei oska.
Pikkus 164 cm
kaal 88,0 kg
esialgne eesmärk 75 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. September 2013, kl 11.33

Kuna minul on kindel plaan ennast käsile võtt, siis olen vägagi huvitatud, et uus duell ka käima läheks smiling smiley

Vaatasin, et anny22 on ennast ühe teise duelli ridadesse kaubelnud ning samamoodi ka teemaalgataja hatugirl.
Kuna aga mul ei ole mõtet uut teemat teha ..... otsin duellikaaslasi..... siis pöördun kõigepealt siinsete huviliste poole.
Kui anny22 ei tule sellesse seltskonda tabelilit tegema, siis kas lükkame selle duelli käima ka ilma tabelita ? Mis teised arvavad ?


Minul on kindel soov alustada ja mul oleks väga hea meel kui ma leiaks selleks endale mõned toredad ja aktiivsed kaasvõitlejad kõrvale ?
Loomulikult võiksin ka mina minna proovida ennast mõne teise duelli ridadesse kaubelda, aga tore oleks mingi seltskonnaga teha ühine UUS ALGUS.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 18. September 2013, kl 14.07

Vurr- ma pakuks sulle seltsi, meil samad mõõdud ka. Pealkirjaks võikski panna UUS ALGUS
ning iga reedel kaalunumber,kas siis tabelisse- kui keegi teeb ning kui ei tee- siis igaüks annab siia teada, kuidas nädal läks.

See nädal läks mul halvasti. Aga uuel nädalal uue hooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. September 2013, kl 16.15

Sire, väga tore , et sina olemas oled, me sinuga vägagi võrdväärsed duellipartnerid smiling smiley Ideaalis võikski duellitada koos kõik sama kmi-lised, siis tulevad pingutused paremini esile smiling smiley Hatugirl ja Nodzu on ka meiega täitsa ühte auku, tore oleks neidki võitlusesse haarata.
Ma hetkel kohe veel ei hakka uut teemat tegema, koguneme natuke siia. Muidu aga võib teha küll uue duelli pealkirjaga "UUS ALGUS".

Sire , miks sul nädal halvasti on läinud ? Kas sa oled hiljuti uuesti alustanud või juba pikemalt pusimise teel ? Minul oli vahepeal pooleaastane paus(mis enamuse kaalust tagasi tõi) ja nüüd alustan uuesti. Toidupäeviku graafiku seadsin sellise arvestusega, et pool kilo nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 18. September 2013, kl 18.55

Samast liigast jah spinning smiley sticking its tongue out
Mina olen stressisöödik ja viimase poole aastaga sõin varasemalt kaotatud kilod tagasi. Nûûd aga tunnen, et on ôige aeg uuesti alustada... Loodetavasti koos teiega thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: sire
Kuupäev: 18. September 2013, kl 19.23

Hetkel üritan beebikilodest lahti saada,aga kahjuks olen kimpus selle igavese homsega- et homsest alustan jne.. ja nii see alustamine mudkui venib ja venib. Aga nyyd on meid siin juba suht palju, et motivatsioon ka tõuseb.

Eks nende kilodega kipub ikka nii olema, et kui ei jälgi, siis tuleb kõik tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. September 2013, kl 20.26

Väga tore, et Nodzu ka meiega kampa lööb smiling smiley Äkki keegi veel ... ? Hatugirl, oled sa teise duelli sisse elanud juba ?
Eks minugi kilod ole otses mõttes sisse söödud. Praegu on küll nii krdima kahju on, et sai ennast lõdvaks lastud , aga eks loll pea olegi kehale nuhtluseks. Kusjuures mina ei ole üldse magusasõltlane, vabalt võin torditüki üldse söömata jätta. Aga kui laual on liha, vot see on minu jaoks vastupandamatu. Teine tükk rändab justkui iseenesest taldirkusse ja suhu.

Kui äkki keegi veel lugema satub, kellel kmi samasse auku kisub kui meie praegustel liitujatel, siis andke aga kiiresti märku, seltsis segasem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 18. September 2013, kl 21.36

Mina oleks ka hea meelega teie pundis

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 18. September 2013, kl 22.42

Uurisin ilma ja meisterdasin valmis ka tabeli, kus saab jälgida edusamme. Tabelisse tuleb kirja panna oma nimi, pikkus, kaal ja soovikaal, ülejäänud arvutab tabel ise välja. Panin kaalumise päevaks reedese päeva, ma loodan et see sobib. Lisan juurde, et tabelisse märgitud komakohad tuleb märkida punktiga, mitte komaga.

TABEL

Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. September 2013, kl 08.06

Heips Merca56, tänud tabeli eest smiling smiley Kas tabelis peaks olema "lubatud automaatne täitmine" ? Hetkel tabel vist ainult vaatamiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. September 2013, kl 09.27

Hommikust kõigile!
Mina ikka endiselt ja kindlalt siin duellitamas! smiling smiley Teise duelliga liitusin,sest siin otsisin juba augustis kaasvõitlejaid aga mitme nädala jooksul neid ei leidnud ja siis palusingi end teise duelli võtta.Nüüd aga tundub,et saab siiski siin duelli käima ja mina 101% platsis.
Kilodega olen võidelnud peale viimase lapse sündi (sai just 1a) ja kui kevadel hakkas vaikselt asi minema,siis suvi tõi kõik ja rohkemgi veel tagasi sad smiley
Eelmisel nädalal käisin esimest korda zumbas ja sel nädalal ka 2 korda aeroobikas.Lisaks tahaks hakata ka linetantsu tantsima aga ei tea kas jõuab.Muidu toimetan vana kaalujälgijate punktisüsteemi järgi(kunagi sain sellega 5-6kg alla ja tulemus püsis kuni järgmise raseduseni) aga luban endale nädalavahetusel ka ühe punktivaba päeva.
Suured tänud Mercale ilusa tabeli eest smiling smiley Kas edaspidi saame ise seal oma andmeid muuta või edastame siin ja siis ise lisad need tabelisse?
Mõõtsin ka ennast veidike ja panen tulemused siia kirja,et hiljem saaksin cm kaost ka mingi ülevaate.
VÜ - 105cm
RÜ - 73cm
Loodan,et ei pea nii jubedaid nr rohkem enam nägema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 19. September 2013, kl 13.08

Hmmmm, uurin asja, miks teie seda tabelit ei näe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 19. September 2013, kl 13.10

Nii, kas nüüd on võimalik ise kanda andmeid tabelisse?

Tabel!

Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. September 2013, kl 13.41

Minul näitab sellel real kus on tööriistad / abi /... - et "ainult vaatamiseks". Kui ma võtan lahti tööriistad, siis seal on olemas koht "luba automaatseks täitmiseks" - mis ei ole aktiivne. Mina seda aktiivseks muuta ei saa. Arvan, et asi on selles smiling smiley Vaatasin ka mõnda teise duelli tabelit kus on samamoodi isetäidetavad tabelid, seal on see luba automaatseks täitmiseks aktiivne ja real tööriistad / abi ... näitab selle " ainult vaatamiseks" asemel seda "kes viimasena täitis ja millal".
Ma ei tea kas minu jutus ka iva on, aga proovime ...

Kui keegi teab paremini, milles probl. andke meile julgelt nõu, oleme tänulikud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. September 2013, kl 13.45

äkki erineb see mida sina, Merca56, ja see mida meie näeme, selle pärast , et sa vaatled tabelit koguaeg sisse logituna. Muuda seal midagi ja siis logi ennast välja. Proovi ja pane siis siia uus link, vaatame kas me saame kirjutada .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 19. September 2013, kl 16.17

No nii, nüüd peaks küll toimima.

TABEL!

Merca56

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Merca56
Kuupäev: 19. September 2013, kl 18.01

Minult tänane õhtu läheb käest ära. Suutsin poest varuda iga sugust kraami, mis aga maitseb hea. Minu viga on ikka ja jälle see, et kuni kella 17.00 pean oma menüüga vastu ja kui koju jõuan, murdun confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Millike
Kuupäev: 19. September 2013, kl 19.37

Õhtust, duellitajad!
Kas võetakse seltsi ka selliseid, kes otseselt ja ametlikult ei ole ülekaalus, aga tahaks veidi alla võtta?
160/59,3, aga eesmärk 55. Oktoobri lõpuks soovitavalt. Olen üksi proovinud, aga ei taha õnnestuda sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.