Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 08. November 2010, kl 14.46

Tere,

Liitusin küll alles eile, kuid tänaseks juba mitmed foorumi teemad läbi võetud ja keskkonnaga tutvutud. Otsin inimest/i kes minuga duellitada tahaksid,sest tundub et motivatsiooni oleks kohe rohkem kui nö võistlus käiks ja samas oleks hea ka üksteist toetada ja nõu anda. Ise olen 166 cm ja 69,5 kg hetkel. Kaotada oleks vaja u 15 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. November 2010, kl 19.55

Tere!
Mina olen ka värske kaaluabiga liituja. Pikkust 168 cm ja kaalu 69 kg, kaotada tahan 11 kg. Duellitaksin sinuga hea meelega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 09. November 2010, kl 09.21

Väga tore et juba duellikaaslase leidsin ja veel peaaegu samade näitudega smiling smiley
Kas alustame reedest? Lugesin reegleid ja teiste teemasid ka, tundub et tuleb teha lisaks uus teema meie nimedega, kuhu tuleks panna kord ndl kirja tabeli kaalunumbritega, et läheksime arvesse ka duellide üldarvestuses.Ja niisama juttu rääkida ja esialgseid numbreid kirja panna saame ikka siin teemas.
Kas teeme nt reede hommikul esimese kaalumise ja paneme siia teemasse kirja kuni esmaspäevani? Ma võin olla vabatahtlik selle tabeli koostamisel ja reedel/esmaspäeval kui esimesed numbrid kirjas võin teha uue teema kuhu meie tabelit lisama hakkame. Kas sulle sobib nii või tahad hoopis ise tabelit koostada?
Mul oli eile esimene päev kui lugesin kogu päeva kaloreid ja õhtul kui nägin kui sassis mu toitumine ikka on, tekkis selline mõtlemine et läks trumm mingu pulgad ka ja sõin suure hunniku jäätist lohutuseks grinning smiley Rohkem seda ei tahaks/tohiks korrata grinning smiley Pean hoopis proovima hakata neid valgu ja süsivesikute koguseid paika sättima. Aga tahe on suur ja loodan juba jõuludeks nii mõnegi kilo maha saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. November 2010, kl 10.23

Mulle sobib. Lahe, hakkame siis reedest pihta ja niikaua harjutame smiling smiley Ehk selleks ajaks liitub meiega veel keegi.
Ma natuke muutsin eesmärki kah smiling smiley Sooviksin kaotada hoopis 13 kg. Jälgin täpselt kaloreid ja püüan võimalikult tihti ennast liigutada ka. kuna mul pisike beebi siis liigutamine toimub enamasti toas, kas siis hularõngast või niisama natuke võimlemist. Muidugi õues jalutamine ka smiling smiley
Ma kohe nii elevilgrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 09. November 2010, kl 11.45

Alustasin kaa tänasest seda ristiretke ning liituksin teiga hea meelega, sest tundub, et see motiveerib. Olen 171 cm pikk ja hetkel seis 77kg ja soov oleks -15kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 09. November 2010, kl 12.28

Kas võtate kampa? Momendil kaal 66,9 ja siht võetud 56 kg peale.Siin jälgitud kaalu nädal aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. November 2010, kl 12.40

Võtame ikka kampa. Seltsis segasemsmiling smiley tripskiisu kuidas esimene nädal kaaluabiga läks? Mul alles esimene päev ja huvitab kas sul tuli kaalulangust ka juba

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 09. November 2010, kl 12.53

Muidugi olete kambas smiling smiley Kas paneme nüüd meie duelli lukku-kokku 4 inimest? Või teeme piiriks 5 (kui peaks keegi veel huvitatud olema)?
Mina käin spordiklubis trennis (peamiselt vesiaeroobikas, vahest ka spinningus) kuid kodus on ammusest ajast olemas hantlid mida plaanin nüüd lõpuks paar korda nädalas kasutama ka hakata. Samuti üritan edaspidi rohkem jala käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 09. November 2010, kl 16.00

Esimese nädalaga kadus 1,8 kilo.Trenniks aega mul seni pole olnud,aga eks tulevikus tuleb end liigutama hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 09. November 2010, kl 22.03

oi kui tubli!! Kas tegid söömises suuri muutusi et nii palju ühe nädalaga alla said?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 10. November 2010, kl 08.07

loobusin magusast ja olen nüüd katsunud süüa korralikult päeva esimeses pooles.Tugevamad toidukorrad hommikul ja lõunal,õhtuks midagi kergemat ja kuna magama saan suht hilja siis telekat vaadates ei ole enam küpsiseid ja sokolaadi vaid porgandid-kaalikad-seller ja vahel riisivahvlit.Ja loomulikult kõvasti vett. No tundub et siiani on aidanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 10. November 2010, kl 08.28

Tere hommikut,
kes meil siis see tubli on, kes kõik andmed ilusti kokku korjab ja uue teema algatab? Kas ma sain õigesti aru, et reedel tuleb kaaluda ja see on siis ka nö stardiplatvormiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 10. November 2010, kl 09.39

tere, tere! mul on väga heameellugeda, et ka minu kaalus duellitajaid on liitunud.
(minul kaal 64,3 ja pikkus 168) olen juba teiste toredate duellitajatega kampa löönud,
seetõttu ei saa teiega liituda . Loen huviga teie blogisid ja elan kaasa. Tripskiisu on nii tubli, et ühe nädalaga -1,8 kg. Mul endal langeb kaal jube viletsalt, kuigi söön ainult 1000 Kcal
ringis ning see nädal ka ainult -0,5 kg. Tuju läheb kehvaks. Sain triipkiisult mõned ideed mida proovida... EDU TEILE!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 10. November 2010, kl 10.00

Cece pakkus siin korra välja,et on vabatahtlikuks tabelitäitjaks hakkama. Kas oled endiselt?

Aitäh šokolaadile.Oled normaalkaalus,võibolla sellevõrra on ka raskem kaalu veel alandada.Aga kuhu ta pääseb,küll ta läheb.Edu sullegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 10. November 2010, kl 10.12

Ma olen esimene vabatahtlik andmete kogumises ja tabeli pidamises.
Teen reedel uue teema, kuhu siis võikski ainult tabelit postitada. Kaalume reede hommikul, siia teemasse paneme nii ruttu kui võimalik (kuni esmasp lõuna) kirja mis kaal on (ja räägime niisama), nende andmete põhjal teen tabeli ja postitan selle uue teema alla-ja nii iga nädal. Ja mingil hetkel tulevikus võib nt keegi teine üle võtta smiling smiley
šokolaad, aitäh toetuse eest smiling smiley Selline küsimus sulle, et kas ehk asi miks su kaal seisab võib olla selles et sööd liiga vähe? Olen lugenud nii siit kui mujalt et kui liiga alla tõmmata kalorite hulka siis jääb keha säästureziimile ja tegelikult ju naistel minimaalne päevane kalorite arv pidavat olema 1200 v 1500. Minul on eelnevalt olnud selline probleem et mõned päevad söön armetult vähe ja siis mõned päevad jälle liiga palju-nii on keha segaduses ja lõpuks hoiab kõik alles mis sisse söön.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 12. November 2010, kl 07.37

nonii, täna hommikul näitas minu uus kaal 67,4. Täiesti uskumatu. kas tõesti olen selle esimese nädalaga juba 1,6 kg kaotanud või näitas sõbrantsi kaal valesti (seda lähen kindlasti esimesel võimalusel kontrollima) Igastahes olen uut hakkamist täis. KÕIK DUELLILE!!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 12. November 2010, kl 08.04

Tubli tinka!!
Mina kahjuks oma jäätise ja kommide söömisega olen +300gr ehk 69.8. Aga õnneks ei tulnud 7 uuesti ette ja nüüd hakkan täie auruga tegutsema et enam kunagi ei tuleks ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 12. November 2010, kl 08.28

No nii täna hommikul oli kaal lahke ja näitas langust. Momendil siis kaalunumber minul 66,3.
Loodetavasti ei liialda saabuval nädalavahetusel (sünnipäevale minek pluss isadepäev)kookidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 12. November 2010, kl 09.16

tripskiisu, väga tubli oled olnud!! smiling smiley Kas annad oma pikkuse ka? Siis on kõigil olemas ja paneksin tabelisse ka kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 12. November 2010, kl 10.23

Tänan, pikkus 160

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 13. November 2010, kl 08.08

Tere,
minu kaal siis näitas 74,8 kg, võtaksingi selle siis alguspunktiks. Kuna eelmine näit oli kaalutud sõbranna juures keset päeva ja riietega. Nüüd mu oma kaal jälle töötab. Seega edaspidi kaalun ainult kodus ja ainult hommikuti ja ilma riieteta winking smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 14. November 2010, kl 08.06

minule tundub ka nii, et iga kaal (vahet pole kas sõbra või vaenlase spinning smiley sticking its tongue out oma) näitab alati erinevaid numbreid.See üsnagi suur erinevus võibki alati segadust tekitada...Olen nõuks võtnud uskuda ainult ühtainust ja enda kaalu. Tema minugsa vist harjunud ja omaks võtnud.smiling smileyEdu Sinule!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 14. November 2010, kl 15.20

Tere kena pühapäeva! Minul on ka kaalunumber võrreldes reedehommikusega muutunud 1,5 kg eye popping smiley Kui kaal pole katki läinud siis kahtlustan varianti et reedene suurem kaalunumber on teatud päevadest tingitud, järsku hoidis keha vett kinni vms.. Igal juhul loodan et kaal on ikka terve. Mina samuti otsustasin et edaspidi kaalun ainult enda isikliku ning ühe ja sama kaaluga. Kodus on mul kaks digitaalset kaalu ja näitavad täiesti erinevaid numbreid, valisin selle mis rohkem näitab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 15. November 2010, kl 17.51

Tere tüdrukud!
kuidas läheb? kas õnnestub toitumine tasakaalus ja kalorid normis hoida? minul on sellega küll natuke raskusi, isadepäeval läks ka natuke rohkem. olen nüüd iga päev natuke trenni ka teinud, ei tea kas peaks need kalorid tagasi sööma või mitte. kui trenni tehes ikka kalorid täis söön siis on tunne, et läheb kuidagi paljuks. kuidas te teete? iga hommik tahaks kaaluda aga panin kaalu kõrgele kapi otsa, eks siis reedel jälle kaalunsmiling smiley
edu teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 15. November 2010, kl 18.23

Tere kõigile,

Küsimus järgmine: kas uus teema meie duellist on algatatud ja kas meie andmed on tabeliks kokku pandud? Cece vist lubas see tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 15. November 2010, kl 18.37

Tere jälle,
Teema algatasin juba laupäeva hommikul kui viimase näidu sain, pealkirjaks "Duellis: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss". See on nüüdseks juba suht lehe alumisse ossa jõudnud.
Toitumine tasakaalus pole mul veel kordagi olnud, kuid ma väga ei paanitse ka, arvan et kui trenni teha üle päeva siis kuluvad need valgud ära, mida ma enamasti 150% või 200% söön. Rasvaga on kahjuks teine lugu, seda ei ole veel üle 15% saanud. Nüüd aga ostsin avokaado ja pähkleid ning plaanin kala osta paar korda nädalas, siis ehk saab need (head) rasvad ka õigesse mahtu.
Kalorid on ka ikkagi iga päev veidi (100-200 kcal)üle läinud, aga kuna see on toimunud ikkagi tervislike asjade pealt siis ma sellepärast ka väga ei põe, kuid loomulikult proovin ikka iga päevaga tublim olla ja ei jää loorberitele puhkama.
Trenniga treenitud kalorid olen siiamaani ära söönud kuna ma varem ei taibanud et kui treeningu sisestan siis need kalorid lisatakse automaatselt päevasele kalorinormile juurde eye rolling smiley Mõnes mõttes vist oleks hea mitte neid ära süüa, sest siis läheb ehk kaal ka kiiremini alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 16. November 2010, kl 08.10

Tere!
Nädalavahetuste sünnipäevadele ja isadepäevale sai kenasti vastu pandud.Kõik jäi normi piirese.No kaloraasilt natuke üle,aga olen seda endale lubanud,sest imetamisega peaks norm olema kuskil 1500kcalorist.Kui sellest palju allapoole süüa siis hakkas piim kaduma,seega olen püüdnud ikka sinnakanti süüa.
Valkude,süsivesikute ja rasvade tasakaalu pole ma seni siin saavutanud.rasvad jäävad alla ja sv tavaliselt rohkem.Valgud kuidas kunagi. Seega arenguruumi veel küll.
Kui oma tegemised kirja saanud siis kulutanud alati rohkem kui saadud.Kuskilt jäi silma ka selline kirjutis,et kui soovid kaalu alandada siis peaks tarbima kuskil 500 kcal vähem kui kulutad..Oleme siis ikka jätkuvalt tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 16. November 2010, kl 12.56

Siinkohal soovitan korra ka kasutada sellist lehekülge [www.struktuur.net]

Näiteks minul on baasainevahetus 1490, kaalu säilitamiseks peaksin sööma päevas 2050 kcal ning allavõtmiseks alustama 1860 kcal ja järk-järgult vähendama. Kaaluabi poolt ettenähtud 1554 kcal päevas on tõesti suht miinimum (samas ka 500 kcal vähem kui kulutan) kuna see on kõigest 64 kcal rohkem kui BAV.

Seega tasub vähemalt minu loogika kohaselt alati kaaluabi poolt pakutava kilokalorite arvu täis süüa (kuna see on juba miinimum), et ei tekiks sellist olukorda et keha läheb säästureziimi ja kaal jääb seisma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 16. November 2010, kl 13.46

Olen samal ajal kui siin toitumist jälginud ka toitumine.ee lehel. Sealse arvestuse järgi olen päeva lõpuks suutnud toitumise tasakaalu saada.Miskipärast on nende kahe lehe vahel selle koha pealt erinevus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 16. November 2010, kl 21.30

Tere õhtust! Vaatasin et meie teise teema alla on kirjutanud 2 inimest kes sooviksid meie duellis osaleda. Kas võtame veel kaks inimest lisaks või jääme praeguse nelja juurde?

Tripskiisu, kas on väga suured erinevused? Kas tollel lehel on sama süsteem et kcal arvestamine ja siis süsikate, valkude ja rasvade tasakaal?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.