Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2014, kl 10.26

Ma arvan, et ka minul ei tõota midagi head selle nädala kaaluks.
Peab end kuidagi uuesti käsile võtma. Viimasel ajal on kuidagi liiga tihti tarbitud õlut või veini, nojaa kohe kaasneb sellega mingi magusa näksimise vajadus. Peaks hakkama ka kuidagi suhkrut oma menüüst välja saama ja rohkem trenni tegema. Juunis jäi mul see kõhulihaste tegemine juba esimesel nädalal katki sad smiley piinlik lugu.
Meil siin jälle iga aastane massaažilaager (kuni 6 päeva), kus saab imeodavat massaaži. Eelmine aasta maksis olenevalt massaaži tüübist 5-10€ /1-1,5h. Lähen täna vaatan ka, mis pakutakse ja panen endale mitmeks päevaks järjest massaažid kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2014, kl 11.14

Ma tahan joogasse minna.
Minul ikka see toitumine on paras jamps. Kurb olen lausa. Hetkel kaal nii laes , sest kohe hakkab mensa. Õudne, kõht on nii punnis ja valutab. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 03. July 2014, kl 12.48

Suvi jugrinning smiley Keegi ilmselt pahaks ei pane seda väikest jahutavat napsu, sest kõigil sama lugugrinning smiley
Ursull, mul üks sõbranna teeb kaa seal laagris massaži. Eelmine aasta tegi kaa. Ehk juhtusid tema juurde..
Täna tegin peale puhkust siis esimese pikema ringi rattaga. 30km ja jube mõnus enesetunne on praegu.
Täna vaatasin selles sportid-s, et olen viimase 7 päeva arvestuse tabelis juba kolmandal kohal. Eks ma siis rassin nii, et 30 päeva arvestuses kaa mind näha oleks. Tegelikult see on päris hea motivatsioon mulle jubagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2014, kl 13.00

Need massaažilaagrid siin iga suvi. Ma vähemalt viimased 5 aastat siin käinud. Suvilast mingi 300-400m kaugusel winking smiley
Ainuke jama, et hommikust saati on vesi ära võetud, ei saa sporti teha, ega ka massaaži minna, sest ennem tahaks end puhtaks pesta. Isegi hambad on veel pesemata ja ilgelt rõve on olla confused smiley
Võtsin ka ratta kaasa ja lastetooli ka sinna peale, et kui ei saa plikat üksi suvilasse jätta, siis saan mingitki sporti teha ja siin ringi rattaga sõita.
Ohoo vaatasin ka praegu seda SpordiID ja ma jooksus 30 päeva arvestuses essa ja kõikide sportlikus arvestuses 8s :p Appi ma pean ruttu jooksma saama, sest muidu ma seal kaua ei ole :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2014, kl 16.15

Ma ei pannud end sinna sportid-sse kirja. Peaks siiski uurima selle kohta. Mul on nii hull migreenihoog. Olen siruli maal ja homme olen tööl ka. Ei tea kuidas hakkama saan. OOtan juba sügist,et siis E-R 9-17.00ni tööl olla. Käisin metsas seenel , kukeseeni sain. Njom njom tongue sticking out smiley
Ma nii hullult kardan homset kaalumist... Mul kuidagi kõik nii allamäge läinud hetkel. Ei taha/viitsi sportida ega midagi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2014, kl 17.02

Ma istun suvilas ja ootan millal ilm paremaks läheb. Iga natukese ajatagant tuleb padukas alla ja pidevalt müristab. Korraks sain käia väiksel jalutusringil koeraga, aga tahaks veel jooksma ka jõuda.
Poeg saatis ka vahepeal sõnumi, et kõik on korras, et teda siiski Jõhvi ei viidud ja süüa antakse väga palju. Selline uudis teeb küll mulle head meelt ja enam ei tönni smiling smiley
Uurin siin oma pulsikella võimalusi. Garminil on väga äge web kuhu laeb kõik sportimised üles. Nagu midagi Endo taolist, aga ikka mitu korda võimsam. Saab ka endale seal mingeid treeningkavasid koostada ja eesmärke seada. Üritan nüüd siin oma poolmaratoni eesmärgi kava teha, et ikka Sügisjooksu läbiks.
Lisaks registreerisin oma kella seal lehel ära ka, et juhul kui ära kaob või varastatakse, siis peaks kerge vaevaga GPS kaudu üles leidma selle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. July 2014, kl 18.44

NO küll te olete tublid kõik!Mis veini ja õlusse puutub,siis mul ka viimasel ajal suht tihti kuidagi see viga man,aga magusat sinna kõrvale väga ei aja,olen endiselt igasugu maitse- ja tervisesegude ja pähklite hull,selle võrra päeval nii hullult alati ei söö ka enam.
Anett,kukeseened,tõesti nämma.Ehk jõuan ise ka varsti seenele.Meil maal tegelt üle tee kasesalu,kust olen puravikke ning pilvikuid juba saanud,mis siis,et enamus ussitas,seevastu esimesed korjamise mõnud sai ära tuntud.Tehtud said eelmisel nädalavahetusel ka ema ja tädiga kase ja tammevihad.Mina täna maale siiski ei sõitnud,käisime lapse laulupeo särgi järel ning siis ostsime 6 kilo maasikaid,kust paar kilo läks sügavkülma ja pea kõik ülejäänud moosi tegemiseks.Meie vanaisa sebis juba kevadel Venemaalt suhkrut(see palju magusam), ja andis maasikamoosi tellimuse sisse,tema neid poe omi ei taha,polevat ikka see,aga moosi sai sellest kogusest ju vähe,tuleb vist veel osta ja sisse teha,sest minu pere liikmed armastavad ka isetehtud moosigrinning smiley.
Kuna täna kodumail,siis homme ikkagi kaaluma,oi-oi,saab näha,kui patused oleme olnud...
Ursull,näed,kõik polegi ju nii halvasti ja kui väga raskeks läheb,oleme meie ju alati toeks.
Ja muide,Ursull,lugesin täna meie esimest lehekülge siin ja avastasin,et olen suht samal kaalul olnud viimased kuu aega,millega sina siin alustasid jõulude ajal.Oled sellega arvestades kohe vägagi tubli olnud,vaatame,kuidas mina vastu pean ja ära sina ning teised ka alla andke!Muidugi tuleb nautida ka elu ja selle mõnusid,tuleb lihtsalt kuidagi balanss leida.Seniks hoiame homseks kaalumiseks pöidlaid ja kel võimalus,ikka väike liikumine enne undthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2014, kl 20.24

Sain ikka jooksma. Vaatasin, et päike väljas, et ehk enam sadama ei hakka. Metsa alune oli paksult igasuguseid seeni täis. Mõtlesin kohe Anetti kukeseenejutu peale...nämmm. Peaks ka metsa minema seenele. Ilgelt isutama hakkas.
Aga noh viimane 1,5km sain ikka mingi korraliku paduka kaela. Aga otse kuuma sauna...mmmmõõnus smiling smiley
Piia37, küll sa ka jõuad nii kaugele kui mina täna ja usun, et veel kaugemalegi. Oled uskumatult tublisti ja palju alla võtnud. Muidu ära unusta sealjuures oma keha kuulata, tervis ennekõike. Samas mina võin väita, et kui jooksuga paus hakkab sisse tulema siis on alaselja jamad ka kohe tagasi. Seega pean end ikka liikuvuses hoidma.
Homme mina ei kaalu teiega ja veel polegi kindel millal ma kaalule lähemale saan sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2014, kl 20.52

Niiiii tublid,et täna trenni tegite! Kukeseened praetud ja pool söödud. Oh kui head.
Ma auaslt ie tea kuhu minu motivatsioon kadunud on ? Olen niiiii kuradime nördinud iseendas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2014, kl 21.02

Minumeelest on see täiesti normaalne, et vahepeal tõmbad end trenniga tagasi ja võtad sellest puhkust.
Mul ka hetkel raske kuidagi nagu järje peale saada. Tavaliselt jooksin nädalas 4-5x, nüüd heal juhul 3x. Aga lepin sellega, parem ikka kui mittemidagi. Küll ma jälle end leian ja hakkan uuesti tubliks. Hetkel üritan säilitada mingigi liikumine ja enam-vähem toitumine ka.
Kõik on ju peas kinni, seega teen oma peaga tööd winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2014, kl 21.09

Ma pean ka oma mõtteid korrastama. Toitumine on ikka no NIIII VALE kui üldse olla saab. Ja see tekitab minus stressi ja ma tunnen ,et selle ülemõtlemisega viin ma end nii endast välja. Saaks ma ennast kokku võtta kuidagi. Aga no ei ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 03. July 2014, kl 21.26

Käisin siis ka oma 7.2 km kõnni- ja jooksuringil,esimest korda ilma astmarohuta.Kokku sain joostud 13+6+3+3 minutit,ülejäänud aja tempokas kõnnis ja õnneks ei läinudki astmapiipu vaja tõmmata,kuigi vahepeal oli küll selline tunne,et enam ei jaksa ilma.Olen nüüd ilma astmarohuta juba u.4-5 päeva,loodetavasti ei pea seda ka niipea kasutama.Selg natuke ikka veel tuikab,aga pole hullu,ei tohi endale lihtsalt liiga teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. July 2014, kl 08.26

Hommik!
Olen täitsa rahul,kaalutabelis ikkagi miinus,mis siis,et vaid -100 gr.,vähemalt uues tabelis ka ilus algus...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. July 2014, kl 10.27

Noh midagigiii! smiling smiley
Mina elan teile ikka kaasa, kuigi see nv ennast kaaluda ei saa, sest vist siiski ei lähe pühapäeval koju, kuna nii soojad ilmad on ju tulemas. Järgmine nädal siis alustan mina.
Piia37, sa siin kirjutasid, et käid vastu ööd veel jalutamas. Kas siis parem uni?
Meil jooksulaagris kästi igal hommikul enne sööki vähemalt 30 min jalutada, et keha tööle saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: F
Kuupäev: 04. July 2014, kl 12.39

Minu suurt plussi ärge seekord väga tähele pangesmileys with beer Käsisin eile pulmas ning täna veel head ja paremat täiswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. July 2014, kl 12.41

Tere naised!

Ma siin vahepeal kadusin ära.smiling smiley
Kus te alles lobisete..eye popping smiley.

Mul on ilus algus seekord kaalulangetamisega smiling bouncing smiley ja ilma igasuguse jälgimise ja nälgimiseta.

Peavalu on kadunud ja nädal aega on kolitud ja kaloreid põletatud.
Tunne on hea ja vatrsti saab jälle korralikult sportima hakata.

ilusat päikeselist nädalavahetust! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. July 2014, kl 13.09

Mul tuli kaa jube suur pluss, aga pole hullu. Tunnen end hästi ja olen teinud kõiki, et kaalust alla saada. Järgmiseks nädalaks kaotan siis topeltgrinning smiley
Tegin veel rattaga ühe rahuliku ringi enne und. Üritan täna kaasmiling smiley

Vaatasin veel vana tabelit ja täiesti uskumatu, et kokku kaotasime pea 70 kilo.. Suur osa muidugi Piia töögrinning smiley Kui mott ära kaob, siis mõtlen kui tubli Piia ongrinning smiley

Kukeseeni ostsin üks päev ja oi kui head need olid. Hetkel küpsetan leiba ja nüüd pean kaa plaani, et moosi keeta. Õige on, et kodune moos on ikka kõige parem. Tihti ma moosi ei söö, aga vahel (kord paari kuu jooksul) kui pühapäeval pannkooke teha, siis on jube hea. Keetsin kevadel võilillemett ja see on kaa pannkookidega väga hea. Soovitansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. July 2014, kl 14.40

Mul on suur pluss... tervelt 1 kg! Ahastus peal. Näonahk ka kuidagi pahaks läinud. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. July 2014, kl 15.14

Ohohhh kairee, mis sa nüüd tegid??? Vigeee... smiling smiley
Ilgelt tahaks ka kaalu peale. Harjunud ju 3x päevas kaaluma.

Ma käisin massaažilaagris ja lasin 1,5h end ülekere mudida. Homme lähen proovin midagi täiesti uut, reflektsioloogiat.

Täna plaan minna rattaga sõitma õhtupoole. Aga nüüd vist juba ongi õhtu :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. July 2014, kl 15.20

See reflektsioloogia on väga huvitav...mul üks hea sõbranna käib seal järjepidevalt ja mul ka plaanis sinna jõuda, kuna ta seda taevani kiidab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. July 2014, kl 15.35

Ma ise loodan ka sealt saada mingi elamuse. Selgitas, et jalatalla alt mõjutatakse mingeid selliseid sügavamaid lihaseid, mida tava massaažiga kätte ei saa. Pidi igasuguste asjade vastu aitama ja saab igasuguseid asju mõjutada nende punktidega. Ma laseks kohe vajutada neid punkte, mis peki kehalt ära sulatab the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. July 2014, kl 16.43

Ma veel ei teagi, mida ma sealt täpselt otsima lähen aga eks see siis kohapeal selgub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. July 2014, kl 12.58

Appppiiii millised ilmad! Mina istun siin nelja seina vahel kinni ja vaatan kuidas teised ilma naudivad. KAs ikka päevitate ??? Saate peksa kui väljas ei päevita praegu! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. July 2014, kl 19.04

Ei päevita! :p Ei jõudnud :p
Kes tantsib, kes laulab...aga meie käisime ratastega sõitmas ja pärast seda tõmbasin 5km sörki peale :p Homme lähme randa. Vaatasin, et Võsu vesi on täna õhtuks juba +18 läinud, täiesti ujutav minu jaoks :p Pealegi, ma mais juba sain jume peale ja väga luik ei olegi smiling smiley
Järgmine nädal tuleb spordis vist auk, sest jään tütrega kahekesi suvilasse ja ei saa siis jooksma minna, pole hoidjat. Ehk saame ratastega siis sõitma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 06. July 2014, kl 07.53

Jessy911,vau milline kaalulangus,-3 kg,supertubli ja Kairee ka!hot smiley
Jah,õhtune enne magama minekut liikumine toob tegelikult ka väga hea une.Olin muidu natuke kimpus selle magamise värgiga.Praegu on uni väga hea,kui ainult need nõmedad albatrossid ja kajakad ei lärmaks nii palju hilja õhtul ja imevara hommikul.Need kohe oskavad kõik ära rikkudaangry smiley.Hommikuti armastan ka kõndida,see annab tõepoolest mõnusa energialaengu terveks päevaks,aga jällegi, üle pingutada ka ei tohi,kui ees on veel raske päev,sest vastasel juhul oled lihtsat väsinud ja näed eesoleva päevaga vaeva.Asja peab ikka mõnuga võtma ja täpselt endale teadvustamathe finger smiley ,mida teed ja kui paljuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. July 2014, kl 08.54

Selle nädala TABEL on siin!

Jessy911 -3kg ja kairee -1,1kg on selle nädala kõige tublimad! Super tulemused, hurraaa!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 06. July 2014, kl 11.45

Piial on kajakad ja mul on üks vares, kes tuleb iga hommik kell 5 akna taha kraaksumagrinning smiley

Ma vaatan, et päris mitmel on +1kg see nädal. Tänase seisuga oleks mul veel natuke juures. Reedel ja eriti eile sai veits maiustatud. Nüüd olen siis jälle tubli reedenigrinning smiley
Tahaks kaa Jessy911 -3kg saladust teada tegelikultgrinning smiley

Ursull, käisid siis refleksoloogiat proovimas? Kuidas oli?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. July 2014, kl 15.49

Oi oi kui tublid! Lähen peidan end häbi pärast ära! grinning smiley
Aga õnneks on uus reede tulemas . Seega kulutan pekki !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. July 2014, kl 16.00

Hei!
Käisin jah reflektsioloogiat proovimas. Väga eriline kogemus. Polnud ennem saanud sellist jalataldade mudimist, näppude ja pulkadega ja veel kõrvade seest ka pulkadega vajutati teatud punkte. Massöör oli väga hooliv ja muutkui selgitas mida teeb ja mu jalgu puudutades juba sai aru, mis probleemid mul on.
Soovitas mul kasutama hakata magneesimiõli, kuna ma palju jooksen siis on tunda, et jalad on tundlikud ja mul need "torud" ju aegajalt valutavad ka. Õli pidi paremini mõjuma kui tablettide söömine. Imendub kiiremini ja paremini otse läbi naha sinna piirkonda kuhu vaja. Pidi aitama igasugu traumade vastu, valu kusagil või lihaskramp või isegi sääsehammustus või sinika vastu.
Igaljuhul tellin endale ka selle õli ära. Eile õhtul kohe jaksasin vändata 15km ja veel otsa teha ühe jooksuringi.
Peaks nüüd otsima endale sellise massööri, kes sellega tegeleb professionaalselt, et saaks kuurina endale seda lasta teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 06. July 2014, kl 22.42

Minu 3kg on ikka tegelikult ju kahe nädala tulemus winking smiley
Saladus on lihtne,ma ei söö teragi magusat, jahutooteid. Ja üldse toidukogused on oluliselt väiksemad. Tean jah, et see ei ole normaalne kui mingid toidud täiesti välistad, aga seekord proovin niimoodi. See pagana kaal ei tahtnud kuidagi liikuma saada. Olen niimoodi kolm nädalat vastu pidanud, äkki saan sedasi oma magusasõltuvusest lahti. Praegult ikka veel isutab magusa järgi moody smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.