Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. July 2014, kl 10.42

Jessy911, sa oled ikka väga tubli. Tahaks ka suvel suuta sellistest ahvatlustest eemal hoida, aga ei suuda.
Kui tööle lähen siis hakkan end karmimalt söögiga piirama, hetkel üritan vähemalt sporti teha nii palju kui lastakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 07. July 2014, kl 23.09

Liitun nendega, kellel kaalu juurde tuli. Ma siin puhkuse ajal ei suud oma toitumist üldse kontrollida. Lisaks ei ole puhata veel saanudki. Eestis olles vaja kõik sugulased, sõbrad ja arstid läbi käia. See nädal v-o saab mõned päevad veidi vabamalt võtta. Eelmine nädal jõudsin jooksma ainult kahel päeval. Homme plaan õega jalgadega teed mõõtma minna. Kui lõpuks koju tagasi saan, siis ehk suudan jälle ennast joonele sättida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. July 2014, kl 13.37

Ma üritan siin sama asja ajada, mis jessy911, aga ei lähe õnneks. Ise muidu kaa asja paremaks ei tee ja küpsetan päris palju viimasel ajalgrinning smiley

Eile tegin rattaga 50km ja õhtul 8km läbi metsa. Täna võtan vabalt ja lähen ainult jalutama õhtul. Täna alustan värvimise, lakkimise ja lihvimisega. Sel suvel on plaan kodus kõik poolikud tööd ära lõpetada. Sügisel kolisime siia ja vaikselt olen siin asju ära teinud, aga nimekiri on ikka veel meeletult pikk..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: birxike
Kuupäev: 10. July 2014, kl 12.02

Tere kõigile!

Kui tohib, siis ma jälle liituksin teiega. Kevadel läks asi ikka täiesti käest ja siis tuli veel juunipuhkus ka otsa, mille tulemuseks on see, et pole aastaid nii palju kaalunud sad smiley. Tegin aastase kasutusõiguse ja alustan jälle otsast peale. Algkaal oli nädalaalguses 78,3 kg. Homme annan siis uue numbri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. July 2014, kl 13.56

Liitu-liitu! smiling smiley
Tabeli pead ise kusagilt lehelt üles otsima ja end ise lisamasmiling smiley

Ma pole nüüd mingi 3 päeva saanud oma toitumisi normaalselt kirja panna. Pidevalt mingid külalised ja söömised jne..... 4 päeva ei ole saanud ka sporti teha....täiesti hulluks ajab see olukord. Loodan siin salamisi täna ikka jooksurajale saada....nojaaa oma kaalust ei tea ma juba üle 2 nädala midagi, lihtsalt ei ole kaalu ja ei tea ka veel millal ma seda näen. Tahaks nädala lõpuks kodus käia, aga krt kõik on nii lahtine ja segane.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 10. July 2014, kl 16.02

Tere, birxike! Loodame, et sel korral läheb paremini siissmiling smiley

Ursull ma loodan, et kaalule astudes üllatud meeldivaltsmiling smiley Ja kui päris nii ei lähe, siis vähemalt naudid elu jugrinning smiley

Mu kaal on terve nädala seisnud. Homseks ilmselt kaa muutusi ei ole.

Pidin küll täna puhkama, aga lähen teen rattaga ühe vaikse ringi, et enne õhtusööki midagi nosima ei hakkaksgrinning smiley

Siin ikka väga vaikseks jäänud..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 10.07.2014 16.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. July 2014, kl 18.19

Ma sain ikka täna jooksma ja lausa veidi üle 10km tehtud. Peale tegin veel kõhulihaseid. Võib lõpuks päevaga rahul olla. Samuti tänased söögid on kõik kirja saanud.
Ehk saan laupäeval koju, siis saab kaaluda, hiljemalt pühapäeval.

Päris põnev tegelt, et pole juba 2 nädalat kaalu näinud, et mis see tulemus võiks olla. Nojaa selliste ilgelt palavate ilmadega minust jooksjat ei ole ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. July 2014, kl 10.27

Tubli, Ursull smiling smiley Ma ootan kaa juba põnevusega su kaalugrinning smiley

Ma ei tea mis mul toimub.. Jälle kaalu juures. Õudne. No tegelikult ise kaa süüdi vist.. Mõnel päeval 100-200 kalorit rohkem söönud. Ma ei arvanud, et nii vähesest lausa pool kilo mulle juurde viskab.. Trenni olen teinud iga päev väga korralikult. Pean vist kalorinormi muutma/ vähendama. Hetkel on 1500 ja natuke peale lubatud..

Täna tulevad külalised ja küpsetasin juustukoogi ja muidugi pean seda ka sööma pärastgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. July 2014, kl 17.25

Noh, nii vähesed on täna oma kaalu siin kirja panna ja needki vaid vaid plussid smiling smiley
Mis teoksil siis?
Ma ikka sitsin suvilas, aga homme plaanin koju minna korraks. Esmaspäeva õhtuks tulen siia jälle tagasi. Täna käisin plikaga koos rattaga sõitmas, st. tema istus mul lastetoolis pakikal. Sõitsime Võsult Käsmu ja siis matkasime seal mööda matkaradasid ja tulime tagasi. Umbes 26km tuli kokku, mida tegelt polegi väga palju, aga noh metsarajad on suht raskesti sõidetavad ja kui laps ka veel peal siis päris korralik väntamine.
Nüüd lebotan diivanil ja söön jäätist spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 12. July 2014, kl 19.18

Tubli ring, Ursull. Oled jäätise auga välja teeninudsmiling smiley
Lebotan kaa diivanil. Tegin just väikse uinaku. Eile käisid külalised ja grillisime päeval. Õhtul otsustasin koos külalistega linna minna ja käisin sõbrannal külas veel söömas ja siidrit joomas. Istusime poole ööni üleval. Mehega koju sõites käisime ostsime veel värskelt küpsetatud saia ja sõime terve pätsi äragrinning smiley Õhtul veel mõned siidrid ma arvangrinning smiley Ühesõnaga võtan paar päeva vabalt ja vaatan äkki see paneb kaalu liikuma. No alguses liigub kõvasti üles poole, aga siis vast uue hooga alla jällegrinning smiley
Tõesti üllatavalt vähesed on oma kaalu sisestanud. Loodame, et suve ahvatlused neid siis lõplikult maha ei ole murnud ja et nad meiega ikka jätkavadgrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 12.07.2014 19.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. July 2014, kl 21.39

Ma jõudsin koju!!! spinning smiley sticking its tongue out
Hommikul kaalun siis lõpuks end, aga juba aiman, et mingi mega pluss on tulemas grinning smiley
Need on need lõpetamised ja sünnipäevad. Meil perekonnas on juuli kõige pidude rohkem kuu üldse. Ühel päeval võib olla korraga kuni 3 sünnipäeva. Samas ma tean, et ma õginud ei ole ja mõistusega laua taga ikka istunud. Ainukesed patud on viimasel ajal see veini ja õlle joomine ning vahepeal ei saanud nii tihti sportida kui oleks tahtnud.
Aga eks homme ehmatame kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. July 2014, kl 09.00

Tõehetk siis käes. Olen ikka mõnuga nautinud elu smiling smiley
Korralik pluss 1,2kg!!! smileys with beer
Peab end ikka korralikult käsile võtma, kõige enam häirivad ikka need sangad külgedel. Pekikõht ka, aga noh see on niigi tublisti väiksem võrreldes sellega mis ta ennem oli. Saaks sangasid maha, siis oleks juba keskkoht olemas.
Aga üllatusin selles osas, et mu nutikas kaal näitas mu rasva protsendiks 35%!!! Mul pole see iial olnud nii madal hommikuti, ikka pigem nii 36-37%
Uue eesmärgi seadmisega siin Kaaluabis, näitas ta mulle, et võin süüa 1500 kcal midagit...olengi siin julgelt söönud seda enamikel päevadel täis, aga tegelikult kaal sellega mul ei liigu. Kaal liikus mul siis kui võisin süüa 1200kcal. Peab selle kalori seal üle vaatama.

Lisage teised ka oma nädala kaalumise tulemus. Loodetavasti ei tee me 2 nädalat järjest siin plusse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. July 2014, kl 18.45

1,2 polegi ju nii hull tegelikultsmiling smiley Ma ise pean kaa kalorid üle vaatama. Tõmbasin normi 1400 peale ja vaatan kas sellega saab kaalu jälle liikuma.. Loodan, et järgmiseks reedeks mingi väike miinuski tuleksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. July 2014, kl 19.38

Ma ei teagi miks ta mul ennem 1500kcal soovitas, kuigi panin täpse nädalate arvu ja soovitud kaalu, ning treenimise osas kirjutasin, et ei tee trenni smiling smiley
Täna korrigeerisin uuesti eesmärki, st. kaalu eesmärgi jätsin ikka samaks, nädalaid vähendasin ja trenni osas jälle märkisin, et ei tee trenni, siis andis kalorite arvuks 1300kcal. No ok...proovime siis 1300kcal hoida.
...1,2kg pole jah palju, aga katsu see jälle maha saada (kuul pähe!) hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. July 2014, kl 23.16

Ma panen kaa alati, et ei tee trenni.
Mäletan, kui keegi rääkis, et kui ta alustas siis pani kirja, et teeb mõõdukat trenni iga päev. Tegelikkus oli aga see, et ta jalutas ainult pool tundi või natuke peale ja siis viskas talle normiks 2500 midagi ja mulle kurtis, et ta näeb kurja vaeva, et iga päev neid kaloreid täis süüagrinning smiley Ta muidugi kaalust kaa alla ei võtnud siisgrinning smiley
Aga tõsi ta on. Ma ise üritan nüüd 1,5 juurde kogutud kilo kaotada.. Viimased kaks nädalat pole õnnestunud kahjuks. Vaatame mis uus nädal toob.. Kahjuks on juulist veel tulemas palju sünnipäevasid ja muid üritusi.. Tuleb tugev olla või siis lihtsalt mõni sünnipäev vahelt ära jätta..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2014, kl 06.37

Sõbranna meenutas mulle eile, et meil kokkutulek oma kambaga augusti alguses ehk siis 3 nädalat veel aega. Oleme mitu päeva sõbrannadega Kauksis ja lebotame ja chillime lihtsalt.
See peaks olema piisav põhjus nüüd mul end kokku võtta ja kõhulihaseid tegema hakata, et veidigi parem vorm saavutada. Suu peab ka koomale tõmbama igasugusest magusast ja veinist.
Õnneks see nädal mehel ka veel puhkus, siis saan trenni teha rohkem (on kes last sel ajal passib).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. July 2014, kl 08.17

No tere,tere!
Sain minagi korraks linna puhkuse ajast ja kaalule,ja loomulikult ootas mind ees mega pluss kaalul (lisandus 1,7 kilo),täna uuesti nädalaks maale,st.kaalule saan taas nädala lõpus,üritan see nädal kõige toiduga ja joogiga tagasi tõmmata.Meil olid ka kogu aeg külalised ja loomulikult sai kõike nauditud,kuigi nii palju ma nüüd ka ei söönud,pearõhk värskel soolakurgil ja suitsurääbistel,nojaa muidugi ka pähklid,liikumine oli lihtsalt hoopis teine,puude õuest kuuri alla viimine ning ladumine,päris hea tegelt kõhulihastele ju,muru niitmised ja muud sellised tegevused,millega linas iga päev ju ei tegele,kõndimisest tundsin puudust ,kuid õhtuks olin juba nii läbi,et lisaliikumist enam ei jõudnud teha.Nüüd leppisime tädiga kokku,et võtame kepid maale kaasa ja proovime ära.See aasta nad mulle kingiti ,aga kasutanud pole veel kordagi,eks näis,kas hakkavad segama või ei.Tädi mul ka kopsakas ja otseselt tempoka kõnniga tegelenud pole.
Issand,kuidas teil jääb aega kirja panna toitumist?Ma pole ammu miskit kirja pannud,kuigi peaks,eriti arvestades viimast tänast numbrit kaalul,kuid maal väga halb interneti ühendus,seepärast kõigest arvuti värgist ka eemal,mis iseenesest väga hea puhkus ka.
Kaalu võis mõjutada ka just teistsugune tegevus teistele lihastele,nüüd siis taas maale ,kus vaja värvimistöid teha,murud niita ja muidugi uued külalised vastu võtta jne.
Lootsin max. kasutada puhkust oma armastatud liikumisega,aga eks elu tahab ka elamist ja tööd tegemist.Tore on kõige selle juures see,et mu 8-a-ne tütar teeb huviga kõike kaasa.Tõeline ema-tütre suvi,kus laps õpib nii palju juurde,ilma peal käimatasmiling smiley
Ilusat uue nädala algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. July 2014, kl 08.33

OK,muutsin veel korra tabelit,sain lõpptulemuseks ikkagi 85.7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. July 2014, kl 09.18

TEre! Ma pole siia üldse kirjutanud sest sain toreda uudise teada. Mina ootan beebit! smiling smiley
Uurisin ja puurisin trenni jätkamisega raseduse ajal ja töitsa lubatud ainult,et enesetunde järgi. Ma ei teagi kas päris jooksmist luban endale, ikka natuke muretsen üle,et põrutab. Aga rattaga ja jalutamist saab ikka jätkata. Seega ma siis võistlen,et palju mul kilosid juurde tuleb smiling smiley Päris ära kaduda siit ei tahaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. July 2014, kl 09.43

Imearmas uudis,palju õnne!Hoia siis ennast ja ära üle pinguta,Anett!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2014, kl 11.46

the finger smiley Palju õnne sulle Anett!!! See tõesti hea uudis.
Sportida tohib tõesti ja kõike enesetunde järgi, isegi joosta võib. Suurema kõhuga on muidugi raske seda teha. Mina küll raseduse esimestel kuudel jooksin, pärast läksin kepikõnnile üle. Käisin veel pilateses ja lihtsalt mingeid harjutusi tegin teistmoodi ja treener oli teadlik ka mu rasedusest. Suurema kõhuga olles hakkasin käima rasedate vesiaeroobikas ja joogas.
Palju nädalaid juba on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2014, kl 11.53

Ainuke kes sel nädalal suutis alla ka võtta oli birxike -0,5kg, kõik teised on teinud kõike selleks, et kaal plussis oleks, piinlik lugu eye rolling smiley

TABEL SIIN!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. July 2014, kl 13.03

Suvi on oma töö teinudgrinning smiley Tore muidugi, et inimesed ikka elumärke näitasid ja me Ursulliga siia ainult kahekesi ei jäänudgrinning smiley

Anett, sulle palju õnnesmiling smiley Väga tore uudis.

Minu spordiklubis oli paar korda nädalas nii, et enne oli tavaline vesiaroobika ja siis rasedatele. Ma siis tegingi kõigepealt tavalise trenni ja siis koos oma raseda õega ühe lõdvestava rasedate vesiaeroobikagrinning smiley Väga mõnus oli ja kui kunagi ise rasedaks jään, siis hakkan kindlasti uuesti käimagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. July 2014, kl 16.06

Mul saab kolmap. 6 nädalat täis. Väga alguses olen, aga mõtlesin, et mainin teile sest tobe oleks ju lihtsalt niisama ära kaduda siit. smiling smiley Ja võõrastele kuidagi julgem rääkida. Lähedastele enne kolme kuud öelda ei taha. Ma tahan ka sügisest hakata vesiaeroobikas ja joogas käima. Ma seda sünnitust kardan paaniliselt eriti kuna mul pole pm puusi ollagi.sad smiley Aga täna lähengi proovin jooksmist . Kerget sörki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. July 2014, kl 19.26

Ma jooksma ei saa veel minna kuna mul jubedad gaasid. Ausalt, pane või nöör kaela. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. July 2014, kl 21.51

Ma olen pikalt eemal olnud. Nüüd aga kenasti kodus tagasi ja elu saab jätkuda vanas rutiinis. Jaanipäevast alates kuni siiani ei ole mu toitumine ja liikumine just kiita olnud. Jooksmas ikka käisin, kuid toitumist ei jälginud üldse ja tulemused on kohe näha. Panin oma reedese näidu ka tabelisse, see oli mul üleskirjutatud ja täna sain alles arvuti ligi.

Anett, väga lahe uudis! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2014, kl 21.58

Jeebus, me siin teist nädalat teiega vaid juurde võtnud, mitte alla smiling smiley
Kas me oleme asjast valesti aru saanud või? spinning smiley sticking its tongue out
Tulin suvilasse ära ja alustasin kohe kõhulihaste treeninguga....uuuuuesti! Eelmistel kordadel esimesest nädalast kaugemale ei saanudki eye rolling smiley ja arvake ära mis ma kaasa siia võtsin? winking smiley Jaaaa....kaalu võtsin kaasa!!! Pean ikka oma kaalu jälgima edasi 3x päevas, siis vähemalt torgin end tagant ja ei lase asjal käest minna (kuigi see juba käest läinud grinning smiley).
Täna hommikul oli kaal veel kõrgem kui pühapäeval kaaludes....täitsa masekas ikka, kuidas kõik käest läinud. 3kg on juures võrreldes sellega, mis ma siin vahepeal saavutasin, kaal mis algas 7-ga.
Täna sain endale supper ilusa maxikleidi, aga see selline liibuv ja voldid on näha. Kõhust on vaja vabaneda kiiremas korras. Kardan, et selleks suveks ma sinna kleiti ideaalselt end ära ei mahuta, aga järgmiseks suveks pean küll nii palju alla võtma, et näen selles bööfekt välja. Jälle uus motikas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. July 2014, kl 22.02

Käisin rullitamas ja jalutamas tongue sticking out smiley Rullitasin kuskil 6-7 km ja jalutasin kuskil 4-5 km smiling smiley Korda läinud päev. Ma korrastasin enda mõtteid täna,et rasedus pole haigus, mis oleks ettekäändeks mitte liigutada end. Ja lisaks lugesin teiste sünnitusi ja palju kirjutasid, et palju peab liikuma siis läheb kergemalt. Kui teil kellelgi ebamugavustunnet ei ole siis võiksite oma sünnitusest krijutada smiling smiley ?
Ma loodan,et ma siis ka järgmise aasta suvel olen vähemalt oma vanas vormis/kaalus tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 14. July 2014, kl 22.42

Mina sünnitusele raseduse ajal väga palju ei mõelnud. Olen alati arvanud, et kui teised said sellega hakkama, siis saan ka mina. Ja saingi! Lõpus siiski ikka valmistusin selleks. Kõige parem ettevalmistus, mis ma sain oli Pelgulinna sünnitusmaja perekooli tugiisikukoolitus. Seal seletati mulle ja mu kaaslasele kõik täpselt ära ja kadus hirm ning haletsus. Lisaks sai praktiliselt kõik harjutused läbi teha. Sünnitusele saab naine ise väga palju kaasa aidata ja seda ma ka tegin. Lisaks uskusin ja soovisn, et mu sünnitused oleksid kiired ja kerged ning seda need ka olid. Mõlemad sünnitused kestsid 4,5 h. Esimesel korral ei olnud ka mingeid õmblusi vaja teha. Aa ja tegelikult ma enne enda esimest sünntiust teiste lugusi ei lugenud. Valetan, ühte lugu siiski lugesin, aga see oligi selline kerge ja kiire nagu endale soovisin smiling smiley Eks iga sünnitus ole erinev, kuid minu soovitus on mõelda positiivselt: "Kõik läheb hästi!" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2014, kl 23.09

Roosaroosiga 200% nõus! Tuleb mõelda vaid kõige paremaid mõtteid ja hirmudel ei tohiks ruumi jätta. Esimest last sünnitades olin nii noor, et siis ma ei teadnud mida oodata ja ei osanud ka end ette valmistada. Kirjandust tol ajal väga ei olnud ja eks seepärast (ja ka muudel x põhjustel) mul üle aja läks ka nädala jagu ja lõpuks kutsuti esile, mis kestis 48h!!!
Kahe lapse vahe on mul 15 aastat ja teiseks lapseks olin vägagi valmis ja valmistusin ka korralikult. Just tänu igasugu liikumisele ma arvan, kulges mu rasedus väga kergelt. Seljavalud olid minimaalsed ja vaid 2 jalakrampi ja 1 oksendamine smiling smiley (Poega oodates sain rasedana ka haiglas sitsida neerudega, aga muus osas oli ka suht kerge rase olla). Tütar sündis täpselt õigel päeval ja sünnitus kestis 2,5h.
Terve raseduse ajal mõtlesin vaid häid mõtteid. Kujutasin ette, kui ilus ja armas mu laps on. Kui terve ja tark ta on ja ma ei tea miks, aga mõtlesin pidevalt sel ajal ka seda, et oi kui hästi ta mul magab ja tänu sellele saan ka mina magada. Uskumatu, aga tütar hakkas 3ndast elukuust magama täispikki öid ja armastab siiani magada palju ja kaua. Vaid esimesel kuul ärkas mõned üksikud korrad paaril korral öö jooksul, üldjuhul saime 1 ärkamisega öösel hakkama.
Anett, kõige olulisemad on need tuppelihaste harjutused raseduse ajal, hoiad rebendid ära winking smiley ....ja sünnitust ei ole vaja karta. Mõtle millegi muu peale. Võta mees ka kaasa, saate mõlemad imelise kogemuse osaliseks. Mul mees lubas, et teinekord võtab ta koerakondi kaasa, et ma ta käsivarsi ei pureks winking smiley Aga järgmisi kordi enam ei tule! Nüüd on atšurr! Ma enam ei vinna tittedega tegeleda :p

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.