Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELLI UUED REEGLID
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 04. January 2011, kl 10.17

Uutele duellitajatele meeldetuletuseks:
1. Omale kaaslase leidmiseks lugege kõigepealt teiste püstitatud teemasid, enne kui hakkate enda oma kirjutama, äkki juba leidub mõni, kes just teile sobib.
2. Kui ei leidnud, püstitage oma otsimise teema.
3. Kui olete sobiva(d) kaaslase(d) leidnud, tehke teema, kus pealkirjas osalejate nimed.
4. Kaalumine toimub reede hommikul tühja kõhuga, pärast kempsus käimist.
5. Kaalunäit tuleks foorumisse kirja panna reede jooksul, kuid mitte hiljem kui esmapäeval kl 12 päeval. Pärast seda hakkab toimetaja tabelit koostama ja hiljem märgitud numbrid selle nädala arvestusse kirja ei lähe. Peale kilode tuleb ära märkida ka kaalukaotus võrreldes eelmise nädalaga.
6. Kena on, kui ühe duelli sees leidub keegi, kes peab tabelit, kus kõigi osalejate kasvamised ja kahanemised kuupäevade kaupa kirjas on.
7. Ärge koguge liiga suurt hulka osalejaid ühte duelli (v.a. kampaaniaduellid a la Jõuluduell, Jaaniduell), sest üsna ruttu jääb neist alles vaid 2-3 osalejat ning pealkirja ei saa hiljem muuta.
8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.02

Minu meelest on selline ettekirjutamine pehmelt öeldes naljakas.

Võtame näiteks reede - miks on seda vaja ettekirjutada - duellil osalejad võivad selle päeva ise otsustada, ei juhtu vist mitte midagi smiling smiley

Kas ja miks peab olema kellegi poolt määratud ka kellaeg, teate, see kõlab vist usukumatult - mõni inimene ei ole iga päev internetis ja kui ta saadab oma reedese kaalu muul - kui see duellis osalejatele sobib siis ei ole see ju kellegi teise mure.

Ülereguleerimine ei ole küll sellises anonüümses ja inimeste enda initsiatiivil eksisteerivas keskonnas vajalik.

eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Niika
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.35

Loe veel kord viimast punkti 8. Eelöeldud kaalumärkimise päevi ja viise võib vabalt eirata ja teha omamoodi, ainult siis ei loeta seal märgitud tulemusi Kaaluabi iganädalase duelliülevaate sisse.
Kogu reguleerimise mõte on siin selles, et Kaaluabi teeb iga nädal kokkuvõtet. Kes ei taha, et ta selles kokkuvõttes näiteks kiita saab või ära märgitakse, see ei ole kuidagi kohustatud antud reegleid järgima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: kiudu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.41

Tere!

Registreerisin ennast juba ammu.. aga alles täna otsustasin et mulle aitab!!! Pean midagi tegema!
Kuidas siin see duellitamine käib? lugesin küll et peaks leidma kaaslased! Äkki keegi on huvitatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: liilia27
Kuupäev: 26. April 2011, kl 13.07

Ma ei saa aru kuidas see käib
Kas tuleb otsida inimene kes kaalub sama palju kui minasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: donnake1
Kuupäev: 03. May 2011, kl 14.52

Sooviks ka alustada duellitamist, kuid ei saa aru, millest alustada.
Minu kaal hetkel 76 kg-soovkaaluks on 70kg.
Kas ühineb keegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: krissu26
Kuupäev: 08. May 2011, kl 09.31

Mina tahaks ka duellitada, aga ei saa päris täpselt aru kuidas see käib. Minu kaal praegu 72,5 kg ideaal oleks 65 kg. Ja pikkust on mul 165 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: CarolyT
Kuupäev: 15. August 2011, kl 09.07

Tere, olen 22 aastane noor naine ja peale sünnitust tuli 20kg juurde, olen 165cm pikk ja kaal kõigub 80-82kg vahel.Aitab nüüd ka mulle, kuna laps lasteaias nüüd siis on aega käia jalutamas ja , et elu uuesti paika loksus, töö, kool jne.
Soov oleks saada 65kg peale..kuna alles täna liitusin siin siis vajan ka targemate abi..kas pean ise seda teemat siin jälgima või tuleb e-mailile ka teade, et siia on vastatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 17. August 2011, kl 08.12

tere Caroly, ikka ise pead jälgima. Edu Sinule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: maryjane
Kuupäev: 24. August 2011, kl 17.10

CarolyT- kui oled huvitatud teeksin rõõmuga allavõtmisteekonna läbi.
Olen ise 23 aastane ja samuti tuli rasedusega 20 kg juurde mis on suures osas jäänud siani pidama.
Olen 165 cm pikk. Enne rasedust kaalusin 53-55 kg ja tundsin ennast suurepäraselt. Nüüd on kaal kõikunud 65-67 vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Kuupäev: 15. September 2011, kl 12.01

Kas duelli pealkirjas peavad tingimata nimed kirjas olema? Aga kui keegi tahaks liituda, siis ei saa ju teda enam teda pealkirja lisada? Kas liitunute arvud lähevad siiski arvesse, ehkki neid pole pealkirjas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: oxyal
Kuupäev: 22. October 2011, kl 09.06

Sooviksin duelli liituda. Kas see oleks võimalik?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Nonni
Kuupäev: 07. October 2012, kl 16.53

Hei,

Otsin kaaslasi, kellega kaaluabi reeglite järgi duellitama asuda. Esimene kaalumine võiks toimuda 12.10 hommikul.

Minu tänane kaal on 74kg, soovkaal 64kg. Pikkust on 171 ja vanust 24.

Anna endast märku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: ilushing
Kuupäev: 11. February 2013, kl 00.21

Hei!
Soovin ka endale duellikaaslast smiling smiley Olen noor naine 21-aastane.

Praegune kaal 66 kg, soovkaal 55kg, pikkuseks 163cm.

Jään ootama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Sära12
Kuupäev: 01. May 2013, kl 19.28

Kuidas ma saan duellitama hakata?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Kuupäev: 15. July 2013, kl 12.31

tere sooviks duelli kaasa lüüa on 19 aastane naine.
Enne poja sündi kaalusin 55-60kg. nüüd on juurde tulnud pea 20kg. hetke kaal 78kg.
ideaal kaaluks oleks sama mis enne sünnitust.
sooviks duelli kampa lüüa.
aa olen uus ja eriti ei oska midagi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 23. March 2014, kl 16.27

Tere!

Olen 156 cm pikk ja kaal kõigub kusagil 66-67kg vahel. Sooviksin ka duellitada, aga on arusaamatuks jäänud kuidas see asi siis ikka käib. Soovikaal oleks 55kg. Kas oleks keegi kes selgitaks seda asja ja tahaks ka olla duelli kaaslane? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELLI UUED REEGLID
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. March 2014, kl 16.57

Paar teemat allpool on mitmeid erinevaid duelle. Mõned duellid on tähtajalised (määratud kindel lõpukuupäev), mõned tähtajatud ( kestavad nt. kuni eesmärgid käes). Mõnes duellis on vaja osalemiseks olla natuke aktiivsem , mõnes duellis piisab sellest kui käid kord nädalas ( enamasti reedeti) oma kaalunumbrit andmas /kirja panemas. Soovitan enne liitumist kindlasti natuke rohkem erinevates duellides toimuvaga tutvuda ja mõelda läbi oma eesmärgid ja võimalused, kas tahad igapäevaselt suhelda või, siis ei viitsi suhelda ja tahad ainult kord nädalas teistega kaalunumbrit võrrelda. Vastavalt sellele valigi kas aktiivsem duell või vähemaktiivne duell. Alati on võimalus ka ise uus duell algatada, aga kui endal ei ole kogemusi tabeli tegemisega/ pidamisega, siis vast oleks targem liituda mõne juba olemasoleva duelliga smiling smiley Ja selliste kahe-kolme inimese duellidega on see mure, et kui üks osaleja loobub, siis võib duelli "katki" jääda. Pigem siis natuke suurema seltskonnaga, et kui mõni osaleja lahkub, siis see ei tähenda kohe tingimata duelli lõppu smiling smiley
Muidu aga ei ole selles duellitamises mitte midagi keerulist ja kindel on see, et kui oled jõudnud oma duellikaaslastega juba natuke tutvuda, siis on see mõnusaks tugigrupiks, kust vajadusel nõu küsida või kellele oma nõrkusehetkedel ennast kiruda smiling smiley

Mine kindlasti kiika allpool olevatesse duellidesse , leia endale meeldiv ja mine "koputa julgelt uksele" !



smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.