Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: kike ja Merlena
Saatis: Merlena
Kuupäev: 03. December 2010, kl 12.11

 Täna alustavad duelli kike ja Merlena.
      

             kike/175       Merlena/170
03.12         120,5            103
10.12

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Kuupäev: 03. December 2010, kl 22.56

õhtust!Kas võtaksite veel ühe duellitaja kampasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: Merlena
Kuupäev: 04. December 2010, kl 09.44

kirjutan siis siia kasmiling smileyanna oma andmed catrynoo3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 04. December 2010, kl 12.13

Kirjuta siia andmed.
Tere tulemast!

Kuidas läheb? Minul rahulikult. Kalorid on normis ja tasakaal ka. Meel hea ja tuju hea. Olen KA (Kaaluabis) olnud 2 kuud, kuid pole tahtnud veel duellitada, kuid nüüd oli aeg käes. Motivatsioon on õnneks koguaeg suur olnud. Olen selle 2. kuuga alla võtnud 8,5 kg.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Kuupäev: 04. December 2010, kl 12.36

Tere! Mina olen KA olnud nüü siis 2 nädalat ja selle ajaga kaal alla läinud u 3 kg. Minu kaal praegu 89,8 ja pikkust 1,70smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 04. December 2010, kl 12.59

Ütlen kohe, et mina olen eesmärgiks võtnud kuni 1 kg nädalas, kuna toidan oma 4. kuist last osaliselt veel rinnaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Kuupäev: 04. December 2010, kl 13.05

Mina pole endale mingit konkreetset eesmärki seadnud,palju nädalas alla võtta.Aga üritan ka umbes kilo näalas maha saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Kuupäev: 04. December 2010, kl 13.10

Aastaid tagasi kui kaalujälgijatega liitusin võtsin algul nädalaga isegi 2,5 kilo maha.Alustasin tookord 108 kiloga ja sain 76 peale.Kaal püsis enamvähem 6 aastat,aga viimasel aastal on hullult juurde tulnud,ilmselt stressisööminemoody smiley.Nüüd siis otsustasin proovida KA ja et jätkuks motivatsiooni siis ka duellitadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 04. December 2010, kl 13.19

Ma olen Kaalujälgimist proovinud, kuid mulle ei sobinud see punktide lugemise süsteem. Siia sisse kanda on palju lihtsam. Mees on juba harjunud, et istun söögilauas ja koguaeg kaalun ja kirjutan vihikusse ülesse. menüü teen hommikul ära ja proovin seda päeva jooksul lihtsalt täita. Trenniga saadud lisakaloreid ei puudu.
Siis pikkade sammudega eesmärgi poole.LÄKS!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: Merlena
Kuupäev: 04. December 2010, kl 15.12

Niih, tere kõigile.
Mina ei ole hetkel nädalaeesmärki seadnud kuna olen õgardluse lainel aga ma väga ei muretse ka sest ükskord me võidame niikuinithe finger smileyi Duellitama tahtsin kohe esimesel päeval hakata sest seltsis segasem.
Minu väiksem laps on aasta ja 1 kuu vana ning saab ka rinda veel aga vaevalt see kuidagi miu kaalu langust või mitte langust mõjutab.
Esialgu proovin vee joomisega järjele saada ja kõik toidu kirja panna siis teen sellest omad järeldused ja vaatan mis edasi saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: inks35
Kuupäev: 05. December 2010, kl 15.15

olen siin olnud ca 3 näd. pikkus siis 168cm ja kaal 104,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: inks35
Kuupäev: 05. December 2010, kl 15.18

olen ka figuurisõprades olnud ,hakkas rahakoti peale ja see punkti süsteem ei sobinud ka.maha sain seal 9kg.mugisin stressi need üsna pea tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: Merlena
Kuupäev: 05. December 2010, kl 15.25

Nii, panen meid siis nüüd ritta ära, ongi neli täis.

.............kike/175........Merlena/170........catrinoo3/170......inks35/168
algkaal.....120,5.............103....................89,8....................104,6

Kaaluma hakkame reedeti ja järgmine kaalumine toimub 10.12.

Ilusat päeva smiling smileykõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 05. December 2010, kl 16.04

Ei tea, kas peame nüüd ka duelli pealkirja ära muutma. Kuid olen saanud siit foorumist aru, et seda meie pealkirja ei ole võimalik kahjuks muuta. Ehk peaksime tegema täiesti uue teema.

Päikest kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Kuupäev: 05. December 2010, kl 16.30

Ilusat teist adventi! minul probleem valkudega,pole kordagi 2 nädala jooksul saanud toitumist tasakaalu.Pigem jääb mul kaloreid söömata. Valgud tavaliselt hommikusöögiga lõhki.Kuidas teie sellega toime tulete???eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 05. December 2010, kl 16.47

Kumba sa vaatad, kas seda GDA tabelit või diagrammi?
Mina jälgin vaid seda suurt diagrammi ja kalorinormi. Mul on päevad tavaliselt tasakaalus. GDA näitab, et valke ja rasvu on üle nii umbes 120 ja 130% vahel.Ja süsivesikuid on 70%. Kui ülemist diagrammi vaadata, siis on süsivesikuid liiga palju ja rasvu liiga vähe. Rasvu peaks juurde sööma, siis läheks GDA % täitsa suureks. Nii, et ma vaatan diagrammi ja kalori numbreid ja siia´maani pole ühtegi pluss nädalat olnud. On olnud 1 kg miinused iga nädal. See on küll, et kalorid tuleb täis süüa. vahepeal ei söönud ja siis kaal ka 1 nädalal seisis. Treeningu kaloreid ma ei puudu.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike, Merlena, catrynoo3 ja inks35
Saatis: Merlena
Kuupäev: 05. December 2010, kl 17.09

Minul on kõik tasakaalust väljas, eks pean kuidagi need asjad lõpuks paika saama. Aga uue teema võime teha küll kui soovi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 05. December 2010, kl 18.03

Uue teema mõte selles, et siis on näha kõigi nimesid, kes duellitavad (kui see muidugi on üldse oluline kõigile).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: inks35
Kuupäev: 05. December 2010, kl 22.01

mul vastupidi valgud kipuvad lõhki minema ja süsivesikuid väheks jääma.igavene jama nende numbritegaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: kike
Kuupäev: 06. December 2010, kl 14.23

Kui süsivesikuid on liiga vähe söö rohkem kartulit, leiba. Mina söön hetkel ka 1-2 tl mett päevas, või siis puuvilju nt. banaani.
Valke on kõige rohkem piimas, lihas, juustus. Neid tuleb tõsiselt piirata.
Minul jäävad tavaliselt puudu rasvad. Söön siis 20-30g pähkleid ja kogu toitumine on tasakaalus.
ja kordan veelkord mina jälgin ülemist diagrammi. GDA tabelis on valgud ja rasvad punased. Kuid ülemisel diagrammil on tavaliselt süsivesikuid üle 55%

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: kike ja Merlena
Saatis: inks35
Kuupäev: 08. December 2010, kl 10.34

imede ime hommikusöögiga sain korraks kõik tasakaalu.samas tuli mulle meelde kui ma 2001 kaalujälgija olin ja kuidas mu kõht nii tühi oli ,vaatama sellele võtsin 24 kg alla.see oli suht jube aeg algul.põhi toit oli bors.nüüd võib ju kõike süüa teatud koguses.kena päeva teile

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.