Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 13. February 2011, kl 14.24

Ka minul tagasilangus - 72,5. Algusest ei ole nagu midagi eriti muutunud sad smiley Süüdistada saab kahjuks vaid iseennast...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 14. February 2011, kl 08.59

noh tüdrukud!
Uus nädal uue hooga. Täna pealelõunal teen tabeli-loodan, et väljalangejaid pole ja ülejäänud sisestavad oma näidu ka:-))
Edu!
Täna alustasin päeva köögiviljasupiga ,töö juures kaasas vinegrett ja õhtul kavatsen tatraputru süüa, eks siis vaatame. ma proovin nädala menüü enda jaoks valmis nikerdada ja selle järgi süüa, ehk annab tulemusi. Kõige parem on ikka ise oma menüü teha, mina arvan, sest ma tean oma võimalusi paremini.
ettepanekud uue eesmärgi jaoks-või lihtsalt vaatame, mis juhtub?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 14. February 2011, kl 10.13

Tere, kenat sõbrapäeva!

Kahjuks olin haige ja ei suutnud kuidagi arvuti peale möelda.Seega unustasin ära,et endast märku anda.Palun vabandust!
Pean tõdema,et minule on tulnud juurde +400g.Ma püüan ikkagi edasi koos teiega sammu pidada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 15. February 2011, kl 10.05

Tere jälle!
Uus eesmärk- ehk teekski nii, et püüaks lihtsalt veidikenegi alla võtta. Praegu on küll selline tunne, et peaks kaloririkkamaid toite sööma, et soe oleks.Nii mõte kui kaal on kinni hangunud...
Eilne sõbrapäev ei möödunud jälgi jätmata:ikka sokolaadi, sokolaadi,sokolaadi.Täna üritan piiri pidada.Olge tublid, kallid kaaslased!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 17. February 2011, kl 08.31

Sama mõte minulgi-tahaks miskit rammusat ja toekamat aga sel nädalal ma olen suutnud enam-vähem normaalselt toituda. Ainult eile läks norm lõhki. Eile käisin suuskamas ka pool tundi, üleeile tegin tund aega sõudemasinat. Mis teha , ma lausa sunnin ennast õhtuti liigutama aga mõte sellest, et poes ootavad mind uued päevitusriided, ikka utsitab tagant ka. teadupärast on väiksemad numbrid riided ju tavaliselt ilusamad:-)) Üleeile soetasin endale ka hunniku tomateid ja paprikaid ning pistsin neid kui õgimishoog tuli. See annab küll ka kaloreid aga märksa vähem ikka kui koogid ,kommid ja muu selline hea kraam.
Pühapäeval on plaanis 31 km sõidule minna Tartu maratonile. Eks näis.
Igal juhul soovin, et teil kõigil hästi läheks ja tervis korras oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 17. February 2011, kl 13.58

Oi-oi-oi, Monalar! 31 km- see juba on midagi!Müts maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 18. February 2011, kl 13.35

triine ei ole tubli olnud, lisame aga julgesti jseekord 400 g ehk 68,7 kg on tagasi nagu alguses oli.
tunnistan ausalt üles, et kõiki sööke ei sisesta ja püüan ennast üle kavaldada. nii rumal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 18. February 2011, kl 14.22

oh sa poiss
juba lõuna käes ja monalar pole veel kaalule julenud minna...:-(( aga eks ma ikka vean ennast sinna.
täna luban endale natuke toekamat sööki ja ka homme ilmselt, et maraton vastu pidada.
Aga näeme siis varsti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: laisa
Kuupäev: 20. February 2011, kl 09.33

Külm on oma töö teinud ja kogu aeg on tahtmine midagi põske pista. Enamus ajast on see toores kraam ja köögiviljad, aga keha ilmselt hoiab ka seda energiat kõvasti kinni. Sel nädalal patustasin 2 piruka ja ühe muffiniga. Seda küll hommikul vara kella 7 ajal kui neid pirukaid ahjust välja võtsin, aga nisujahu nagu teada klammerdub kintsu külge ja sealt ta enam maha ei tule nii kergesti. Igatahes on mul juures 500 grammi nii et 71,5 olen. Ma otsustasin ,et järgmisel nädalal panene oma sundmõtte kaalulangusest korra kõrvale, sest olen tähele pannud, et nii kui mõtlen, et ma ei saa langetamise pärast ühte või teist süüa, siis mingi aja pärast leian end ikka seda asja söömast. püüan mõtteid suunata, et kogu aeg oleks hoopis toorete asjade isu ja et kodus lihtsalt oleks see kraam kogu aeg käeulatuses.
oh küll nüüd sai targutatud.... mõjuks see ka....
edu monalar´ile maratonil - super tubli!!!!
edu kõigile teistele ka.... vaatamata kõigele, oleme me ikkagi väga tublid, et edasi tegutseme.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 20. February 2011, kl 13.38

Tunnistan ausalt, et mul ei ole viimasel ajal see söökide jälgimine üldse välja tulnud - kiire on ja nii vastikult külm ka, ja siis lihtsalt ei suuda ennast motiveerida jälgima. Ja mõte suvest ja bikiinidest vist ei paku hetkel piisavat motivatsiooni grinning smiley Aga huvitaval kombel kaal ei lange, aga ei tõuse ka.

Nii et sel nädalal tulemuseks endiselt 72,5 - ikkagi kilokene vähem kui alguses.

Jõudu maratonil ja teistele niisama enda liigutamises! Külmetamine võtab juba ka kaloreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 20. February 2011, kl 21.09

Terekest!

Mina olen oma eelmise nädala kaalu säilitada.See on 71,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 23. February 2011, kl 08.48

Tere kalli d tüdrukud!

kõigepealt vabandan, et ei jõudnud varem kaaluabisse. Elu esimene maraton on nüüd seljatatud-31 km ja tunne on oioioi kui hea. Sõitsin suts alla nelja tunni aga ma olen õnnelik, et ei katkestanud. Ilm oli super , ühtki jäset, ei suuremat ega väiksemat ära ei külmunud. Ainult viimase 2 kilomeetri peal hakkas jahedavõitu. Aga muidugi olin kuni tänaseni ikka nagu kapsas:-)-väsinud. Kuna esmaspäeva hommikul ootas tööpõld juba kell kaheksa , siis ei tulnud magamisest miskit välja.
kaaluabi tuli alles eile õhtul meelde:-(
Kuidas mul kaaluga on? peale sõitu umbes viis tundi oli 3 kilo juurde tulnud aga juba täna hommikul oli osa alla läinud. nii, et täna hommikul kaalusin juba 68,2 kilo.
Kuigi ma pean ütlema , et keha on rohkem trimmis kui kunagi varem.
Aga kohe ma teen tabeli ka,et näeksime kuidas meil läheb.
kena talve jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 27. February 2011, kl 21.58

Küll Sa, Monalar, oled tubli!
Minu kaal reedese seisuga 68,7. Suured pidustused on möödas ja nüüd uue hooga uude nädalasse.
olge tublid! kevadet on õhus...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 02. March 2011, kl 10.46

UU-uu!! Kus te kõik olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.24

Ei kipp, ei kõpp - olen vist üksi jäänud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.49

Terekest!

Mina olen siin olemas.
Panen selle nädala kaalu kirja ja loodan,et teised meie duellitajad ka välja ilmuvad.
Minu kaal oli 70,8kg ja vöökoht 84cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 04. March 2011, kl 14.35

Panen enda kaalu ka kirja: 68,4, s.t. et natuke on ikka alla läinud.
Nii tore, et Sa, KatiRiina, ikka olemas oled.
Ilusat nädalavahetust ja püüame ikka tublid olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.28

Tere jälle!
olen ilmselt kõiki alt vedanud aga maraton võttis siiski oma .Olen olnud päris tõbine ja kaalujälgimine viimane asi, mis meeles on olnud.
Aga kuna täna juba enamvähem inimese tunne sees on siis reede hommikul astun kaalule ja panen enda kaalu kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.42

Oi kui tore, et Sa jälle rivis oled, hakkasin juba Sinu pärast muretsema. Kuna meil valitses siin vaikus, siis liitusin ühe teise duellitaja grupiga, mida veab Annilinnu. Duellitamine siiski aitab.Sisestame oma näidud siis jälle 18.märtsil? Meid vist ongi 3: Monalar, KatiRiina? laisa ja sokid ei ole endast ka kaua elumärki andnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 14. March 2011, kl 15.44

Terekest taas!

Ma ikka olen ka käinud siin vaatamas,et kuhu me suusataja kadunud on?
Ma lootsin,et ega sa ikka alla ei anna ja varsti välja ilmud!Hoidsin ka Triine sul silma peal. Ise ei tahtnud kuidagi teistega liituda...pelgasin.
Ma püüan ikka vaikselt oma kaalu langetada,aga ei önnestu.Loodan,et nüüd,kus te tagasi olete,siis liigume ikka edasi!
Panen taas reedel oma kaalu kenasti kirja!

Päikselist kevadet...meil siin saarel juba kevadet tunda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 14. March 2011, kl 17.35

Mul on samuti nii hea meel, et keegi alles on. Ma veelkord vabandan, et rivist väljas olin vahepeal.Kuid nagu ma kord lubasin, võitleme lõpuni(65)
Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.40

Vahva!Minul on ka hea meel, et meie grupike ikka alles on .Seda asja ei saa tõesti nii jätte, 65 tuleb kätte saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.43

Tegelikult ei ole mina ka alla andnud! Olete ikka mõtteis mul smiling smiley

Vahepeal oli kerge tagasilangus, ei olnud ei aega ega viitsimist kaalu peale mõelda. Aga nüüd, kus talvekaamos tundub möödas olevat ja on väike lootus, et äkki kunagi ikkagi suvi päriselt ka tuleb, siis luban, et võtan ennast taas kätte ja astun reedel kaalu peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 16. March 2011, kl 15.45

Tore!

Paistab,et me ikka püüame sihtkaalu poole!Kivi kotti meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.37

Nonii, uue hooga!

Teatan rõõmuga, et Sokid kaaluvad täna 71,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.55

Olen tegelnud lohutussöömisega ja tulemuseks 68,8 ehk võrreldes eelmise nädalaga +800g
Tuju on ära mitmete asjade pärast, kuid kõik on mööduv ja ma võtan ennast jälle kätte.
Täna veidi kurblik Triine

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.21

Terekest!

Minu selle nädala kaal on 70,6kg ja vöökoht on 83cm.
Mul on rööm tödeda,et ma pole juurde vötnud!
Püüame ikka koos edasi minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: sokid
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.47

Triinele pai smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: triine
Kuupäev: 19. March 2011, kl 20.37

Aitäh! See pai kulus küll praegu niiii ära. Hästi armas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viskan kinda! 70-5
Saatis: Monalar
Kuupäev: 21. March 2011, kl 21.15

Olin kolm päeva metsas, sellepärast sain alles nüüd netti. Aga kaalunumber näitas 68,6. juurde on kõvasti tulnud (Häbi mulleangry smiley) aga nagu sokid kirjutas, et talvekaamos on möödas, siis ma olen kindel, et asjast ikka asja saab.

Eriline kallistus kõigile, kes alles jäänud!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.