Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. August 2015, kl 07.21

Tere, minul on tehtud Fitlapis kasutusõigus,seal pakub väga täpseid retsepte ning toite,maili teel antakse teada kui vaja oma mõõdud uuendamata,aga kui ise seal aktiivne pole,on vähe kasu
Ka on välja toodud trenni nö. Päevik

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. August 2015, kl 08.58

Ma olen ka seda meelt, et kui ikka korralikult kõik kirja panna, siis langeks ka kaal. Ma ise arvan, et need toitumiskavad ongi sellised asjad, mis panevad jälle su raamidesse ja siis võid taas murduda, võib-olla selleks pole ma ka nendega liitunud ja pusin ise. Hetkel on muidugi tekkinud see, et kohapeal tammumine. confused smiley Aga olen ka ise süüdi ja tuleb ennast lihtsalt käsile võtta. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. August 2015, kl 11.17

Mina just tunnen, et vajan vähemalt alguseks juhedamist toitumise osas, kui asi käpas, siis võin ise edasi pusida. Igaljuhul fakt on hetkel see, et see isepusimine mind tulemusteni ei vii. Võin veri ninast välja rabeleda sportimisega, aga kaal ei liigu, sest spordiga vähendatud kaal on juba maha kukkunud, ülejäänud peab söök tegema.
Oskab keegi veel kommenteerida Fitlap või erikorgu toitumissaite?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 17. August 2015, kl 08.00

Toidu kogused on väga täpselt välja arvutatud just sinu jaoks,võid ise oma toidukorra menüüd vajadusel vahetada või mõnd koostisosa muuta,arvutab koheselt uued portsjonid,võid sinna lisada ka pere.Mulle meeldivad sealt mõnusad pakutud smuutid,mille peale enne ise ei tulnud.Kuna siin ei suuda endiselt toitu kirja panna,siis jälgin vähemalt aegajalt seal toitu ja vahel teen ka treeninguid fitlapi järgi.Heikki ja Rene on peamised tegelased fitlapis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. August 2015, kl 10.15

Piia, kas on nagu raske menüü järgi poes käia ja endale süüa teha?
Kui pikalt oled seda nö korralikult teinud, et ka tulemusi on olnud?
Tegin selle 3 päeva tasuta liitumise ära ja nüüd üritan sotti saada. Minu nõrgim külg on see, et ma kunagi ei viitsi mingeid kasutusjuhendeid lugeda, aga neid on seal palju.

Vaatasin Ööjooksu pilte ja no nii hirmus olen. Ikka tuleb seda kõhtu eest maha saagima hakata ja käsivarsi võiks ka treenida, nii koledad. Edaspidi peakski kätepeal jooksma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. August 2015, kl 11.09

Piia, kas seal fitlapis ei saa näiteks oma toite kirja panna nagu Kaaluabis? pead täpselt neid retsepte järgima?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 17. August 2015, kl 11.21

Ei saa jah kahjuks kirja panna,aga olemas on seal ostu nimekiri poes käimiseks,ma pole seda veel korralikult uurinud,aga algul,kui järgisin,oli ka kaalulangus.Retsepti saad ise osaliselt muuta,pane enda andmete puhul kindlasti ka kirja kui oled millelegi allergiline,mina seda ei teinud,toitumiskava annab sulle siis,kui märgid ära,kas antud päeval teed trenni või ei.Ja treening on ka vastavalt tasemele seal välja toodud päevade kaupa,videodena,mis tegelikult on väga hea asi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 17. August 2015, kl 11.26

Tead,isegi väga hea,et sa sellest juttu tegid,tegin uuendusi seal tänu sinu ja nende meeldetuletusele ning oma rõõmuks avastasin,et alates 23.06.2015.a-st olen ikkagi langetanud 0,5 kg,aga cm kokku 17.7(kõhu,puusa,õlavarre,reiest),rind pole väiksemaks läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. August 2015, kl 14.03

Okeeei...ma siis pean end kõigepealt selle mõttega harjuma, et täpselt menüü järgi kõik. Issand see on nii suur pingutus mu jaoks. Aga miks see peaks kerge olemagi? 75% aitab toitumine kaalust alla saada, ülejäänud sport.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. August 2015, kl 06.07

Kuidagi selle fitlapi funtsionaalsus ajab mind närvi, väheke ebaloogiliselt minu jaoks üles ehitatud. Samuti on retseptid nii tugevalt raamides kinni. Isegi kui ma tahan seda sama menüüd teha, aga veidi koguseid muuta gramm siia-sinna, siis ei saa! No krt ma ei hakka ju endale hommikuks 1,3 viilu röstsaia lõikama, söön ikka kas 1 või 2 viilu! Võin selle võrra vähem asju peale kuhjata, kui tahan 2 viilu süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. August 2015, kl 06.32

Tundub, et see programm ei sobi sulle, juba jonnid. the finger smiley Eks ta naljaks ole jah, et hakkad poolitama oma võileiva materjali. Tundub, et ilge mässamine selle kavaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. August 2015, kl 08.18

Ma nagu mäletaks kusagilt, et orgu lehel sellist võiku poolitamist ei olnud.
Aga jah, juba jonnin spinning smiley sticking its tongue out Eile tegin seda kodust treeningkava ka. Seda ei saanud ka täielmääral teha. Sääred nii valusad, et jalgadega pärast kerget jooks/kõndi ma ei suutnud midagi teha. Tegin vaid keretõsteid, kükke ja kerelihaseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 18. August 2015, kl 11.24

Uh, jõudsin ka lõpuks kõik postitused läbi lugeda. Lisasin oma kaalu ja tegin end tabelis kollaseks. Mul on hetkel selline ebaõnne periood. Kuigi toitumist saaks ju jälgida, siis on sellega ka täielik mõõnakas. Või no täpsemalt on põhjus suves. Pidevalt olen kusagil jooksus ja üks üritus ajab teist taga. Hetkel tundubki, et enne septembrit olukord paremaks ei lähe. Spordiga on mul ka hetkel tuuga. Suutsin paar nädalat tagasi oma varba selliselt ära lüüa, et see paistetas üles ja muutus tumelillaks. No tundub, et luu vähemalt puruks ei ole. Nüüd hakkab asi juba lõpuks terveks saama. Lisaks suutsin uute jalanõudega endal kanna puruks hõõruda. On varasemalt ka juhtunud ja minu arust kiirelt paranenud, aga seekord mitte. Ei saagi aru, kas asi on selles, et august ja asjad ei taha siis paraneda või selles kohas paranebki vigastus nii kaua. No ei tea. Igal juhul ei ole seni kinniseid jalanõusid jalga saanud. Ja tagatipuks jäin eelmise nädala alguses veel haigeks ka. Ärkasin esmaspäeval mõnusa kõripõletikuga. Ei mäleta, et mul elus kunagi varem kurk üldse nii valus olnud oleks. Magada ei saanud, iga neelatamise peale ärkasin üles.
Ursull, pikalt need jooksutreeningud Teil Kadriorus kestavad? Sügisel saavad läbi või kestavad edasi? Kas sinna saaks veel tulla? Ma ju elan ise Kadriorus ja oleks jube mugav.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. August 2015, kl 12.25

Mädži, sa neid Compeet plaastreid pole proovinud kandadele? need hästi pehmed ja hoiad nii kaua peal, kuni see ise kunagi maha kukub. Aitab kasvatada haava kinni ja uue naha peale. Minumeelest väga tõhusad. On küll kallid, aga oma hinda väärt ka.
Kadrioru treeningud käivad nii kaua kui vaja öeldi smiling smiley Ehk siis nii kaua kui käiaid on. Jah ikka saad tulla. 5€ täpselt kaasa ja ole veidi enne kl 18 kohal. Hea kui sa ennem mulle kuidagi endast märku annad, et minu soovitusel oled, siis tean treenerile öelda ja vajadusel sind ka FB gruppi lisada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 18. August 2015, kl 20.13

Ma neid plaastreid tõesti proovinud ei ole, aga paar päeva tagasi ostsin. Otsin kohe välja. Ma vist mõtlesin, et need tuleb otse villile panna vms. Mul ikka see koht täiesti puru. Vahepeal tekib midagi kärna laadset, aga siis jälle rebeneb katki. Alguses oli see koht väikese sõrme otsa suurune, aga nüüd on juba pöidla otsast ka suurem. Koht on jube halb. Nii, kui jalga liigutan (eriti, kui kükitan) ja nahk kanna juures nö venib (see koht on õnnetuseks kõrgemal, kõõluse juures või nii), siis tunnen kuidas see koht jälle käriseb ja suuremaks venib. No tõesti ei ole sellist jama varem olnud.
Homsesse trenni ma veel kindlasti ei jõua. Tossu jalga veel ei saa. Lisaks on plaanis linnast välja sõita. Nii see liigutamisest viilimine käib ...... smiling smiley Ja FB gruppi mind lisada ei saa, sest mina olen see viimane inimene, kellel FB-s kontot ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. August 2015, kl 20.35

Kui mul jalgadega ka jamad, siis mul tuttav medtöötaja soovitus, kreemita, kreemita, kreemita.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. August 2015, kl 06.37

Tere naised!
Ütlen kohe ette ära, et mina tulin VINGUMA JA HALAMA siia grinning smiley
Nii:
1. Mul pole kuni pühapäevani kedagi kes last valvaks, et ma saaks jooksma minna. St seda,et ma kas mõni päev lähen vankriga VÕI siis jalutan iga päev kuni pühap. välja
2. Mu toitumine on katastroofiline, st ma söön MAGUSAT ja SOOLAST ja OHJELDAMATULT. No nii masenndav.
Ühesõnaga, jumala pekki on kõik.Ma ei saa aru, teoorias olen ju nii tugev toitumise suhtes, aga miks krt ei või praktikas ka nii tubli olla ???
3. Mul iga kord tuleb simamunasse mõra kui keegi jooksus minust mööda läheb grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley the finger smiley Võistlushimu nii suur. PEan vist ikka vankri üle vaatama, et kõik turvaline oleks ja hääled sisse Liisuga lükkama. Mees tõi talle USAst Addi dressid grinning smiley grinning smiley grinning smiley Saab need spordibeibele selga panna grinning smiley grinning smiley grinning smiley Saab ka ennast sportlasena tunda grinning smiley
Mul on Kalmuse toitumiskavad olemas, kui keegi tahab siis võin seda sheerida smiling smiley Saab kasvõi ideid mida süüa teha vms smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 19. August 2015, kl 07.25

Anett, sul pole häda midagi. Oled meil siin kaalulangetamises eesrindlkemaid. No ja koos lasega saab ka ju toimetada winking smiley
Vaat, mina peaks siin hoopis hädaldama grinning smiley No nii halb on olla iga päev ja iga sekund ning tänu sellele ei saa ma ka nii väga sporti teha. Väsimus tapab ning kaal ainult tõuseb sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 19.08.2015 07.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. August 2015, kl 12.03

Anett, soeta endale jooksuemme vanker/käru. Mul tuttav ostis endale spets jooksjatele mõeldud lapsevankri/käru, millega sai jooksmas käia, et 1 käega juhitav jne. Vaata neid pakkumisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. August 2015, kl 09.32

Ilusat Taasiseseisvumispäeva teile! spinning smiley sticking its tongue out

Panin jälle neljapäeva hommikul oma kaalu ära, sest veel see ega ka järmgine nädal arvatavasti ma kodus ei ole reede hommikuti ja ma ei viitsi selleks mõneks päevaks võtta kaalu kaasa. Augustiga peaks need rahmeldamised läbi saama, siis saab normaalsemalt keskenduda ka toitumisele. Viimase nädala parim saavutus on mulle ikkagit Ööjooksul tehtud uus rekord, mis on 10min kiirem kui eelmine ametlik smiling smiley Kahjuks veel veidi üle tunni jooksen 10km, aga aastapärast tahaks juba joosta alla tunniga seda sama distantsi.
Puus tegi meeletut valu jälle pärast võistlust. 2päeva täiesti rivist väljas. Eile tegin trenni ka nii pool piduselt ja juba õhtul kodus istudes jälle tundsin, et hakkab valutama.....ja alles siis turgatas pähe mõte panna pipraplaaster sinna peale. Kui pärast treeningut on mul järgmine päev ärgata raske, siis täna polnud midagi viga. No kuidas ma ennem selle plaastri peale ei tulnud? Mõnuš ja soojendab mind kenasti. Järelikult on põletik sees, miks talle muidu soe meeldib. Vigastuse puhul soe ei sobiks.
Toitumisega on see nädal olnud nii ja naa. Mingit metsikut ülesöömist ei ole olnud, aga paar jäätist ja küpsist ikka läks suust sisse. Muu toitumine on olnud minumeelest isegi väga hea. Hommikuti võileivad rohke rohelisega, lõunaks midagi tugevamat ja sooja ning õhtuks kerge salat. Norida annaks selle kallal, et 4ndat toidukorda ei ole, mis oleks tegelt mõistlik, siis ei tekiks neid jäätisevajadusi ka sinna vahele.
Tean juba ette, et nädalavahetus tuleb raske - juubelile minek, aga üritan kõndida või joosta ikka ka sinna vahele.
Olge tublid ja pange siis ilusti kaalud kirja ning muidugi ilusaid numbreid.
Anett, kui sa nüüd veel -700g või rohkem teed siis meile hakkab tunduma, et meil pole enam lootuski uut võistlust kaasa teha :p NALI!!! smiling smiley Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. August 2015, kl 07.21

Ei tulnud küll suurt miinust, aga õnneks ei tulnud juurde ka smiling smiley
Anxu sa panid ikka korraliku miinuse tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 11.20

Nii ma ei tea mida teha.

No ei saa seda kaalu alla!angry smiley

MÕTLESIN ET KÜSIN NÜÜD SIIS TARGEMATE KÄEST! grinning smiley

ANETT ja ANXU mis on teie edu saladus???

Mulle need pikaajalised toidukavad ei sobi, sest need ei ole paindlikud. Ja nagu igas muus asjas siin elus, mul on vaheldust vaja!

Pean tunnistama et viimasel nädalal oma toitumist üles ei märkinud.
Katsun nüüd tänasest kõik jälle üles kirjutada.
Mul on veel üks lisamotivaator - täpselt 5 nädala pärast on sünnipäev, võiks ikka 5 kilo selleks ajaks alla võtta tongue sticking out smiley oleks maailma parim sünnipäevakink.cool smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. August 2015, kl 11.51

Kairee, aga sa ei taha proovida kas fitlap või orgu järgi toituda. Ma ikkagit plaanin septembrist seda Orgu lehte tõsisemalt tegema hakata. Kuna ma ju kunagi tema menüü järgi toitunud, siis see aitas mind. Esimese nädalaga sain 4kg alla, puhtalt suhkrtust loobumisega.
Aga jah 5 nädala pärast -5kg oleks supper the finger smiley
Mul on 8 nädala pärast sünna, võiks ka olla -8kg spinning smiley sticking its tongue out Olen ma jeeeee!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 12.31

Issand kas tõesti peabki hakkama pingutama selle toitumisega??
Miks need kilod ise ära ei lähe...on vaja endale piitsa anda ikka onju...NÕME grinning smiley
Ega mis siis ikka, ma vaatan need leheküljed üle. Mul töökaaslase mees teeb seda orgu toitumist ja kaotab ilusti kilosid.
Deem, ma ei tea, miks see Orgu
mulle ei meeldi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 12.32

Ursull sa ka kaalud wä? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. August 2015, kl 14.06

Mis edust me siin räägime, ma viimased pool aastat pendeldan. No ei saan 85 kg. alla poole. See nädal ma panin kõik kirja mida sõin, see on ka kindlasti üks asi, mida tuleb teha. Siis ikka kõik puust ees. spinning smiley sticking its tongue out Eelmine nädal oli mul kohe tunda, et kui ilmad olid soojamad, siis kaal kohe oli kinni ja juures mõnuga.
Ma olen ka muidugi seda teinud,, et õhtuti püüan rohkem kergeid salateid süüa. Hetke lemmik, oma aiatomatid fetajuustuga. tongue sticking out smiley Ja lisaks olen ka vähem söönud, kui kaloraaž ette näeb, mul 1700, enamasti tuleb 1500, no kui korralikult jälgin, siis ei suuda rohkem süüa, aga kui ikka kirja ei pane, siis pole mingi probleem süüa kõvasti rohkem kaloraaži ja mis ette juhtub.
Eks ikka asi on suuresti kinni toitumises, sportida me ju oskame. the finger smiley Ma olen kusjuures ka seda orgu värki kaalunud.
Hahaahaa ja mul on 10 nädala pärast sunna, siis võiks 10 kilo all olla. tongue sticking out smiley the finger smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 14.36

Kuulge, teeks ühise sünnipäeva-ürituse/kokkusaamise?!spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Jah, ma olen ka täheldanud, et see kirjapanemine pool võitu.
Aju nagu salvestab ära, et nüüd on piir ja kõik.
Laiskus-laiskus tuleb välja juurida endast. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. August 2015, kl 14.47

Kõlab lahedalt, kokku võiks saada küll. Kuna me endos ka suhtleme, siis on selline tunne nagu oleks ammused tuttavad juba. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 15.31

just the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. August 2015, kl 16.06

Kokkusaamise poolt! Aga kus? Me vist mööda Eestimaad laiali.
Aga saame kokku ja vaatame 11sele sügavalt silma ja lubame end kokku võtta ja tõsiselt jälgida toitumist?

Kairee, jah ma ka kaalud ja tundub, et kaaludel on kaaluga probleeme spinning smiley sticking its tongue out
Kairee, see Orgu mulle ka ei sümpatiseeri, aga krt midagi pole teha, tema menüüd toimivad. Mulle meeldib see ka, et tal on ka äpp olemas, et oma ostunimekirja ja muid asju ka seal kirja panna.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.