Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 23. December 2010, kl 10.45

Tere kaasvõitlejad!

Täna küll alles neljapäev, aga kuna sõidan maale ja seal kaaluda ei saa, siis kaalusin end täna hommikul, et siis tagasi tulles oleks näha, palju head-paremat vitsutatud sai winking smiley

Ühesõnaga kaal langeb pisihaaval edasi ehk ainult -200 g ka sel korral. KUid vähemalt näen uut numbrit 75,8 hot smiley

Teil on kindlasti paremad numbrid smiling smiley
Aga ilusaid pühi ja katsume need siis ilma suurema kaalutõusuta üle elada cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 23. December 2010, kl 16.21

kauneid jõulupühi, Merete, Teelelii ja Šokolaad!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 24. December 2010, kl 08.19

kaal täna 79,4 ehk (-100)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Kuupäev: 24. December 2010, kl 10.05

Tere Kallid sõbrad! HÄID JÕULE !

minu kaal täna hommikul 61,5. Loodan, et järgmine nädal suurt plussi ei tule.
Täna naudin piparkooke ja head paremat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 24. December 2010, kl 14.18

Tere kõigile ja HÄID JÕULE!

Minu kaal täna 70,7 ehk +200, aga ma ei ole kurb, sest arvestades seda, milline söömine ja mitteliigutamine on olnud, siis hea tulemus. Eks see aeg saab läbi ja siis jälle uus hoog üles!

Olge kõik tublid ja nautige neid kauneid valgeid jõule!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 26. December 2010, kl 21.20

..................Merete..........Teelelii.............Sipsik06...........Šokolaad

03.12........76,4 (-400)......71,7 (-1,3)..........80,6 (-400)........63,5 (+200)
10.12........76,2 (-200)......71,4 (-300)..........80,3 (-300)........62,8 (-700)
17.12........76,0 (-200)......70,5 (-900)..........79,5 (-800)........62,2 (-600)
24.12........75,8 (-200)......70,7 (+200).........79,4 (-100)........61,5 (-700)
31.12

Kokku:.......-1,6.................-5,1......................-3,1...................-3,3


Vaadates jõulunädala tabelit võime kõik tulemusega rahule jääda, eriti Šokolaad, kes suutis verivorsti-piparkoogi möllus lausa 700 g kaotada thumbs up Lisaks jõudis Šokolaad ka väiksema numbrini. Õnneks näitas seda ka minu kaalunumber, kuigi mul läheb ikka väga visalt.
Loodetavasti rohke pidusöök ei lajata meile plussidegacool smiley
Igal juhul aktiivset nädalat kõigile ja rühime muudkui edasi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 27. December 2010, kl 07.26

minu neljapäevasest 79,3-st on esmaspäeva hommikuks saanud 79,7(+400) Ega väga ei imestagi. Loodan nädala lõpuks paremat seisu!Kõike kaunist teile soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 27. December 2010, kl 16.54

Küll on kole seda plussi vaadata... Ja uuesti ree peale saada on ka päris raske. Jõulud möödusid ainult toitudes ja täna vedasin esimest korda end õue, aga shokolaadi sõin ikkagi natuke. Njaa, no vaatame, reedeni on veel aega, päris alla ei kavatse veel anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 30. December 2010, kl 06.59

Mina ka võrreldes eelmise nädalaga tublisti plussis.Püüan edasi!Eks homme näeb...Head aasta lõppu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 30. December 2010, kl 16.42

Tere.
Lugesin siin kirju ja leidsin, et olete tore seltskond ja toetate üksteist kenasti kaalu langetamisel.
Olin ka siin duellitamas, aga meil see asi täitsa ära vajunud, ei näe sellel mõtet.
Andke palun teada, kas võtate kampa.
Minu kaal 77,2kg ja kevadeks soov 69,9kg.
Kena aasta lõppu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 30. December 2010, kl 22.39

Minul ei ole värske vere vastu miskit. Mul hakkab uuest aastast (nagu poolel elanikkonnast umbesgrinning smiley) uus start. Tuleb veel homne üle elada, 1sel on mul sünnipäev ja siis, jabadabatuu, hakkab jälle pihta!

Ilusat vanaaasta lõppu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 31. December 2010, kl 07.51

tere varahommikust! Minugipoolest, võtame kampa. Kiirustan jälle kaalunr-i teatamisega, sest olen nii nii rõõmus. Kui nädala sees olin murelik suure plussi pärast, siis tänane hommik - puhas rõõm!!
79,1 (-300) jessss!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Kuupäev: 31. December 2010, kl 08.53

Teelelii PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!!

Sipsik õnnitlen sind - tean see on VOT väga hea tunne.

Minu kaal on nagu bensiini hind üles -alla -üles. 62,8 - väga tore.
Ei tea kas kedagi on üldse nii suure plussiga smiling smiley või mina panin rekordi.
Aga piparkoogid olid väga head ja läksid aina üksteise järel suhu.
Olete proovinud piparkooke vahukoorega - tüdrukud avastasid- mmm kui hea.
Nüüd on õnneks va kurjategijad otsas ja poes käin suure kaarega neist mööda, et
lõhnagi ei tunneks.
Ma ei ole kurb, sest UUEL AASTAL UUE HOOGA! smiling smiley

HEAD VANA AASTA LÕPPU ja HEAD UUT AASTAT!

Mõni uus tüdruk võiks ikka tulla seltskonda. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 31. December 2010, kl 09.16

head aasta lõppu Sullegi, Šokolaad!. Piparkoogid, muide jätavad absoluutselt külmaks- ma nimelt ei söö neid üldse,never pole söönudki ei vahukoore ega millegi muuga.spinning smiley sticking its tongue outKõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 31. December 2010, kl 10.09

Piparkoogid vahukoorega on muidugi uus levelgrinning smiley Ma loodan, et ma ei pea sellega kokku puutuma, vähemalt mitte sel aastal, sest ma sõin tavalisi piparkooke niiii palju, et isu enam ei olegi. Nagu ka liha, verivorst, hapukapsas... ei taha enam, sest isu täis. Täna tuleb meil õhtul kalaline pidulaud ja homme veel tükk kooki ja siis alles hakkan kärutama oma vankrigagrinning smiley Täna veel +100 g e 70,8 kg. Arvan, et ma rohkem plussi siia ei sisesta, peale pühi ei ole nagu millegagi vabandada seda.
Aga teile kõigile ilusat ja meeleolukat õhtut ja ilusat uue algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 31. December 2010, kl 15.54

Nii tore, et mind kampa võtate. Sain aru, et kaalumine on reede hommikul.
Kaunist aastavahetust ja uuel aastal uue hooga kaalu langetama!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 01. January 2011, kl 10.37

Teelelii, palju õnne sünnipäeva puhul!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 01. January 2011, kl 19.59

aitäh aitäh. just sõin 1/4 juustukooki äragrinning smiley

Head uut aastat kõigile! Homsest läheb kilodega sõda edasi! Jõulurahu saab läbismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 01. January 2011, kl 20.09

Tere kaasvõitlejad!

Palju palju õnne Teelelii!!!!smileys with beer

Vabandust, et reedel näitu ei jõudnud panna, sõitsin ootamatult ära ja neti polnud aega kasutada, aga minu tulemus ka plussis 400 g (76,2), aga homsest läheb sõda edasi. Vaatan, et Sipsik06 on sel nädalal ainukesena miinust suutnud säilitada-väga tubli.
Ja ma arvan ka, et Kailiis on teretulnud meie sekka cool smiley Järgmisest reedest oled tabelis.
Kohe teen ka selle nädala tabeli valmis.
Head uut aastat kõigile ja ma olen kindel, et me näeme sel aastal oma ihaletud kaalunumbreid.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 01. January 2011, kl 20.22

..................Merete..........Teelelii.............Sipsik06...........Šokolaad

03.12........76,4 (-400)......71,7 (-1,3)..........80,6 (-400)........63,5 (+200)
10.12........76,2 (-200)......71,4 (-300)..........80,3 (-300)........62,8 (-700)
17.12........76,0 (-200)......70,5 (-900)..........79,5 (-800)........62,2 (-600)
24.12........75,8 (-200)......70,7 (+200).........79,4 (-100)........61,5 (-700)
31.12........76,2 (+400)......70,8 (+100).........79,1 (-300)........62,8 (+1,3)

Kokku:.......-1,2.................-5,0......................-3,3...................-2,0

Olukord kontolli all! Mõningasi plusse on ju märgata, aga arvan, et arvestades eelnevat kahte piduderohket nädalat, siis hullu pole midagi. Tänasest-homsest siis kõik reele tagasi!!!! Sõda rasvadele!!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 07. January 2011, kl 10.21

Raporteerin karmi tõde 72,4. Pluss 1,6. Ei taha kohe uskuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 07. January 2011, kl 10.47

Panen siis oma kaalunumbrid ka kirja- 77,7kg. Eelmise nädalaga võrreldes 500g juurde tulnud.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Kuupäev: 07. January 2011, kl 12.23

Tere kallid kaaslased!

Tundub , et olen moraali alla viinud confused smiley Seekord minu kaal peale väikest reisi muidugi tõusnud. 63,5. Kaaluda ei olnud kuskil, kardsin isegi suuremat plussi.
nüüd ees on väike operatsioon ning peale seda on soov ikka oma eesmärk saavutada.
eks see operatsioon on väikse stressi tekitanud ja minu suurim probleem on stressi söömine.
Ma muidugi ei mugi , vaid näksin kogu aeg sad smiley
Lugesin foorumist jaanipäeva duelli reegleid. Seal oli ära märgitud punkt, kui oled kolm nädalat järjest plussis langed duellist välja- mis teie arvate ? et hoida moraali kõrgel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 07. January 2011, kl 13.37

No päris jube, tahate mind nüüd välja visata grinning smiley
Mul tuleb ka järgmine nädal väga stressirohke, tean, et kaalulangetusele ma mõnel päeval kordagi ei mõtle. Eks paistab, need kilod ma ära kaotan, lihtsalt praegu nad tunnevad end väga koduselt ja kutsuvad koguaeg sõpru juurde. Aga mul on kodus kapp siiani kõike head, paremat täis, magusariiulist kukub komme otses mõttes pähe ja magu on välja veninud.
Peaks vett jooma, aga ma ei ole viitsnud kaks päeva poodi minna, kraanivett ei kannata juua, nii et sedasi ma koguaeg mõtlen, et peaks ja võiks aga reaalsus on teine. Tegelt hakkab vaikselt stressama ka, täna ikka oli kole kaalupeal olla... Kärutada ei saa vist enne kevadet korralikult, sellest ma tunnen puudust. Muud võimalust mul väga ei ole, aga peab vist ajurünnaku mehega korraldama, kuidas mind trennitama saaks hakata selle kõrvalt ja 30 km kaugusel linnast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 07. January 2011, kl 15.50

Tere kaasvõitlejad!

Kurb näha, et pikad pühad on motivatsioonile halvasti mõjunud. Ega mulgi midagi hõisata pole -300 ehk 75,9 ja selle võin ma panna haiguse arvele,mis mind juba mõnda aega kimbutab ja rahule ei tahagi enam jätta-muidu ilmselt poleks ka mul seda miinust.
Aga alla ei tohi anda!!!! Küll me võidu saavutame thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Kuupäev: 07. January 2011, kl 18.41

võib olla see mõte ei ole päris õige. mõtlesin ainult endale, et vahest selline rangus distiplineeriks mind rohkem. kedagi ei tahaks kaotada meie seltskonnast ja ise ka ei tahaks lahkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 07. January 2011, kl 18.44

tere,armsad kaaslased
ega minulgi midagi eriti hõisata pole.Algul läks nagu libedamalt Tänaseks eelmise reedega võrreldes-200 ehk siis 78,9. Nädala sees täielik jama -isegi juurde tuli veits. Küll igal õhtul sai tublisti lund lükatud ja kõhulihastele 100x istessetõusmisi,kalorinormi ka ületanud pole.Pole hullu, jätkame!!!Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 09. January 2011, kl 17.44

..........Merete.........Teelelii.........Sipsik06.........Šokolaad..........Kailiis

07.01..75,9 (-300)....72,4 (+1,6)....78,9 (-200).....63,5 (+700)......77,7
1
21.01
28.01

Kokku....-1,5kg...........-3,4kg...........-3,6kg...........-1,3kg.............0kg


Nii, selle nädala tulemused kirjas! Ärme siis pead norgu laskem ja rühime ikka vapralt edasihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Saatis: merete
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.11

Tere hommikust!

Sel nädalal langes kaal 300 g võrra ehk 75,6 kg. Läks küll vähe, aga siiski läks. Ma ei lootnud sedagi, sest olen terve nädal kodus haige olnud ja pole üldse aktiivselt liikunud.
Olge siis tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Merete, Teelelii, Sipsik06 ja Šokolaad cool smiley
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.43

Tere!

Minu kaal langes -500 ehk siis 63 kg.
Tahtsin küll rohkem, et seda vahepealset kaalutõusu tagasi teha,
aga olen veel operatsioonist paistes
ja liigun ainult kodus. loodan järgmisel nädalal paremat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.