Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. January 2014, kl 08.56

Head uut aastat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. January 2014, kl 09.30


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. January 2014, kl 09.37

Head uut aastat!

Eile läks söömine käest ära ja üle pika aja ägisesin jälle täiskõhu pärast, ning mõtlesin kui rumal ma ikka võin olla, et nii endale teen.
Õnneks näksisin värsket dipikastmega ja kana.

Nonii nüüd ei ole enam vabandusi, hakkame aga kaalu langetama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. January 2014, kl 11.36

Head uut aastat kõigile !

Loodame, et tuleb hea kaalulangetamise aasta !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 01. January 2014, kl 11.53

Head uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 01. January 2014, kl 12.00

Head uud aastat kõigile smiling smiley


Eilne õhtu läks minulgi käest ära sõin krõpse ,porgandeid dipikastmega jõin palju morssi ja sõin täidetud mune smiling smiley
Aga kahjuks haige olen ikka veel..jooksen mööda toaletti koguaeg grinning smiley
Kuid tuju hea ja kaalu suhtes nüüd nii ,et ei teagi kas reedeks tuleb õige kaalu nr või siis haigusest tingitud. Eks siis näis

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. January 2014, kl 16.12

Vaatasin toidupäevikut ja ei saa mitte mainimata jätta, et Anka , Sinu sihikindlus on lihtsalt kadedust tekitav smiling smiley. Sul on siht ikka väga selgelt silme ees, oled väga tubli !
Võtame kõik eeskuju, eks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. January 2014, kl 19.49

Head uut aastat kõigile!!!
Pühad möödusid väga raskelt ja nagu juba enne pühi ütlesin,tuleb ka see nädal plussnädal.Eks saan siin vaid ennast süüdistada.Küll kaal aga varsti jälle väiksemat numbrit näitama hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. January 2014, kl 21.48

Pole hullu Hatugirl, nüüd on need pühad läbi ja me häälestame ennast "kevadeks saledaks" lainele. Raske saab see olema, aga see on meie ühine eesmärk.

Kes viitsib, võib näteks blogi alt ühe KA kaalulangetaja ilusat muutumispilti vaadata. Kes otsib, see leiab. Mina vaatasin ja minul tekkis emotsioon " tahan kaaa ! " smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 01.01.2014 21.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 01. January 2014, kl 22.23

Head uut aastat! Me veetsime vana-aasta õhtu elukaaslasega kahekesi, sööki sai täpselt paras kogus tehtud, täna lõpetasime enamiku sellest ära, nii et homsest saab jälle reele tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. January 2014, kl 10.21

Mina ehmatasin täna kui tegin toidutabeli lahti smiling smiley vaatasin, et ma rumal olen esimest lahtrit täitnud, kui siis uurima hakkasin oli minu ees olev duellitaja ära kadunud...? smiling smiley
Ma ei tea kuidas teistele, aga minule oli väga võõras kui äkki keegi ära oli kadunud, paluksin, et me enam nii ei teeks.
täita siis kasvõi poolikult tabelit edasi aga mitte lihtsalt ära kustutada ennast poole nädala pealt.... see oleks minu palve ja see ka vist reegel nagu aru olen saanud, edaspidi see enam läbi ei lähegi, kes täitma hakkab see ikka nädala lõpuni...nüüd saan aru miks Vurr sellise reegli tegi ja see väga õige reegel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. January 2014, kl 11.39

Head uut aastat, kallid kaalusõbrannad! Täitugu meie eesmärgid! winking smiley
Õnneks nüüd kõik pühad möödas ja seega ka kõik vabandused õigelt kursilt kõrvale libastuda. Nüüd oleme väga tublid!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 02. January 2014, kl 12.39

Tegin väikese arvutuse igatahes mina olen enda üle väga uhke eelmise aastaga suutsin 21,3 kilo maha saada (Y) smiling smiley Ja uue aasta siht on veel maha saada 16,7 kilo (mis ei tundugi nii palju )
Pühad läbi ANNAME TULD NAISED!!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. January 2014, kl 14.00

Vabandust, annn, kui ma suutsin sind niimoodi ehmatada, aga olen aru saanud, et augud häirisid teid rohkem.........uuel aastal nii kibestunud hoogasad smiley
Luban, et rohkem ei tule .........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. January 2014, kl 14.46

KurrNurr, ma pole üldse kibestunud vaid arvan, et kui on reeglid siis peaks neist kinni pidama. Või olen ma millestki valesti aru saanud? Ja kui juhtubki midagi, et ei saa täita, siis oleks viisakas sellest teada anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 02. January 2014, kl 15.29

Head Uut aastat! Edu ettevõtmistes! Ka minul läks uue aasta vastu võtt rohke söögi ja joogiga. Eks näis kuidas see mõjutab kaalu numbreid. Täna piirdun kalasuppi ja jogurtiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2014, kl 16.26

Tervitused, kaalusõbrannad.
Lepime kokku, et homsest pöördume me tagasi kõikide kokkulepete juurde, mis me oleme kokku leppinud smiling smiley Mitte ei neid vahepeal oluliselt eiratud oleks, aga "kordamine on tarkuse ema" ja vahepeal on ka uusi kaalusõbrannasid tulnud ja ... võibolla tahab just praegu keegi veel meiega kaalusõbrannaks hakata smiling smiley

...ehk siis kirjutame kõik jälle aktiivselt foorumisse- siis kui käime lugemas, paneme ka oma mõtted kirja, midagi ikka ju peas mõlgub smiling smiley. Usun, et ükski kirjutatud lause / mõte ei ole üleliigne. Kirjutada võib ka väljaspoolt teemat" kaal ja söömine", sest eks meie elus on ka muid asju mis rõõmu või muret teevad. Mida rohkem me postitame, seda rohkem oleme me mõtetega "teema juures" ja see pidevalt "teema juures olemine" on paljudele meist lausa hädavajalik. Nii, et oleme üksteisele toeks ja aitame üksteist ! Või nagu minul vahel kombeks on öelda, et me ei käi siin teemas ainult saamas, vaid igaüks käib siia ka andmas smiling smiley smiling smiley smiling smiley

... nagu ikka,reede hommikul anname kõik oma kaalunumbrid. Loodetavasti oli tabelisse punast värvi vaja jõulumeeleolu tekitamiseks, nüüd on jõulud läbi ja punaseda numbrid lähevad järgmisi jõule ootama smiling smiley

... reede hommikul otsustab igaüks , kas täidab järgmisel nädalal toidutabelit ( 7 päeva reedest neljapäevani). Kes otsustab täita, täidab terve nädala. Annab endast parima, et täidetud saaks ilma aukudeta, nii nagu enne jõulu- ja aastavahetuse nädalaid seda sai tehtud. Ja edaspidi nii ei tee, et poole nädala pealt ennast toidutabelist ära kustutame - selliseid õlekõrsi meie reeglitesse ei tule. On vaid variandid "võta või jäta" (loe: täidan / ei täida). smiling smiley

Eile just vaatasin, et Hatugirl, Heegeldis ja Maalia pole peale reedet meid külastanud (kirjutamise osas), aga esimesed kaks vist said minu telepaatilise sõnumi kätte winking smiley. Tore smiling smiley Usun, et homme tuleb ka Maalia numbrit kirjutama ja siis loodan, et tal on kindlasti peonädalatest mõni tarkusetera tekkinud, mida ta rõõmsalt ka meiega jagada tahab smiling smiley



Siia juurde sobiks vast lisada ka Maalia sulest tulnud kulda

* Ei saa söömata paksuks ega õgides saledaks.

* Minnes sünnipäevale, viid kingituse ja selle eest ei maksa ennast vigaseks süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2014, kl 16.44

Ah jaa, tahtsin veel aukudega nädalatest rääkida. Ma arvan, võibolla me peaksime mingisuguste (riiklike) tähtpäevade puhul omavahel kokku leppima, et näiteks EV sünnip., vastlapäev, naistepäev, emadepäev, jaanipäev, ... ? - need on näiteks!, nendel päevadel lubame tabelisse "auke". Seda siis selleks, et keegi ei loobuks selle ühe päeva pärast terve nädala täitmisest. Arvamusi / mõtteid ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. January 2014, kl 17.07

Ma olin jah vahepeal vaikne eye rolling smiley
Käisin siin küll lugemas ja teiste kirjutatust motivatsiooni saamas... Aga kuna endal kippus asi käest, siis ei tahtnud kuidagi seda kirja panna sad smiley Nii muidugi ei tohiks. Hakkan nüüd jälle tubliks ja püüan tihedamini kirjutada oma mõtteid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2014, kl 17.14

Heegeldis, ..... uuel aastal uue hooga , eks smiling smiley Sa saad sellega hakkama !

Varsti hakkavad päevad valgemaks minema, äkki tuleb natukeseks lumigi maha... ja mõne kuu pärast hakkab kevadine päike juba nägu soojendama smiling smileysmiling smileysmiling smiley ... nüüd me ei pea enam mõtetes jõule ootama, vaid võime mõelda kevade peale !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. January 2014, kl 17.19

Armsad mõtted, Vurr, aitäh! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 02. January 2014, kl 19.48

Mulle meeldib Vurri mõte, sest paratamatult oleme kõik inimesed ja kuigi kaal on meile tähtis, siis on tähtpäevi, mida soovime tähistada juuksekarva lõhki ajamata, lisaks ütleb meie vats selliste asjade peale aeg-ajalt aitäh. Vurr, ma lisaksin siia nimistusse näiteks sünnipäeva, sest see päev on ka tõenäoliselt igaühe jaoks eriline. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2014, kl 20.33

Olen nõus, et igaüks võiks ka enda sünnipäeva sinna tähtsate päevade nimistusse saada smiling smiley

Siia juurde märkuseks:
* et see " ametlik auk" on 1 (üks) päev aastas
* ja sünnipäeva aukudeks ei ole laste/mehe/tädi/ema/sõbranna või teiste lähedaste tähtpäevad.

... sest muidu kaob asja mõte. Põhjendan... kui igaüks hakkaks sinna korra nädalas märkuste alla kirjutama, et " k e l l e g i sünnipäev", siis võib see ahvatleda ennast sünnipäevadel üldse mitte kontrollima smiling smiley. See ei ole meie toidutabeli eesmärk !****** Toidutabel on vabatahtlikuks enesekontrolliks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 02.01.2014 20.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 02. January 2014, kl 23.03

Tere taas!

Ilusat uut aastat kõigile ning unistuste kaalu täitumist!

Nii, tahaksin siiski Teie duelliga liituda, kuna pidev arutelu toimub ja aktiivne toidu üles märkimine. Kui alguses arvasin, et ei suudasammu pidada Teiega, siis õnneks see nii ei ole. Loen pidevalt Te postitusi, ja.mõtlen kaasa. Mis puutub aga ajavahesse, siis pakub välja, et edastan oma kaalu enda aja järgi neljap õhtul, kaalun mudugi neljap hommikul, et Vurr saaks reede lõunaks kokkuvõtted teha. Kas on ok? Ja muude reeglitega olen tuttav, nagu mainisin, ja kindlasti tahan ka toidutabelit täita. Kui leiate, et võiksin Teiega liituda, teen lisatutvustuse endast, plaanidest ja eesmärkidest. Vabandust vigade pärast, kirjutan telefoniga.

Tervitustega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 00.36

Ka Vurriga nõus. Muide, kas meie sünnipäevad on üldse avalikustatud? Vahva oleks nii omavahel teadawinking smiley.

Vurr palus kuulda hetketundeid - sõin täna üle hulga aja manna- ja kartuliputru, nüüd tahab olemine vägisi õhupallina lendu minna. Ei pannud ennem tähelegi, et kehal on ilma nisu ja kartulita kergem olla.
Aga nüüd tuttu, enne kaalumist viimaseid kaloreid põletama...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.09

Õhtul läks meelest - Merli24 - SUPER!!!

Minu tänane kaalunumber 72,3 (-0,4 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.13

Ei osanud tabelit täita. Kas võtan endise positsiooni, st H tulba nagu enne pikki pühi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.14

Minu kaalu nr täna 75,7 (-0.8). Olen nõus, et enda sünnipäeva võiks pühalikult tähistada. Minu "püha" päev on 24 sept. Kas teemana on ka läbi käinud, mis põhjustab/põhjustas Teil lisakilod, mida nüüd soovite maha raputada. Minul isiklikult, laiskus, kui asi hakkab käest minema siis täiega, kilod tulevad robinaga. Kui saab aga toast välja, liikuma siis suudan end kokku võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.32

Tere hommikust.......kaal oli 81,1kg (+0,3). Ühesõnaga sain ma siis selle kahe nädalaga juurde 0,8 kg, kuid nüüd on kõik möödas, algas uus aasta ja vanem tütar pinnis lubaduse mult välja, et see aasta (esimese poole peal) pean saavutama 75 kg ärathumbs up......ja pealekauba kontrollib ta nüüd iga mu ampsusmiling smiley. Mees tahab ka alla võtta ja palus minu abi, apkkusin talle küll, et ta võib meie "sõbrannadega" ühineda, kuid ta jättis selle vahele, ta niimoodi tagasihoidlikult minu kõrvalt.......aga mina olen see, kes peab talle süüa tegema, õnneks seda mulle meeldib teha, nii et pole hullu.......vähemalt mõni aeg nüüd enam keegi ei söö õhtuti teleka ees midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.35

Minul siis näitas kaaluke 81,7 (-1.2) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.