Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 01. November 2014, kl 15.42

Tere kõigile!

Liitusin täna. Endal +19 ülekaalu. Tagasihoidlik soov maiks üleliigsed kilod alla saada. Kas keegi soovib kaasa lüüa ja vastastikku toetada?

Eldelin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 02. November 2014, kl 12.01

Tere!
Mina liituks heameelega,olen ennegi siin duellitanud ja edukalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 02. November 2014, kl 15.34

Tere, anita13

Väga tore! Hakkame siis homsest, s.o uuest nädalast pihta.smiling smiley
Millised Sinu plaanid, ajakava ja eesmärgid on, kui tahad jagada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 02. November 2014, kl 16.00

Mina mõtlesin nii, et ülekaalu on 19 kg, aprillini aega 21 nädalat, siis planeeriks iga nädal kaotada -1 kg.
Jõulude ja uusaasta nädalal katsuks võimalikult vähe juurde võtta, aga mitte mingil juhul rohkem kui +2 kg.
Siis olekski aprilli esimeseks nädalaks eesmärk täidetud.
Aprlillikuu jääks varuks - kui eelneva jooksul pole päris -1 kg nädalas läinud, siis saab seda aprilli jooksul parandada.
Kui kõik on läinud plaanipäraselt, siis püüan saavutatut hoida - ehk siis aprillikuu range režiimi tähe all, et ennast lõdvaks ei lase.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 04. November 2014, kl 13.51

Tere!
Mina võtan siis plaani -10kg aprilliks. Ma arvan,et minul ei tule -1kg nädalas kuidagi. Kaal hetkel 79kg. Eelmine aasta duellitasin -10kg maha siin siis tuli -1kg nädalas. Muidu normaalne kaal on mul kuskil 65-66kg. Kaalutõus tuli rasedusaeg mingi +25kg,tütar mul juba neljane.
Hetkel käin kaks korda nädalas aeroobikas ja sõidan rattaga. Aeroobikas olen nüüd pea kaks kuud käinud ja kaalutõus on +2kg,aga see pidi ok olema alguses. Pean toitumise kontrolli alla saama,see on käest ära. Ma palju ei söö,aga täielikult ebaregulaarne on,koguaeg kiire ja hommikuti ei söö. Kas sa hakkad ise tabelit tegema? Ma mõtlesin veel,et korra kuus võiksime mõõtmise ka teha,vöökoht,puus jne.


Ilusat päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 04. November 2014, kl 20.15

Tere

Selliselt stardipositsioonilt on täitsa hea teineteiselt mõõtu võtta: minul hetkel lubamatult 77kg. Seda poleks pidanud juhtuma, et olles 4-5 aastat stabiilselt 58-62 kaalu juures, poole aastaga niimoodi juurde võtan. Aga noh, kahetsemisel pole mõtet ja õpitakse vigadest.smiling smiley
Minu plaan on paari esimese nädala jooksul toituda täiesti tavaliselt, s.o mitmekesiselt, tervislikult, jättes ära kondiitritooted ja maiustused - sellega peaks kilo nädalas küll minema. Siis järgmise etapina õhtul pärast kella kaheksat ei söö ning vähendan koguseid.
Kaloreid, muide, ma lugeda ei viitsi. Pole kosmoseteadus, et võtme-märksõnad on mitmekesisus, suurem puu- ja juurvilja osakaal, suhkrute vähendamine, asendades need osaliselt glükoosiga ja kuivatatud puuviljadega, regulaarne toitumine, mõistlikud kogused. Samas siinsed retseptid tunduvad head ja proovimist väärt.
Kui kaal pikkamööda langeb, on asi õige. Kui ei lange, järelikult on midagi liiga palju.
Kuna tervislik toitumine on elulaad, mitte konkreetse lõpptähtajaga projekt, siis võiks selle normaliseerimist võttagi kergelt ja rõõmsalt.
Aga mõõdame nüüd kas selle nädala lõpus või uue alguses?
Millist päeva pakud nädala kokkuvõtte tegemise päevaks, ehk millise nädalapäeva seisuga võiks kontroll-kaaluda?
Tabelit võin täita.

Kena õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 04. November 2014, kl 20.33

Aga lepiks kokku, et kõik kaalunumbrid ja mõõdud sisestame ausalt - nii nagu on. Ausus on enda jaoks vajalik - kõik siinne on nagunii anonüümne. Kui läheb hästi, siis on rõõm siiras, ja kui juhtub, et mõnel nädalal päris plaanipäraselt pole läinud, kaal seisab või koguni on asendunud plussiga, siis saab ise analüüsida, kas midagi on valesti, ja leida põhjused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 07. November 2014, kl 06.41

Hommik!

Kaalumise võiksime teha reedeti,hommikune kaal täna mul 79.9kg. Panen siia oma mõõdud ka,pikkus 172cm,reis 62cm,puus 101cm,kõht 91cm,säär39cm,käsivars 32cm,rind 102cm.
Ma nüüd üritan ka kõik kontrollialla võtta,valesid numbreid pole ju mõtet siia sisestada,me teeme ju ikka seda iseenda jaoks. Ma arvan,et toitu ma ka kaaluma ei hakka,kunagi proovisin siis toimis küll,aga mul pole vist piisavalt püsivust selleks ja aega.

Kena nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 07. November 2014, kl 22.00

Tere

Minu kaal oli täna, s.o reede hommikul 75,8. Kilo tuli ikkagi ära.smiling smiley Mõõdan homme. Siis teen ka tabeli.

Aga tõepoolest....nädalavahetussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 10. November 2014, kl 21.02

Tere!

Siin tabel:
[www.dropbox.com]


Kena alanud nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 15. November 2014, kl 10.11

Tere!

See nädala vaevaliselt, kaal seisab: hommikul ilmnes, et alla läinud ainult 100 grammi jagu. Ei oskagi öelda millest, võib-olla tööstress. Seega tulemus 75,7. Hea veel, et juurde ei tulnud.
Aga nüüd välja riisuma. Hea, et ilm seda lubab.

Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: anita13
Kuupäev: 17. November 2014, kl 15.21

Tere!

Minul oli jätkuvalt plussis 80.6kg. Ainevahetus oli korrast ära,nüüd on ok. Arvan,et jooksmine ja järsk füüsiline koormus mõjus. Mul on ennegi nii olnud. Söömine on ikka paigast ära,hommikul ununeb ikka ära. Hetkel elus stressi ka palju.

Kena nädalat ja ilusaid miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 15. September 2015, kl 13.04

Tere

Piinlik tunnistada, aga ei ole läinud nii hästi, kui lootsin. On läinud hoopis vastupidi.
Mis siin ikka ohata, vaid ....uuesti alustada.
Kas on siin foorumis veel keegi, kel sama kogemus ja tahaks vastastikku toetades uuesti alustada?

Kaalunumber on suur ja tahaks alla võtta pikkamööda, seega ise kiireid tulemusi ei oota.
Tagasisidet ootama jäädes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: mango
Kuupäev: 15. September 2015, kl 14.06

Kutsun duellile- vastlapäevaks -10% smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 16. September 2015, kl 08.08

Näen küll, et selline teema on alustatud. Mina siiski mõnevõrra teises kaalukategoorias.
Endal hetkel 96 kg, pikkus 168.
Plaane ei tee. Tahaks lihtsalt alla saada.
Ise alustan ja märgin siia kaalu üles iga laupäeva hommikul.
Kui keegi tahab veel kampa lüüa, siis saab jooksvalt endast märku anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 19. September 2015, kl 12.07

Nonii, istusin just riidekapi ees ja prooovinult viimaseid olemasolevaid selgaminevaid riided hingan kergendatult.....õnneks, et midagi veel selga läheb, millega tööle minna. Aga rõõmustavat ei ole siin midagi: mõõdud 113-100-123, kaal 96. Numbritele näkku vaadates ja eriti peeglisse vaadates - ei ole enam madalamale võimalik langeda. Peab end käsile võtma. Edu mulle ja edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 19. September 2015, kl 13.04

Tere, juhtusin teemat lugema ja jäi silma , et eelmise aasta novembris oli kaal 77 kg ja nüüd 96? Kas see on mingi tervisega seotud probleem või lihtsalt puhas lamskus söömisega? Igal juhul edu,loodan, et saavutad oma eesmärgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Rõõmsalt saledaks
Saatis: eldelin
Kuupäev: 19. September 2015, kl 14.37

Jah, aasta oli stressirohke: töötus, perekondlikud probleemid. Mõni võtab stressiga alla, mõni hakkab sööma. Teine variant on ilmselgelt kehvem.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.