Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 13. September 2015, kl 20.07

Saab ikka, Pirts123, panen su andmed tabelisse kirja ja reedel vaatame kõik meie pingutused koos üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. September 2015, kl 11.17

Hei-hei!
Kas võtaksite mind ka kampa?Tundub,et minu vana punt ei tule enam kokku sad smiley
Minu kaal 08.09. oli 88kg ja 11.09. 85,7kg.Aasta lõpuks tahaks kaalule 7-ga algava numbri saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 14. September 2015, kl 12.14

Väga tore, Hatugirl, ikka võtame smiling smiley Õhtul täiendan tabelit, hetkel ei saa sellega tegeleda. Milline 7-ga algav number sind meelitab - kas 70 või 75 kg?

Printsessainessa, kuidas Sa nii head tulemused saad? Teed kõvasti sporti? Väga tubli oled smiling bouncing smiley Loodan, et vaadates neid tulemusi hakkab minul ka lõpuks midagi tagant torkima ja ma hakkan ka end liigutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 14. September 2015, kl 18.48

Hei Sirtsik! Trenni ei tee yldse! Kui trenni teeksin siis kaal nii naljalt ei langeks. Olen lihtsalt oma punktidega väga hoolas ja vett joon ka päris mõnuga palju! smiling smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. September 2015, kl 19.15

Esialgu oleks 78-ga ka rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 15. September 2015, kl 08.51

super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 16. September 2015, kl 12.49

motivatsiooni veidi. käisin eile lisaks toitumise jälgimisele trennis, oi kui mõnus oli prast pulsikellalt vaadata, et tunnike rabelest ja 624kcal kulu smiling smiley loodan, et trenn muidugi ikka alguseks ei võtaks kaalu languse koha pealt motti maha. Õnneks näitab kodukaal ka rasvaprotsenti, seega kui see väheneb, siis võiks olla teoreetiliselt õigel teel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 16. September 2015, kl 13.39

Pirts sa oled väga tubli! Mina käin igapäev koeraga jalutamas.grinning smiley Esialgu piisab mulle sellest! Varsti ,varsti lähen minagi trenni! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 17. September 2015, kl 12.01

No kuidas duellitajatel reede eel tunne on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 18. September 2015, kl 07.09

Tere hommikust! Kuna ma sel nädalal olen patustanud siis ka tulemused pole nii head! Minu kaal täna hommikul 82,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 18. September 2015, kl 07.18

hommik, ootasin minagi esimeselt nädalalt veidi paremat tulemust, sest esimesed päevad olid paljutõotavad. patustanud otsuseselt pole, küll aga BodyPump jõutrennis käinud ning kaalulangus, mis nädala alguses oli kena, nädala teises pooles ei jätkunud sad smiley
kaal täna 73,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 18. September 2015, kl 07.37

Hommikust! Tublid olete! Väga tublid minu meelest!
Minu kaal täna hommikul 92,1(-0,9) kg ja ma olen sellegi üle õnnelik. Tasa ja targu, põhiline, et tagasi ei tuleks.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 18. September 2015, kl 12.11

Tere. Minul nii raske seda päevikut pidada. Olen pidevalt tööga seotult kodust eemal ja pole võimalik kõike kaaluda, mida suhu pistan ja need veiniõhtud...smiling smiley kaal täna 79 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 18. September 2015, kl 15.38

Tabeli leita endisest kohast, pole mõtet iga nädal seda kopeerida.
Aga minu meelest oleme kõik tublid olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 18. September 2015, kl 18.20

Mul 78.8. Olen tubli olnud ja seepärast ei lase ennast häirida,et miinus nii väike.Eelmine nädal langeski liiga hästi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 19. September 2015, kl 08.00

Nojah, täna oli kaalunr kilo võrra väiksem kui eile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 19. September 2015, kl 08.11

mul on ka nii, et laupäeva hommikuti on kaalunäit väga ilus. See on ka ainuke hommik nädalas, kus ma end tõeliselt välja magan, nii et siit mulle õppetund - tuleb õigel ajal magama minna smiling smiley ja ikkagi ei suuda ma seda iga kord teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 22. September 2015, kl 10.37

nonii, pool nädalat jälle möödas smiling smiley kuidas tunne? mul on nädalavahetus ja nädala algus möödunud patustades, loodan tänase trenniga osa tagasi teha ja täna ning homme väga väga korralikult toituda- eks paista, kas saab reedeks kaalunumbri miinusega liikuma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: minnukas
Kuupäev: 22. September 2015, kl 12.50

mina olen kõvasti patustanud - lapse sünnipäev, õepoja sünnipäev, ema sünnipäev. Kaalu uus nr. 75,8 kg. Ütleme nii, et mitte midagi. Kui keegi saab tabelile ligi, palun pange kirja. Üritan ennast nüüd tõsiselt kätte võtta, sünnipäevade jada on õnneks möödas ka smileys with beer. Hea, et kaal ei tõusnud hoopis. Hoidsin õhtuti ennast ikka tagasi ja rohke vee tarbimine loksutab söödu ikka allapoole õnneks. Jõudu mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 22. September 2015, kl 13.06

No teeme ikka kaalumise reedeti, siis kõigi suhtes aus. Mul oli ka eile hommikul nii ilus kaalunumber, et tahaks tabelisse panna smiling bouncing smiley aga vaatab, kas nädala lõpuks suudan veel pingutada või vähemalt hoida seda 81 kg näitu. Jeerum kui raske on kaalunäitu allapoole suruda. Mul on vahel tunne, et vesi tuleb juba kõrvust välja, ma pole üldse veejooja smiling smiley pigem ikka veevalaja.
Aga pingutagem koos! Hea, et te siin käepärast olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 22. September 2015, kl 13.30

mul on ka enda rajal hoidmiseks seda siinset suhtlust vaja. distsiplineerib- ei anna võimalust reedet edasi lükata smiling smiley utsitame ikka teineteist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 22. September 2015, kl 18.29

Mul ka see nädal metsas - käisin pühapäeval kultuurmustikaid korjamas ja nüüd olen mitu päeva neid usinalt söönud (päeva peale ikka kiloke kindlasti). Aga no nii head ja veel viimane aeg värskeid mustikaid sisse ajada. Kahjuks kaalunumber ei kiida seda heaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 25. September 2015, kl 06.42

Hommikust! Minu kaal 80,0 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 25. September 2015, kl 08.12

Hommikust kõigile! Minu kaal 90,5 kg (-1,6) smiling smiley
Ootan õhtuks kõigi numbrid ära, siis panen tabelisse.
Mõnusat reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 25. September 2015, kl 09.34

Tere hommikust. Hommikukohv ja neljaviljapuder.... kaal langeb....täna 78 kg. Minu nipp on see, et ma trenne päevikusse kirja ei pane.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: minnukas
Kuupäev: 25. September 2015, kl 09.34

Minu kaal 75,5 kg. Väga visalt läheb, üldse ei lähe. Motivatsioon kaob päeva teises pooles täielikult.... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 25. September 2015, kl 15.35

Rõõm on tabelit täita kui kaal kõigil languses smiling bouncing smiley kellel rohkem, kellel vähem, see pole oluline - ta sulab siiski smiling bouncing smiley
Jõudu ja vastupidavust meile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 25. September 2015, kl 15.42

72,9 mul täna kaal

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 25. September 2015, kl 18.42

78,2
Vaikselt ikka liigub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 28. September 2015, kl 11.56

Tere kõigile!
Te olete siin juba tükk aega duellitanud, aga kas võiks siiski veel liituda?
Olen omal käel toitumist jälginud veidi üle nädala, täna otsustasin Kaaluabiga liituda, sest lisamotivatsioon kulub ikka ära. Mulle võistlusmoment sobib ja kuna siin kõigil tabelis nii ilusad miinused reas, siis kuidas ma saan kehvem olla grinning smiley
Kui enda sekka võtate, siis pikkus on 164, vanus 35 ja kaalu esitan siis reedel.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.