Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 22. January 2011, kl 15.48

Tervitus!
Olen omadega viimasele minutile jäänud!
Minu kaal oli 70,9..no natuke on ikka maha tulnud!
Minu nörkus on just öhtul mandariinid...pisipojale(1,8) meeldib neid koorida ja ise vähe süüa cool smiley

pingutades smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 22. January 2011, kl 20.48

Ojaa, mul seekord +200 aga pole sest miskit, järgmine nädal on jälle ees!

AGA POOLELI EI TOHI JÄTTA!!!lubasin seda endale.Kuna osad pole veel andmeid andnud siis ootan homme lõunani tabeliga.




Läheme ikka edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 23. January 2011, kl 05.55

Vabandust, et eile ei sisestanud... olin arvuti juurest eemal. Suuremat sorti edulugusid ei ole, 71,8 on siiski edasiminek.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 23. January 2011, kl 10.35

Kallis Timpsik!

Ega sa ometi kadunud pole. Isegi kui juurde on tulnud, ära alla anna. Me oleme ju üks meeskond:-))))
Toetame üksteist.
Duellikaaslaste nimel,
Monalar

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 25. January 2011, kl 10.13

Nädalavahetus oli raske. Lootsin pidusöömingu kalorid suusatamisega ära põletada, aga ikka sai neid rohkem kui vaja. Ei ole hullu, olen nüüd kõik päevad korralik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 25. January 2011, kl 11.32

Mina püüan ka korralik olla,aga ei õnnestu kuidagi!
sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 26. January 2011, kl 13.23

Lähen täna jälle suusatama ja ei söö hiljem põletatud kaloreid täis. Ära on tüüdanud see number 68+, ei taha kuidagi väiksemaks muutuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 26. January 2011, kl 13.39

Hei Triine!

Ma olen ka tüdinenud,et kaalul on ees 7. kg!
Mul oli vahe peal aastati ikka 6. kg alguses.Nüüd ei saa peale lapse sündi ennast kuidagi kontrolli alla!
Nuuks...!
Triine...kui palju sa päevas suusatad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 26. January 2011, kl 19.51

Terekest!

minul on eelmise nädala lõpp ja see nädal olnud niiiii pingeline, et ma olen ilmselt lohutussöömisest kaalu juurde saanud. Käin ka küll suuskamas, nii üle päeva, umbes 4 kilomeetrit ja jõusaalis aga ... ma ei tea, kaal selle peale hästi ei vaata!aga ma ei kavatse meie duellist loobuda. olen isegi mõelnud selle peale, et püstitame endale uue eesmärgi, kui on ilmne, et 11. veebruariks ei saa 5 kilo maha. Aga muidugi ainult siis, kui kõik duellikad sellega päri on -nii tore oleks koos jätkata või kuidas teie arvate.
seniks aga, HEAD ISU!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 27. January 2011, kl 09.09

Terekest!
Üritan suusatada 3 x nädalas 4-5 kilomeetrit ja päris tempokalt. Tean, mida Sa Monalar, tunned, kui näed, et kaal ei alane.Ja KatiRiina, kindlasti tuleb ka Sinu numbrile 6 ette, aga see tee on tõesti vaevaline.
Mina jätkaksin küll selles grupis edasi. Siin on ju nii tore seltskond koos!
Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 27. January 2011, kl 09.17

Hommikut!
Mina jätkan igal juhul koos teiega,kuna ISE ei saa hakkama oma kaalu langetamisega!
Kahjuks ei suuda mina söita suuskadel nii pikka maad...!
Ma ei tea,mida teha oma magusaisuga...öhtuks on küll porgandit,kuid siiski unustan end!

Päikselist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 27. January 2011, kl 18.55

Tervist!

Oi, ma olen ise ka magusaisuga võidelnud. lõpuks, kui enam ei saa, siis olen ikka midagi põske pistnud küll aga ilmselt on siin mingi nõks, miks inimesel vahetevahel hirmus magusaisu tekib. Ja teadupärast on põsed ju nagu kummist...:-)))peaks uurima kohe, mis selle vastu aitaks. Minul on suuremaks abiliseks see mõte, et kaalust alla saada,kuigi jah on ka koledaid päevi... siis on pärast süümekad. Aga me võidaame niikuiniiii!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 28. January 2011, kl 06.50

Jälle mina!

tegin eile hapupiima, puljongi ja kohvi/tee päeva ja hommikul oli tulemus üllatav 67,4.
talje on ikka sama-veel.Nii hea on 68 eest ära saada. Nüüd katsun nii, et enam 68 ette ei tule-ma vist ei salli seda numbrit:-))

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.30

Heippa-hei!
Monalar, kadedaks tegid mind kohe hommikul. Minu tänane näit on täpselt 68,0, kuid ta vähemalt hakkas allapoole liikuma.Ja see 68 ei meeldi ka mulle üldse mitte- vastik, vastik, vastik.
Nädalalõpp läheneb, püüame mitte juurde võtta.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.41

Triine talje on nüüd 78.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.00

SUUSATAMA,SUUSATAMA,SUUSATAMA!!!!!!!!!!!!


tegin eelmisel nädalal kodu juurde lagendikule kena suusaraja aga minu taks tahtis mulle järgi tulla-täpselt mööda suusarada. Kolm ringi järjest:-/ Kas teist keegi Tartu maratoni ka jahib??

Triine, küll sa järgi jõuad:-) Jõudu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: laisa
Kuupäev: 29. January 2011, kl 09.44

Tere,

mina kindlasti jätkan koos teiega, sest kindel on üks asi, et 65 ma tähtajaks ei saa. Eelmine nädal oli väga raske ja sööghoolik nagu ma olen, libastusin rajalt mitu korda. Kaalule õnneks juurde ei tulnud, ikka sama 70,7. Igatsen ka meeletult näha number 6 ees. Aga vähemalt on 3 nädalasest duellitamisest kasu olnud, sest käega löömisele ei mõtle ja kaal ikkagi on nende nädalate jooksul langenud. Täna sõin küll tugeva hommikusöögi, aga kavatsen nädalavahetusel langeda supirutiiniwinking smiley, ehk paneb jälle asjad liikuma.

Olge tublid, varsti on kevad ja õues ringi sebida suurem lust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 29. January 2011, kl 10.33

Super, laisa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 29. January 2011, kl 21.51

Tere öhtust!

Kahjuks polnud ma arvuti lähedal.
Minu kaal pole sel nädalal langenud...71,2kg!Seega minu kaal on pigem plussis!
Ega ma sellegi poolest alla anna...kunagi kaalujälgijana oli mul ka neid pluss nädalaid...siiski saavutasin oma soovkaalu ja sellest allagi veel!
Nii,et jöudu meile järgmisel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 30. January 2011, kl 05.42

Ei ole olnud minu nädal... +200g ehk 72,0. Aga ma olen sel nädalal ka paha tüdruk olnud - 2 sünnipäevapidustust ja mõned õlled... kohe on kaalus näha!

Järgmine nädal olen tubli, luban seda iseendale ja teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 31. January 2011, kl 11.26

Sokid on üks tubli tüdruk ikkagi. 2 süńnipäevapidustust ei ole naljaasi, mul on täna üks pidustus ees suurema sööminguga.
Oleme sellel nädalal tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 01. February 2011, kl 15.56

Terekest!

Kuidas meil nüüd sel nädalal läinud on?
Kahjuks suusatada ei saa...nii libe...isegi niisama ei püsi püsti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: laisa
Kuupäev: 04. February 2011, kl 13.22

tere,

mul on lood kurvadsad smiley tuli juurde 200g nii et kokku on 70,9. söön natuke alla normi, aga keha on kuidagi paistes. tean milles asi ja peaksin lahti saama sellest koormast selle nädala lõpuks, nii et järgmise nädalal peaks kaal jälle liikuma hakkama.
Eks annan oma parima, nagu me siin kõik.

olge tublid ja pidage nädalavahetus kenasti vastu. Ise lähen porgandeid koorima, et need õhtul kartulipudru asemel kinni pistasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 04. February 2011, kl 15.06

Ei ole tubli olnud, püsib 68,0.Ei saa suusatama ega pikke jalutuskäike teha, muudkui siiberdan laua ja külmkapi vahet.
Püüame nädalalõpus siis ikka tublid olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 05. February 2011, kl 21.22

Monalar siinpool:-)))

kaal 67,4 peal. Täna ja eile oli kole kiire , ei saanud kaaluabisse aga siin siis minu tulemused. ma arvan, et ei tee tabelit enne, kui homme õhtul. Selleks ajaks on kõik meie kanged kaalutajad oma tulemused sisestanud ju!
ma olen tegelikult sel nädalal suht tubli olnud aga ma tean ka vist milles asi...
Mõni aeg tagasi soetasin endale pulsikella. Ma pean ütlema, et see masin on siiani üsna usaldusväärne olnud- kuid eile, kui ma kaotasin 3,5 tunniga 1005 kcal ,ütles pulsikell mulle, et rasvapõletus oli ainult 30 %. See peaks tähendama ju seda, et täna hakkavad mulle lihased kasvama.seega, ma ei saanudki kergemaks minna, kui ainult vedeliku arvelt(enamasti).Nii, et tüdrukud, kui teil kaal ei lange aga näed, et teksad on laiaks jäänud ja kõht on kenasti lamedam, siis ehk on asi lihaste kasvamises:-))

Kui keegi targem loeb seda postitust, siis oleks kena tema kommentaare lugeda:--))))

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 06. February 2011, kl 14.13

Tere!

Mina taas siin hilinejat kirjas.
Minu kaal oli 70,8..seekord natuke väiksem.,kui eelmine kord.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 06. February 2011, kl 16.45

Mina ka vabandan hilinemise pärast. 71,8 tundub et on nüüd mõneks ajaks sinna pidama jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.27

No nii. Reede on käes ja kaal näitab 68,3 ehk 300 g juures võrreldes eelmise nädalaga.Talje 79cm nagu alguses. Sünnipäevad on kurja juur ja oma tahtejõuetus muidugi eelkõige, seetõttu ma kindlasti jätkaksin meie grupikeses.Nii kui päike jälle paistab, tuleb uus energia ja soov parem välja näha. See nädalalõpp tuleb ilma sööminguteta ja loodan järgmisel nädalal olla 67,...
Kõike head kõigile ja püüdleme ikka 65 poole. See on üks ilus eemärk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 11. February 2011, kl 21.12

Ohhhhhhh...
Täna hommikul 67,6 , niisiis oleme ikka ühel lainel:-)).
Aga jätkame siis ikka, eksju!?
Mis mõtet on uut duelli alustada, kui me oleme kõik olemas. Mina igatahes olen jätkaja.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: laisa
Kuupäev: 12. February 2011, kl 14.22

Tere,

jätkan koos teiega. eile oli kaal 71 nii et +100. Kuidagi ei saa sellest krambist nüüd lahti. Tuju läheb ka kohe ära, kui kaalule astun. Ega ma eriti tubli ka ei olnud sel nädalal, ikka sai kiusatus võitu ja külmkapiuks käis liiga tihti lahti. Aga alla ei tohi anda, onjuwinking smiley
Mõtlesin isegi selle peale, et peaks oma külmkapi uksele kinnitama foto oma tagumisest poolest. Ehk tuleb käsi ukse küljest ilma avamata ära....
olge tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.