Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Kuupäev: 19. October 2015, kl 08.44

See õgimine kestis mul kolm päeva umbes.. oh well.. Kuid praegu , vähemalt eile oli suht tavaline/okey .. see looduslik asi, mis kasutan, paistab töötavat, täna teine päev. Tekitab tõesti nagu öeldud, täiskõhutunde smiling smiley Aga eks vaatab, kuidas tänane möödub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 19. October 2015, kl 21.06

Väga hea kui toimib!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 02. November 2015, kl 23.49

Tore, et MTU on nii pikalt vastu pidanud, Tiburott on jälle tagasi ja Trikitraki on meiega jälle ühinenud!Kambaga oleme juba oma eesmärgi -20 kg ka märkamatult täita, nüüd jäävad kõigil ainult veel isiklikud võitlused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 04. November 2015, kl 20.23

Tore, et Joanne ka tagasi on!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 05. November 2015, kl 18.46

Jah, isiklikku võitlust peab ikka edasi pidama, ka pärast nii mõnusat puhkust, nagu meil oli. Tagasitulles aga avastasin, et olen isegi natuke kergem, kui varem, seega võin endaga igati rahul olla. Nädala jagu olin veel täiesti šokis, et millisesse jahedusse ma tagasi tulin, kuid nüüd on ilmad olnud päikeselised ja rutiin vaikselt tiksub jälle asjad paika.

Üritan ikka oma päevakaloreid ka jälgida ning söömist ülesse märkida. Vahest aga rohkem ei olegi jõudnud, kui ainult hommikune. Eks ma enam-vähem tean ka, millal ma üle piiri lähen ja millal on ilmselt täiesti okei - olen nii pikalt ju selles teemas juba olnud ka. Ja reisil olles ka midagi ülesse ei märkinud - lihtsalt mõtetes kaalusin ja otsustasin, mida päeva jooksul süüa.

Aga jaksu meile kõigile! Naised, varsti on jõulud käes! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 07. November 2015, kl 20.29

Tore, et puhkus mõnus oli ja et ennast nii hästi vormis hoidsid.smiling smiley Kas otsustamine, mida süüa oli reisi jooksul raske?

Ja varsti on jõulud tõesti käes, ainult 6 nädalat veel. Jaksu meile jah!

L.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lizzie 07.11.2015 20.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellisoov: aasta lõpuks -20 kg
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 21. December 2015, kl 10.08

Selleks korraks on duell siis läbi. Suur tänu, neile, kes mingil perioodil osalesid ja edu edaspidiseks!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.