Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. July 2014, kl 08.50

Ma eile otsustasin,et minu sünnitus kestab alla 7 h ! grinning smiley Ja ma valmistun selleks ka ette. Niiet kui ma peaksin mingil seletamatul põhjusel siia enam mitte kirjutama, siis peate mulle facebooki kurja kirja saatma, et kus ma olen ja miks ma ei ole liigutanud end!! grinning smiley Täna ja homme olen õnneks ainult kolmeni tööl seega ei saa tulla ühtegi vabandust miks ma ennast liigutada ei saa smiling smiley KAs rullitamine ja rattaga sõit treenivad ka neid tupelihaseid ? Ma hakkan nüüd googeldama ,et mis harjutusi täpsemalt teha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. July 2014, kl 10.28

Eiiiii Anett, need ei treeni neid lihaseid!!! grinning smiley
Neid lihaseid saad tööl ka rahus treenida, keegi ei märka smiling smiley See on see lihas, et kui on ilgelt wc-häda ja pead kinni hoidma, vot nii treenidki, et hoiad nagu häda kinni ja siis jälle lõdvestad ja nii tee kohe mitu head minutit iga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. July 2014, kl 11.10

Ma neid nüüd treenin usinalt. Kas nagu ülimegakõvasti või normaalseltpean kinni hoidma ? grinning smiley
A noh, rullitades saan ilusa pepu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. July 2014, kl 11.45

Meil õpetati rasedate vesiaeroobikas, et pidime mingi 10 sek kinni hoidma ja siis lõdvestama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. July 2014, kl 08.33

Kuidas teil tänane seis on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. July 2014, kl 08.50

Tere!
Tänane seis -0.5kg eelmise nädala tulemusest,aga vaeva tuleb näha,et jõuda taas heade tulemusteni,kuidas teistel?
Anett,kuidas meeleolud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 18. July 2014, kl 09.40

Mul tabelis see nädal tulemus eelmise nädalaga võrreldes väga hea, kuid siiski kilo veel sellest puudu, mis ma enne jaanipäeva saavutasin. Õnneks olen nüüd terve nädala ennast igapäev liigutada saanud ja küll ma selle kilo ja rohkem ka veel alla saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. July 2014, kl 09.54

Hei!
Olen isegi üllatunud, et suutsin sama seisu saavutada. Kaal vägisi kiskus ikka sinna 82-83 peale. Terve nädal olen teadlikult nüüd asju jälle kirja pannud. Ahvatlusi on palju jätkuvalt ja ma ikka ei suuda õllest loobuda. Vahetasin lihtsalt 4,6% õlle 2,5% vastu, asi seegi smileys with beer Aga noh, meie perekonnas veel üritused ja sünnipäevad jätkuvad. Eile käisime ämma-äia soolaleival, homme tädi sünnipäev ja nädala pärast saab minu tütar 4, siis peaks veidi pausi tulema nendest üritustest.
Aga jah tahaks oma 79kg ikka ette tagasi saada. Vähemalt olen suutnud nüüd nädala jagu kõhulihaseid teha, aga rahul olen alles siis kui suudaksin kõhulihaseid rohkem kui nädala teha, sest seni pole see ju veel mul õnnestunud :p
Roosaroos....sul ikka supper tulemus, mina kade smiling smiley Aga noh, ise olen loll, et vähe punnin. Terve järgmise nädala mõtlen Roosaroosi supertulemusele, nii kui tahan midagi magusat süüa või trenni ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 18. July 2014, kl 10.18

No ma tegelikult pole siin väga pingutanud tongue sticking out smiley Õnneks kehtib mu keha puhul reegel, mis kiirelt tulnud see kiirelt läinud ja ka vastupidi. Toitumist olen veidi jälginud, kuid olen ka patustanud. See nädal olen saanud igapäev trenni teha. Nädalavahetusel plaan joosta ja siis peaks 5 päeva see nädal joostud saama ning vahepealsetel jooksust puhkamise päevadel käin kepikõndi tegemas. Jooks on minu kaalulanguse võti! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 18. July 2014, kl 11.10

Tublid oleme smiling smiley Vähemalt seni kaalu sisestanutel pole plussigrinning smiley
Mul oli kaal terve nädala 64.7 ja tänaseks oli -300g veel läinud. Mul nii hea meelsmiling smiley Olen trenniga lõdvalt võtnud ja maiustanud kaa natuke, aga enam-vähem normis hoidnud asju, niiet väga hästi.
Ma küpsetan täna prooviks ühe šokolaadikoogi. Katsetan alati uued retseptid läbi enne kui külla lähen ja teistele pakun, sest äkki ei kõlba need süüagigrinning smiley

Õhtul leppisime mehega kokku, et joome paar õlut kaagrinning smiley Ma katsetan kas mu uus plaan kalorite normist kinni pidada töötab.. Panin terveks päevaks kõik toidud ja õlled ja snäkid ette kirja. Eks ma siis homme ütlen kuidas mul sellega läks ja kas selline meetod toimisgrinning smiley Tegin hommikul 18km rattaga kaa.. Loodan, et neid trenniga treenitud kaloreid kaa ei puutugrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 18.07.2014 11.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. July 2014, kl 14.43

Sain 10kg maasikaid. Pool päeva olen neid puhastanud. Osa toormoosiks ja osa keedan. Jätsin lihtsalt söömiseks ka hunniku, aga minu lemmik on ikkagit maasika-mozarella salat :p
See täpselt nagu tomati-mozarella, aga tomati asemel maasikad. Lisaks panen veel kreekapähkleid. Jestas ma võin terve suvi sellest toituda niiiiiii hea :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. July 2014, kl 21.54

Minu meeleolu on super. Täna hommikul tuli esimene kord ära kui lausa oksendasin iivelduse peale. Muidu lihtsalt jubedalt iga asi ajab iiveldama ja vägisi söön... Aga küll see aeg ka üle läheb. Ja kui ma hakkan oma beebikilodest vabanemiseks vaeva nägema siis peate ka minuga olema !!!MA juba kujutan ette kui palju ma juurde võtan sad smiley Kuigi hetkel küll magusa suhtes mingeid isusid ei ole, pigem ei taha.
Tulin koju täna ja koer oli saanud pannilt makaronid kätte( labrador 8 kuune) hüppab lihtsalt köögikapile ja sööb mis ette jääb, seekord läks lisaks makaronidele ka puidust pannilabidas millest olid liistud järgi ainult. Nüüd on diivanil minu kõrval ja palub andeks. Topib pead sülle ja kraabib käpaga, et ma ikka välja teeksin temast. Üritab musitada jne... Trenni suhtes olen ise ka häälestatud , üritan ikka iga päev jalutada või siis rattaga sõita või rullitada. smiling smiley Endomondo on mul nüüd koju jäänud kuna see teeb asju oma tahtmise järgi grinning smiley
Aga teie olete tublid olnud´! Allaanda ei tohi ja varsti olete kõik samas kaalus tagasi mis enne jaani winking smiley Aga siis tulevad juba jõulud ja uus aasta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. July 2014, kl 10.38

Nagu Roosaroos ütles, et jooks on temal kaalulanguse võti, sama on ka mul, kui vaid suudaks praegu puhkuse ajal rohkem joosta. Tööl käies oli selleks nagu rohkem aega.
Oma viimase lapse beebikilod sain väga kergelt jooksuga maha ja rohkemgi. Kaalusin enne rasedust 91kg ja raseduse lõpus kaalusin 113kg, aga nääd tänaseks on see kaal 80 kilo alguses :p Norin oma 19 aastast poega pidevalt, et tema beebikilod ei taha kuidagi mul maha minna grinning smiley Enne esimest last kaalusin 65kg ja tegelt võtsin juurde esimese rasedusega vaid 10kg, ehk lasega olen vähem juurde võtnud kui oma lollustest.
Eesmärk on kunagi saada sama kaal tagasi, mis enne lapsi oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. July 2014, kl 12.04

Ursull, järgmiseks jaanipäevaks 65 siis? grinning smiley

Mu meetod muide toimis. Sõin ja jõin ainult neid asju, mis enne kirja panin ja üle normi ei läinud. Järgmine kord teen jälle nii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. July 2014, kl 19.04

Ilgelt ilus unistus oleks küll 65kg saada järgmiseks jaaniks. Salamisi võib ju unistada ja vaikselt selles suunas pingutada ka :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. July 2014, kl 10.52

Minu ulme unistus oleks 57-58 kaaluda! Vot see oleks tore.
Mul siin müristab ja sähvib. Õudne! sad smiley
Muideks vaatan suletud uste taga osa kus terve pere ülekaalus ja ema ei saa sellest aru ja tahab ikka neid rasvaseid toite teha, aga isa näeb hullult vaeva ,et lapsed ja naine kaasa haarata... Vaadake ka järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. July 2014, kl 15.36

Olen seda osa näinud. Läksin jumalast närvi selle ema peale, kes surub lastele pidevalt komme sisse. Pealegi on lastel soodumus olla ülekaaluline. Isegi kui ei oleks, siis sellistes kogustes suhkrut ei peaks küll keegi sööma. Emal endal mingit enesekriitikat absoluutselt ei olnud....mis mõneti kadestamistväärt, aga siiski neid tervisehädasid küll ei tahaks, mis ülekaalust on tingitud.
Aga suurim viga mida lapsevanemad teevad oma laste juures on see, et nõutakse pidevalt, et taldrik tuleb alati tühjaks süüa. Kuigi lapsed tunnevad ise ära täpselt, millal neil kõht täis saab ja nii tekitataksegi see nõiaring, et laps sööb pidevalt üle ja teismeeas, kui mitte varem on juba ülekaaluga probleeme ja mis veel vanast peast?
Alguses ei oska ju ei lapsevanem ega ka laps hinnata, milline portsion on paras taldrikul. Oleneb muidugi maitse eelistustest ja toidainetest ka. Muidugi kui pärast soolase järgi jätmist järgneb meeletu magusa söömine, siis jah on midagi valesti. Aga küll juba lapsevanemad ära tunnevad selle momendi, kas laps lihtsalt seepärast soolast ei söö,et teab et midagi paremat on tulemas või tegelikult ka kõhtu rohkem ei mahu.
Mina tõstan oma lapsele ette pigem väiksema portsu kui suure, sest alati saab ju juurde küsida ja siis pole ehk seda ohtu ka, et kui nõuan et esimene taldriku täis tuleb ära süüa, et ta üle sööks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2014, kl 09.27

Hommik!
Selline laiskus peal, et tapa ära...ei teagi kas laiskus just, aga noh ei jõua trenni teha. Veidi vist ikka laiskus ka winking smiley
Pidevalt midagi teha ja kuumaga end tappa ei taha. Lebotad rannas ja "grillin kana", pruun nahk ju nii ilus :p Üritan vees käies veidi pikemalt ujuda, kui laps laseb, et veidigiiii liigutaks end. Eile õhtul või peaaegu et öösel läksin koeraga jalutama, sest süümekad olid, kuna jõudsin eelmine nädal jooksma vaid 1x eye rolling smiley Kõhulihaseid olen vähemalt 5x jõudnud teha, tubli seegi.
Aga jah kaal ei taha alla minna, vaid pigem vastupidi pressib üles, aga noh päevade nädal ju ka, st. päevad peaksid see või järgmine nädal hakkama. Alaselg juba tuikab.
Täna hommikul palusin, et mees mulle ka tervislikuma hommikusöögi teeb nagu endale. Ma siin puhkuse ajal võileibadele jälle üle läinud, nüüd nii kaua kui koos mehega kodus olen siis söön hommikuks toorsalatit ja 2 keedumuna, nagu varasemalt kui tööl käisin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. July 2014, kl 09.49

Tsau!
Minul on nii paha hommikuti ,et ei suuda miskit süüa juua. Nii õudne sad smiley Tööl olles ka koguaeg keerab seest. Aga üritan end ikkagi liigutada. Minu praegune kaal siis 63 kg. Pole ka ime , sest algul õgisin nagu loom, nüüd hommikul täpselt kell 09.00 oksendan ja siis üritan vett sisse kaanida,et parem hakkaks. See kõik käib kellaajaliselt lausa sad smiley
Tahaks sisikonna seest välja kraapida. Ja no oma väsimusest ei hakka ma üldse rääkimagi. Ma usun,et olen juba diivani kuju võtnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 21. July 2014, kl 10.01

Anett, pea vastu! See kõik on väga tuttav ja väga normaalne. Ma küll iiveldasin raseduse alguses, kuid ei oskendanud. Söömist lausa kartsin, kuna ei teadnud, mis alla läheb ja mis mitte. Õnneks on see kõik mööduv ja sa tead, mille nimel seda kõike läbi elad smiling smiley

Ma olin eile sunnitud hommikuse jooksu asemel õhtuse jooksu tegema ja oi, kui raske see oli. Olin tegelikult enne jooksu juba päevastest tegemistest väsinud. Täna on vihmane ilm ja istun praegu kodus. V-o hiljem lähen jalutama ja pilte metsa tegema.

Eile suutsin ennast toitumisega ka vaos hoida. Reede ja laupäev läksid küll käest ära: külalised ja sünnipäevad. Viimastel üritustel oli ohjeldamatu söögiisu. Kui suu just jutustamiseks ei liikunud, siis liikus toitu närides. Peaks oma suule ürituste ajal teibi peale kleepima: räägiks ja sööks siis äkki vähem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2014, kl 10.13

Anett, iivelduse vastu pidi aitama leiva söömine. Ma ise pole proovinud, kuna pole kunagi rasedast peast iiveldanud (väljaarvatud see kord kui mees auto sõidu aeg järsku Starteri joogipudeli avas ja ma oksele hakkasin sealsamas momentaalselt selle lõhna peale grinning smiley ja pärast seda iiveldas veidi aega).

Räige palavus on. Kuidas üldse saab õues sporti teha? Ainult veesport tuleb kõne alla. Mul kodus näitab termokas päikse käes +54!!!! Toas panin juba kondeka tööle, et veidigi jahedam oleks. Krt sellise palavusega on piin kodus olla ja peab kiiremas korras Võsule tagasi minema, seal mereõhk ja jahedam olla. Aga pean nüüd kolmapäevani kodus olema. Pesud vajavad pesemist, triikimist, aed rohimist, muru niitmist, lilled kastmist jne. Kolmapäeval käin päeval veel plikaga koos juuksuris ja siis võime sealt otse suvilasse tagasi sõita. Terve nädal tõotab tulla räiget palavust. Lähen otsin basseini üles ja lasen aeda vett täis. spinning smiley sticking its tongue out

Sellest päiksest võiks nii palju ka kasu olla, et palavusega ei sööks ja päikse käes pekk sulaks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. July 2014, kl 13.33

Meil ka huugab kont... Sest no esiteks iga samm mis ma teen tõmbab higi nii lahmama! Kohutav. Nagu invaliid varsti juba. Meil siin müristab ja sajab , st t'na vist ei saja ega mürista, aga eile ja üleeile. Ma veidi pelgan ka seda äikest. Ainuke asi mis mind veel iiveldama pole ajanud on marjatee ja kõvad nektariinid grinning smiley
Kõik ütlevad,et ega rasedus haigus pole, aga hetkel on küll mul miljon häda, uni, seljha valu, pea valu, iiveldus, oksendamine jne jne grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. July 2014, kl 15.32

Hei kõigilesmiling smiley

Loodan, et teil läheb kõik kenasti. Mul ei lähe.. Tõstsin eile terve päeva niimoodi süüa sisse, et ei julgenud lõpuks oma kaloreid kirjagi pannagrinning smiley Järjest sõin kooki ja muud jama. Kõige hullem on see, et mul ei saanud kõht isegi täis kogu sellest kraamistgrinning smiley Trenni tegin kaa muidugi kõvasti. Täna käisin kaa rattaga sõitmas ja kuna punased olid natuke hiljaks jäänud, siis mõtlesin kas see oleks ikka maailmalõpp kui rase oleksin. Varem oleks olnud, aga nüüd mõtlesin, et vist polekski.. Koju jõudes olid ka punased kohalgrinning smiley Lapsi muidugi veel vorpima ei hakka ja teen endast kõik, et veel rasedaks ei jääks, aga see väike juhtum pani mind lihtsalt mõtlema natukegrinning smiley

Võtsin enne päikest ja nii palav oli, et pean kaa vist basseini murule lohistamagrinning smiley

Pean kaa vist seda suletud uste taga osa vaatama. Enda lapsepõlvest tuleb see meelde kuidas sööma sunniti ja see oli jube..

Ursull, ega su perekonnanimi juhuslikult N-iga ei alga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2014, kl 15.45

appi, mis nüüd siucra? smiling smiley tunned mind? jah hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. July 2014, kl 17.17

Ei tunne, aga me oleme vist seal sportid-s ühes grupis. Sa kunagi mainisid, et oled seal jooksude tabelis essa ja ma viisin otsad kokku kuidagigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2014, kl 17.44

Nonii spioon winking smiley
Mis nimega ma sind sealt leian või mitmendana? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Kuupäev: 22. July 2014, kl 22.18

Mul pole ka toitumise osas asjad just kiita. Koguaeg näriks midagi. Tean, et see tuleb väsimusest, kuna nädalavahetus oli üsna aktiivne ja ei saanud ennast välja puhata. Õhtuti olen küll veidi varem magama läinud, kuid sellest pole ka väga kasu olnud. Nüüd haigutan siin arvuti taga: magama ja kohe!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. July 2014, kl 22.46

SV. Treeningute arvestuses 52-ga seal ees otsas winking smiley
Seal tabelis on lisaks üks mu endine klassiõde ja mu ema endine töökaaslane.. Ei tea mille järgi nad neid tabeleid kokku panid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. July 2014, kl 08.22

Ahahh, selge siis! winking smiley
Tabeleid panevad kokku kordade järgi ja kui võtad konkreetse spordiala siis on nii kordade arv kui ka kas aeg või kilomeetrid. Sa võid ju igapäev teha rattasõitu 10x päevas, aga kui need on mingid mõttetud alla kilomeetrised otsad, siis distantsitabelis sa eesotsas pole.

Krt ma olen 2 päeva juba songa saanud siin kodus. Muutkui koristan, rohin, niidan, lisaks veel sport ja kaal ikka jonnib 82kg juures sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanipäevaks saledaks ning kergemaks
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. July 2014, kl 08.35

Teate, ma lugesin selle raseduse ja jooksmie kohta. Nüüd natuke maha rahunenud ja täna lähen proovin . Enesetunde järgi muidugi. Ideaalis tahaks septembrini ikka jooksmas käia ja siis hakata rasedate vesiaeroobikas ja joogas käia. Ilusad mõtted endal, aga kas nii läheb ? grinning smiley
No ja ma usun,et ma ei pea mingeid 10 km jooksma piisab kui ma selle 6-7 km ringi teen metsaall pehmel maastikul smiling smiley Või mis nõu te annate ?
Täna tegelikult mõtlesin rattavõistlustele minna. See selline alla 10 km maastikuring. Kas oleks mõistlik ?
Veel tahaks tegelikult septembris minna jüri jaansoni kahesillajooksule, aga ei julge...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.