Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. January 2016, kl 14.33

Minul läheb eelmise nädalaga võrreldes palju paremini, mingi miinus on homme kindlasti. Need õhtused söömised on mulle ikka väga rasked, Anxu soovitas, et söö lõuna ajal rohkem, minule see ei aita - õhtul kui koju jõuan on peas juba programmeeritud - no mis head süüa ka saaks grinning smiley. Ainult trennipäevad motiveerivad - täis kõhuga trenni minna ikka ei tahaks.

Mis puudutab jooksmist siis ma nii pro ei ole kui Ursull aga seda tean küll omast käest, et algul läheb jah pulss ikka kõrgele aga kui arened siis edaspidi ei läinud ta mul küll enam kõrgeks. Ma jooksen pulsiga 128-135 - vahel läheb isegi veel madalamaks siis mõtlen, et peaks tempot tõstma aga mulle meeldib tegelikult sellise madalama pulsiga joosta, sest siis on pärast selline mõnus tunne, mitte ei hingelda. Ma olen juba 40 + ja ei plaani mingeid rekordeid enam teha, jooksen selleks, et meeldib ja tahan saada trennijärgset kaifi ja no paratamatult oled rohkem vormis kui liigudsmiling smiley.

Samas rahvaspordiüritustel on mul pulss alati liiga kõrge - ei tea miks küll - ma pole seal võitlushimuline ja ei taha võita spinning smiley sticking its tongue out.

Homme siis kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 28. January 2016, kl 16.49

minul on hea tunne homse suhtes smiling smiley toidupäevikut pean nüüd kaustikus, mitte arvutis. Kõik retseptid ja sammud kirjas, samuti veeklaasid. Patustanud ei ole ja igal õhtul teen kodus stepperiga ( 12 min võtab täitsa võhmale smiling smiley, kujutage ette, et astute 12 min järjest mööda treppi üles=. Ootan põnevusega hommikut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2016, kl 21.02

BIRIKA, ooot-ooot mis mõttes 40+ ei plaani rekordeid? winking smiley Parim aeg naisel "hullu" panna mu meelest. Mul kukub see aasta 4 ette ära nii, et ma JUST plaanin oma parima poolmaratoni aja sel aastal teha spinning smiley sticking its tongue out Nüüd just ongi minu aeg ja elan rohkem endale ja võtan ka endale rohkem aega.
Minul pole homse suhtes muid tundeid kui see, et kaaluda ei saa, sest kaalu ei ole smiling smiley
Aga usun, et ma jään suht samasse kanti, mis oli eelmisel nädalal. pealegi, ma olen oma jaanuari eesmärgi juba täitnud ja rohkemgi veel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 29. January 2016, kl 06.49

juhhuu, -1,1 täna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. January 2016, kl 07.04

Mul ka see nädala ilus priske miinus, sai ka ilusti jälgitud ja kõik kirja pandud. spinning smiley sticking its tongue out Meeletud isud on kadunud. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Merelee
Kuupäev: 29. January 2016, kl 07.57

Kaalutud, mõõdetud. Ja sad smiley sest kaalunumber täpselt sama. Õnneks taljelt kadunud 1 cm.Olen tegelikult täitsa pettunud, sest tõesti jälgisin mida söön, vett jõin korralikult normi täis, trennis käisin + kodused võimlemised ja ei midagi. No vähemalt pole juurde tulnud

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 29. January 2016, kl 08.42

Hommikust kõigile!

Ka mina sain oma eesmärgi täidetud, milleks oli jaanuari lõpuks alla 100kg cool smiley
Terve see nädal sai selles vaimus tegutsetud.

Nüüd saab hakata veebruarikuuks vaheeesmärke püstitama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 29. January 2016, kl 09.21

Hommikut kõigile,
mul on see nädal olnud nii pingeline, et kahel päeval pole lõunat süüa jõudnudki. Õhtul aga olen selle kodus tasa teinud. Paha-paha, ma tean.
Siiski olen enesele leiutanud uue strateegia. smiling smiley Kui ma töö juures lõuna ajal poodi ikkagi jõuan, kuid näiteks salati valmistamiseks ei ole aega, siis piilun, mida mu saledad kolleegid lõunaks valivad. spinning smiley sticking its tongue out
Ehk kui tahad olla sale, käitu nagu saledad!
Trenni suhtes hakkasin ka ikkagi ringi vaatama. Ei saa ju olla nii, et kui on ette nähtud trennitoetus, siis mina olen ainuke, kes sellel laseb tuulde lennata. smiling smiley

Saledat nädalavahetust kõigile!

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marfatar 29.01.2016 09.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 29. January 2016, kl 09.46

Tänud Ursull ja BIRIKA, hakkan katsetama!

Ma tegelikult väga suuri eesmärke ei sea, tahaks, et jooksmine muutuks selliseks enda vormis hoidmise võimaluseks, et ma seda naudiks normaase pulsi ja tempo juures, mitte ei põeks kogu aeg raja peal, et ma hingeldan ja ei jõua piisavalt kiiresti joosta. Jooksmine on selles mõttes mõnus, et kui on palju reisimist või elustiil on nii kiire, et spordiklubis käia ei jõua, siis tossud saab ikka igale poole kaasa võtta ja seda saab igal ajal ükskõik kus teha, ilma et oleks muid piiravaid faktoreid.smiling smiley

Kaalunumber on viimased 5 päeva ühe koha peal, natsa nukker. Mul on jaanuari eesmärgist-0.8 kg veel puudu, aga noh 3 päeva aega. Pean siis nüüd treenima korralikult, ehk esmaspäevaks saab korda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. January 2016, kl 11.06

Nooh, asi seegi , et mul miingiii miinus on grinning smiley
Aga muidu on juba enam vähem reele saanud omadega. Ei tea mis siin jaanuaris juhtus, et selline mõõn tuli ...
Ma vaatan ,et kõik siin SUPER tublid olnud, lausa kilo ja pealegi lännu nädalaga! Jätkake aga!!!
Meil pm lund enam polegi ja see tõi lisa motti mulle tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 29. January 2016, kl 17.40

vot milline äge nädal, polegi ühtegi plussi tabelis, vähemalt veel mitte smiling smiley mul on endiselt veejoomine nutune, aga söögiga olen väga range ja korralik olnud. Homme sõpradega veinitama, olengi ära teeninud ühe mõnusa õhtu

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 29. January 2016, kl 17.47

kes järgmine teisipäev vastlakukleid sööma hakkab? grinning smiley minaaaaa....... meil tööl alati tellitakse ja tean juba ette, et tulebki patupäev, ilma süümekateta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. January 2016, kl 17.55

Naljakas mõelda, aga mind praegu absoluutselt ei isuta vastlakukkel, muidu ikka iga aasta ühe või kaks söönud, loodan, et seda isu ei tule ka. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Madam
Kuupäev: 29. January 2016, kl 18.15

Tammun paigalsad smiley Söömisega pean piiri, kuid vähe liikumist, vesiaeroobikast ja hommikvõimlemisest ei piisa. Kuid ei kaota lootust! Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. January 2016, kl 18.37

Ursull - olen sinuga väga nõus, et nüüd saab rohkem endale elada ja tegeleda rohkem endaga, aga ma sellegipoolest ei hakka erilisi eesmärke spordis püstitama. Samas tiksub kuklas kui järgmisele rahvaüritusele lähen jooksma, et no eelmisest jooksust võiksin ikka parema aja saada kui nii kenasti trennis olen käinud smiling smiley. Kahjuks aeg tiksub meie kahjuks ja sellepärast eesmärke ikkagi ei püstita. Ära sa neid 40-ndaid karda Ursull - see on tore aeg, ma ei igatse mitte mingil juhul 20-daid taga smiling smiley.

Mul nädalavahetusel ees abikaasa sünnipäev, plaanin piiri pidada, aga no need sünnipäevad....

Igatahes ostasin endale pomelot ja muud värsket kraami ja üritan sellist värki süüa, sest Marfatar ütles väga õieti, et vaata mida saledad söövad ja toitu nende järgi kui tahad sale olla.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 29. January 2016, kl 18.40

minu tuttavad saledad söövad küpsist ja saiakesi ja friikartuleid ka, kui isu on smiling smiley ja juurde keegi ei võta. Kui mina ühe päeva sellise menüü järgi sööks, siis on kohe puusal tunda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. January 2016, kl 08.42

Hei-hei! Minu kaalunumber ka nüüd sees. Küll 1 päevase hilinemisega, aga on. Vana kaal hakkas lollusid näitama ja mees ostis eile mulle uue kaalu smiling bouncing smiley Nii uhket ja vinget kaalu polegi mul ennem olnud, igasuguste tulede ja viledega ja saan oma kaalu kulgemist jälgida äppiga spinning smiley sticking its tongue out
Aga selle nädala tulemuseks siis mul -1,2kg ja kokku jaanuari kuuga -4,5kg, mille üle olen lausa hämmingus, et kuidas mul see küll tulnud on. Olen täitnud nii jaanuari kui ka veebruari eesmärgid juba ära smiling smiley
Tegelikult tekkis eile veel idee järgmise 2 nädalaga 3kg alla saada....eks näis kui võimekas olen, aga üritan. Ees on ootamas üks lahe fotoshooting ja no võiks veel mõni kilo vähem olla winking smiley

Ilusat nädalavahetust teile ja ärge patustamistega hoogu minge!
Ilmake on küll kehv, aga tubaseid liigutusi (nt. koristamine) või minna ujulasse, saab ikka teha :p

Minul tuleb täna beuaty päev...varsti lähen kosmeetikule ja lasen end hellitada. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. January 2016, kl 08.53

BIRIKA, ma neid 40ndaid ei kardagi....nendest on nii palju ilusat räägitud, mis siis kõik naisel tore on a la nagu multiorgasmid jne spinning smiley sticking its tongue out Sellegi poolest loodan, et paremad ja kiiremad jooksud on veel ees. Sellest aastast kuulun juba päris mitmetes jooksusarjades seniorite gruppi ka, seega lootus omaklassis olla eespool kui varem nende varajaste 30nestega rinda pista :p
Ise vaikselt unistan, et 2 kuu pärast ehk jooksen uue poolmaratoni rekordi Berliinis. Eks näis, kuidas läheb. Kaal langeb, seega peaks kergem olema joosta, aga nüüd oleks vaja hakata jooksutrenni ka tõsisemalt tegema. Aga ÜKEst ma ei loobu....tänu sellele mu kaal ongi alla tiksuma hakanud. See tunne on nii hea ja mul on heameel, et tegelikuses on head treenerid ju kõigile kättesaadavad. Mul on neid lausa 4 ja oma ala tipud, kes mulle head nõu annavad. Nii, et minge ja küsige julgesti, vastavad lahkelt.
Super treener on Natalia Kiivikas KalevSpast, teeb ringtreeninguid. Nojaa Martin Plaser Korrus3, on ka ikka oma ala tegija ja hea nõustaja mis puudutab ka söömist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. January 2016, kl 14.31

Tegin omale kusagil millegagi karuteene,kaal paneb minul ka juba mõnda aega segast,peab vist ikkagi uue kaalu muretsema.Neljapäeval rõõmustasin,et võrreldes eelmise nädala kaalu ning seatud eesmärki,oli neljapäeval kaal täpselt 98.5,järelikult on ka reedel kõik ok,tegin siis pea igapäevast hüppenööri värki ka ja tulemus-sad smiley ,reedel sain kaaluda alles õhtupoole,siis tundus ka nagu kõik ok olevat,kuigi kaalule astusin 3 korda ja iga kord näitas erinevat,täna kaalule astudes sain ikka korraliku kreepsu,egas midagi,tuleb osta kaal,mitte vinguda mul ja olla veel korralikum toitumise suhtes,liikuda rohkem...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 30. January 2016, kl 15.00

Mul oli eile ilu-päev smiling smiley Üle tõsiselt pika aja pääsesin juuksurisse. Lasin kohe 15 cm maha võtta grinning smiley Nii lühikesi juukseid polegi tükk aega olnud. Igal juhul motiveerib see veelgi kaalu alandama, sest kui juuksed juba ilusad on, siis võiks nendest hamstripõskedest ka lahti saada. Reedene näit andis küll ainult -0.4kg aga asi seegi. Tasa sõuan, kaugele jõuan smiling smiley Oma jaanuari eesmärgi ma olen saavutanud, ülejäänud on juba boonus tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2016, kl 12.17

Oi kui ilus miinus meie kambal ka see nädal. Piia37, sa võtad ka end järgmine nädal kokku ja teeme kõik koos suure miinuse jälle winking smiley Hetkel kuu kahaneb ka, seega peaks olema lihtne alla võtta.
Katukas2016, ma käisin esmaspäeval juuksuris. Lasin mingi 6-7cm lühemaks, et juuksed tervemad välja näeks ja juurevärv. Nüüd olen jälle linalakk :p Tegelikuses tahaks kevadeks mingit muutust ka juustesse saada, aga ma pole veel suutnud välja mõelda, mis see võiks olla. Võimalik, et lähen teen vahuloki, et ei peaks hommikuti möllama nii palju juustega.
Täna siis võiks jooksma minna. Päike ju paistab. Plaanin vist Järvele minna jooksma. Tahab keegi ühineda. Kerge sörk, ei midagi kiiret, aga võiks ikka nii 1-1,5h joosta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. January 2016, kl 16.38

Oi Ursull sa ikka niiii tubli sporditüdruk ja tubli miinus sel nädalal paljudel. Meil ka täna päike paistis ja ilm ilus - hing tahtis nii sörkima minna aga keha ei lubanud, sest põen väikest pohmakat eilsest sünnipäevapeost, Rammusa toiduga pidasin piiri, aga värsket kraami pugisin nii, et kõht punnis spinning smiley sticking its tongue out.

ÜKE - mis asi see endast täpsemalt kujutab Ursull, et sa sellest loobuda ei kavatse?
Ringtreeningutes osalen minagi hea meelega.

Homme uus kuu ja uued eesmärgidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2016, kl 17.43

Birika, ÜKE=üld kehaline treening smiling smiley See nagu ringtreeningu moodi kus võetakse kõik lihasgrupid läbi, aga ei ole selline ringis tehtav värk, vaid kõik teevad korraga samu asju.
Ma käin Korrus3-es seda tegemas. On väga karm, aga nii hea. Silmaga näen, et mõjub.
Kolmapäeviti käin KalevSpa ringtreeningus. See meeldib ka mulle. Natalia on väga lahe treener thumbs up

Muide pohmelli on kõige lihtsam välja saada joostes ja palju mineraalvett tarbides (suurima soola sisaldusega on Essentuki 17%) winking smiley Vähemalt mulle sobib promilli välja rahmeldamine rohkem, kui juurvilja mängimine winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 31. January 2016, kl 19.26

Ursull - ma olin enne linalakk, enam ei ole smiling smiley Tahtsin ka muutust ja juuksurile piisas täiesti ühest sõnast - loomulikum värv. Ma olen tõeliselt rahul, kuigi pole seda värvi juukseid kunagi olnud grinning smiley Mul veebruari eesmärgiks jälle -2kg. Veebruari lõpuks võiks kaaluda vähemalt 71.5kg tongue sticking out smiley Mul endal arvutis tabel mõõtude ja kaaluga, seda täidan alati esmaspäeviti. Nii lahe on vaadata, et iga nädal kuskilt on ikka mõni mõõt sentimeetri võrra kahanenud. Mu kaalukaotus kajastub -12 sentimeetrina (mõõdan 8 erinevat kohta kehal). Kõige parem motivatsioon on tõenäoliselt see, et sain ühed ammu kitsaks jäänud teksad jalga ning saan nendes isegi istuda ja hingata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 31. January 2016, kl 20.26

Tere Kõigile smiling smiley
Ma küll ei osale siinses duellis, kuid olen juba mõnda aega Teie tegemisi jälginud ja lihtsalt tahtsin öelda, et lahe on lugeda. Teil kõigil on tõeliselt mõnus suhtumine ning hea on näha, et keegi ei ürita kiirdieetide või nälgimisega nädalaga imet teha, vaid eesmärgid on realistlikud ning vahel on ka hea ning parem lubatud. See on hea ning eluterve suhtumine kaalulangetuseks smiling smiley
Olen ka ise kaalulangetuse teel, kuid ilmselt see duell juba nii suure hooga käimas, et juurde inimesi enam ei lisa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2016, kl 21.10

Laux, kõik soovijad võivad kampa lüüa. Usu mind aeg vaid näitab, kes oma uueaasta lubadusi katkestab või vastupidi saavutab esimesena ja lihtsalt vaikselt hiilib kambast välja ehk siis meil pole siin arvulisi limiite, palju meid duellis osaleb.
Pane aga oma andmed tabelisse ja pane vaim igal reedel valmis, kui kaalume.
Reegel on ka see, et kui 3 nädalat kaalu ei sisesta (märgitakse punaseks), siis kustutatakse tabelist. Nii, et kui nulliring, siis tasub ka seda käia märkimas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Laux
Kuupäev: 31. January 2016, kl 22.14

Super smiling smiley Lisan ennast siis juurde.
Natuke taustast ka - olen kaalu langetanud kunagi üsna edukalt ligi 13kg (83 --> 70kg). Siis hiilis aga 6-7kg märkamatult tagasi. 1.jaanuarist alustasin uuesti ning seekord mitte eesmärgiga langetada kaalu, vaid eesmärgiga muuta oma elustiili. Jaanuari võib lugeda üsna edukaks. Alustasin kaalult ca 76kg, hetkel on kaal 72kg kandis. Põhiliselt võib tänada siiski toitumist, sest paraku trenni jaoks kooli ja töö kõrvalt väga palju aega ei jätku. Pikkust on 179cm. Selles mõttes on kaal igati normis, aga kuna kogu üleliigne kaal koguneb mul kõhule, mitte kehale üldiselt, siis tunnen, et päästerõngast vabanemiseks võiks see kaal ca 6kg veel langeda. Et siis kokku 10kg ja soovkaal 66kg. Eesmärgiks on märtsi keskpaigaks saavutada ideaalkaal. smiling smiley Kuna see on aga üsna optimistlik, eeldades jätkuvalt 1kg langust nädalas, siis põhiline on ideaalkaaluni jõuda suve alguseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2016, kl 06.46

Väga lahe, Laux!
Ilusat kaalulangust sulle thumbs up
Aga selle jõudmise või mitte jõudmises osas ütlen nii palju, kes palju teeb see palju jõuab winking smiley
Mul ka kodu-töö-kool (viimast küll 1x nädalas), aga sport on ja jääb ka spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. February 2016, kl 16.28

Ma võin siis öelda, et ma teen ka 1 kord nädalas ÜKE-t. Eile oligi selline trenn ja see on ikka päris raske - eile isegi üks trenniline läks näost valgeks ja pidi pikali viskama, vajas nuuskpiiritust lausa. Tahan öelda, et üle ei maksa ka pingutada, kõike ikka mõõdukalt...

Ursull ma järgmise pohmaka ajal kui see peaks kunagi tulema katsetan seda välja rahmeldamist smiling smiley

Mul on ka hea meel, Laux meiega ühines, jaga siis mõtteid - siis kõigil huvitavam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 02. February 2016, kl 17.32

Soovin liituda, seltsis segasemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.