Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 05. April 2014, kl 17.17

Tere!Minu kaal on siis 100,2.No kohe kuidagi ei liigu see kaal kiiremini alla,aga eks neid libastumisi on ikka tulnud.Nartsiss,sa oled ikka super tubli!Jätka samas vaimus.Ma pean ka rohkem pingutama,kuidagi laisaks lännu.Ok,ilusat öhtut.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 05. April 2014, kl 17.49


Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. April 2014, kl 15.22

Tere!

Ma siit nüüd mõnda aega eemal olnud. Kuid ikka kaalusin end reedel, lihtsalt number ei jõudnud siia.
Minul oli täitsa plussis see kaal. Lausa +1.1 kg. Oli just see aeg kuus ning ka rohud ei tahtnud eriti hästi kaalu alandamisega nõus olla.
Vaatan, et kaitsu on meile siia tabeli ka teinud. Väga tore!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 11. April 2014, kl 12.04

Tere minu kaal siis ikka languses küll mitte nii suur aga ikkagi languses 118,6 seega siis -0,600 loodame ka ilusaid ilmi vähemalt kodus võiks tulla.
Kuulsin ,et blenderi toidud võtavad nädalada 2 kilo

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 11. April 2014, kl 18.01

Tere,minu kaal siis täna täpselt 100 kilo,seega vaid 200 grammi maha läinud.noo,nii lootsin seda 9 ees näha.kuid väga visalt läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. April 2014, kl 12.00

Tere!

Minu kaal hakkas ka pärast nädalast seisakut langema jälle. Küll vähe, aga langus seegi - 0.2 kg. Rõõmus, et sain seisakust üle. Haigusega võideldud ja keha ei suuda ilmselt mõlemi asjaga tegeleda. Nüüd juba tugevam tunne, nii et loodan, et saan jätkata. Tähtaeg tiksub ka aina ligemale.

Täna küll maru kole sombune ilm, kuid päikest ikkagi südametesse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 18. April 2014, kl 07.29

Kidi mis täht aeg sul on.
Tere minu kaal siis see kord 117,5 seega -1,1 kg ilusaid lihavõtte pühi ja vähest söömist.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 18. April 2014, kl 15.39

Minu kaal seekord 101.5, seega -0.9 kg.
No viimane tähtaeg on minu sünnipäev, aga siin vahepealne on jaanipäev. Kui eesmärgi seadsin, siis tundus nagu teostatav, sest kaal langes ilusti. Siis aga ütles tervis üles ning sain kilod tagasi. Nüüd olen nagu jälle alguses ning aega on palju vähem. Ilmselt nii palju, kui ma lootsin, ei kaota.. aga loodan, et vähemalt poolgi smiling smiley
Kauneid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 25. April 2014, kl 15.29

Tere.nii kiire on olnud,et eelmine reede ei jõudnud isegi kaalule.täna siis käisin kaalul ja hurraa see kaua oodatud 9 on ette tulnud Seega kaal 99.6.kartsin küll,et kaal hoopis plussis,aga ei olnudki. Sai ikka pühade ajal patustanud ja parajalt lohakas olin samuti.päevikut pole Ültse viitsinud täita. Ilusat päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 29. April 2014, kl 18.13

no vot ja mina siis sain kõik tagasi mis antsi ehk siis119,5 +2 angry smiley angry smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 30. April 2014, kl 06.35

Ja mul tahab see nädal kohe köik metsa minna.Sai kupsetatud kooki ja ega siis oska uhe tukiga leppida.Kuid pole hullu,neid tagasilööke on ennegi olnud.Eks vigadest öpitakse.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 30. April 2014, kl 19.59

Tervitus!
Kartsin, et kaaluabis on kõik oma viimast paari ülekilo korrigeerimas, aga minu suureks lohutuseks on siin ikka minusuguseid kaalukaid daame ka smiling smiley
Ma ei taha kohe kellegagi võidu v võrdlevalt kaaluda, esialgu püüan võitluses iseendaga hakkama saada. Soovin jõudu ja vastupidavust meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 03. May 2014, kl 10.17

tere kaalukaid naisi ikke jagub minu kaal see nädal siis 1119,3 seega -0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 06. May 2014, kl 06.15

tere,mul oli kaal plussis,seega ei tahtnud ultse siia midagi kirjutada,seega 99,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 09. May 2014, kl 06.54

hej. täna näitas siis kaal 99,0 kilo.seega -800g. kaal hakkab juba alla minema.vahepeal tahtsin käega lüüa ja ära löpetada.kuid nuud jälle tuju hea.ilusat päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 09. May 2014, kl 13.21

tere minu kaal siis hommiku oli 117,6 seega -1,7 nuh nüüd olen tagasi seal kus vahepeal

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 14. May 2014, kl 09.28

Hei....
Olen tagasi Teiega. kui oma esimese postituse tegin, oli mul see TASUTA periood, tänasest siis ametlikult makstud 12 kuu eest ja ei kavatse selle aja jooksul enam siit kauemaks eemale jääda.
20.04 sündis meie perre imearmas pisikene tüdrukukene, kaal tänaseks siis 110 ehk, -10 kg
Nüüd siis plaan koos teiega edasi kaalu langetada, ootan kõikvõimalikke ideid ja nippe ja soovitusi ja lähme siis koos sinna alla 100 poole smiling smiley ... Kaaluabi näitab minu ideaalkaaluks 87 ja ... ma ise olen juba 90 ka rahul smiling smiley

Tänan neid, kes võtsid vaevaks minu esimesele postitusele vastata smiling smiley pisikesed kommentaarid siinkohal siis vastajatele tagasi.
Mul tekkis esimese lapsega gestatsiooni diabeet...kolm aastat hiljem sai sellest päris diabeet...seega nüüd teise lapsega oln juba nn. paberitega diabedik smiling smiley
Sellest tulenevalt, kui siin veel diabeedikuid, siis kuidas teie toitute, kas on midagi, mida üldse ei söö ja kuidas võitlus kaaluga?

Tänan, et saan koos teiega kaalu langetada, loodan et sellest ka suurem motivatsioon smiling smiley
Püüan end kurssi nende kaalumispäevade ja asjadega ka viia, et siis täieõiguslikult juba teiega koos edu poole liikuda smiling smiley

PÄIKEST!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 14. May 2014, kl 09.40

Nartsiss19 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen kaalus 124 pikkuses164 ja mul on kodus 2
> kuune tita oleks soov kaalust alla saada ja tahaks
> samma väärses kaalus inimesega võistelda ehk
> see motiveeriks.Võistlus käib nii kaua kui
> jõudu ja jaksu on ning muidugi tahtmist.


Tere!

Minul kodus 3.nädalane tita, soovin ka kaalu langetada. Oleme pea samas seisus,meil koos võib päris vahva olla eduni jõuda oma pisikeste kõrvalt.
Kuidas siiani kaal on langenud ja kas on sul mulle äkki juba näpunäiteid jagada?

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 14. May 2014, kl 09.46

kaitsu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TABEL
> [docs.google.com]
> o741QmRdFRQaUZyWmZNWkt5Tjk5VTE0TWdsR2c#gid=0


Hei....

lisasin ennast sinna tabelisse....ma ei tea, kas ei oska või siis polegi seal rohkem kaalumiseks pandud kuupäevasi, kui 28.04?
Millal on järgmine kaalumine?

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 15. May 2014, kl 14.34

Tere Tere ja palju õnne. Minu põnn nüüd peaaegu 5 kuune. Kaalu langus käib üles ja alla olin vahepeal 117,5 ja siis 119,5 nüüd jälle 117,6 eks see kaal kuidagi ikka läheb aga siin peab olema järiepidev minul see pidevus vahepeal kaob .Tähtis on see,et sul on enda kindlad ajad millal süüa ja ka hommiku peab magust sa ei tohi nikui nii palju süüa sellega pole probleemi kaal on lihtsalt märkimata jäänud ja mina olen tabelite kohabealt kas rumal või laisk ei teagi kohe kumma.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 16. May 2014, kl 22.19

Tere öhtust köigile ja palju önne sulle Arcum ja tore,et leidsid tee meiega ühineda.Seega tere tulemast!Minu kaal siis jällegi stoppab,sama mis eelmine kord ehk siis 99,0.Tegin seda tabelit kah,aga hetkel ei oska seda kaasa edasi libistada.Seega jääb see tabel hetkel sinna lehe algusesse.Loodan,et köigil on näha ja eks puuan ise ka sinna need kaalud lisada.Egas muud kui ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 16. May 2014, kl 22.19

Kaalumine meil ikka reedeti

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 19. May 2014, kl 08.07

pool kilokest kukkunud....otsin tabelit!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 20. May 2014, kl 17.52


Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 20. May 2014, kl 17.55

tere.panin siia tabeli,aga millegi pärast on see siin täitsa sassis.ma ei saa enam midagi aru.ok,puuan aru saada,mis juhtunud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 20. May 2014, kl 18.44

Nii toimetasin siin tabelis ja loodan,et rohhkem nii sassi ei lähe.Kuids siis läinud on.Ilmad super soojad,seega saab palju öues oldud ja see ju vaid super.Ilusaid päikselisi päevi.

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 23. May 2014, kl 07.57

Mina käin hullupööra palju jalutamas.... ala 10km päevas ei tule kõne allagi grinning smiley
Kas siin on Endomondo kasutajaid?
Ma tegin meie jaoks pisikese väljakutse sinna ka smiling smiley Liituge, siis koos on lahedam smiling smiley
[www.endomondo.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. May 2014, kl 12.36

Hei!

Ma annan ka siis lõpuks oma kaalu siia smiling smiley
Täna näitas kaal toredat numbrit - 99.5! Seega olen saanud oma kolmekohalisest numbrist lahti smiling smiley Kuigi nädala keskel ja veel eile oli hirm, et tuleb suurem number, kui eelmise nädala kaalumisel, siiski läks õnneks ning eilne 8 km + kõhulihased päästsid ka kindlasti päeva smiling smiley
Mina kasutan Endomondot ning liitusin ka väljakutsega smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Kuupäev: 24. May 2014, kl 09.31

Tere tere eelmine nädal oli nii kiire et arvutid nägin ainult siis kui siin toas asju võtmass käisin .kaal nii kiiresti ei lange sammas ta ka ei tõuse hooga kaal nimelt 117,7 seega +0,1 loodan ikka alla seoaada aga eks näis

Valikud: VastaOsunda
Re: suured naised kaaluga 120+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 26. May 2014, kl 08.20

Kidi kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei!
>
> Ma annan ka siis lõpuks oma kaalu siia smiling smiley
> Täna näitas kaal toredat numbrit - 99.5! Seega
> olen saanud oma kolmekohalisest numbrist lahti smiling smiley
> Kuigi nädala keskel ja veel eile oli hirm, et
> tuleb suurem number, kui eelmise nädala
> kaalumisel, siiski läks õnneks ning eilne 8 km +
> kõhulihased päästsid ka kindlasti päeva smiling smiley
> Mina kasutan Endomondot ning liitusin ka
> väljakutsega smiling smiley
>
> Päikest!

nii lahe,,,,saame seal ka duellitada smiling smiley
minu kaal langes nädalaga 1 kilo....olen rahul ja graafikus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.